Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Imi voi face user mai incolo :), kiar dak mor dupa snooker

 
Crează un subiect nou   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Site
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
RaZoR
Vizitator





MesajTrimis: Lun 29 Noi 2004, 0:06    Titlul subiectului: Imi voi face user mai incolo :), kiar dak mor dupa snooker Răspunde cu citat (quote)

O idee buna de pagina de primire ar fi cu u bg tip masa de bile (snooker sau biliard -same old!), iar pe langa, un side-list cu jucatori, programe de turnee, programe de meciuri televizate, link-uri la forumuri, si char poate sugestii despre cluburi din toata tara. Eu de exemplu, fiind din cta, sunt foarte dezamagit de starea meselor, mai ales ca nu avem nici una de snooker, si stiu aprox toate cluburile de bile din cta, si prin-tr-un site ca asta s-ar putea orienta jucatorii adevarati, nu aia care nu nimeresc nici macar centrul bilei albe....voi reveni (I'll be back!)


Sus
RaZoR
Vizitator





MesajTrimis: Lun 29 Noi 2004, 0:08    Titlul subiectului: scuze Răspunde cu citat (quote)

Si apropos, scuze, din greseala am apasat new topic, vroiam sa dau reply pt sugestii la site Very Happy oooooops! Sorry!


Sus
Cold_Fever
Addicted to snooker


Data înscrierii: 26/Noi/2004
Mesaje: 296
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Lun 6 Dec 2004, 23:20    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ok man no problem. Aberez si eu un pic sa nu zica lumea ca nu postez pe forum ba chiar ma chinui sa postez cat mai mult si mai bine pe forum da mai sunt si dedicati ca Flavius care cred ca numa asta fac ( Te rog sa nu te superi pe mine Flavius daca citesti da chiar ca te-a inebunit forumu postezi intr-o fericire).



_________________
He who is prudent and lies in wait for an enemy who is not , will be victorious.
Sun Tzu - The Art of War
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Cold_Fever Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
flaviusO
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 260
Locație: Piatra-Neamt

MesajTrimis: Sâm 22 Ian 2005, 22:24    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cold_Fever a scris:
Ok man no problem. Aberez si eu un pic sa nu zica lumea ca nu postez pe forum ba chiar ma chinui sa postez cat mai mult si mai bine pe forum da mai sunt si dedicati ca Flavius care cred ca numa asta fac ( Te rog sa nu te superi pe mine Flavius daca citesti da chiar ca te-a inebunit forumu postezi intr-o fericire).


te iert pt. ca esti mic... tre' sa cresti, esti in perioada aia in care ai impresia ca toti au ceva cu tine... dupa ce treci de pubertate mai vorbim, k? 8)



_________________
GO RONNIE!! GO!!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui flaviusO Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Site Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community