Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

General
Du-te la pagina 1, 2, 3, 4  Următoare
 
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2010-2011 » Premier League 2010
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Dum 20 Iun 2010, 22:37    Titlul subiectului: General Răspunde cu citat (quote)

Am văzut Premier League fără Jimmy White și Steve Davis, acum vedem Premier League și fără Stephen Hendry...



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Angela40
A super fan


Data înscrierii: 28/Feb/2009
Mesaje: 92
Locație: Oradea

MesajTrimis: Lun 21 Iun 2010, 19:46    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Daca memoria nu ma insala parca O`Sullivan nu sa calificat pentru Premier?
Sau eu nu stiu ceva...............


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Angela40 Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Lun 21 Iun 2010, 20:52    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Așa e, Angela. Ronnie nu s-a calificat via CLS. Calificați „de drept” sunt doar deținătorul titlului Ligii (Shaun Murphy), deținătorul titlului mondial (Neil Robertson) și deținătorul titlului CLS (Marco Fu). Ceilalți sunt beneficiari de wildcard (ca deținători ai altor titluri 2009-10 : Ronnie O'Sullivan – Shanghai Masters, Mark Selby – Masters, Ding Junhui – Campionatul Regatului Unit, Mark Williams – Openul Chinei.)



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
WeeDoo
A super fan


Data înscrierii: 18/Oct/2009
Mesaje: 92
Locație: Arad

MesajTrimis: Mar 31 Aug 2010, 17:44    Titlul subiectului: Turneu Răspunde cu citat (quote)

In sfarsit un turneu. Abia astept sa vizionez meciurile. Very Happy


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui WeeDoo Trimite mesaj privat
WeeDoo
A super fan


Data înscrierii: 18/Oct/2009
Mesaje: 92
Locație: Arad

MesajTrimis: Mar 31 Aug 2010, 17:48    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Imi cer scuze ca am deschis un nou TOPIC, sper sa nu fie problema. Constat cu neplacerile ca pe grila de program al eurosportului nu apar meciurile disputate pe 2 septembrie. Oare pana la urma va transmite careva Eurosport, 1 sau 2?


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui WeeDoo Trimite mesaj privat
CosminCtin
Addicted to snooker


Data înscrierii: 15/Feb/2008
Mesaje: 552
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mar 31 Aug 2010, 17:57    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nu cred ca va transmite Eurosport aceasta competitie, in trecut din cate stiu eu n-au transmis deloc ... in schimb poti urmari pe SkySports sau pe net, pe la diverse case de pariuri bet365, betfair



_________________
Laureat al Premiului Oscue - World Open 2010, Shanghai Masters 2011, World Grand Prix 2015
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui CosminCtin Trimite mesaj privat
WeeDoo
A super fan


Data înscrierii: 18/Oct/2009
Mesaje: 92
Locație: Arad

MesajTrimis: Mar 31 Aug 2010, 18:23    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

http://www.rojadirecta.org/ : probabil aici veti gasi vreo televiziune in cazul in care se va transmite (ii un site pe care vi l-am mai "aratat" odata sau de doua ori, acest site reda imaginile televiunilor care difuzeaza meciurile de fotbal, snooker, curse de formula 1 etc).


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui WeeDoo Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Joi 2 Sep 2010, 21:02    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Streaming Arrow http://www.fromsport.com/v-0/4/82/v-48349.html



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
snookerclau
Addicted to snooker


Data înscrierii: 18/Feb/2008
Mesaje: 869
Locație: Buzau

MesajTrimis: Joi 2 Sep 2010, 23:36    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Multumim! Very Happy Gasit, vazut, placut Very Happy . In sfarsit, snooker adevarat.. m-am chiorat eu ce-i drept, dar mi-a placut Smile



_________________
Laureată a Premiului Oscue - Shanghai Masters 2010, International Championship 2012
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snookerclau Trimite mesaj privat
mircea22
Addicted to snooker


Data înscrierii: 17/Feb/2009
Mesaje: 1198
Locație: Oltenia

MesajTrimis: Vin 3 Sep 2010, 0:00    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

După atât de mult timp fără snooker (parcă a durat o veşnicie) este grozav să urmăreşti meciuri din Premier League. Şi spectacolul nu a lipsit: primul century realizat de către Shaun a fost deosebit (să nu mai vorbesc de lovitura cu manta la neagră din finalul meciului), dar mi-a plăcut mai mult primul realizat de către Ronnie - terapie prin imagini...



_________________
"That's inches away from being millimetre perfect." (Ted Lowe)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui mircea22 Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Joi 30 Sep 2010, 21:01    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Streaming Arrow http://www.channelsurfing.net/watch-premier-league-snooker.html



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
rokyronnie
More than a fan


Data înscrierii: 30/Sep/2007
Mesaje: 45

MesajTrimis: Vin 1 Oct 2010, 9:35    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cam intre ce ore se difuzeaza ?
sau mai bine zis, intre ce ore putem urmari pe streaming


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui rokyronnie Trimite mesaj privat
CosminCtin
Addicted to snooker


Data înscrierii: 15/Feb/2008
Mesaje: 552
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Vin 1 Oct 2010, 10:04    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

De obicei sunt doua meciuri la fiecare runda, insa aseara au fost 3 meciuri si s-a inceput de la ora 20:00 (ora Romaniei), in rest la urmatoarele etape va incepe la ora 21:30 si se termina in jur de 12:30 sau 1:00 noaptea

La etapa finala vor fi alte ore, deoarece se maresc numarul de frame-uri, si aceste meciuri se tin in weekend (ultimul weekend din noiembrie: sambata - semifinalele, duminica -finala), fata de ziua de joi ale saptamanii ... cum ne obisnuisem.



_________________
Laureat al Premiului Oscue - World Open 2010, Shanghai Masters 2011, World Grand Prix 2015
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui CosminCtin Trimite mesaj privat
rokyronnie
More than a fan


Data înscrierii: 30/Sep/2007
Mesaje: 45

MesajTrimis: Vin 1 Oct 2010, 20:30    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Hmmm, se pare ca e football Confused


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui rokyronnie Trimite mesaj privat
Cristi
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Ian/2010
Mesaje: 588
Locație: Galati

MesajTrimis: Vin 1 Oct 2010, 22:27    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Se pare ca e fotbal fiindca etapa a fost ieri Very Happy urmatoarea e pe 7 octombrie...Sunt postate pe forum.



_________________
Laureat al Premiului Oscue - Masters 2013, Players Championship 2019
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Cristi Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2010-2011 » Premier League 2010 Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina 1, 2, 3, 4  Următoare
Pagina 1 din 4

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community