Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

General
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Următoare
 
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2010-2011 » Campionatul Regatului Unit 2010
Subiectul anterior :: Subiectul următor  

Cine credeți că are șanse mai mari la titlu ?
Mark Allen
2%
 2%  [ 1 ]
Stuart Bingham
0%
 0%  [ 0 ]
Stephen Maguire
2%
 2%  [ 1 ]
John Higgins
35%
 35%  [ 14 ]
Mark Joyce
0%
 0%  [ 0 ]
Mark Williams
20%
 20%  [ 8 ]
Shaun Murphy
2%
 2%  [ 1 ]
Neil Robertson
35%
 35%  [ 14 ]
Voturi totale : 39

Autor Mesaj
cataline
Addicted to snooker


Data înscrierii: 28/Apr/2008
Mesaje: 197
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Dum 5 Dec 2010, 15:44    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Multumesc mult tuturor. Pana la urma am reusit. Problema era si din setarile calculatorului. Acum nu am decat sa sper ca masa care ma intereseaza cel mai mult va fi televizata.



_________________
Laureat al Premiului Oscue - Grand Prix 2009, Premier League 2009, Masters 2011
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui cataline Trimite mesaj privat
snookerfan97
Addicted to snooker


Data înscrierii: 27/Ian/2010
Mesaje: 738
Locație: Brasov

MesajTrimis: Dum 5 Dec 2010, 16:32    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

De abea astept meciul dintre Hendry si White Very Happy Nu mai sunt ei la fel de buni ca in anii 90' dar totusi cred ca vom avea parte de un meci spectaculos.Sper ca Hendry sa-si revina.Nu prea a jucat bine sezonul asta,iar daca pierde acum cred ca la urmatorul turneu va trebui sa joace si in calificari.Cred ca au trecut vreo 15 anii de cand nu a mai jucat Stephen in calificari Laughing



_________________
Whoever called snooker 'chess with balls' was rude, but right.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snookerfan97 Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
AndreiCS
Addicted to snooker


Data înscrierii: 29/Ian/2008
Mesaje: 366

MesajTrimis: Dum 5 Dec 2010, 17:04    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

http://livetv.ru/webplayer.php?t=veedocast&c=suca1&lang=en&eid=60979&lid=52424&ci=206&si=29

Un link destul de bun, delay mic...


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui AndreiCS Trimite mesaj privat
ney
More than a fan


Data înscrierii: 05/Dec/2010
Mesaje: 34

MesajTrimis: Dum 5 Dec 2010, 17:05    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

In cazul in care doriti calitate foarte buna puteti folosi ultima versiune de BBC player 1.21. Very Happy Acest programel are incorporat un plugin care face ca adresa IP de la care este facuta cererea de play sa para ca este din UK.

http://www.mediafire.com/?ugbn4b9sb41mgbr

Sper sa va ajute. Asa am fost nevoit sa-mi fac si eu un cont pe acest forum, pana acum am fost doar un fidel "stealth-user" Razz


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui ney Trimite mesaj privat
MihaiMese
Moderator


Data înscrierii: 02/Apr/2009
Mesaje: 761
Locație: Cluj-Napoca

MesajTrimis: Dum 5 Dec 2010, 17:21    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

La mine merge groaznic, parcă prind o transmisiune de pe partea întunecată a Lunii, la câte întreruperi în semnal sunt. 2-2 la Hendry - White, e binișor până acum. "Go" Hendry!


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui MihaiMese Trimite mesaj privat
snookerclau
Addicted to snooker


Data înscrierii: 18/Feb/2008
Mesaje: 869
Locație: Buzau

MesajTrimis: Dum 5 Dec 2010, 17:59    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Si transmisia pe player e proasta la mine s-a incarcat de1000de ori tot de-atatea s-a descarcat,eurosportul ne da numai sporturi de iarna(nu-i bai,imi plac si alea) dar macar o ora de snooker pe tv,ce naiba........ Crying or Very sad precizare:nu prind eurosport2 Crying or Very sad :cryCum mare lucru n-am vazut zilele astea,nu mi-am facut o parere despre acest minunat turneu pe care l-am asteptat atat. Sad Sad



_________________
Laureată a Premiului Oscue - Shanghai Masters 2010, International Championship 2012
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snookerclau Trimite mesaj privat
Cristi
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Ian/2010
Mesaje: 588
Locație: Galati

MesajTrimis: Dum 5 Dec 2010, 18:04    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

ney a scris:
In cazul in care doriti calitate foarte buna puteti folosi ultima versiune de BBC player 1.21. Very Happy Acest programel are incorporat un plugin care face ca adresa IP de la care este facuta cererea de play sa para ca este din UK.

http://www.mediafire.com/?ugbn4b9sb41mgbr

Sper sa va ajute. Asa am fost nevoit sa-mi fac si eu un cont pe acest forum, pana acum am fost doar un fidel "stealth-user" Razz


Merge ok, cu mici intreruperi...Calitatea este f buna insa...Si comentariul celor de la bbc este inegalabil...



