Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Cine e fan Stephen Hendry pe aici sa ridice mouse-ul in aer
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5
 
Crează un subiect nou   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Jucătorul preferat
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
zsolt_tuser
Administrator


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 1248
Locație: Germania

MesajTrimis: Vin 10 Dec 2004, 22:47    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Sunt de acord cu tine ca Ronnie e un jucator care nu-si ascunde sentimentele (spre deosebire de Ding Jun Hui care ma enerveaza la culme tocmai din aceasta privinta), dar in fazele alea a exagerat putin.



_________________
"Computers are incredibly fast, accurate, and stupid. Human beings are incredibly slow, inaccurate, and brilliant. Together they are powerful beyond imagination."
Albert Einstein (1879 - 1955)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui zsolt_tuser Trimite mesaj privat
Cold_Fever
Addicted to snooker


Data înscrierii: 26/Noi/2004
Mesaje: 296
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Sâm 11 Dec 2004, 9:28    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Toti jucatori au manifestari un pic exagerate uneori . imi aduc aminte si de Steve Davis care se face ca-si inghite tacu da cu tacu de manta da cu pumnu in masa s.a.m.d. .... Cat despre Ronnie are si el faze Flavius si chiar si el isi ascunde sentimente uneori... daca te duci pe site-u lui ai sa vezi fatza cealata a lui .... copil fara parintzi de capu lui .... Si mie imi placea eu mi-am schimbat imaginea dupa cateva chestii spuse si ce am mai vazut pe site ....



_________________
He who is prudent and lies in wait for an enemy who is not , will be victorious.
Sun Tzu - The Art of War
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Cold_Fever Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
CristinaRo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 1025
Locație: Ploiesti

MesajTrimis: Sâm 11 Dec 2004, 10:07    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nu stiu de ce fanii lui Stephen Hendry nu zic nimic impotriva discutiilor despre Formula 1 si despre alti jucatori pe acest topic.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - Masters 2010, Wuxi Classic 2012
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui CristinaRo Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Cold_Fever
Addicted to snooker


Data înscrierii: 26/Noi/2004
Mesaje: 296
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Sâm 11 Dec 2004, 21:03    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cristina daca ai sa stai un pic sa analizezi fiecare Thread ai sa observi ca e cu totul deviat de la subiect in unele parti cum de exemplu este acesta de altfel unul din cele mai vizionate si postate ( are 5 pagini daca nu a-ti obs. Wink ) Am sa fac eu un thread care are sa se numeasca "ABERATZI !" acolo poate are sa fie un pic mai corect sa discutam F1 si orice alte aberatzii , e bine asa ?



_________________
He who is prudent and lies in wait for an enemy who is not , will be victorious.
Sun Tzu - The Art of War
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Cold_Fever Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
zsolt_tuser
Administrator


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 1248
Locație: Germania

MesajTrimis: Lun 13 Dec 2004, 0:03    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Tot timpul deviam de la subiectul initial! Daca deschizi un thread cu aberatii poate o sa incepem sa discutam 5 pagini despre Stephen Hendry. Wink



_________________
"Computers are incredibly fast, accurate, and stupid. Human beings are incredibly slow, inaccurate, and brilliant. Together they are powerful beyond imagination."
Albert Einstein (1879 - 1955)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui zsolt_tuser Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20200
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Lun 17 Ian 2005, 2:12    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nici eu nu ma omor dupa devierile de la subiect, dar, cum nu avem moderatori, ar fi bine, poate, ca cel care deschide un thread sa și aduca discutiile la ordine, atunci cînd e cazul, cu politețe dar si cu înțelegere pentru faptul ca, uneori, parantezele au și ele farmecul lor.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
radu_grig
Fan


Data înscrierii: 20/Ian/2005
Mesaje: 23
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Sâm 22 Ian 2005, 11:31    Titlul subiectului: the winner Răspunde cu citat (quote)

Personal, e greu sa fac diferenta intre Hendry, Sullivan si Mark Williams, toti avand o val. colosala... Dar pe primul loc la performanta il pun pe Hendry, care este recordman-ul acestui sport, [cu avere de 15 mil. de $ (7 mil. lire sterline)], realizand, in meciul de aseara cu Doherty* al 645-lea (!!) brk. de peste100. De altfel si coment. spuneau des ca atunci cand vine la masa mai face un record... Astept o finala de camp. mondial (cand incepe anul acesta?) cu Sullivan, dar cred ca vom avea meci decisiv. Voi ce puteti sa mai ziceti?? Eu, nimic!!!

