Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Jimmy White la Bucuresti
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5  Următoare
 
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Forum general
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
cataline
Addicted to snooker


Data înscrierii: 28/Apr/2008
Mesaje: 197
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Mar 8 Iun 2010, 19:18    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

mi se pare ca penultimul si ultimul



_________________
Laureat al Premiului Oscue - Grand Prix 2009, Premier League 2009, Masters 2011
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui cataline Trimite mesaj privat
TomiRaelian
Fan


Data înscrierii: 02/Mar/2010
Mesaje: 13
Locație: Craiova

MesajTrimis: Mie 9 Iun 2010, 1:12    Titlul subiectului: Hello Răspunde cu citat (quote)

Salutare din nou.

Aveti breakul de 80 de puncte al lui Jimmy aici http://www.youtube.com/watch?v=HGA57s0avvI

Marius Ancuta vs Jimmy White, aici http://www.youtube.com/watch?v=OWXY81c-dH8 si aici http://www.youtube.com/watch?v=2TAGqGqCrDg

ENJOY:)


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui TomiRaelian Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
snooky
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Ian/2006
Mesaje: 1210
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Mie 9 Iun 2010, 10:02    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

multumiri,multumiri,multumiri!!! Razz
m-am repezit mai intai la jimmy si marius..hehehe...frumos joc...citeva lovituri buunne,bravo marius!...bravo jimmy pt break!



_________________
"Stie ce e iubirea acela care iubeste fara speranta".
Cine iubeste,aiureaza".
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snooky Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
mediatecar
Addicted to snooker


Data înscrierii: 05/Mai/2010
Mesaje: 174
Locație: Arad

MesajTrimis: Mie 9 Iun 2010, 10:47    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

OK, de vreme ce jocurile se pot vedea (superbigthanx tuturor care ati postat linkurile), eu am facut un montaj ceva mai... 8) sentimental, cu ce am prins si eu in obiectiv, ca doar n-am stat toata vremea buna-vremea cu aparatul la ochi. Arata si rau si-mi si strica placerea, doar am venit la snooker sa-l vad pe viu, nu pe un ecran de camera de filmat, eh heheh...

Tocmai il impart in 2, ca youtube nu ma lasa peste 10 min (si montajul are cam 12 si ceva)... va mai dura sa-l fac mai mic, sa nu fie de Giga ci doar de zeci de Mega... Sper sa postez azi daca nu intervine nimic.

Asa ca, vorba unor televiziuni, SENZATIONAL!!! IN CURAND VOM DEZVALUI NESTE CHESTII NESHTE TREBURI, RAMANETI PE RECEPTIE!!! Laughing


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui mediatecar Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
snooky
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Ian/2006
Mesaje: 1210
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Mie 9 Iun 2010, 13:47    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

ABIA ASTEPT SENZATIONALUL! Twisted Evil



_________________
"Stie ce e iubirea acela care iubeste fara speranta".
Cine iubeste,aiureaza".
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snooky Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
mediatecar
Addicted to snooker


Data înscrierii: 05/Mai/2010
Mesaje: 174
Locație: Arad

MesajTrimis: Mie 9 Iun 2010, 13:58    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

LOL evident glumeam, va fi ceva usurel.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui mediatecar Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
TomiRaelian
Fan


Data înscrierii: 02/Mar/2010
Mesaje: 13
Locație: Craiova

MesajTrimis: Mie 9 Iun 2010, 16:57    Titlul subiectului: Hello Răspunde cu citat (quote)

Ivan Redak vs Jimmy White part 1 http://www.youtube.com/watch?v=4LGUCvqzFj4
part 2 http://www.youtube.com/watch?v=e3kwZtmcZwo

ENJOY:)


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui TomiRaelian Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
mediatecar
Addicted to snooker


Data înscrierii: 05/Mai/2010
Mesaje: 174
Locație: Arad

MesajTrimis: Joi 10 Iun 2010, 19:12    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Foarte tare!

Am postat montajul pe youtube si m-a blocat pe motiv de copyright la coloana sonora folosita! Excelent! Ciudat e ca de la mine (clicknet, Arad) am vazut, dar prieteni din Bucuresti nu, cica e blocat pe motivul mai sus amintit... In fine, asta e!

Planul B:

Am dat un rip la DVD-ul facut si am ridicat pe Rapidshare in format AVI, dai pe FREE USER si astepti sa apara butonul "download", apoi descarci, dezarhivezi si... enjoy! Wink

Linkul: http://rapidshare.com/files/397494433/Saturady_Snook.zip

Pentru amatorii de rezolutii mari, am fisierul ISO al dvd-ului dar are 1GB, daca imi spuneti vreo modalitate sa vi-l trimit, cu placere! (Se pare ca pana la 1G merge prin transfer.ro...)


