Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Cine e fan Stephen Hendry pe aici sa ridice mouse-ul in aer
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5  Următoare
 
Crează un subiect nou   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Jucătorul preferat
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Mrs. Hendry
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 2360
Locație: pool hall

MesajTrimis: Dum 5 Dec 2004, 22:08    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

flaviusO a scris:
spune-mi si mie ce a castigat Montoya la viata lui??


Mi-e lene sa caut, dar imi amintesc ceva de Formula 3000 parca si de un Mare Premiu cel putzin. Daca tzii neaparat am sa ma documentez. Revin... Palavragesti aiurea. Smile Rolling Eyes



_________________
"Luck is an offensive, abhorrent concept. The idea that there is a force in the universe tilting events in your favor or against it is ridiculous." ~ Sherlock Holmes ~ Elementary
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mrs. Hendry Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
flaviusO
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 260
Locație: Piatra-Neamt

MesajTrimis: Lun 6 Dec 2004, 16:10    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

zsolt_tuser a scris:

Montoya - pilot anonim Question Exclamation Daca el e anonim atunci care sunt mai cunoscuti? (In afara de Schumacher). Montoya are 4 victorii si 11 Pole Position.

Fangio a castigat un titlu cu Alfa Romeo, doua cu Mercedes, unul cu Ferrari si unul cu Maserati.



Mda... si a ramas echipa Alfa Romeo in istorie?? sau pilotul Fangio?? Isi mai aminteste cineva de Patrese, parca asa il chema... crezi ca isi va aminti cineva de echipa lui Schumacher de la Ferarri sau de Barichello??

Mdea... ca si cum ar fi castigat Ronnie 4 meciuri in beciul casei cu Barry Pinches... Alo!!! Treziti-va Ronnie O'Sullivan e castigatorul a 2 (DOUA) TITLURI MONDIALE... si alte 15 turnee... Montoya?? Ce a castigat?? A avut una dintre cele mai bune masini si tot n-a izbutit nimic notabil!! Mr. Green



_________________
GO RONNIE!! GO!!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui flaviusO Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Cosmin
A super fan


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 88
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Lun 6 Dec 2004, 21:06    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Vezi ca ti-a raspuns Mrs Hendry mai sus. Si eu as mai adauga si un titlu la IndyCar.



_________________
Walk on, walk on with hope in your heart
And you'll never walk alone,
You'll never, ever walk alone.
Walk on, walk on with hope in your heart
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Cosmin Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Cold_Fever
Addicted to snooker


Data înscrierii: 26/Noi/2004
Mesaje: 296
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Lun 6 Dec 2004, 23:24    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Buna Seara!



_________________
He who is prudent and lies in wait for an enemy who is not , will be victorious.
Sun Tzu - The Art of War
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Cold_Fever Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
zsolt_tuser
Administrator


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 1248
Locație: Germania

MesajTrimis: Lun 6 Dec 2004, 23:41    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

flaviusO a scris:
zsolt_tuser a scris:

Montoya - pilot anonim Question Exclamation Daca el e anonim atunci care sunt mai cunoscuti? (In afara de Schumacher). Montoya are 4 victorii si 11 Pole Position.

Fangio a castigat un titlu cu Alfa Romeo, doua cu Mercedes, unul cu Ferrari si unul cu Maserati.



Mda... si a ramas echipa Alfa Romeo in istorie?? sau pilotul Fangio?? Isi mai aminteste cineva de Patrese, parca asa il chema... crezi ca isi va aminti cineva de echipa lui Schumacher de la Ferarri sau de Barichello??

Mdea... ca si cum ar fi castigat Ronnie 4 meciuri in beciul casei cu Barry Pinches... Alo!!! Treziti-va Ronnie O'Sullivan e castigatorul a 2 (DOUA) TITLURI MONDIALE... si alte 15 turnee... Montoya?? Ce a castigat?? A avut una dintre cele mai bune masini si tot n-a izbutit nimic notabil!! Mr. Green

Orice iubitor al formulei 1 cred ca stie de Juan Manuel Fangio sau de Ricardo Patrese. Despre Barrichello nu stiu daca isi va mai aduce aminte toata lumea, dar despre Schumacher cu siguranta. Asta e ca si cum ai intreba: "Isi va aminti cineva de Stephen Hendry?". Cat despre Montoya nu stiu daca va intra in istorie sa nu (nici nu mi-as dori pentru ca mi-e antipatic) dar nu poti sa spui ca la ora actuala e un pilot anonim.



_________________
"Computers are incredibly fast, accurate, and stupid. Human beings are incredibly slow, inaccurate, and brilliant. Together they are powerful beyond imagination."
Albert Einstein (1879 - 1955)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui zsolt_tuser Trimite mesaj privat
flaviusO
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 260
Locație: Piatra-Neamt

MesajTrimis: Mar 7 Dec 2004, 17:48    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

cu alte cuvinte vrei sa spui ca Ronnie O'Sullivan nu va intra in istorie...



_________________
GO RONNIE!! GO!!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui flaviusO Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
flaviusO
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 260
Locație: Piatra-Neamt

MesajTrimis: Mar 7 Dec 2004, 17:51    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

zsolt_tuser a scris:

Orice iubitor al formulei 1 cred ca stie de Juan Manuel Fangio sau de Ricardo Patrese. Despre Barrichello nu stiu daca isi va mai aduce aminte toata lumea, dar despre Schumacher cu siguranta. Asta e ca si cum ai intreba: "Isi va aminti cineva de Stephen Hendry?". Cat despre Montoya nu stiu daca va intra in istorie sa nu (nici nu mi-as dori pentru ca mi-e antipatic) dar nu poti sa spui ca la ora actuala e un pilot anonim.


