Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Cine e fan Stephen Hendry pe aici sa ridice mouse-ul in aer
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5  Următoare
 
Crează un subiect nou   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Jucătorul preferat
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Mrs. Hendry
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 2360
Locație: pool hall

MesajTrimis: Mie 8 Dec 2004, 0:51    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cold_Fever a scris:
Are uneori niste momente dalea in care face ca trenu si nu e frumos se da cu capu de masa si alte faze dastea . Ce n-a fost asa niciodata ?


Se da cu capu` de masa? Adica ce? Vrei sa zici ca atunci cand apleaca putzin capul aproape de masa, in sensul de "God, cum am putut rata lovitura asta?" inseamna ca se da cu capu` de masa? Fugi tu de-aci! Cat despre momentele in care a facut "ca trenu", eu una n-am vazut nici unul.

Tz, tz, tz... Ca sa zic asha... You are talking nonsense... Sau non-sense (nu mai tzin minte daca e despartzit).

In ceea ce priveste atitudinea kamikaze a lu` Montoya, ce propui? Sa-i dea si Ronnie un cap in gura unui adversar? (Glumesc, fani Ronnie nu-mi saritzi in cap... Revin, Ronnie is living poetry! I truly like his style, dar nu ma pot abtzine sa nu zic si celelalte lucruri pe care le gandesc).

Z, I do agree cu fair-play-ul... Pe de alta parte, I agree with most things you say, asha ca... Laughing



_________________
"Luck is an offensive, abhorrent concept. The idea that there is a force in the universe tilting events in your favor or against it is ridiculous." ~ Sherlock Holmes ~ Elementary
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mrs. Hendry Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
flaviusO
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 260
Locație: Piatra-Neamt

MesajTrimis: Mie 8 Dec 2004, 13:25    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Face omu' misto de voi si imediat tipati la el... are dreptate si eu l-am vazut pe Hendry cum s-a dat cu capul de masa pana culoarea verde a mesei s-a transformat intr-un grena... asa creepy Mr. Green Adevarul e ca Ronnie e cel mai fair-play Razz de parca ar conta... ce daca esti fair-play ca Jimmy White si nu castigi nici un titlu mondial... acuma m-am pus rau cu Clara... nu e bine... Mr. Green



_________________
GO RONNIE!! GO!!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui flaviusO Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Cold_Fever
Addicted to snooker


Data înscrierii: 26/Noi/2004
Mesaje: 296
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mie 8 Dec 2004, 16:28    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ouahhh ouahhh gata am rugat sa nu se strige la mine ca plang ! Suntetzi multumitzi acuma PLANG Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad



_________________
He who is prudent and lies in wait for an enemy who is not , will be victorious.
Sun Tzu - The Art of War
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Cold_Fever Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
MasterJames
More than a fan


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 42
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mie 8 Dec 2004, 19:57    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Fii barbat, mey, Fever... Razz


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui MasterJames Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Cold_Fever
Addicted to snooker


Data înscrierii: 26/Noi/2004
Mesaje: 296
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mie 8 Dec 2004, 20:22    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

BINE SUNT BERBAT Very Happy



_________________
He who is prudent and lies in wait for an enemy who is not , will be victorious.
Sun Tzu - The Art of War
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Cold_Fever Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
MasterJames
More than a fan


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 42
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mie 8 Dec 2004, 20:32    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

That's the spirit...


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui MasterJames Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Cold_Fever
Addicted to snooker


Data înscrierii: 26/Noi/2004
Mesaje: 296
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mie 8 Dec 2004, 20:39    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Yeah that's the one !



_________________
He who is prudent and lies in wait for an enemy who is not , will be victorious.
Sun Tzu - The Art of War
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Cold_Fever Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Mrs. Hendry
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 2360
Locație: pool hall

MesajTrimis: Joi 9 Dec 2004, 1:51    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

flaviusO a scris:
Face omu' misto de voi si imediat tipati la el... are dreptate si eu l-am vazut pe Hendry cum s-a dat cu capul de masa pana culoarea verde a mesei s-a transformat intr-un grena... asa creepy Mr. Green Adevarul e ca Ronnie e cel mai fair-play Razz de parca ar conta... ce daca esti fair-play ca Jimmy White si nu castigi nici un titlu mondial... acuma m-am pus rau cu Clara... nu e bine... Mr. Green


