Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Cine e fan Stephen Hendry pe aici sa ridice mouse-ul in aer
Du-te la pagina 1, 2, 3, 4, 5  Următoare
 
Crează un subiect nou   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Jucătorul preferat
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Snooker Fan



Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 6

MesajTrimis: Sâm 20 Noi 2004, 18:05    Titlul subiectului: Cine e fan Stephen Hendry pe aici sa ridice mouse-ul in aer Răspunde cu citat (quote)

Eu sunt si il "urasc" pe Ronnie


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Snooker Fan Trimite mesaj privat
Rony
More than a fan


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 29
Locație: Arad

MesajTrimis: Sâm 20 Noi 2004, 18:07    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nu pot spune ca sunt sau nu fan Hendry dar imi place cum joaca. E un jucator de valoare


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Rony Trimite mesaj privat
flaviusO
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 260
Locație: Piatra-Neamt

MesajTrimis: Sâm 20 Noi 2004, 18:18    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Buuuuuu Mr. Green



_________________
GO RONNIE!! GO!!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui flaviusO Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Dr.Killjoy
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 392

MesajTrimis: Sâm 20 Noi 2004, 20:07    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Sunt fan Hendry si nu-mi place de Ronnie Laughing



_________________
Laureat al Premiului Oscue - Masters 2018, UK Championship 2018, Tour Championship 2019, World Grand Prix 2021
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Dr.Killjoy Trimite mesaj privat
MasterJames
More than a fan


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 42
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Lun 22 Noi 2004, 0:30    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Go Ronnie. Twisted Evil


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui MasterJames Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Vizitator






MesajTrimis: Mar 23 Noi 2004, 10:12    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Hendry is the best
dar joaca slab


Sus
zsolt_tuser
Administrator


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 1248
Locație: Germania

MesajTrimis: Mie 24 Noi 2004, 0:27    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Sunt un fan inrait al lui Hendry. Succesele sale vor fi greu daca nu imposibil de egalat. Chiar daca acum nu este in forma care l-a consacrat este o placere sa-l vezi jucand. Mai ales daca prinde si o zi ca in timpurile bune.



_________________
"Computers are incredibly fast, accurate, and stupid. Human beings are incredibly slow, inaccurate, and brilliant. Together they are powerful beyond imagination."
Albert Einstein (1879 - 1955)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui zsolt_tuser Trimite mesaj privat
Vizitator






MesajTrimis: Mie 1 Dec 2004, 22:13    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Parerea mea este ca daca Ronnie ar fi in forma maxima nu ar avea adeversar !


Sus
Akasha



Data înscrierii: 26/Noi/2004
Mesaje: 7

MesajTrimis: Joi 2 Dec 2004, 17:34    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Sunt total convinsa k dak Ronnie nu ar fi pe primul loc cu singuranta acesta va fi ocupat d Hendry prin urmare consider k este un jucator f valoros......Totdeauna voi sustine k Ronnie este cel mai bun in opinia mea,dar trebuie sa remarc k sunt shi alti jucatori la fel d buni k shi el care au de asemenea o ultime de fani k shi O'Sullivan,iar unul dintre acesti este desigur acest om al recordurilor Stephen Hendry 8) 8) I wish GOOD LUCK to all of that wonderfull snooker's player....



_________________
I'm sleeping in the shadow
I'm everywhere
Don't look for me
I'm here
Just belive and U'll see
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Akasha Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20201
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Vin 3 Dec 2004, 3:16    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

WOW Laughing Laughing Laughing Daca primul loc nu ar fi ocupat de unul, la sigur ar fi , te asigur eu, ocupat de ... ai ghicit, ALTUL ... dintre acei jucatori care au o "(m)ultime de fani" etc. In materie de fani, e greu sa-l egaleze cineva pe Jimmy White, dar lumea se straduie, se straduie... Puiule, e OK daca tu consideri ca Ronnie e cel mai bun, God bless him, dar trebuie sa remarci ca "mai sunt altii la fel de buni" (...) dintre care si Stephen Hendry, omul recordurilor etc, favoritul comentatorilor care nu au cu ce-si umple timpul comentariului decit cu cifre si cu "recitarea" recordurilor cu pricina, că multe-s si diverse-s etc. ... da' stii tu ce vreau sa-ti spun ?!... E ca NU TREBUIE NUMAIDECIT SA URASTI PE CINEVA CA SA AFIRMI CA IUBESTI PE (ALT)CINEVA

SUNT DE ACORD cu urarea de GOOD LUCK adresata tuturor jucatorilor de snooker, oriunde a fi ei, oricare ar fi ei !... Oh, boy, God bless them ! CETERUM CENSEO, God bless us all !



