Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Discuții
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16, 17  Următoare
 
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2010-2011 » The Masters 2011
Subiectul anterior :: Subiectul următor  

Cine gândiți că va fi campionul ?
Mark King
0%
 0%  [ 0 ]
Jamie Cope
0%
 0%  [ 0 ]
Ding Junhui
43%
 43%  [ 17 ]
Graeme Dott
5%
 5%  [ 2 ]
Peter Ebdon
2%
 2%  [ 1 ]
Marco Fu
12%
 12%  [ 5 ]
Mark Allen
15%
 15%  [ 6 ]
Neil Robertson
20%
 20%  [ 8 ]
Voturi totale : 39

Autor Mesaj
ohino
Addicted to snooker


Data înscrierii: 17/Mar/2010
Mesaje: 143

MesajTrimis: Sâm 15 Ian 2011, 19:12    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Daros a scris:
ohino a scris:
Citat:

Ești în grafic pînă acum. Wink

de acum sa alterneze frameurile .... si gata. ma tem sa nu ii dea 6-3Very Happy


Poți sta liniștit, nu-i mai dă Mark 6-3 lui Marco. Smile
Dar parcă erați înțeleși asupra unui pariu... Surprised

LE: HAI CU DECISIVUL!



l-am pierdut. am uitat sa ma inteleg si cu allen


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui ohino Trimite mesaj privat
Mrs. Hendry
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 2360
Locație: pool hall

MesajTrimis: Sâm 15 Ian 2011, 19:16    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

My brain hurtz... So long...

p.s. Felicitari, Marco ! Le merita... Si-mi pare rau ca nu ma pot bucura pentru tine azi. Rolling Eyes Si felicitari si Mark !



_________________
"Luck is an offensive, abhorrent concept. The idea that there is a force in the universe tilting events in your favor or against it is ridiculous." ~ Sherlock Holmes ~ Elementary


Ultima modificare efectuată Mrs. Hendry la Sâm 15 Ian 2011, 19:20, modificat de 2 ori în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mrs. Hendry Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Daros
Addicted to snooker


Data înscrierii: 10/Dec/2010
Mesaje: 417
Locație: Flora, NO

MesajTrimis: Sâm 15 Ian 2011, 19:17    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

danacateia - Dacă ai pariat precum susțineai, ai deja un jucător în finală. Smile

Felicitări ambilor jucători pentru un meci excelent, felicitări lui Marco pentru revenire și pentru calificarea în finala de mîine a Masters-ului.

Mircea - Prima finală chinezească din istorie? Rolling Eyes




Ultima modificare efectuată de către Daros la Sâm 15 Ian 2011, 19:17, modificat de 1 dată în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Daros Trimite mesaj privat
ohino
Addicted to snooker


Data înscrierii: 17/Mar/2010
Mesaje: 143

MesajTrimis: Sâm 15 Ian 2011, 19:17    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

felicitari Marco

Avem finala chinezeasca!?!
cred ca e prima finala de maasters in care ar putea sa nu fie nici un jucator din Regat.
Bravo lor Chinezilor! Hai Romania!!! Smile


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui ohino Trimite mesaj privat
Vlad Răzvan
Addicted to snooker


Data înscrierii: 29/Ian/2010
Mesaje: 116
Locație: București

MesajTrimis: Sâm 15 Ian 2011, 19:19    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Un meci superb, plin de dramatism și răsturnări spectaculoase de scor.

Îmi pare enorm de rău de Mark, dar, în egală măsură, îmi pare foarte bine pentru Marco.

Felicitări!


P.S. - Vă dați seama ce va fi în China mâine? Surprised


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Vlad Răzvan Trimite mesaj privat
ohino
Addicted to snooker


Data înscrierii: 17/Mar/2010
Mesaje: 143

MesajTrimis: Sâm 15 Ian 2011, 19:20    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

razvla a scris:


P.S. - Vă dați seama ce va fi în China mâine? Surprised


ne zice Marco Fu acum asta Smile


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui ohino Trimite mesaj privat
Undergrow
Addicted to snooker


Data înscrierii: 12/Dec/2010
Mesaje: 306
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Sâm 15 Ian 2011, 19:22    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Dramatic acest meci intre Marco si Allen. O revenire superba din partea chinezului. Sunt toate sansele sa avem o finala chinezeasca. Cred ca ar fi o premiera, nu?


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Undergrow Trimite mesaj privat
Daros
Addicted to snooker


Data înscrierii: 10/Dec/2010
Mesaje: 417
Locație: Flora, NO

MesajTrimis: Sâm 15 Ian 2011, 19:28    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Undergrow a scris:
Sunt toate sansele sa avem o finala chinezeasca. Cred ca ar fi o premiera, nu?

mircea22 a scris:

Cât despre finală, o întâlnire „chinezească” nu ar cam fi pe placul meu (în plus, nu există până acum nicio finală de Masters în care să nu fie măcar un jucător din Regat). Smile


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Daros Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20205
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Sâm 15 Ian 2011, 20:57    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Vorbulițe după semifinale

Adunate, fiindcă cei de la site-ul WSA se mișcă mai greu... Rolling Eyes

Marco Fu : „Cred că este una dintre cele mai mari realizări din cariera mea. Există atâția mari campioni care vin la Masters și luptă din greu ca să câștige victorii chinuite sau chiar pierd primul meci... Nu-mi dau seama prea bine de ce, dar toți țin foarte mult să aibă rezultate bune la acest turneu. Și pentru mine victoria de azi este printre cele mai importante din câte am obținut vreodată.

