Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

General
Du-te la pagina 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Următoare
 
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2009-2010 » China Open 2010
Subiectul anterior :: Subiectul următor  

Cine credeți că va câștiga de data asta Openul Chinei ?
Peter Ebdon
4%
 4%  [ 1 ]
Ding Junhui
12%
 12%  [ 3 ]
Stephen Hendry
12%
 12%  [ 3 ]
Mark Allen
8%
 8%  [ 2 ]
Mark King
0%
 0%  [ 0 ]
Ali Carter
4%
 4%  [ 1 ]
Marco Fu
0%
 0%  [ 0 ]
Mark Williams
58%
 58%  [ 14 ]
Voturi totale : 24

Autor Mesaj
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Lun 18 Ian 2010, 23:07    Titlul subiectului: General Răspunde cu citat (quote)

Așteptăm vești bune despre premii... Wink



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen


Ultima modificare efectuată de către Clara White la Joi 1 Apr 2010, 16:16, modificat de 1 dată în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Lun 1 Feb 2010, 18:31    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Barry Hearn – a treia sponsorizare obținută de când a venit la cârma WSA : de data asta, este vorba despre bănuți pentru Openul Chinei, iar numele sponsorului scos din cotlon este Sanyuan Foods. Well done, Barry ! Applause



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
alexandra0003
Addicted to snooker


Data înscrierii: 23/Aug/2006
Mesaje: 230
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Lun 1 Feb 2010, 23:37    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Sunt semne bune de cand a venit Barry Hearn. Very Happy Poate la anul avem mai multe turnee. Wink


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui alexandra0003 Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Lun 1 Feb 2010, 23:45    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Sigur vom avea mai multe. Very Happy

Mi-a plăcut exprimarea din presa germană : „Barry Hearn zaubert einen weiteren Sponsor für ein Main Tour Turnier herbei”, adică Barry Hearn a mai „vrăjit” un sponsor etc Laughing



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Mar 2 Feb 2010, 13:39    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Mark Boyle a renunțat la... renunțare și a revenit printre competitorii din Main Tour ! Altfel ar fi trebuit ca încă vreo câțiva ani să tot sune de două ori pe la unele dintre ușile din Glasgow... Laughing Laughing



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
snookerfan97
Addicted to snooker


Data înscrierii: 27/Ian/2010
Mesaje: 738
Locație: Brasov

MesajTrimis: Mar 2 Feb 2010, 16:01    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Barry Hearn a gasit sponsor pentru China Open. Sanyuan foods va sponsoriza turneul. Se pare ca domnul Hearn reuseste sa gaseasca un sponsor pentru fiecare turneu destul de usor.



_________________
Whoever called snooker 'chess with balls' was rude, but right.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snookerfan97 Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Mar 2 Feb 2010, 16:16    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Patru-cinci mesaje mai sus Wink Laughing

Ce mă întreb eu (rânjind mefistofelic Twisted Evil ) : oare cum o fi primind Sir Rodney Walker toate aceste vești ?... Laughing



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen


Ultima modificare efectuată de către Clara White la Mar 2 Feb 2010, 20:19, modificat de 1 dată în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
mircea22
Addicted to snooker


Data înscrierii: 17/Feb/2009
Mesaje: 1198
Locație: Oltenia

MesajTrimis: Mar 2 Feb 2010, 17:39    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Clara White a scris:

Ce mă întreb eu (rânjind mefistofelic Twisted Evil ) : oare cum o fi primind Sir Rodney Walker toate aceste vești ?... Laughing

Înainte, sau după ce a lovit cu pumnul în oglindă? Laughing



_________________
"That's inches away from being millimetre perfect." (Ted Lowe)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui mircea22 Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Mar 2 Feb 2010, 20:21    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Laughing Cred că mai ales înainte și în timp ce. Laughing (Că după, s-ar gândi la pumnul paradit... Twisted Evil )



Bravo, Tonel ! Încă un meci câștigat, vedea-te-aș la Beijing ! 8) Very Happy



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
snookerfan97
Addicted to snooker


Data înscrierii: 27/Ian/2010
Mesaje: 738
Locație: Brasov

MesajTrimis: Mie 3 Feb 2010, 21:09    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

La Beijing va fi un turneu interesant dar cred ca un jucator ca John Higgins sau un jucator ca Ronnie O'Sullivan nu va da randament de suta la suta avand in vedere ca se aproprie canpionatul mondial . Fusul oral este diferit iar pentru jucatorii de top poate fi un efort prea mare pentru ca acestia se gandesc mai mult la campionatul mondial. Va rog sa-mi spuneti daca parerea mea nu este tocmai potrivita ?



