Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

HANDBALUL VA REDEVENI CE A FOST?
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5, 6  Următoare
 
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Unele și altele
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
danacateia
Addicted to snooker


Data înscrierii: 14/Sep/2009
Mesaje: 967
Locație: Brasov

MesajTrimis: Lun 21 Iun 2010, 7:13    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nationala masculina s-a calificat la MONDIALE!\
Incredibilul s-a PRODUS,BAIETII AU BATUT RUSIA la ea acasa la 5 goluri diferenta .Bravo baieti si felicitari in primul rand lui Vasile Stanga care a reusit sa aduca in teren o echipa pe care ne-o doream de mult!
Campionatul mondial se desfasoara in perioada 13 si 30 ianuarie 2011, in Suedia. Turneul final va fi gazduit de orasele Malmo, Lund, Kristianstad, Goteborg, Skovde, Jonkoping, Linkoping si Norrkoping.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - UK Championship 2009, Turneul special de calificare la Masters 2010, China Open 2010
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui danacateia Trimite mesaj privat
danacateia
Addicted to snooker


Data înscrierii: 14/Sep/2009
Mesaje: 967
Locație: Brasov

MesajTrimis: Lun 15 Noi 2010, 12:05    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Inca un motiv de bucurie pentru fanii handbalului,OLTCHIM chiar si fara Tadici ,face meciuri bune !Bravo fetelor!Dupa victoria de ieri in fata danezelor de la Randers (28-22),Oltchim s-a calificat in grupele principale ale ediţiei 2010-2011 a Ligii Campionilor.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - UK Championship 2009, Turneul special de calificare la Masters 2010, China Open 2010
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui danacateia Trimite mesaj privat
danacateia
Addicted to snooker


Data înscrierii: 14/Sep/2009
Mesaje: 967
Locație: Brasov

MesajTrimis: Mar 14 Dec 2010, 15:28    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Majoreta HAI ROMANIA ! Majoreta
Sa le tinem pumnii fetelor astazi in meciul cu Muntenegru.
Partida incepe la ora 17.45 PE TVR2.
Meciul de ieri cu Croatia a fost nemaipomenit.Pacat de accidentarea Paulei.
Ne-am calificat in semifinale!
Poate in sfarsit luam si noi aurul!
BRAVO FETELOR!Neagu si Tolnai au fost nemaipomenite!
Pacat ca se mai gasesc unii care chiar si acum au ceva de comentat cu privire la prestatia unora dintre jucatoare!
Asa-i in sport ,ai zile bune si zile proaste.Unele dintre fete au prins zile proaste ,e adevarat ,dar nu trebuie sa le criticam dupa o victorie.Cel mult putem sa le cerem sa se mobilizeze pe viitor.Prerea mea.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - UK Championship 2009, Turneul special de calificare la Masters 2010, China Open 2010


Ultima modificare efectuată danacateia la Mie 15 Dec 2010, 9:44, modificat de 3 ori în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui danacateia Trimite mesaj privat
snookerclau
Addicted to snooker


Data înscrierii: 18/Feb/2008
Mesaje: 869
Locație: Buzau

MesajTrimis: Mar 14 Dec 2010, 20:44    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

BRAVO FETELOR! Majoreta Daca Spania face egal cu Rusia in seara asta suntem calificati si nu mai tremuram joi : Laughing............Ciuca batailor la acest CE Spania, a spulberat Rusia iar noi suntem in semifinale Applause iar eu pot merge linistita la sedinta cu parintii de joi seara Laughing Very Happy



_________________
Laureată a Premiului Oscue - Shanghai Masters 2010, International Championship 2012
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snookerclau Trimite mesaj privat
danacateia
Addicted to snooker


Data înscrierii: 14/Sep/2009
Mesaje: 967
Locație: Brasov

MesajTrimis: Vin 17 Dec 2010, 11:47    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Oare ce-a fost asta?Nu cred ca a mai avut echipa Romaniei o infrangere mai drastica la vreun turneu final.Bun,au fost mai mult rezerve,dar la asa un nivel se prezinta ?Putem sa ne bazam pe ele in meciurile care urmeaza?
Sau face parte din tactica de derutare a adversarului?Ramane de vazut.
Pana atunci sa avem incredere.
HAI ROMANIA!