*la openul galez, in 1/4 de finala-deocamdata este 3-1 pt Hendry


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui radu_grig Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Smaranda
Addicted to snooker


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 332

MesajTrimis: Dum 23 Ian 2005, 0:46    Titlul subiectului: Re: the winner Răspunde cu citat (quote)

radu_grig a scris:
Personal, e greu sa fac diferenta intre Hendry, Sullivan si Mark Williams, toti avand o val. colosala... Dar pe primul loc la performanta il pun pe Hendry, care este recordman-ul acestui sport, [cu avere de 15 mil. de $ (7 mil. lire sterline)], realizand, in meciul de aseara cu Doherty* al 645-lea (!!) brk. de peste100. De altfel si coment. spuneau des ca atunci cand vine la masa mai face un record... Astept o finala de camp. mondial (cand incepe anul acesta?) cu Sullivan, dar cred ca vom avea meci decisiv. Voi ce puteti sa mai ziceti?? Eu, nimic!!!

*la openul galez, in 1/4 de finala-deocamdata este 3-1 pt Hendry


Ai sa ma scuzi, dragule, dar pur si simplu nu ma pot abtine sa nu te iau in balon cu cateva chestii:
1. Cu riscul de a parea ca nu incurajez intrarea noilor talente in circuitul "forumistilor" din Snookerland... te rog insistent sa remarci ca teribil de putini oameni de aici vorbesc pe pereti. Very Happy
2. Stephen Hendry MBE a castigat 7.842.295 de lire sterline numai pana la inceputul sezonului curent, si, avand in vedere ca suntem la jumatatea acestuia, cum stimabilul nu prea incaseaza mai putin de 200.000 de lire sterline pe sezon, daca tot vrei sa apoximam, it's fair to say ca trebuie aproximat la 8 Smile Si daca esti atat de dragut sa calculezi, la rata de schimb valutar, abia 8 milioane de lire sterline fac aproape 15 milioane de dolari si nu 7. Very Happy Very Happy
3. Ca Stephen Hendry este recordmanul tuturor timpurilor si cel mai tare din parcare si toate alea multe cate mai este el... Shocked daca-mi spui ca abia acuma ai descoperit and you feel like sharing with the class... Man, have you gotten the wrong crowd!!!!!!!!!!!!!!! Laughing Laughing
4. CM este, bineinteles, in perioada consacrata 16 aprilie - 2 mai.
De unde stiu? Ia ghici! M-am nascut stiind!!! 8) Laughing Laughing

Welcome to Snookerland si toate alea... dar... incepe turul de recunoastere te rugam de pe undeva de prin proximitatea topicului care se intituleaza foarte metaforic "LINKURI UTILE". Smile

Mergi in pace, fiule! Laughing Laughing Traiasca armonia in Snookerland! Laughing Laughing

Si, daca tot ai intrebat atat de retoric... Dupa cum observi, lucruri de zis se gasesc.... Laughing Laughing Laughing
8)



_________________
Score one-four-seven... Snooker heaven!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Smaranda Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
flaviusO
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 260
Locație: Piatra-Neamt

MesajTrimis: Dum 23 Ian 2005, 17:02    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

si ce mai stii tu draga mea Smaranda?? Mr. Green



_________________
GO RONNIE!! GO!!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui flaviusO Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Smaranda
Addicted to snooker


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 332

MesajTrimis: Lun 24 Ian 2005, 0:45    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Singurul mod logic de a afla este sa intrebi! Mr. Green



_________________
Score one-four-seven... Snooker heaven!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Smaranda Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
flaviusO
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 260
Locație: Piatra-Neamt

MesajTrimis: Lun 24 Ian 2005, 15:28    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

am intrebat... acuma astept raspunsul(-urile) Razz



_________________
GO RONNIE!! GO!!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui flaviusO Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Jucătorul preferat Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5
Pagina 5 din 5

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community