Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

General
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Următoare
 
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2009-2010 » Welsh Open 2010
Subiectul anterior :: Subiectul următor  

Cine credeți că va câștiga Openul galez 2010 ?
Mark Allen
0%
 0%  [ 0 ]
Ronnie OSullivan
35%
 35%  [ 10 ]
Mark Selby
10%
 10%  [ 3 ]
John Higgins
17%
 17%  [ 5 ]
Ali Carter
10%
 10%  [ 3 ]
Ryan Day
0%
 0%  [ 0 ]
Mark Williams
25%
 25%  [ 7 ]
Stephen Maguire
0%
 0%  [ 0 ]
Voturi totale : 28

Autor Mesaj
Angela40
A super fan


Data înscrierii: 28/Feb/2009
Mesaje: 92
Locație: Oradea

MesajTrimis: Mar 26 Ian 2010, 17:07    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ronnie a castigat meciul dar a jucat foarte slab,iar Stuart nu ia pus nici o problema.
Culoarea camasilor este o coincidenta sau obligatie ? Laughing
In ultimul timp comentatori nu sunt impreuna comenteaza separat ,oare de ce ? Wink


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Angela40 Trimite mesaj privat
Miss Chigwell
Addicted to snooker


Data înscrierii: 27/Mar/2005
Mesaje: 1596
Locație: Baia Mare

MesajTrimis: Mar 26 Ian 2010, 17:39    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Excelent finalul de meci, Ronnie! Cu lovitura la bila galbena tinand sprijinul in aer, specialitatea Mark Josephine cu tot! Si cu furtul din jocul 5, frumos!
Dar si cu acel miscue la bila neagra, si cu un procentaj la distanta aproximat (de mine) pe la 35%.
Dar Stuart a ratat imens, imens! Ca sanse a avut.

Pare-se ca Ronnie pleaca acasa, dat fiind ca urmatorul dumisale meci e abia joi. Foarte bine, da' de o gasi pe careva sa-i calce camasa gri (premiera, me likee a lottee Laughing ) mai bine. Twisted Evil Ce rusine!

Si eu ma intreb de ce nu mai comenteaza M.A. si D.B. impreuna, ceva lipseste, si nu-mi place! Dar cand aveau probleme de sunet la inceputul meciului, s-a furisat in eter vocea lui Terry Griffiths, parca...Si asta me likeee, cu potentialul ei soporific cu tot!

De ce a emis dl. Ancuta opinii cu privire la anumite presupuse incalcari ale eticii sportive din snooker din pozitia dumnealui oficiala in cadrul Federatiei Romane?
Am intrebat, n-am dat cu tacul.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Miss Chigwell Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20153
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Mar 26 Ian 2010, 18:00    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Conform dispozițiilor de la șefia pariziană, până la sferturi, comentatorii își fac treaba separat. Vremuri de criză, pare-se...



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
mircea22
Addicted to snooker


Data înscrierii: 17/Feb/2009
Mesaje: 1198
Locație: Oltenia

MesajTrimis: Mar 26 Ian 2010, 20:47    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Senzaţional! A câştigat Matthew Party Applause ...bineînţeles, în joc decisiv că lui aşa îi place. Condus cu 51 - 0 în ultimul joc, a reuşit să scoată din buzunar un break incredibil de 70 de puncte care i-a adus victoria. Aproape nici nu am mai respirat la loviturile de la bilele verde şi maro. Sunt aşa de fericit că v-aş servi pe toţi cu nişte ciocolată, deşi nu ştiu dacă vă place. Razz

L.E. 75 în loc de 70, ce să-i faci, emoţiile...



_________________
"That's inches away from being millimetre perfect." (Ted Lowe)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui mircea22 Trimite mesaj privat
Miss Chigwell
Addicted to snooker


Data înscrierii: 27/Mar/2005
Mesaje: 1596
Locație: Baia Mare

MesajTrimis: Mar 26 Ian 2010, 20:56    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

mircea22 a scris:
Sunt așa de fericit că v-aș servi pe toți cu niște ciocolată, deși nu știu dacă vă place. Razz



Ahem. Un patratel se poate? Multumeeeesc.
Excelenta. Wink
Nici nu-mi vine sa cred ca a castigat Maff si ca n-am vazut. Nu-i bai, asteptam, asteptam.
Yesssss! Yohoooo!
Noah, Matthew, ce-ar fi sa faci frumos turneul asta? Please?

Barfa cu parfum de credibilitate, dupa cum spun catavencii: motivul camasii gri termic nechinuite a lui Ronnie este trimiterea celei albe la spalat impreuna cu niste sosete. Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
De culoare potrivnica.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Miss Chigwell Trimite mesaj privat
sevvilla86
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Dec/2005
Mesaje: 1532
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mar 26 Ian 2010, 21:12    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Wow, bravo Matthew! Very Happy Applause Chiar nu m-am asteptat sa castige. Razz Oricum a jucat mult mai bine fata de meciul cu Pinches... Este o mica revansa in fata lui Murphy dupa infrangerile de la Campionatul Mondial - finala 2005 si sfertul din 2007 in care a condus cu 11-5. Twisted Evil

* Slabut a jucat Ronnie azi chiar daca breakul din ultimul joc a fost foarte frumos. Smile Stuart a avut prima sansa in fiecare joc si daca ar fi fost in forma probabil rezultatul ar fi aratat invers. Confused


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui sevvilla86 Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Lady Croft
Addicted to snooker


Data înscrierii: 24/Noi/2004
Mesaje: 1980
Locație: Petrosani (Hunedoara)

MesajTrimis: Mar 26 Ian 2010, 21:14    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Miss Chigwell a scris:
Barfa cu parfum de credibilitate, dupa cum spun catavencii: motivul camasii gri termic nechinuite a lui Ronnie este trimiterea celei albe la spalat impreuna cu niste sosete. Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
De culoare potrivnica.