_________________
Laureată a Premiului Oscue - UK Championship 2009, Turneul special de calificare la Masters 2010, China Open 2010
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui danacateia Trimite mesaj privat
danacateia
Addicted to snooker


Data înscrierii: 14/Sep/2009
Mesaje: 967
Locație: Brasov

MesajTrimis: Sâm 18 Dec 2010, 20:07    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ne vom bate cu Danemarca pentru locul trei Crying or Very sad ,din pacate, desi eram favorite pentru calificarea in finala!
-DUMINICA DUPA MECI:
BRAVO ROMANIA!!!!!
AM INVINS,SUNTEM PE LOCUL 3 Party Notworthy Majoreta



_________________
Laureată a Premiului Oscue - UK Championship 2009, Turneul special de calificare la Masters 2010, China Open 2010
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui danacateia Trimite mesaj privat
danacateia
Addicted to snooker


Data înscrierii: 14/Sep/2009
Mesaje: 967
Locație: Brasov

MesajTrimis: Dum 16 Ian 2011, 9:15    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Toate partidele vor fi transmise in direct de postul de televiziune DolceSport. Pentru cei care nu reusesc sa vizioneze aceste partide, Sport365 ofera in paralel o transmisiune LIVETEXT ale tuturor partidelor nationalei noastre la Mondialul din Suedia.


Iata programul Romaniei la CM 2011:

16 ianuarie, ora 21:15 Romania - Danemarca 17 ianuarie, ora 19:00 Romania - Algeria 19 ianuarie, ora 21:30 Romania - Australia 20 ianuarie, ora 21:30 Romania - Serbia
rezultate:
14 ianuarie, ora 19:00 Romania - Croatia scor 21-27



_________________
Laureată a Premiului Oscue - UK Championship 2009, Turneul special de calificare la Masters 2010, China Open 2010
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui danacateia Trimite mesaj privat
danacateia
Addicted to snooker


Data înscrierii: 14/Sep/2009
Mesaje: 967
Locație: Brasov

MesajTrimis: Lun 7 Feb 2011, 14:54    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Va castiga Oltchim Liga Campionilor cu Anja Andersen pe banca?
Primul meci a fost cu noroc (multe multumiri si adanca recunostinta Talidei Tolnai ,de departe cea mai buna de pe teren,nu acelasi lucru pot sa spun despre proaspata premiata international Cristina Neagu ,i s-o fi urcat succesul la cap ).Poate sunt rautacioasa dar nu a facut mai nimic pe teren....nici macar un gol si a gresit la foarte multe mingi.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - UK Championship 2009, Turneul special de calificare la Masters 2010, China Open 2010
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui danacateia Trimite mesaj privat
mircea22
Addicted to snooker


Data înscrierii: 17/Feb/2009
Mesaje: 1198
Locație: Oltenia

MesajTrimis: Lun 7 Feb 2011, 21:44    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

danacateia a scris:
Va castiga Oltchim Liga Campionilor cu Anja Andersen pe banca?

Da! Dacă cineva poate aduce CL la Vâlcea atunci ea este persoana potrivită! Anja este deja o legendă a handbalului feminin european, iar caracterul său puternic cred că va aduce un plus de încredere și determinare jucătoarelor de la Olchim.



_________________
"That's inches away from being millimetre perfect." (Ted Lowe)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui mircea22 Trimite mesaj privat
gi0nel
Addicted to snooker


Data înscrierii: 05/Feb/2011
Mesaje: 435
Locație: Bistrita, Cluj

MesajTrimis: Mar 8 Feb 2011, 2:46    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nu as vrea sa i-au din meritele lui Anja, dar si Romania are cel putin un antrenor cabail de o asemenea performata. Tadici Gheorghe de la Zalau. Eu l-am vazut pe omul asta pe viu in timpu meciului si e pur si simplu remarcabil, iar despre performante nici nu incape indoiala ca il recomanda. Dar se prea poate ca el sa nu mai treaca pe la Valcea deloc, a fost ciudat modul in care s-a renuntat la el, mai ales ca el a fost cel care a scos capu cu noua superechipa in Europa!



