Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Vancouver 2010

 
Crează un subiect nou   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Unele și altele
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
snookerfan97
Addicted to snooker


Data înscrierii: 27/Ian/2010
Mesaje: 738
Locație: Brasov

MesajTrimis: Vin 12 Feb 2010, 10:44    Titlul subiectului: Vancouver 2010 Răspunde cu citat (quote)

Aici putem vorbi despre jocurile olimpice care incep astazi. Le urez sportivilor romani Majoreta . La aceasta editie voi urmari cu mare atentie concursurile de sarituri cu schiurile , biatlon , ski alpin si patinaj artistic.



_________________
Whoever called snooker 'chess with balls' was rude, but right.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snookerfan97 Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
snookerclau
Addicted to snooker


Data înscrierii: 18/Feb/2008
Mesaje: 869
Locație: Buzau

MesajTrimis: Vin 12 Feb 2010, 21:15    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

HAI MALYSZ!!! AGATA-TE DE ULTIMA SANSA! Majoreta Sper si la Body Miller Laughing



_________________
Laureată a Premiului Oscue - Shanghai Masters 2010, International Championship 2012
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snookerclau Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Sâm 13 Feb 2010, 13:33    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Foarte trist că JO au început cu un accident mortal... Sad

snookerclau a scris:
HAI MALYSZ!!! AGATA-TE DE ULTIMA SANSA! Majoreta

Eu cred că sunt pe cale să devin fan Krzysztof Miêtus. Laughing



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Sâm 13 Feb 2010, 21:42    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

E bun și argintul, Claudia ! ( Taz Angry )
Zău că nu știu ce se întâmplă cu Simon Ammann la Jocurile Olimpice ! Shocked Bravo lui ! 8) Laughing



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
danacateia
Addicted to snooker


Data înscrierii: 14/Sep/2009
Mesaje: 967
Locație: Brasov

MesajTrimis: Dum 14 Feb 2010, 9:50    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Eu inca mai sper la o medalie pentru Ahonen!
La un pas de o mare dezamagire Schlierenzauer !Pot spune ca a prins locul trei in extremis ....eu ii tineam pumnii pustiului sloven (Peter Prevc .....recunosc ca mie imi place de pustiul asta Wink )sa mai castige un loc !
Bravo Malysz , bun argintul asta!
Felicitari Ammann...Harry Potter s-a intors !
Mizez pe Ammann si la trambulina mare.
Cel mai sexi saritor cu schiurile :romoeren
Parerea mea,........astept si alte propuneri!
VEZI POZE:http://berkutschi.com/en/front/stats_personal/index/71
Nu se dau medalii la olimpiada asta?Nici mascote?
Am vazut ca au primit doar cate un buchet de flori!


Trist debut pentru olimpiada , dar cand te gandesti cat de riscante sunt toate sporturile de iarna nu poti decat sa-i admiri pe acesti tineri care risca atat de mult pentru pasiunea si visul lor !
BAFTA MULTA TUTUROR!



_________________
Laureată a Premiului Oscue - UK Championship 2009, Turneul special de calificare la Masters 2010, China Open 2010


Ultima modificare efectuată de către danacateia la Dum 14 Feb 2010, 10:29, modificat de 1 dată în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui danacateia Trimite mesaj privat
CristinaRo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 1025
Locație: Ploiesti

MesajTrimis: Dum 14 Feb 2010, 13:02    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Clara White a scris:
Zău că nu știu ce se întâmplă cu Simon Ammann la Jocurile Olimpice ! Shocked Bravo lui ! 8) Laughing


Amman a fost bun tot sezonul de data asta, nu numai la Olimpiada!



_________________
Laureată a Premiului Oscue - Masters 2010, Wuxi Classic 2012
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui CristinaRo Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
snookerfan97
Addicted to snooker


Data înscrierii: 27/Ian/2010
Mesaje: 738
Locație: Brasov

MesajTrimis: Dum 14 Feb 2010, 15:25    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

M-am bucurat pentru Amman dar si pentru Malysz. Surprinzatoare performanta Anastasiei Kuzmina la biatlon. Cred ca Neuner a fost informat gresit pe traseu. Daca era informata bine castiga.



