Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

General
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Următoare
 
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2009-2010 » Welsh Open 2010
Subiectul anterior :: Subiectul următor  

Cine credeți că va câștiga Openul galez 2010 ?
Mark Allen
0%
 0%  [ 0 ]
Ronnie OSullivan
35%
 35%  [ 10 ]
Mark Selby
10%
 10%  [ 3 ]
John Higgins
17%
 17%  [ 5 ]
Ali Carter
10%
 10%  [ 3 ]
Ryan Day
0%
 0%  [ 0 ]
Mark Williams
25%
 25%  [ 7 ]
Stephen Maguire
0%
 0%  [ 0 ]
Voturi totale : 28

Autor Mesaj
IoanP
Fan


Data înscrierii: 07/Ian/2009
Mesaje: 10

MesajTrimis: Lun 25 Ian 2010, 15:40    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Clara White a scris:
Bună ziua. Smile

Matthew Stevens – Barry Pinches Arrow http://www.fromsport.com/video-161445.html
Neil Robertson – Liu Song Arrow http://www.fromsport.com/video-161560.html

Scorurile, ca întotdeauna, la Meciuri și rezultate Arrow http://www.snookerforum.ro/viewtopic.php?t=605



Va multumesc!


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui IoanP Trimite mesaj privat
snookerella
Addicted to snooker


Data înscrierii: 27/Feb/2009
Mesaje: 235

MesajTrimis: Lun 25 Ian 2010, 16:56    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Hazoasa exprimarea ‘restabileste egalitatea’ cind este vorba de scorul 1-1.
Un meci care se termina 0-0 nu este numit ‘meci egal’ ci ‘meci nul’.
Nu suna prea frumos ‘ia final prima repriza’!
‘Superba incercare’ dar snookerul a fost complet ratat!!.....

Come on Matthew!!!!



_________________
Premiul Oscue Laureată a Premiului Oscue - Masters 2024
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snookerella Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Lun 25 Ian 2010, 18:57    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cu plăcere, Ioan. Smile

Mâine, Dom Dale o ia la fugă : Cu cântec (?) înainte, marș ! Arrow http://www.worldsnooker.com/welsh_open10_news-108714.htm?tid=150



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Lun 25 Ian 2010, 19:05    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Stevens v Pinches : 21 de minute de la începerea decisivului și nu s-a marcat decât un singur punct !!!...

În fine, s-au urnit ! Laughing



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
sevvilla86
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Dec/2005
Mesaje: 1532
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Lun 25 Ian 2010, 19:43    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nu am prins meciul Stevens-Picnhes de la inceput, dar din ce am vazut mi s-a parut foarte slab. Neutral Yawnee Nu cred ca Matthew are sanse in meciul urmator. Nu l-a putut invinge pe Murphy nici cand a fost in forma. Sad


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui sevvilla86 Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
mircea22
Addicted to snooker


Data înscrierii: 17/Feb/2009
Mesaje: 1198
Locație: Oltenia

MesajTrimis: Lun 25 Ian 2010, 20:28    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

sevvilla86 a scris:
Nu am prins meciul Stevens-Picnhes de la inceput, dar din ce am vazut mi s-a parut foarte slab. Neutral Yawnee

La fel şi eu, am văzut doar începutul. Sunt de acord cu tine, jucau slab amândoi.
Citat:

Nu cred ca Matthew are sanse in meciul urmator. Nu l-a putut invinge pe Murphy nici cand a fost in forma. Sad

Ba eu sper să-şi revină, mai ales că evoluează pe teren propriu. Cred că Matthew îl poate învinge pe Shaun, important este să creadă şi el. Wink



_________________
"That's inches away from being millimetre perfect." (Ted Lowe)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui mircea22 Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Lun 25 Ian 2010, 22:06    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

SuperAndrew superjoacă, nu-i fie de deochi ! 8) Laughing

Marco Fu – Andrew Higginson Arrow http://www.fromsport.com/video-161560.html
Ali Carter – Mark Davis Arrow http://www.fromsport.com/video-161445.html



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Martin
A super fan


Data înscrierii: 06/Aug/2009
Mesaje: 65

MesajTrimis: Lun 25 Ian 2010, 22:23    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Joaca bine Higginson. Parca e pacat ca nu aplauda mai nimeni in sala (probabil fiindca nu prea E nimeni in ea).