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui mediatecar Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
snooky
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Ian/2006
Mesaje: 1210
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Vin 11 Iun 2010, 21:14    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

in sfarsit am vazut si eu cele 2 filmulete cu jimmy si marius...cu sonor!!!..ca nu aveam net acasa,iar la serviciu nu am sunet....e mult mai frumos cu sonor...de ex....atatea rasete...si incurajari ca-este! yes! ye!hahah....pacat ca nu s-a auzit gluma-glumele lui marius de la sf jocului
oricum...MULTUMIRI!!!



_________________
"Stie ce e iubirea acela care iubeste fara speranta".
Cine iubeste,aiureaza".
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snooky Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
snooky
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Ian/2006
Mesaje: 1210
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Vin 11 Iun 2010, 22:22    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

filmuletul a fost senzational!...frumos,mi-a placut mult!..mai ales partile in care aparea jimmy hehehe....oh,ce scump e!
bravo si multe multumiri!

cum era melodia?...ceva cu dc as avea 1 milion de dolari?...dc as avea... l-as invita din nou pe jimmy....o saptamana...numai pt mine...hahaha...ma rog....as invita si fanele lui de pe forum heheh...si pe un anumit fan no 1,se stie cine

weekend frumos la toti!



_________________
"Stie ce e iubirea acela care iubeste fara speranta".
Cine iubeste,aiureaza".
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snooky Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
mediatecar
Addicted to snooker


Data înscrierii: 05/Mai/2010
Mesaje: 174
Locație: Arad

MesajTrimis: Sâm 12 Iun 2010, 8:28    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

OK, am incercat pe trilulilu, se pare ca ia si fisiere mai maricele, sa vedem acu daca sunt si ei atat de panicati de copyright.

Aici link:

http://www.trilulilu.ro/mediatec/54d0d62e3a7d76

DEOCAMDATA SE MAI VEDE!!!


8)


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui mediatecar Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
mircea22
Addicted to snooker


Data înscrierii: 17/Feb/2009
Mesaje: 1198
Locație: Oltenia

MesajTrimis: Sâm 12 Iun 2010, 9:48    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

mediatecar a scris:

Aici link: [...]

Foarte frumos realizat, mulțumim!

Țin și eu pe această cale să mulțumesc tuturor celor care s-au ocupat de buna desfășurare a Campionatului European și a vizitei lui Jimmy.



_________________
"That's inches away from being millimetre perfect." (Ted Lowe)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui mircea22 Trimite mesaj privat
cataline
Addicted to snooker


Data înscrierii: 28/Apr/2008
Mesaje: 197
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Sâm 12 Iun 2010, 13:59    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

@mediatecar - foarte frumos filmuletul de 11 min de pe rapidshare. Din unghiul de filmare cred ca te-am reperat si cine esti. Purtai o vesta cu insemnele federatiei. Imi pare rau ca nu ne-am intalnit mai multi iubitori de snooker sau membri ai forumului. Parca este altceva cand vizualizezi cine se afla in spatele unui nick sau a unui avatar. Inca o data multumiri pentru filmulet.



_________________
Laureat al Premiului Oscue - Grand Prix 2009, Premier League 2009, Masters 2011
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui cataline Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20207
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Sâm 12 Iun 2010, 16:37    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

EXCELENT, Mediatecar ! Excelent filmulețul ! Mii de mulțumiri !


Superbă "clasica" roșie & decapotabilă din primele secvențe ! La început, am avut impresia că e un Aero, dar masca de la Aero era, parcă, diferită. O comoară ! (N-am văzut-o cumva și la Raliul mașinilor de epocă, de la Sinaia ?...)



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
mediatecar
Addicted to snooker


Data înscrierii: 05/Mai/2010
Mesaje: 174
Locație: Arad

MesajTrimis: Sâm 12 Iun 2010, 23:36    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

cataline cool, poti face pe detectivul fara stress, chiar eu eram acela. 8)

Clara White; masina de epoca am filmat-o pt ca era exact in tonul de noblete si clasa a acestui sport absolut unic.

For all, oricand aveti drum prin Arad dati de stire cu cateva zile inainte sa nu fiu cumva plecat sau ceva, si ne vedem la o bere sau un johnny, ceva, si la un talk in tihna despre multe.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui mediatecar Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Forum general Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5  Următoare
Pagina 4 din 5

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community