Stai putin ca poate nu m-ai inteles... Am vrut sa spun ca doar invingatorii raman in istorie... Adica Fangio, Schumacher, Mansell, Senna... nu Barichello, Patrese sau Montoya... nu cred ca lumea va sti cate titluri mondiale are Ferarri, ci va sti cate are Schumacher, Senna sau Villneuve...



_________________
GO RONNIE!! GO!!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui flaviusO Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Cold_Fever
Addicted to snooker


Data înscrierii: 26/Noi/2004
Mesaje: 296
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mar 7 Dec 2004, 19:06    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ronnie va ramane daca nu ca cel mai mare campion ca CEL MAI RAPID JUCATOR VAZUT!!!



_________________
He who is prudent and lies in wait for an enemy who is not , will be victorious.
Sun Tzu - The Art of War
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Cold_Fever Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Mrs. Hendry
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 2360
Locație: pool hall

MesajTrimis: Mar 7 Dec 2004, 19:33    Titlul subiectului: Mama nene... Răspunde cu citat (quote)

Ce-a ieshit... Smile)))))))) Si cand ma gandesc ca eu vroiam sa-l aseman pe Ronnie cu Montoya doar din punctul de vedere al talentului si al felului in care se pierd uneori pentru ca sunt "rapizi" si ca merg foarte mult pe acest "talent". Ronnie s-a schimbat in ultima vreme... Eu vorbeam de alte momente.
In fine... Very Happy Rolling Eyes Laughing



_________________
"Luck is an offensive, abhorrent concept. The idea that there is a force in the universe tilting events in your favor or against it is ridiculous." ~ Sherlock Holmes ~ Elementary
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mrs. Hendry Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Cold_Fever
Addicted to snooker


Data înscrierii: 26/Noi/2004
Mesaje: 296
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mar 7 Dec 2004, 22:16    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Montoya e mai mult KAMIKAZE are prostul obicei sa-l scoata pe Schumi cand vede ca n-are sanse sa castige iar Michael le are pe toate Smile ! N-am drepate Misses Hendry ?



_________________
He who is prudent and lies in wait for an enemy who is not , will be victorious.
Sun Tzu - The Art of War
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Cold_Fever Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
zsolt_tuser
Administrator


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 1248
Locație: Germania

MesajTrimis: Mar 7 Dec 2004, 22:21    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

flaviusO a scris:
cu alte cuvinte vrei sa spui ca Ronnie O'Sullivan nu va intra in istorie...

Nu asta am vrut sa spun. Am vrut doar sa spun ca la ora actuala nu e corect sa spui ca Montoya e un pilot anonim. Poate peste 10-20 de ani va fi. Dar acum nu. In ceea ce il priveste pe O'Sullivan cred e un jucator foarte bun si sunt sigur ca va ramane in istorie. Nu mi-e un personaj simpatic, dar nu pot sa nu recunosc ce e evident.



_________________
"Computers are incredibly fast, accurate, and stupid. Human beings are incredibly slow, inaccurate, and brilliant. Together they are powerful beyond imagination."
Albert Einstein (1879 - 1955)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui zsolt_tuser Trimite mesaj privat
Cold_Fever
Addicted to snooker


Data înscrierii: 26/Noi/2004
Mesaje: 296
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mar 7 Dec 2004, 22:25    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Daca stam un pic si analizam personalitatzile din snooker vom observa ca cele mai fitzoase persoane sunt in ordine Paul Hunter , Ronnie O'Sullivan si Stephen Hendry . Fara suparare dar aici mai mult ca in orice sport trebuie sa fie fair-play . Nu spun ca ei nu dau dovada de fair-play dar totusi au momente in care isi dau prea multa atentie si isi permit cam mult ! E adevarat ca sunt si ei oameni si se manifesta , e adevarat ca toti jucatori au mai mult sau mai putin un astfel de caracter dar din punctu meu de vedere ei sunt uneori exageratzi! VA ROG NU STRIGATZI LA MINE CA Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad !



_________________
He who is prudent and lies in wait for an enemy who is not , will be victorious.
Sun Tzu - The Art of War
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Cold_Fever Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
zsolt_tuser
Administrator


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 1248
Locație: Germania

MesajTrimis: Mar 7 Dec 2004, 22:54    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Stephen Hendry? Please! Spune-mi un moment cand ai vazut tu lipsa de fair play din partea lui.



_________________
"Computers are incredibly fast, accurate, and stupid. Human beings are incredibly slow, inaccurate, and brilliant. Together they are powerful beyond imagination."
Albert Einstein (1879 - 1955)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui zsolt_tuser Trimite mesaj privat
Cold_Fever
Addicted to snooker


Data înscrierii: 26/Noi/2004
Mesaje: 296
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mar 7 Dec 2004, 23:10    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Are uneori niste momente dalea in care face ca trenu si nu e frumos se da cu capu de masa si alte faze dastea . Ce n-a fost asa niciodata ?



_________________
He who is prudent and lies in wait for an enemy who is not , will be victorious.
Sun Tzu - The Art of War
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Cold_Fever Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
zsolt_tuser
Administrator


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 1248
Locație: Germania

MesajTrimis: Mar 7 Dec 2004, 23:12    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Eu nu am vazut asa ceva niciodata! In cel mai rau caz uneori cand rateaza o bila usoara se vede pe fata lui ca e putin nervos, dar sa faca faze din astea nu am vazut niciodata.



_________________
"Computers are incredibly fast, accurate, and stupid. Human beings are incredibly slow, inaccurate, and brilliant. Together they are powerful beyond imagination."
Albert Einstein (1879 - 1955)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui zsolt_tuser Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Jucătorul preferat Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5  Următoare
Pagina 3 din 5

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community