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Martin Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Lun 25 Ian 2010, 22:32    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Higginson v Fu – puncte : 410-63(dintre care 4 sunt rezultatul unui fault comis de englez !)



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
sevvilla86
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Dec/2005
Mesaje: 1532
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mar 26 Ian 2010, 0:36    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Lol, Eurosport prefera sa transmita magazin Cupa Africii dupa un meci de la aceeasi competite care a durat 120 de minute +penaltyuri. Taz In fine, felicitari lui Andrew Higginson! Very Happy Am evitat sa zic ceva la 4-0 pentru ca m-am temut sa nu pateasca la fel ca Jimmy. Rolling Eyes Adevarul ca dupa pauza s-a cam chinuit. Laughing Frumos breakul de peste 100 reusit de Marco dar prea tarziu pentru el...

Meciuri ffff interesante maine. Shocked Sper sa fie si cei de la Eurosport mai pe faza. Confused


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui sevvilla86 Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
mihnea
Addicted to snooker


Data înscrierii: 31/Mai/2009
Mesaje: 289

MesajTrimis: Mar 26 Ian 2010, 9:34    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Intrucat domnul Bontea mi-a zis ca snooker-ul are rating peste cupa africii si tenis, nu inteleg de ce elasat la urma...



_________________
”It was a hit and hope, and he forgot to hit it”
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui mihnea Trimite mesaj privat
mircea22
Addicted to snooker


Data înscrierii: 17/Feb/2009
Mesaje: 1198
Locație: Oltenia

MesajTrimis: Mar 26 Ian 2010, 11:54    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

mihnea a scris:
Intrucat domnul Bontea mi-a zis ca snooker-ul are rating peste cupa africii si tenis, nu inteleg de ce elasat la urma...

Cupa Africii este un eveniment foarte important pentru continentul african şi pentru că este o dată la 2 ani este bine că este mediatizat. Şi Australian Open este unul dintre cele 4 mari turnee din tenis, echivalentul unui campionat mondial în alte sporturi. Problema cu Eurosport-ul este că acum există Eurosport Player, deci îşi pot permite să acopere o gama mai largă de evenimente fără a putea fi acuzaţi de ceva.
Mai este şi problema contractelor încheiate, de aceea anumite sporturi sunt preferate pentru a fi difuzate pe canalul TV.



_________________
"That's inches away from being millimetre perfect." (Ted Lowe)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui mircea22 Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Mar 26 Ian 2010, 14:03    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Întrebarea e : ce va face Sally ? Ar fi o chestiune de zece zile, dar, dacă vine ceasul fericit, așa, pe neașteptate, soțiorul dumisale își ia băgăjelul și promite să-l lase, lejer, în urmă, până și pe Speedy Gonzales, ca să ajungă cât mai repede la Romford, pentru a-și întâmpina cel de-al treilea odoraș – pare-se, o a doua fetiță (familia King mai are o fetiță, Maizie, de 10 ani, și un băiețel, Freddie, de 7).

Well, good luck, Mark (whatever that may mean) ! Very Happy



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
CristinaRo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 1025
Locație: Ploiesti

MesajTrimis: Mar 26 Ian 2010, 16:38    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Jocul al 5-lea al meciului O'Sullivan - Bingham s-a refacut cumva? Question
Vad ceva pe net (pe fromsport) si nu inteleg! E drept ca ma uit din cand in cand pentru ca sunt la servici! Wink



_________________
Laureată a Premiului Oscue - Masters 2010, Wuxi Classic 2012
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui CristinaRo Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Cristi
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Ian/2010
Mesaje: 588
Locație: Galati

MesajTrimis: Mar 26 Ian 2010, 16:47    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Da...A fost refacut...In orice caz ambii jucatori joaca slab tare...Ronnie parca nu il trateaza pe Bingham cu atat de mult interes si considera jocul castigat...Sper sa nu se intample vreo surpriza...



_________________
Laureat al Premiului Oscue - Masters 2013, Players Championship 2019
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Cristi Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2009-2010 » Welsh Open 2010 Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Următoare
Pagina 2 din 11

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community