Laughing Laughing Laughing


BRAVO Matts!



_________________
It all can be over in just one blink of an eye...but the memory will always remain in the mind! NEVER FORGETT...ALWAYS REMEMBER!
I  Snooker!
Laureată a Premiului Oscue - China Open 2011
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Lady Croft Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
snookerclau
Addicted to snooker


Data înscrierii: 18/Feb/2008
Mesaje: 869
Locație: Buzau

MesajTrimis: Mar 26 Ian 2010, 21:25    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Bravo Matthew Applause , n-am vazut tot meciul,dar in primele 3 jocuri Shawn a fost la limita comicului Laughing . Cat despre Ronnie s-a vazut clar ca toata saptamana trecuta a mancat aguridă... asa de acru a fost si in joc si-n atitudine Laughing . Cat despre camasa necălcată si eu am remarcat-o Smile dar mi-am dat seama ca face parte din atitudinea lui intoarsa pe dos Laughing .



_________________
Laureată a Premiului Oscue - Shanghai Masters 2010, International Championship 2012
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snookerclau Trimite mesaj privat
sevvilla86
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Dec/2005
Mesaje: 1532
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mar 26 Ian 2010, 21:31    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Look-ul de la Shanghai Masters nu i-a mai purtat noroc lui Dominic Dale. Crying or Very sad Interesant jocul decisiv iar lovitura lui Maguire la bila maro a fost extraordinara. Applause

* Chiar daca pe Eurosport inteleg ca va fi trasmis meciul lui Stephen Hendry cred ca o sa-mi concentrez atentia pe cel dintre Ryan Day si Tony Drago ( mai ales in momentele in care Dave Harold va fi la masa Laughing Twisted Evil ).


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui sevvilla86 Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20153
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Mar 26 Ian 2010, 21:45    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ryan Day – Tony Drago Arrow http://www.fromsport.com/video-161445.html
Stephen Hendry – Dave Harold Arrow http://www.fromsport.com/video-161560.html



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
CosminCtin
Addicted to snooker


Data înscrierii: 15/Feb/2008
Mesaje: 552
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mar 26 Ian 2010, 22:21    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

De mult nu l-am mai vazut pe Tony Drago jucand .... imi face o deosebita placere sa-l vad la masa de snooker!! Si cat de repede poate sa loveasca, pacat ca apar si ratari, ca altfel ar fi spectacol total ... si cred ca-l face pe Ronnie la timpul mediu pe lovitura.



_________________
Laureat al Premiului Oscue - World Open 2010, Shanghai Masters 2011, World Grand Prix 2015
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui CosminCtin Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20153
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Mar 26 Ian 2010, 22:24    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Tony e singurul jucător care să fi câștigat un frame în numai 3 minute (la 1988 International) ! Sau să realizeze un sutar în numai 210 secunde (UK 1995). Laughing

Ce frumoasă lovitura cu manta la bila roz în buzunarul superior drept !



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Mrs. Hendry
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 2360
Locație: pool hall

MesajTrimis: Mar 26 Ian 2010, 22:37    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ce meciuri... N-am vazut nimic, dar, ca de obicei, urmaresc cu atentie scorurile. Very Happy Thank you, Clara ! Very Happy

Foarte interesant turneu... Am incercat ieri sa ma uit la inceputul meciului dintre Massew Stevens si, uh, Pinches? Dar cu imaginea finalei dintre Ronzo si Selby mai mult decat vie in minte, am simtit cum imi dau lacrimile instantaneu. Cu siguranta exagerez... Cert este insa ca I couldn't bring myself to watch. Rolling Eyes

Oricum foarte interesante meciuri (in ceea ce priveste participantii)... Nu-mi vine sa cred cati s-au intors... Dom Dale, Tony Drago, Dave Harold, Massew... Si altii... Ba mai mult unii au si castigat... Nu ma asteptam ca Stevens sa-l invinga pe papa Smurph, dar, ca de obicei, m-am inselat. Never say never. Razz Si Dom Dale care la un moment dat era condus la diferenta destul de mare sa fie invins in decisiv... Ba, mai mult, Tony tornada sa-l conduca pe Ryan Day cu 3-1. Laughing Stiam ca poate, dar Day nu este un adversar cu care sa dai de pamant (parerea mea). Si cireasa de pe tort, un Hendry facator de centuries. Laughing Laughing


Trebuie sa ma uit, cred... Yeah



_________________
"Luck is an offensive, abhorrent concept. The idea that there is a force in the universe tilting events in your favor or against it is ridiculous." ~ Sherlock Holmes ~ Elementary
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mrs. Hendry Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20153
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Mar 26 Ian 2010, 22:47    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

You’re most welcome, Mrs Hendry ! Very Happy Da, se vede treaba că-i mai greu cu suticile astea, bată-le să le bată ! Tot tăticu' Stephen cel Mare, sireacu’, să ne mai construiască, din când în când, câte una... Laughing



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
mircea22
Addicted to snooker


Data înscrierii: 17/Feb/2009
Mesaje: 1198
Locație: Oltenia

MesajTrimis: Mar 26 Ian 2010, 23:19    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Clara White a scris:
Sau să realizeze un sutar în numai 210 secunde (UK 1995). Laughing

Asta în competiţiile oficiale. Ştiu că am o filmare rătăcită undeva pe calculator cu un century realizat în 1972 într-un meci demostrativ de către Alex Higgins, în mai puţin de 3 minute!!!



_________________
"That's inches away from being millimetre perfect." (Ted Lowe)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui mircea22 Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2009-2010 » Welsh Open 2010 Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Următoare
Pagina 3 din 11

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community