Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

General
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Următoare
 
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2010-2011 » World Open 2010
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Dum 26 Sep 2010, 15:24    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

http://www.fromsport.com/v-0/6/34/v-63447.html merge bine, Ebbo. Smile



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Bleic
Addicted to snooker


Data înscrierii: 03/Oct/2008
Mesaje: 393
Locație: Iasi

MesajTrimis: Dum 26 Sep 2010, 15:32    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

multumesc. merge.



_________________
Applause ronnie
Laureat al Premiului Oscue - Campionatul Mondial 2020
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Bleic Trimite mesaj privat
Adi4Ebbo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Sep/2010
Mesaje: 1194
Locație: Craiova

MesajTrimis: Dum 26 Sep 2010, 15:39    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Clara White a scris:
http://www.fromsport.com/v-0/6/34/v-63447.html merge bine, Ebbo. Smile

da ms multttt GO PETER Sad

EDIT: Bravo ronnie Sad pacat ca sa jucat doar 3 din 5


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Adi4Ebbo Trimite mesaj privat
Redboy
Addicted to snooker


Data înscrierii: 01/Aug/2007
Mesaje: 693

MesajTrimis: Dum 26 Sep 2010, 18:32    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ma bucur pentru Neil, si sunt curios cum se va descurca diseara. Sincer, eu vedeam o finala Williams - Ronnie in care castiga Williams, dar, se pare ca ce i-a facut lui Ding s-a intors impotriva sa. Very Happy



_________________
Laureat al Premiului Oscue - Australian Open 2012, Wuxi Classic 2013
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Redboy Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
snookerfan97
Addicted to snooker


Data înscrierii: 27/Ian/2010
Mesaje: 738
Locație: Brasov

MesajTrimis: Dum 26 Sep 2010, 18:42    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Da,Neil demonstreaza ca este in acest moment cel mai in forma jucator din circuit.Diseara,Ronnie va avea parte de un meci foarte greu.Sper totusi,ca,Ronnie va reusi sa castige acest turneu.



_________________
Whoever called snooker 'chess with balls' was rude, but right.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snookerfan97 Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
snookerclau
Addicted to snooker


Data înscrierii: 18/Feb/2008
Mesaje: 869
Locație: Buzau

MesajTrimis: Dum 26 Sep 2010, 18:55    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Imi pare tare rau de Mark,sper sa-l razbune Ronnie. Crying or Very sad.dar la ce lovituri de distanta are,de radem si noi cu el,nu se stie. Laughing



_________________
Laureată a Premiului Oscue - Shanghai Masters 2010, International Championship 2012
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snookerclau Trimite mesaj privat
laur3ntiu
More than a fan


Data înscrierii: 26/Sep/2010
Mesaje: 34

MesajTrimis: Dum 26 Sep 2010, 19:26    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Si mie imi pare rau ca a pierdut Mark Williams si acum sper sa castige Ronnie, dar va avea un meci greu cu Robertson.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui laur3ntiu Trimite mesaj privat
tinergetic



Data înscrierii: 02/Mai/2010
Mesaje: 9
Locație: Grecia

MesajTrimis: Dum 26 Sep 2010, 19:56    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

totul e sa nu inceapa Ronnie sa se enerveze...cum il mai apuca pe el uneori...

Neil e totusi un adversar de luat in seama, dar n-are experienta lui Ronnie.

hai ca incepe. SUCCES RONNIE!!!!

Mesaj editat. Limbajul folosit în mod obișnuit pe acest forum este un pic mai elegant, tinergetic. Aviz amatorilor. Wink



_________________
tinergetic
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui tinergetic Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Redboy
Addicted to snooker


Data înscrierii: 01/Aug/2007
Mesaje: 693

MesajTrimis: Dum 26 Sep 2010, 20:09    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

mai asteapta putin Laughing



_________________
Laureat al Premiului Oscue - Australian Open 2012, Wuxi Classic 2013
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Redboy Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
tinergetic



Data înscrierii: 02/Mai/2010
Mesaje: 9
Locație: Grecia

MesajTrimis: Dum 26 Sep 2010, 20:23    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

sorry

da, mai e nitel...cred ca nu mai am eu rabdare...



