Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Cum ati devenit fani ai snooker-ului?
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4  Următoare
 
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Forum general
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Cosmin
A super fan


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 88
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mie 8 Dec 2004, 1:59    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Aici zice 144.
http://www.globalsnookercentre.co.uk/files/Players/Global_Europe/Global_Welsh/wales_mark_williams.htm



_________________
Walk on, walk on with hope in your heart
And you'll never walk alone,
You'll never, ever walk alone.
Walk on, walk on with hope in your heart
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Cosmin Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
flaviusO
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 260
Locație: Piatra-Neamt

MesajTrimis: Mie 8 Dec 2004, 13:17    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Fight!! Mr. Green Fight!! Mr. Green Fight!! Mr. Green Fight!! Mr. Green Fight!! Mr. Green Fight!! Mr. Green Fight!! Mr. Green Fight!! Mr. Green Fight!! Mr. Green Fight!! Mr. Green Fight!! Mr. Green Fight!! Mr. Green Fight!! Mr. Green Fight!! Mr. Green Fight!! Mr. Green Fight!! Mr. Green Fight!! Mr. Green Fight!! Mr. Green Fight!! Mr. Green Fight!! Mr. Green Fight!! Mr. Green Fight!! Mr. Green Fight!! Mr. Green Fight!! Mr. Green Fight!! Mr. Green Fight!! Mr. Green Fight!! Mr. Green Fight!! Mr. Green Fight!! Mr. Green Fight!! Mr. Green Fight!! Mr. Green Fight!! Mr. Green Fight!! Mr. Green Fight!! Mr. Green Fight!! Mr. Green Fight!! Mr. Green



_________________
GO RONNIE!! GO!!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui flaviusO Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
zsolt_tuser
Administrator


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 1248
Locație: Germania

MesajTrimis: Joi 9 Dec 2004, 1:20    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Foarte interesant!!! Mai ales ca pe ambele pagini e dat ca fiind facut in acelasi an, la aceeasi competitie. Doar ca pe o pagina scrie ca e 142 iar pe alta 144. Ca sa fiu sincer si eu am stiut ca e 144, dar vazand pagina am crezut ca m-am inselat. Who knows?



_________________
"Computers are incredibly fast, accurate, and stupid. Human beings are incredibly slow, inaccurate, and brilliant. Together they are powerful beyond imagination."
Albert Einstein (1879 - 1955)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui zsolt_tuser Trimite mesaj privat
Cosmin
A super fan


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 88
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Joi 9 Dec 2004, 3:28    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Eu zic sa ne uitam si la alta sursa. Si ea zice tot 142. Deci se pare ca 142 e breakul maxim facut de Williams.
http://website.lineone.net/~colin_mccord/Snooker/Player_Profiles/Mark_Williams.htm



_________________
Walk on, walk on with hope in your heart
And you'll never walk alone,
You'll never, ever walk alone.
Walk on, walk on with hope in your heart
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Cosmin Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Smaranda
Addicted to snooker


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 332

MesajTrimis: Dum 26 Dec 2004, 18:04    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

flaviusO a scris:
Smaranda first has to log in Razz

I knooooooooooooooow! mi-era lene Laughing ... nu eram pe calulatorul meu si aruncam pur si simplu o privire rapida pe-aici



_________________
Score one-four-seven... Snooker heaven!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Smaranda Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Smaranda
Addicted to snooker


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 332

MesajTrimis: Dum 26 Dec 2004, 18:16    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Daca doua sau mai multe surse spun acelasi lucru, afirmatia nu e relevanta decat daca ele sunt total independente... cateodata se intampla ca o sursa sa citeze pur si simplu o alta si sa nu spuna nicaieri de unde sunt luate informatiile... Cat despre informatiile de pe Worldsnooker, cat priveste profilele jucatorilor, se intampla cateodata ca acestea sa nu fie actualizate, in special la sfarsit de sezon. Nu cred ca e cazul aici dar... Keep fighting Mr. Green Keep fighting Mr. Green Sa instalam si un ring de box cu noroi? Cred ca si-ar gasi multiple intrebuintari in Snookerlandul nostru cel pasnic... Laughing Laughing Uite, poate il provoaca Clara pe ziaristul ala maltez pe care are atata pizma la o cafteala eleganta si stilata in cel mai pur spirit britanic si snookeresc Laughing Laughing Laughing



_________________
Score one-four-seven... Snooker heaven!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Smaranda Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Dum 26 Dec 2004, 20:16    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Maltezul si altii ca el nu merita efortul. Ar fi o ( evident, inutila ) risipa de energie, iar de eleganță nu cred ca omul a auzit vreodata ...