_________________
Laureat al Premiului Oscue - Shanghai Masters 2014, UK Championship 2014
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui gi0nel Trimite mesaj privat
danacateia
Addicted to snooker


Data înscrierii: 14/Sep/2009
Mesaje: 967
Locație: Brasov

MesajTrimis: Mar 8 Feb 2011, 14:24    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

gi0nel a scris:
Nu as vrea sa i-au din meritele lui Anja, dar si Romania are cel putin un antrenor cabail de o asemenea performata. Tadici Gheorghe de la Zalau. Eu l-am vazut pe omul asta pe viu in timpu meciului si e pur si simplu remarcabil, iar despre performante nici nu incape indoiala ca il recomanda. Dar se prea poate ca el sa nu mai treaca pe la Valcea deloc, a fost ciudat modul in care s-a renuntat la el, mai ales ca el a fost cel care a scos capu cu noua superechipa in Europa!

Din cate stiu eu nu a mai fost dorit la nationala si nici la Oltchim nu stiu exact motivele .



_________________
Laureată a Premiului Oscue - UK Championship 2009, Turneul special de calificare la Masters 2010, China Open 2010
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui danacateia Trimite mesaj privat
danacateia
Addicted to snooker


Data înscrierii: 14/Sep/2009
Mesaje: 967
Locație: Brasov

MesajTrimis: Lun 21 Feb 2011, 8:26    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Chiar daca am avut ceva emotii ,normale la asa un nivel al competitiei,victoria Oltchimului a picat bine!Mi-a placut foarte mult Pidpalova ,iar Vizitiu a adus o schimbare in jocul echipei .O nota buna si portaritei Paslaru ,care a avut multe momente bune ,ce au dus in cele din urma la victorie!Bravo fetelor!



_________________
Laureată a Premiului Oscue - UK Championship 2009, Turneul special de calificare la Masters 2010, China Open 2010
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui danacateia Trimite mesaj privat
danacateia
Addicted to snooker


Data înscrierii: 14/Sep/2009
Mesaje: 967
Locație: Brasov

MesajTrimis: Dum 27 Feb 2011, 9:42    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Incredibil cum a ratat HCM Constanta o victorie pe care o merita pe deplin.
Dupa un joc foarte bun au venit ultimele 5 minute cand, ocaziile unei victorii au fost spulberate una dupa alta. Crying or Very sad
http://sport.hotnews.ro/stiri-teamball-8341993-live-liga-campionilor-bosna-sarajevo-hcm-constanta-1-0.htm



_________________
Laureată a Premiului Oscue - UK Championship 2009, Turneul special de calificare la Masters 2010, China Open 2010
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui danacateia Trimite mesaj privat
danacateia
Addicted to snooker


Data înscrierii: 14/Sep/2009
Mesaje: 967
Locație: Brasov

MesajTrimis: Dum 29 Mai 2011, 7:06    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Astazi va fi finala Ligii Campionilor de la ora 19.00 (în direct pe DigiSport),intre FC Barcelona si Ciudad Real iar în deschidere va avea loc finala mică a competiției, între învinsele germane din semifinale, Rhein Neckar Lowen, respectiv HSV Hamburg.
Eu cred ca va castiga Barcelona,dar ramane de vazut!



_________________
Laureată a Premiului Oscue - UK Championship 2009, Turneul special de calificare la Masters 2010, China Open 2010
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui danacateia Trimite mesaj privat
mircea22
Addicted to snooker


Data înscrierii: 17/Feb/2009
Mesaje: 1198
Locație: Oltenia

MesajTrimis: Dum 29 Mai 2011, 11:58    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

danacateia a scris:

Eu cred ca va castiga Barcelona,dar ramane de vazut!

I-au bătut pe cei de la Real pe unde i-au prins - fotbal, baschet etc.
Barcelona va câștiga!



_________________
"That's inches away from being millimetre perfect." (Ted Lowe)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui mircea22 Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Unele și altele Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5, 6  Următoare
Pagina 5 din 6

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community