Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Merry Christmas? :))

 
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Forum general
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Mrs. Hendry
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 2360
Locație: pool hall

MesajTrimis: Lun 29 Noi 2004, 22:38    Titlul subiectului: Merry Christmas? :)) Răspunde cu citat (quote)

Da... S-o dus si campionatul asta, ca sa zic asha...
Presupun ca pana la urmatorul campionat nu prea va mai fi actziune pe-aici. Imi va fi dor de voi.
Oricum, daca aflatzi noutatzi super importante sunt convinsa ca le vetzi posta si aici sa vedem si noi.
In rest, ce pot sa zic? Ma bucur ca forumul asta a mers atat de bine, sper sa reushesc sa fac ceva si cu site-ul... Twisted Evil
Sper sa prindem in curand totushi si vremea in care o finala ne va ramane in minte din nou ca "m-a tzinut cu sufletul la gura... Ce mai finala!!!!".
Ce pot sa zic? Chiar imi va fi super dor de voi, mai ales de catziva... N-am sa mai dau nume (ca am mai patzit-o o data pe un grup: SI EU????? EU NUUUUUUU????)... Cred ca se stiu ei cei de care-mi va fi dor.
Oricum, imi va fi dor de snooker in special... De Stephen nu mai vorbesc, ca n-a mai dat pe-acasa de multa vreme. Laughing
De asemenea sper totushi sa tzinem legatura, macar printr-un mesaj pe saptamana! Pana la urmatorul campionat mai este "ENORM DE MULTTTT" (Nu m-am putut abtzine... Chiar vorbesc serios si-mi asum pleonasmul, cu toate ca am citat). Mai bine de o luna si jumatate...
Da. Cam atat! Smile Va pupic, fortza in tac, sanatate, spor la treaba si nu va urez Merry Xmas si Happy New Year de-acum pentru ca intentzionez sa mai intru pe-aici.
Pupici multzi again.
Mr. Green



_________________
"Luck is an offensive, abhorrent concept. The idea that there is a force in the universe tilting events in your favor or against it is ridiculous." ~ Sherlock Holmes ~ Elementary
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mrs. Hendry Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
flaviusO
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 260
Locație: Piatra-Neamt

MesajTrimis: Mar 30 Noi 2004, 14:15    Titlul subiectului: Re: Merry Christmas? :)) Răspunde cu citat (quote)

Mrs. Hendry a scris:
Da... S-o dus si campionatul asta, ca sa zic asha...
Presupun ca pana la urmatorul campionat nu prea va mai fi actziune pe-aici. Imi va fi dor de voi.
Oricum, daca aflatzi noutatzi super importante sunt convinsa ca le vetzi posta si aici sa vedem si noi.
In rest, ce pot sa zic? Ma bucur ca forumul asta a mers atat de bine, sper sa reushesc sa fac ceva si cu site-ul... Twisted Evil
Sper sa prindem in curand totushi si vremea in care o finala ne va ramane in minte din nou ca "m-a tzinut cu sufletul la gura... Ce mai finala!!!!".
Ce pot sa zic? Chiar imi va fi super dor de voi, mai ales de catziva... N-am sa mai dau nume (ca am mai patzit-o o data pe un grup: SI EU????? EU NUUUUUUU????)... Cred ca se stiu ei cei de care-mi va fi dor.
Oricum, imi va fi dor de snooker in special... De Stephen nu mai vorbesc, ca n-a mai dat pe-acasa de multa vreme. Laughing
De asemenea sper totushi sa tzinem legatura, macar printr-un mesaj pe saptamana! Pana la urmatorul campionat mai este "ENORM DE MULTTTT" (Nu m-am putut abtzine... Chiar vorbesc serios si-mi asum pleonasmul, cu toate ca am citat). Mai bine de o luna si jumatate...
Da. Cam atat! Smile Va pupic, fortza in tac, sanatate, spor la treaba si nu va urez Merry Xmas si Happy New Year de-acum pentru ca intentzionez sa mai intru pe-aici.
Pupici multzi again.
Mr. Green


Cu siguranta nu de mine Mr. Green



_________________
GO RONNIE!! GO!!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui flaviusO Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Mrs. Hendry
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 2360
Locație: pool hall

MesajTrimis: Mie 1 Dec 2004, 2:22    Titlul subiectului: :P Răspunde cu citat (quote)

Wanna bet? Mr. Green



_________________
"Luck is an offensive, abhorrent concept. The idea that there is a force in the universe tilting events in your favor or against it is ridiculous." ~ Sherlock Holmes ~ Elementary
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mrs. Hendry Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
CristinaRo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 1025
Locație: Ploiesti

MesajTrimis: Sâm 4 Dec 2004, 9:38    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cred ca tuturor ne va lipsi snookerul si de aceea vom vizita acest forum si ne vom impartasi noutati pentru a ne mai alina dorul. Cred ca este devreme pentru urari de sarbatori. Eu sigur voi mai reveni. Macar odata pe saptamana.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - Masters 2010, Wuxi Classic 2012
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui CristinaRo Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Cold_Fever
Addicted to snooker


Data înscrierii: 26/Noi/2004
Mesaje: 296
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Sâm 4 Dec 2004, 13:45    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Oare de mine-i va fi dor Very Happy ?



_________________
He who is prudent and lies in wait for an enemy who is not , will be victorious.
Sun Tzu - The Art of War
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Cold_Fever Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Mrs. Hendry
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 2360
Locație: pool hall

MesajTrimis: Joi 23 Dec 2004, 12:26    Titlul subiectului: Merry Christmas for real, this time! Răspunde cu citat (quote)

Da... Veni vremea sa va zic Merry Christmas!
Merry Christmas and a wonderful New Year to all! May peace be with you this season and continue throughout the year to come. Be Blessed and best wishes! Smile
In romana: Sarbatori fericite tuturor! Fie ca pacea sa fie cu voi in acest sezon si sa va urmareasca si in anul ce urmeaza! Fitzi binecuvantatzi si toate cele bune! Laughing Laughing

Atat deocamdata. Smile



_________________
"Luck is an offensive, abhorrent concept. The idea that there is a force in the universe tilting events in your favor or against it is ridiculous." ~ Sherlock Holmes ~ Elementary
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mrs. Hendry Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20201
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Joi 23 Dec 2004, 16:24    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

MERRY CHRISTMAS, MY FRIENDS SI SA FITI VESELI ! Very Happy



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
CristinaRo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 1025
Locație: Ploiesti

MesajTrimis: Vin 24 Dec 2004, 8:29    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

CRACIUN FERICIT SI ANUL 2005 SA FIE UN AN MAI BUN DIN TOATE PUNCTELE DE VEDERE!
SA AVEM PARTE DE TURNEE DE SNOOKER FRUMOASE SI DISPUTATE!



_________________
Laureată a Premiului Oscue - Masters 2010, Wuxi Classic 2012
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui CristinaRo Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
zsolt_tuser
Administrator


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 1248
Locație: Germania

MesajTrimis: Sâm 25 Dec 2004, 19:00    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Si eu va doresc la toti Craciun fericit si un An Nou plin de bucurii si impliniri.



_________________
"Computers are incredibly fast, accurate, and stupid. Human beings are incredibly slow, inaccurate, and brilliant. Together they are powerful beyond imagination."
Albert Einstein (1879 - 1955)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui zsolt_tuser Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Forum general Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community