Dacă se califică și Ding, ce finală va fi ! Nici nu sunt sigur că s-a mai întâmplat vreodată așa ceva : ca finaliștii să fie doi jucători din Asia ! Ar fi formidabil ! Dacă la meciul meu cu Ding, la Crucible, cotele de audiență din China au fost de vreo sută de milioane de telespectatori, de data asta, ele vor fi și mai mari. Sper că, în seara asta, va câștiga și el semifinala.”


Mark Allen a fost întrebat dacă, aflat la conducere în semifinală, nu se vedea deja calificat în ultimul act al Mastersului : „Probabil că da... Greșeli n-am prea făcut... După ce se părea că am șansa să mă detașez la 5-1, nici nu știu când și cum m-am trezit că scorul devenise 4-4 ! În ultimele două frame-uri, parcă nicio lovitură nu mi-a mai ieșit bine. Totul s-a schimbat și ghinioane s-au ținut lanț. Dar Marco a jucat foarte, foarte bine. Merita din plin să câștige. Dacă va juca tot așa și în finală, are toate șansele să câștige și titlul.”



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Golan Trevize
Addicted to snooker


Data înscrierii: 18/Noi/2010
Mesaje: 248
Locație: Dom's Home

MesajTrimis: Sâm 15 Ian 2011, 21:01    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nu mai sunt în grafic Laughing

Maco Fu a meritat victoria. A pus tot timpul presiune pe Mark Allen, a revenit într-un mod spectaculos cu break-uri consistente... E bun! Și cred că dacă joacă la fel o să avem o finală care să ne țină cu ochii în fața micilor ecrane...

Felicitări Marco Fu! Și Felicitări Mark Allen... a jucat bine la început, dar l-a ținut prea mult pe scaun adversarul și... a ratat... a pierdut. Marco Fu merita victoria. A fost mai bun.

P.S. Hai Ding Junhui! dacă pierde și el... nu mai înțeleg nimic Laughing deși nu cred că se poate întâmpla așa ceva.



_________________
#seeuspacecowboys #seeuspacecowgirls #2071
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Golan Trevize Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Mrs. Hendry
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 2360
Locație: pool hall

MesajTrimis: Sâm 15 Ian 2011, 21:56    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nu-mi vine sa cred ca pare sa nu transmita nimeni inceputul meciului... Shocked



_________________
"Luck is an offensive, abhorrent concept. The idea that there is a force in the universe tilting events in your favor or against it is ridiculous." ~ Sherlock Holmes ~ Elementary
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mrs. Hendry Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Redboy
Addicted to snooker


Data înscrierii: 01/Aug/2007
Mesaje: 693

MesajTrimis: Sâm 15 Ian 2011, 21:59    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Mrs. Hendry a scris:
Nu-mi vine sa cred ca pare sa nu transmita nimeni inceputul meciului... Shocked

Cum asa ? Neutral



_________________
Laureat al Premiului Oscue - Australian Open 2012, Wuxi Classic 2013
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Redboy Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Mrs. Hendry
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 2360
Locație: pool hall

MesajTrimis: Sâm 15 Ian 2011, 22:01    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Am observat ca e pe Eurosport chiar. Ma scuzati, never mind. Laughing Laughing

L.E. Ce bine trage Jamie ! oooOOooo Daca ziceam de curand ca asta ar fi un meci mai mult decat sigur pentru pariuri, acu' nu mai sunt asa de sigura... Shocked Daca lucrurile continua asa, atunci vom avea o semifinala superba. Laughing

LE 2 WOW ! Cat de bine poate sa joace Ding. Shocked Shocked Impecabil. Va mai avea oare Jamie sansa sa intre in meci? Poate ca da, insa chiar nu are voie sa mai greseasca. Shocked SU-PERB !



_________________
"Luck is an offensive, abhorrent concept. The idea that there is a force in the universe tilting events in your favor or against it is ridiculous." ~ Sherlock Holmes ~ Elementary
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mrs. Hendry Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
mircea22
Addicted to snooker


Data înscrierii: 17/Feb/2009
Mesaje: 1198
Locație: Oltenia

MesajTrimis: Sâm 15 Ian 2011, 23:06    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Daros a scris:

Mircea - Prima finală chinezească din istorie? Rolling Eyes

Încă mai am speranțe... Smile

Mrs. Hendry a scris:
Laughing Laughing Laughing
Voi nu-l stiti pe Marco Fu... Twisted Evil Fingers crossed.
[...]
Dupa cum spuneam, voi nu il stiti pe Marco Fu... Si in acest moment as vrea intr-un fel sa nu-l stiu nici eu. LOL

Laughing Laughing

Mrs. Hendry, „raționamentul” a fost bun, numai că aș fi preferat să se aplice mai repede, pentru meciul lui Stephen! Wink



_________________
"That's inches away from being millimetre perfect." (Ted Lowe)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui mircea22 Trimite mesaj privat
Redboy
Addicted to snooker


Data înscrierii: 01/Aug/2007
Mesaje: 693

MesajTrimis: Sâm 15 Ian 2011, 23:28    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

N-are cum sa piarda finala Ding. Laughing



_________________
Laureat al Premiului Oscue - Australian Open 2012, Wuxi Classic 2013
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Redboy Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2010-2011 » The Masters 2011 Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16, 17  Următoare
Pagina 14 din 17

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community