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
radu_grig
Fan


Data înscrierii: 20/Ian/2005
Mesaje: 23
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Dum 13 Feb 2005, 19:16    Titlul subiectului: de unde pasiunea pentru snooker Răspunde cu citat (quote)

Pasiunea pentru snooker si in general pentru "arta tacului" am capatat-o cand am fost odata intr-un club cu niste prieteni; iar pentru snooker in special cand am vazut CM din '97. Atunci am urmarit indeaproape mare parte din evolutii; am ramas foarte placut surprins de calitatea jocului, de modul de abordare si imediat mi-am zis ca pe viitor vrea sa invat sa joc in realitate, ceea ce am si facut recent. Merg mai departe, caut noi ocazii de joc si sper ca va fi mai bine...


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui radu_grig Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
csoka.zsolt
Fan


Data înscrierii: 16/Feb/2005
Mesaje: 11
Locație: Baia Mare

MesajTrimis: Mie 16 Feb 2005, 16:56    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

zsolt_tuser a scris:
Cel mai mare break al lui Mark Williams este 142. Cam putin pentru un dublu campion mondial nu?


raspuns GRESIT!! Laughing !Cel mai mare break al lui Mark Williams este de 142,pe care l-a facut la Strachan Challenge in anul 1994!
Sunt un fan Mark Williams si am niste presimtiri ca nu-si va reveni in curand!
Cat despre tema,am patit lafel ca multi alti:am devenit fan Snooker din 2003 la Campionatul Mondial!
Mai multe despre Mark Williams pueti afla aici:http://www.worldsnooker.com/players_search-8760.htm



_________________
Nu conteaza scorul final!
Ci maniera jocului!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui csoka.zsolt Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Irina
Addicted to snooker


Data înscrierii: 05/Dec/2005
Mesaje: 738
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mar 6 Dec 2005, 16:35    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Primul meci de snooker p care l-am vazut a fost cu Hunter. Nu-mi aduc aminte celalalt jucator, dar pe Paul l-am tinut minte... Wink apoi am continuat sa urmaresc, iar de vreo 2-3 ani sunt ochii pe Eurosport, pe Ronnie...



_________________
Paul Hunter - my role model in life. Forever be loved and never be forgotten!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Irina Trimite mesaj privat
*Christina**



Data înscrierii: 05/Dec/2005
Mesaje: 2

MesajTrimis: Mie 7 Dec 2005, 14:57    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

primul meci d snooker p care l-am vaz a fost datorita ^^ Irinei. Tot cu Hunter... Razz



_________________
Oh, I have slipped the surly bonds of earth
And danced the skies on laughter-silvered wings;
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui *Christina** Trimite mesaj privat
luiza_hunter
Addicted to snooker


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 422
Locație: Constanța

MesajTrimis: Mie 7 Dec 2005, 19:51    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

hahahah ce coincidența Smile) si eu tot ..cu Hunter .. nu-s degeaba fana Hunter Wink...Hunter Lover 4 Ever



_________________
HUNTER Lover 4 EVER!!! ...♥ PAUL!!!!!!
" daca vom ajunge in rai, sa nu ne miram de va fi sa vedem printre ingeri si unul cu tacul in mana..."
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui luiza_hunter Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Lady Hunter
A super fan


Data înscrierii: 19/Mai/2005
Mesaje: 53

MesajTrimis: Mie 7 Dec 2005, 20:05    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Primul meci pe care l-am vazut(vazut e cam mult spus..la care m-am holbat ca boul la poarta noua ar fi mai corect... pentru ca nu intelegeam nimik Laughing )a fost finala Campionatului Mondial din 2000(cred ca era 2000...)dintre Mark si Matt...Dar n-am ramas o privitoare constanta...Pana la Campionatul Mondial din 2003 cand l-am vazut pe domnisoru' Paul .... 8) ...Restul e istorie Laughing



_________________
Amintirile sunt singurul Rai din care nu ne poate izgoni nimeni...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Lady Hunter Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
The Rocket
Addicted to snooker


Data înscrierii: 31/Oct/2005
Mesaje: 133
Locație: Bucuresti/Militari

MesajTrimis: Mie 7 Dec 2005, 22:13    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Am devenit fan al snookerului, datorita lui Ronnie, in 2003 la mondiale Very Happy
Cand, de abia auzisem de snooker de la prieteni...am aflat ca Ronnie a facut break-ul maxim contra lui Marco Fu...
Si...de aici a inceput sa-mi placa snookerul Very Happy


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui The Rocket Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
luiza_hunter
Addicted to snooker


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 422
Locație: Constanța

MesajTrimis: Sâm 10 Dec 2005, 19:51    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

hehehe....la mine a fost invers ... am dat din întamplare pe eurosport ... și juca Hunter și de atunci încontinuu tot urmăresc nu m-am putut dezlipii de acest sport ... si i-am corupt pe toți să-l urmarească ... Laughing Laughing Laughing



_________________
HUNTER Lover 4 EVER!!! ...♥ PAUL!!!!!!
" daca vom ajunge in rai, sa nu ne miram de va fi sa vedem printre ingeri si unul cu tacul in mana..."
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui luiza_hunter Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Forum general Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4  Următoare
Pagina 2 din 4

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community