Ronnie e cel mai fair-play? PLlllllleaaaaaaaaaaase! Smile Rolling Eyes



_________________
"Luck is an offensive, abhorrent concept. The idea that there is a force in the universe tilting events in your favor or against it is ridiculous." ~ Sherlock Holmes ~ Elementary
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mrs. Hendry Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
zsolt_tuser
Administrator


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 1248
Locație: Germania

MesajTrimis: Joi 9 Dec 2004, 2:04    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

flaviusO a scris:
Adevarul e ca Ronnie e cel mai fair-play

O sa iau asta ca pe o gluma buna Laughing



_________________
"Computers are incredibly fast, accurate, and stupid. Human beings are incredibly slow, inaccurate, and brilliant. Together they are powerful beyond imagination."
Albert Einstein (1879 - 1955)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui zsolt_tuser Trimite mesaj privat
Cosmin
A super fan


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 88
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Joi 9 Dec 2004, 3:20    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Oamenilor, toti sunt fair play. Acuma sincer, ati vazut un jucator profesionist de snooker sa faca un gest lipsit de bun simt?



_________________
Walk on, walk on with hope in your heart
And you'll never walk alone,
You'll never, ever walk alone.
Walk on, walk on with hope in your heart
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Cosmin Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
flaviusO
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 260
Locație: Piatra-Neamt

MesajTrimis: Joi 9 Dec 2004, 16:07    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Adica putea sa-l bata pe Hendry la zero la CM dar nu a facut-o Twisted Evil



_________________
GO RONNIE!! GO!!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui flaviusO Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Cold_Fever
Addicted to snooker


Data înscrierii: 26/Noi/2004
Mesaje: 296
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Joi 9 Dec 2004, 17:47    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Deja te intreci cu gluma ! Putea sa-l bata auzi da ce i-a fost rusine sau ce ? E pe bani omule nici eu nu-ti dau 10.000 din mila asa ca nu mai vb de el care nu are nici un interes sa-i dea lu Hendry 100.000 $ sin mila . Sefu ca sa fim seriosi si sa nu aberam , nu poate sa-l umileasca pe Hendry pentru ca sunt foarte apropiatzi ca valoare .



_________________
He who is prudent and lies in wait for an enemy who is not , will be victorious.
Sun Tzu - The Art of War
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Cold_Fever Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
flaviusO
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 260
Locație: Piatra-Neamt

MesajTrimis: Joi 9 Dec 2004, 18:58    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

pustiulica, si-asa l-a umilit destul... e cea mai zdrobitoare diferenta intr-o semifinala de Campionat Mondial...



_________________
GO RONNIE!! GO!!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui flaviusO Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
zsolt_tuser
Administrator


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 1248
Locație: Germania

MesajTrimis: Joi 9 Dec 2004, 21:25    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cosmin a scris:
Oamenilor, toti sunt fair play. Acuma sincer, ati vazut un jucator profesionist de snooker sa faca un gest lipsit de bun simt?

Da! Eu l-am vazut pe Ronnie facand un astfel de gest lipsit de fair play la adresa arbitrului Colin Brinded. Am mai spus asta intr-un topic. Atunci cand s-a pus el sa aranjeze bilele dupa o ratare, desi doar arbitrul are voie sa refaca pozitia. Arbitrul i-a acordat fault iar Ronnie i-a raspuns intrebandu-l ce va face daca va mai atinge inca o bila, ceea ce a si facut. Alt gest lipsit de fair play a fost atunci cand ratand o bila usoara a cedat frame-ul desi pe masa se mai aflau 13 bile rosii!!! In finala UK si Gray ar fi putut sa-i cedeze meciul lui Maguire cand a stiut ca nu mai are nici o sansa sa castige, dar nu a facut-o pentru ca astfel de gesturi sunt considerate lipsite de fair play.



_________________
"Computers are incredibly fast, accurate, and stupid. Human beings are incredibly slow, inaccurate, and brilliant. Together they are powerful beyond imagination."
Albert Einstein (1879 - 1955)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui zsolt_tuser Trimite mesaj privat
flaviusO
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 260
Locație: Piatra-Neamt

MesajTrimis: Vin 10 Dec 2004, 12:41    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

sincer iti spun ca daca ar fi fost un ipocrit ca majoritatea jucatorilor de snooker care fac eforturi sa-si ascunda sentimentele si trairile nu l-as mai fi simpatizat atat!!



_________________
GO RONNIE!! GO!!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui flaviusO Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Jucătorul preferat Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5  Următoare
Pagina 4 din 5

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community