Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

event prediction
Du-te la pagina 1, 2, 3, 4  Următoare
 
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Forum general
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
danacateia
Addicted to snooker


Data înscrierii: 14/Sep/2009
Mesaje: 967
Locație: Brasov

MesajTrimis: Lun 14 Sep 2009, 13:56    Titlul subiectului: event prediction Răspunde cu citat (quote)

Am participat la acest concurs si mi s-a parut atractiv .
Se dau puncte si apari intr-un clasament.
La shanhai am pecit-o am luat doar 24 de puncte din 80 posibile .Am vazut ca au mai participat si altii din Romania unii chiar cu rezultate foarte bune.De exemplu la Crucible a fost pe locul intai un tip din Romania cu 70 de puncte din 80.Tarre nu-i asa?
ADRESA ESTE:www.event-prediction.com
Va provoc sa va inscrieti la urmatoarea competitie!



_________________
Laureată a Premiului Oscue - UK Championship 2009, Turneul special de calificare la Masters 2010, China Open 2010
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui danacateia Trimite mesaj privat
mircea22
Addicted to snooker


Data înscrierii: 17/Feb/2009
Mesaje: 1198
Locație: Oltenia

MesajTrimis: Lun 14 Sep 2009, 21:08    Titlul subiectului: Re: event prediction Răspunde cu citat (quote)

danacateia a scris:

Se dau puncte si apari intr-un clasament.

Doar atât?
Păi să ne irosim talentul de cunoscători ai snooker-ului doar pentru un clasament? Smile


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui mircea22 Trimite mesaj privat
danacateia
Addicted to snooker


Data înscrierii: 14/Sep/2009
Mesaje: 967
Locație: Brasov

MesajTrimis: Mar 15 Sep 2009, 9:41    Titlul subiectului: Re: event prediction Răspunde cu citat (quote)

mircea22 a scris:
danacateia a scris:

Se dau puncte si apari intr-un clasament.

Doar atât?
Păi să ne irosim talentul de cunoscători ai snooker-ului doar pentru un clasament? Smile

Pai tocmai asta e ! Sa vedem cat de "cunoscatori" suntem.
Apropo , te asteptai ca Selby sa iasa din primul tur ,ca Ali Carter sa piarda 5-0 la chinezu' Liang si ca acesta din urma sa ajunga pana in finala?
In alte stiri ,si mie imi place F1 si nu-mi place Alexandrescu...decat asa de ce perle mai scoate si ce "tare "e in cunostinte din afara circuitului(din culise adica). De la Senna s-au schimbat multe si parca nu mai are farmec de atunci ! Prefer sa ma uit la motociclism unde Rossi face toti banii!



_________________
Laureată a Premiului Oscue - UK Championship 2009, Turneul special de calificare la Masters 2010, China Open 2010
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui danacateia Trimite mesaj privat
zsolt_tuser
Administrator


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 1248
Locație: Germania

MesajTrimis: Mar 15 Sep 2009, 16:45    Titlul subiectului: Re: event prediction Răspunde cu citat (quote)

danacateia a scris:
In alte stiri ,si mie imi place F1 si nu-mi place Alexandrescu...

Ma intreb, oare exista vreo persoana careia sa-i placa de Dan Alexandrescu? Confused



_________________
"Computers are incredibly fast, accurate, and stupid. Human beings are incredibly slow, inaccurate, and brilliant. Together they are powerful beyond imagination."
Albert Einstein (1879 - 1955)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui zsolt_tuser Trimite mesaj privat
free2tedy
Addicted to snooker


Data înscrierii: 31/Dec/2007
Mesaje: 238
Locație: Constanta

MesajTrimis: Mar 15 Sep 2009, 18:03    Titlul subiectului: Re: event prediction Răspunde cu citat (quote)

zsolt_tuser a scris:
danacateia a scris:
In alte stiri ,si mie imi place F1 si nu-mi place Alexandrescu...

Ma intreb, oare exista vreo persoana careia sa-i placa de Dan Alexandrescu? Confused

Cred ca si partenerul de comentariu , Bonifaciu , il dusmaneste. Naste atata invidie cand se lauda cu cine a baut cafea si a luat masa ca nici nu prea are cine sa il placa LOL
Daca a ajuns si pe siteul oficial , http://www.formula1.com/news/headlines/2009/7/9703.html LOL


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui free2tedy Trimite mesaj privat
mircea22
Addicted to snooker


Data înscrierii: 17/Feb/2009
Mesaje: 1198
Locație: Oltenia

MesajTrimis: Joi 17 Sep 2009, 22:49    Titlul subiectului: Re: event prediction Răspunde cu citat (quote)

zsolt_tuser a scris:

Ma intreb, oare exista vreo persoana careia sa-i placa de Dan Alexandrescu? Confused

Dar ce întrebare este asta?! Clanul Schumacher şi Bernie Ecclestone sunt cei mai mari fani ai românului. Laughing


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui mircea22 Trimite mesaj privat
danacateia
Addicted to snooker


Data înscrierii: 14/Sep/2009
Mesaje: 967
Locație: Brasov

MesajTrimis: Mar 6 Oct 2009, 14:30    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Clar formula 1 starneste multe discutii si pasiuni!