_________________
Whoever called snooker 'chess with balls' was rude, but right.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snookerfan97 Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
snookerclau
Addicted to snooker


Data înscrierii: 18/Feb/2008
Mesaje: 869
Locație: Buzau

MesajTrimis: Mie 3 Feb 2010, 21:46    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cred ca parerea ta este potrivita in ceea ce il priveste pe Ronnie. Pentru Higgo nu bag mana in foc, mai ales ca se pare ca tine tare mult la pozitia lui de nr. 1 mondial Laughing .



_________________
Laureată a Premiului Oscue - Shanghai Masters 2010, International Championship 2012
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snookerclau Trimite mesaj privat
mihnea
Addicted to snooker


Data înscrierii: 31/Mai/2009
Mesaje: 289

MesajTrimis: Mie 3 Feb 2010, 22:13    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Daca nu face rost de puncte la turneul urmator....adica la campioantul mondial, poate il vedem la turneele de amatori pe Jimmy White.




Ultima modificare efectuată de către mihnea la Mie 3 Feb 2010, 22:17, modificat de 1 dată în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui mihnea Trimite mesaj privat
sevvilla86
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Dec/2005
Mesaje: 1532
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mie 3 Feb 2010, 22:15    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Of, din nou Jimmy a pierdut un meci in joc decisiv. Crying or Very sad A avut si o tragere la sorti destul de ghinionista pentru ca Xiao Guodong chiar este un jucator extrem de valoros. Rolling Eyes Asta este, va mai avea o sansa in calificarile pentru Sheffield. Smile
Imi pare rau si pentru maxul ratat de Tom Ford, mai ales ca am urmarit live scoring-ul de la meciul sau cu Michael White. Sad
In schimb, ma bucur foarte mult pentru Tony Drago. Very Happy


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui sevvilla86 Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
leuladrian
Addicted to snooker


Data înscrierii: 31/Ian/2010
Mesaje: 109
Locație: Constanta

MesajTrimis: Mie 3 Feb 2010, 22:18    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

meciurile de la calificarile openului Chinez se pot vedea live pe net???!!!!sorry pentru intrebare!D



_________________
the wall pink floyd
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui leuladrian Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
mihnea
Addicted to snooker


Data înscrierii: 31/Mai/2009
Mesaje: 289

MesajTrimis: Mie 3 Feb 2010, 22:20    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Tony, la ultimele doua turnee a castigat toate meciurile de calificare cu 5-2, daca nu ma insel. Daca nu pierdea acel sezon in biliard, putea fi lejer in top 32. In acest moment daca ajunge in ultimul tur, trece cu putin noroc in top50, ceea ce e oricum o performanta, avand in vedere ca abia a revenit in main tour.
Trecand la acel 5-0 al lui Tom Ford asupra lui Michael White ma pune pe ganduri si ma face sa leg asta de Luca Brecel. Michael White, la varsta lui Luca era exact ca acesta...fenomenul snooker-ului, toti ziceau ca va fi un OSullivan, si credeau multi ca daca ajunsese la acel nivel la varsta de 14-15 ani , la 20 de ani nu va mai avea adversar. Michael White a ajuns doar o umbra a celui care era, si tare mi-e teama ca si Luca Brecel va urma aceasi cale. Sincer nu cred ca John Higgins, care acum intradevar nu prea mai are adversar (sa nu imi umple frigiderul fanii lui Ronnie) facea ceva la 14-15 ani. Cred ca progresul asta.....fortat nu prea da rezultate in snooker.

@leuladrian. Se pot vedea live pay-per-view


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui mihnea Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2009-2010 » China Open 2010 Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Următoare
Pagina 1 din 9

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community