_________________
tinergetic
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui tinergetic Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Mrs. Hendry
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 2360
Locație: pool hall

MesajTrimis: Dum 26 Sep 2010, 20:36    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

s9k3k3Ebbo a scris:
noul format este o mare MIZERIE!


Depinde din ce punct de vedere privesti... Tinand cont ca, pentru unii, snookerul reprezinta un somnifer foarte bun, mie-mi pare ca s-a dorit un format mai rapid si mai atractiv, cunoscut inca de la filmele americane (daca nu si de mai devreme)... Suficient de scurt sa nu pierzi spectatorul, dar suficient de lung pentru a nu fi un clip (sau ceva de genul asta). Laughing Laughing Laughing

Iar de la fatza locului e si mai obositor sa vezi 3 meciuri de primul la 5 unul dupa celalalt (ca la alte turnee).

Eu gasesc destul de placut formatul. Este drept, e ceva mai greu si pot aparea surprize destul de mari, dar nu-mi pare rau.

Si imi plac la nebunie tragerile la sorti, precum si faptul ca toata lumea ajunge la televizor si-mi vad si eu jucatorii preferati (din cei aflati in competitie, evident). Razz



_________________
"Luck is an offensive, abhorrent concept. The idea that there is a force in the universe tilting events in your favor or against it is ridiculous." ~ Sherlock Holmes ~ Elementary
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mrs. Hendry Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
laur3ntiu
More than a fan


Data înscrierii: 26/Sep/2010
Mesaje: 34

MesajTrimis: Dum 26 Sep 2010, 21:00    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Mie imi place foarte mult noul format pentru ca pot sa vad toate meciurile,
spre deosebire de alte turnee, unde se joaca pe mai multe mese si daca sunt doua meciuri bune nu sti la care sa te uiti (plus de asta, cateodata anumite mese nici nu sunt televizate).Dezavantajul e ca la meciuri atat de scurte se pote intampla orice (atat in sens pozitiv,cat si in sens negativ).


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui laur3ntiu Trimite mesaj privat
PotWhite
Fan


Data înscrierii: 11/Sep/2010
Mesaje: 11
Locație: Din terasa in terasa.

MesajTrimis: Dum 26 Sep 2010, 21:12    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

GOOOOO ROOOONNNNIEEEEEEE



_________________
Political Correctness is a doctrine, fostered by a delusional, illogical, liberal minority and rabidly promoted by an unscrupulous mainstream media, which holds forth the proposition that it is entirely possible to pick up a turd by the clean end.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui PotWhite Trimite mesaj privat
free2tedy
Addicted to snooker


Data înscrierii: 31/Dec/2007
Mesaje: 238
Locație: Constanta

MesajTrimis: Dum 26 Sep 2010, 21:29    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ce se intampla? S-a intors lumea pe dos? Ronnie a venit la masa pentru 2 snookere , senzational Shocked

Cat de mult pot sa urasc frameurile pierdute pe neglijente. Daca castiga Ronnie mi se parea foarte corect , pentru ca Robertson a ratat , dar asa ca a castigat Neil ma deranjeaza , pentru ca Ronnie i-a facut treaba spargandu-i bilele si a bagat alba la o lovitura destul de comuna.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui free2tedy Trimite mesaj privat
Mrs. Hendry
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 2360
Locație: pool hall

MesajTrimis: Dum 26 Sep 2010, 22:11    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Frumos meci ! Demn de doi campioni mondiali, ca sa nu mai zic de campionul mondial in exercitiu si oponentul sau, fabulosul (samd) Ronnie O'Sullivan (nu credeam sa-l laud chiar asa, da' dupa 147-le de tocmai l-a facut, asa predicted - si fara a mai tine cont de refuzul de a baga neagra -, nu pot sa n-o fac).

Na bine. Am fugit sa ma uit. Laughing Laughing Laughing Laughing



_________________
"Luck is an offensive, abhorrent concept. The idea that there is a force in the universe tilting events in your favor or against it is ridiculous." ~ Sherlock Holmes ~ Elementary
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mrs. Hendry Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2010-2011 » World Open 2010 Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Următoare
Pagina 10 din 12

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community