_________________
Whoever called snooker 'chess with balls' was rude, but right.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snookerfan97 Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
snookerclau
Addicted to snooker


Data înscrierii: 18/Feb/2008
Mesaje: 869
Locație: Buzau

MesajTrimis: Dum 14 Feb 2010, 18:25    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Clara White a scris:
E bun și argintul, Claudia ! ( Taz Angry )
Zău că nu știu ce se întâmplă cu Simon Ammann la Jocurile Olimpice ! Shocked Bravo lui ! 8) Laughing


Bun si argintul Clara Sad Crying or Very sad .... Si eu am observat ca dupa concurs imediat nu se dau medalii. Si buchetelele mi se par cam sterse ( stiu ca este iarna dar ar fi putut fi si ceva colorat printre multitudinea de crengute verzi). Simon Amman rezista foarte bine la orice fel de presiune Laughing



_________________
Laureată a Premiului Oscue - Shanghai Masters 2010, International Championship 2012
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snookerclau Trimite mesaj privat
free2tedy
Addicted to snooker


Data înscrierii: 31/Dec/2007
Mesaje: 238
Locație: Constanta

MesajTrimis: Dum 14 Feb 2010, 20:33    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Imi aduc aminte la Salt Lake cand a castigat Amman cele 2 medalii de aur , aveam 10 ani si ce suparat eram Very Happy , ma enerva ca a aparut din senin si a luat fata preferatilor mei , Schmitt si Hanavald. Acum s-a cam schimbat situatia , fan Schmitt am ramas dar imi doresc ca Simmy sa castige cupa mondiala , ce campion olimpic e ala fara vreun turneu al celor 4 trambuline sau fara o cupa mondiala?

Urmeaza in scurt timp prima proba a baietilor de biatlon. Fan Bjoerndalen clar Very Happy


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui free2tedy Trimite mesaj privat
snookerfan97
Addicted to snooker


Data înscrierii: 27/Ian/2010
Mesaje: 738
Locație: Brasov

MesajTrimis: Lun 15 Feb 2010, 11:02    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Am fost dezamagit de proba de sprint la biatlon masculin. Favoritii s-au descurcat foarte slab [mai ales Bjoerndalen] dar sportivi precum Fak din Croatia au luat medalie. Nu stiu ce se intampla dar eu nu ma mai uit la biatlon ca sa vad niste necunoscuti luand medalii. La proba de pursuit va fii tot un invingator surpriza la baieti deoarece favoritii au enorm de recuperat. In loc sa-si vada de treaba Ole comenta ca nu-i buna zapada. Fak nu s-a plans si a luat medalie de bronz.





P.S: Fak este sub locul 60 in Cupa mondiala



_________________
Whoever called snooker 'chess with balls' was rude, but right.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snookerfan97 Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
snookerfan97
Addicted to snooker


Data înscrierii: 27/Ian/2010
Mesaje: 738
Locație: Brasov

MesajTrimis: Dum 21 Feb 2010, 8:29    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Amman a demonstrat ca este cel mai in forma saritor cu schiurile. A aratat ca diferenta dintre el si ceilalti este destul de mare la ora aceasta.



_________________
Whoever called snooker 'chess with balls' was rude, but right.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snookerfan97 Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
danacateia
Addicted to snooker


Data înscrierii: 14/Sep/2009
Mesaje: 967
Locație: Brasov

MesajTrimis: Dum 21 Feb 2010, 9:00    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

snookerfan97 a scris:
Amman a demonstrat ca este cel mai in forma saritor cu schiurile. A aratat ca diferenta dintre el si ceilalti este destul de mare la ora aceasta.


Cred ca am mai spus asta ,dar o repet pentru ca s-a adeverit inca o data:
Oricat de lunga e cea mai buna saritura din concurs Ammann va sari intotdeauna mai mult !
Regrete pentru Ahonen care a avut si ghinion de data asta (a cazut in calificari,a sarit slabut in prima mansa ,locul 16 si a renuntat la saritura in mansa a doua).Daca pentru Ahonen visul unei medalii Olimpice s-a spulberat "mustata zburatoare " a reusit 2 arginturi si daca nu era "fenomenul Ammann " ar fi fost de aur!



_________________
Laureată a Premiului Oscue - UK Championship 2009, Turneul special de calificare la Masters 2010, China Open 2010
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui danacateia Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Unele și altele Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community