_________________
Laureat al Premiului Oscue - Masters 2013, Players Championship 2019


Ultima modificare efectuată de către Cristi la Dum 5 Dec 2010, 18:20, modificat de 1 dată în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Cristi Trimite mesaj privat
MihaiMese
Moderator


Data înscrierii: 02/Apr/2009
Mesaje: 761
Locație: Cluj-Napoca

MesajTrimis: Dum 5 Dec 2010, 18:10    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Excelent, mulțumesc ney... și Cristi, pt confirmare. Merge pe BBC Two, mult mai cursiv decât celălalt stream (Eurosport player), și cu comentariu în plus. Văzusem de la început link-ul, dar nu prea aveam încredere în programe download-abile


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui MihaiMese Trimite mesaj privat
Golan Trevize
Addicted to snooker


Data înscrierii: 18/Noi/2010
Mesaje: 248
Locație: Dom's Home

MesajTrimis: Dum 5 Dec 2010, 19:35    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Mulțumesc pentru programe. Of! Cer rău e să nu ai cum să vezi un meci în condiții cât de cât acceptabile. Fără întreruperi măcar. Că până am prins semnalul s-a făcut deja... 4...

Și 4-4 între White și Hendry. Au cam ratat amândoi... dar îmi plac meciurile mai tensionate. Mai ales când Jimmy se dă cu capul de marginea mesei, iar apoi mușcă tacul... după ce ratează anumite lovituri.

Sper totuși să câștige Hendry, deși e mai simpatic în exprimare White...



_________________
#seeuspacecowboys #seeuspacecowgirls #2071
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Golan Trevize Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
cataline
Addicted to snooker


Data înscrierii: 28/Apr/2008
Mesaje: 197
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Dum 5 Dec 2010, 20:06    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cam cu galme transmisiunea... dar cand ai ocazia sa vezi un asa meci, mai ales ca este oficial, nu mai cartesti nimic. Din pacate forma celor doi este departe de ce ne aratau odinioara, dar avem noroc ca amandoi sunt oproximativ egali. De aici cred ca va iesi un meci cu mult suspans. Sper ca Hendry sa se poata concentra si sa castige. Are mare nevoie de asta.



_________________
Laureat al Premiului Oscue - Grand Prix 2009, Premier League 2009, Masters 2011
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui cataline Trimite mesaj privat
leuladrian
Addicted to snooker


Data înscrierii: 31/Ian/2010
Mesaje: 109
Locație: Constanta

MesajTrimis: Dum 5 Dec 2010, 20:38    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

stie cineva unde se poate vedea meciul lui Ronnie acum la 21 caci transmisia la eurosport am vazut ca incepe pe la 22:30..multumesc anticipat!!!



_________________
the wall pink floyd
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui leuladrian Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Cristi
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Ian/2010
Mesaje: 588
Locație: Galati

MesajTrimis: Dum 5 Dec 2010, 21:12    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Vezi aici: http://www.fromsport.com/v-0/12/106/v-130631.html



_________________
Laureat al Premiului Oscue - Masters 2013, Players Championship 2019
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Cristi Trimite mesaj privat
snookerfan97
Addicted to snooker


Data înscrierii: 27/Ian/2010
Mesaje: 738
Locație: Brasov

MesajTrimis: Dum 5 Dec 2010, 21:26    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Au tot ratat Hendry si Jimmy.Sper totusi ca in a doua sesiune cei doi sa joace mai bine.Merge transmisia,greu ce-i drept pe fromsport.Azi nu au dat deloc snooker pe eurosport Mad Sper ca maine o sa dea mai mult



_________________
Whoever called snooker 'chess with balls' was rude, but right.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snookerfan97 Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Dum 5 Dec 2010, 22:00    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Și aici RO'S v Bingo : http://www.channelsurfing.net/watch-12bet-com-uk-championship.html



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
stagabe



Data înscrierii: 05/Dec/2010
Mesaje: 7
Locație: targu neamt

MesajTrimis: Dum 5 Dec 2010, 22:28    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

La mesele 3 si 4 nu aunt camere?


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui stagabe Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2010-2011 » Campionatul Regatului Unit 2010 Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Următoare
Pagina 3 din 11

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community