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Mrs. Hendry
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 2360
Locație: pool hall

MesajTrimis: Vin 3 Dec 2004, 3:27    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Clara White a scris:
Stephen Hendry, omul recordurilor etc, favoritul comentatorilor care nu au cu ce-si umple timpul comentariului decit cu cifre si cu "recitarea" recordurilor cu pricina, că multe-s si diverse-s etc


Rolling Eyes La o adica se vorbeste de el pentru ca ramane o legenda si pentru ca din acelashi motiv se vorbeste si de Schumacher (deshi el pare-mi-se nu a reushit sa doboare/seteze chiar toate recordurile).
Intr-adevar, vorbesc destul de mult despre asta, dar for some of us it's music when we hear ca Stephen a mai batut un record (fie el si personal) si ca vor mai trece ani si ani si recordurile lui nu vor fi egalate... In plus, de obicei cand se vorbeste de recordurile lui se vorbeste si de recordurile celor situatzi pe 2 si 3, Ronnie si Higgins I think.
Ultime chestii... 1. De ce n-am vorbi de recordurile dumnealui cand astazi lumea joaca asha cum joaca? 2. Avand in vedere ca el insushi joaca azi asha cum joaca, cred ca e dragutz sa-l puna intr-o lumina favorabila pentru yet another bunch of people who've just opened the tv set. Very Happy Sau, cum ar spune Exarhu: Pentru cei care au deschis aragazele mai tarziu... Smile Twisted Evil



_________________
"Luck is an offensive, abhorrent concept. The idea that there is a force in the universe tilting events in your favor or against it is ridiculous." ~ Sherlock Holmes ~ Elementary
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mrs. Hendry Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Cosmin
A super fan


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 88
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Vin 3 Dec 2004, 19:12    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Schumi mai are doar recordul de poll position. Parca. De asta mai concureaza si la anu. Stephen Hendry insa nu a omorat snookerul cum a facut Schumi cu formula 1. Si asta e bine. Very Happy



_________________
Walk on, walk on with hope in your heart
And you'll never walk alone,
You'll never, ever walk alone.
Walk on, walk on with hope in your heart
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Cosmin Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20201
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Vin 3 Dec 2004, 19:50    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nu, nici mie nu mi se pare super-fericita comparatia. Hendry ( a NU se intelege ca e doar favoritul comentatorilor etc etc sau ca despre el s-ar vorbi prea mult !... Shocked De unde pina, care va sa zica, unde, Mrs. Hendry ?!... Ca doar nu umblam cu ... blasfemii Laughing Laughing Laughing !... INTOTDEAUNA AM SUSTINUT CA A IUBI PE CINEVA NU INSEAMNA A URI PE ALTCINEVA. ), deci, Hendry nu mi se pare ca a "acrosat" cu suverana impertinenta si nu a aruncat in afara pistei/spatiului de joc pe nimeni. Spre deosebire de. In materie de fair play ( si, as zice ca de aici se cam vad si caracterul, si educatia ), nici o asemanare. In materie de cifre, poate. Cifrele fac deliciul comentatorilor.

Schumacher SI la anul ?!... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Cosmin
A super fan


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 88
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Vin 3 Dec 2004, 22:42    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Si la anu, si....pan in 2007 parca. Pacat, pt eu eram fan ferrari pana sa omoare Schumacher spiritul acestei echipe. Cat despre fair play, snooker domina la aceasta categorie (unul din motivele pt care imi place) iar britanicii sunt recunoscuti pt fair play-ul lor. Deci Hendry nu avea cum sa nu fie fair play.



_________________
Walk on, walk on with hope in your heart
And you'll never walk alone,
You'll never, ever walk alone.
Walk on, walk on with hope in your heart
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Cosmin Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Mrs. Hendry
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 2360
Locație: pool hall

MesajTrimis: Sâm 4 Dec 2004, 1:01    Titlul subiectului: Iata ca se intampla din nou... Răspunde cu citat (quote)

Zicetzi ca Hendry n-a omorat snookerul asha cum Schumacher a omorat formula 1. Nu uitatz` ca Stephen a fost campion atata vreme si ca snookerul nu se compara cu formula 1 (in sensul, chit ca o ia cu 30 de s in fatza celorlaltzi nu se simte ca in formula 1). N-o fi omorat campionatul pentru fanii lui (deshi Schumacher a facut-o pana si pentru ai lui), dar sunt convinsa ca exista nenumarate persoane care sh-ar fi dorit sa-i mai stea cineva in fatza in vremurile bune...
In plus, sa nu uitam ca daca n-ar fi aparut un Maguire care-l face pe Ronnie sa dea din coada invers sensului acelor de ceasornic, atunci suprematzia O'Sullivan cu sigurantza ar fi enervat la un moment dat. La sfarshitul Campionatului Mondial trecut ne puneam intrebarea: Oare ii va mai sta cineva in fatza lui Ronnie daca joaca asha cum a jucat? (Ca Ronnie nu si-a pastrat forma exacta asta-i partea a 2-ua, dar n-are rost sa mai intru in amanunte).
Una dintre ideile pe care am mers cand am facut afirmatzia respectiva este ca Stephen insushi s-a comparat cu Michael Schumacher, chiar el zicand ca daca Schumacher mai poate concura si castiga si bate recorduri in continuare atunci cu sigurantza ca si el poate.
O a doua idee pe care am mers a fost cea a asemanarii dintre Stephen si Schumacher si dintre Ronnie si Montoya... Aceasta asemanare poate fi doar in mintea mea (si oricum ma refer la momentele de glorie ale lui Schumi si ale lui Juan Pablo), dar acum ceva vreme vedeam in Stephen logica si dezvoltarea treptata a jocului, iar in Ronnie talentul si ambitzia de moment de-a demonstra imposibilul.
Am obosit... Cred ca m-am si incurcat in explicatzii. Am sa mai cercetez problema si voi reveni.
Nighty night. Wink Rolling Eyes



_________________
"Luck is an offensive, abhorrent concept. The idea that there is a force in the universe tilting events in your favor or against it is ridiculous." ~ Sherlock Holmes ~ Elementary
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mrs. Hendry Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Jucătorul preferat Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina 1, 2, 3, 4, 5  Următoare
Pagina 1 din 5

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community