_________________
Laureată a Premiului Oscue - UK Championship 2009, Turneul special de calificare la Masters 2010, China Open 2010
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui danacateia Trimite mesaj privat
Mrs. Hendry
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 2360
Locație: pool hall

MesajTrimis: Mar 6 Oct 2009, 14:59    Titlul subiectului: Re: event prediction Răspunde cu citat (quote)

mircea22 a scris:
zsolt_tuser a scris:

Ma intreb, oare exista vreo persoana careia sa-i placa de Dan Alexandrescu? Confused

Dar ce întrebare este asta?! Clanul Schumacher și Bernie Ecclestone sunt cei mai mari fani ai românului. Laughing


Sunt de-acord. =)) Si eu sunt prietena cu Michael. Very Happy Drept urmare n-am cum sa-l evit pe Miki. Laughing Laughing Laughing Laughing



_________________
"Luck is an offensive, abhorrent concept. The idea that there is a force in the universe tilting events in your favor or against it is ridiculous." ~ Sherlock Holmes ~ Elementary
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mrs. Hendry Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20201
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Mie 7 Oct 2009, 11:54    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Threadul de față a fost deschis pentru a se anunța un site unde se organizează competiții de predicții, dar cred că e mai bine să păstrăm discuțiile despre un turneu la threadul de discuții al respectivului turneu. E și incomod să postezi predicțiile într-un loc și să cauți rezultatele într-altul. Wink Drept care ultimele două mesaje au fost mutate la Grand Prix Arrow General Arrow http://www.snookerforum.ro/viewtopic.php?p=22267#22267



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
danacateia
Addicted to snooker


Data înscrierii: 14/Sep/2009
Mesaje: 967
Locație: Brasov

MesajTrimis: Dum 10 Ian 2010, 11:30    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

PENTRU MASTER M-AM INSCRIS CU UN PRONOSTIC LA ACEST SITE .SUNT a 357 -a SA VEDEM PE CE LOC IES IN FINAL .
Dupa cum v-am spus aici se face pronosticul de la inceput pana la finala intr-o singura varianta si inainte de inceperea competitiei in acest caz 10.01.2010 ora 12.00 cet.
Dupa 8 jocuri am 10 puncte si sunt pe locul 74 din 371.
Romania cu cei 13 participanti are deocamdata dupa rating ...locul 4.
Cu cat mai multi participanti ...cu atat rating mai bun....
Dar daca nu v-am convins sa participati asta e.....poate mai sunt sanse de acum in colo ...adresa site-ului v-am scris-o mai sus.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - UK Championship 2009, Turneul special de calificare la Masters 2010, China Open 2010
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui danacateia Trimite mesaj privat
danacateia
Addicted to snooker


Data înscrierii: 14/Sep/2009
Mesaje: 967
Locație: Brasov

MesajTrimis: Joi 14 Ian 2010, 8:47    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

DUPA 10 JOCURI AM 12 PUNCTE SI LOCUL 65 /360 IAR ROMANIA A COBORAT PE 22/47
dupa sferturi:
eu 20 puncte ,locul 84/360
Romania : locul 7/47
de aici potopul, ca nu mai iau niciun punct.......
rezultat final 20 puncte/80
inainte de finala ..locul 247 si Romania ...21
Daca castiga Ronny avem un loc 2 daca nu , 10



_________________
Laureată a Premiului Oscue - UK Championship 2009, Turneul special de calificare la Masters 2010, China Open 2010
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui danacateia Trimite mesaj privat
danacateia
Addicted to snooker


Data înscrierii: 14/Sep/2009
Mesaje: 967
Locație: Brasov

MesajTrimis: Vin 22 Ian 2010, 9:13    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Final masters 2010: 20 p/66p ---30,3%
locul 249/364
Romania 17/46
Nu-i chiar rau



_________________
Laureată a Premiului Oscue - UK Championship 2009, Turneul special de calificare la Masters 2010, China Open 2010
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui danacateia Trimite mesaj privat
mircea22
Addicted to snooker


Data înscrierii: 17/Feb/2009
Mesaje: 1198
Locație: Oltenia

MesajTrimis: Vin 22 Ian 2010, 15:02    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Felicitări şi rezultate cât mai bune în viitor! Wink



_________________
"That's inches away from being millimetre perfect." (Ted Lowe)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui mircea22 Trimite mesaj privat
danacateia
Addicted to snooker


Data înscrierii: 14/Sep/2009
Mesaje: 967
Locație: Brasov

MesajTrimis: Sâm 23 Ian 2010, 10:18    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

mircea22 a scris:
Felicitări şi rezultate cât mai bune în viitor! Wink

Multumesc......am avut si rezultate mai bune si sper si pe viitor!



_________________
Laureată a Premiului Oscue - UK Championship 2009, Turneul special de calificare la Masters 2010, China Open 2010
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui danacateia Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20201
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Sâm 23 Ian 2010, 13:45    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nici nu mă mir. Felicitări, Dănuța ! 8)



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Forum general Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina 1, 2, 3, 4  Următoare
Pagina 1 din 4

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community