Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Discuții
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4 ... 16, 17, 18  Următoare
 
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2010-2011 » Welsh Open 2011
Subiectul anterior :: Subiectul următor  

Cine credeți că va câștiga turneul ?
John Higgins
22%
 22%  [ 10 ]
Matthew Stevens
6%
 6%  [ 3 ]
Ali Carter
2%
 2%  [ 1 ]
Ding Junhui
4%
 4%  [ 2 ]
Mark Williams
38%
 38%  [ 17 ]
Stephen Maguire
6%
 6%  [ 3 ]
Graeme Dott
2%
 2%  [ 1 ]
Mark Selby
15%
 15%  [ 7 ]
Voturi totale : 44

Autor Mesaj
ohino
Addicted to snooker


Data înscrierii: 17/Mar/2010
Mesaje: 143

MesajTrimis: Lun 14 Feb 2011, 18:04    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Daros a scris:
Cu cîtă greutate a reușit să egaleze la 2... Poate revine la masă setat pe pilot automat. Very Happy

are probleme la turnul de control Smile


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui ohino Trimite mesaj privat
Daros
Addicted to snooker


Data înscrierii: 10/Dec/2010
Mesaje: 417
Locație: Flora, NO

MesajTrimis: Lun 14 Feb 2011, 18:48    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

ohino a scris:
are probleme la turnul de control Smile


A trecut cu bine Căpitanul în cele din urmă. Al treilea meci cu frame decisiv dintre primele patru. 8)


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Daros Trimite mesaj privat
Mrs. Hendry
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 2360
Locație: pool hall

MesajTrimis: Lun 14 Feb 2011, 19:04    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

OMG ce frumos joaca Jack ! Shocked



_________________
"Luck is an offensive, abhorrent concept. The idea that there is a force in the universe tilting events in your favor or against it is ridiculous." ~ Sherlock Holmes ~ Elementary
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mrs. Hendry Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Undergrow
Addicted to snooker


Data înscrierii: 12/Dec/2010
Mesaje: 306
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Lun 14 Feb 2011, 19:07    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ce lovituri poate sa aiba acest tanar Lisowski! Incredibil...


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Undergrow Trimite mesaj privat
mihnea
Addicted to snooker


Data înscrierii: 31/Mai/2009
Mesaje: 289

MesajTrimis: Lun 14 Feb 2011, 20:08    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Unde ati vazut meciul lui Jack?

Multumesc!



_________________
”It was a hit and hope, and he forgot to hit it”
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui mihnea Trimite mesaj privat
ohino
Addicted to snooker


Data înscrierii: 17/Mar/2010
Mesaje: 143

MesajTrimis: Lun 14 Feb 2011, 20:09    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

lisowski - saracutul , nu are experienta, cred ca are si emotii. John ... e vulpoi mare si il pedepseste .... asta ca sa aiba de la cine invata care e treaba cu experienta:)


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui ohino Trimite mesaj privat
Mrs. Hendry
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 2360
Locație: pool hall

MesajTrimis: Lun 14 Feb 2011, 20:10    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

http://www.fromsportcom.com/v-0/18/86/v-188735.html

Dar se vede prost si cu multe intreruperi.



_________________
"Luck is an offensive, abhorrent concept. The idea that there is a force in the universe tilting events in your favor or against it is ridiculous." ~ Sherlock Holmes ~ Elementary
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mrs. Hendry Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
ohino
Addicted to snooker


Data înscrierii: 17/Mar/2010
Mesaje: 143

MesajTrimis: Lun 14 Feb 2011, 20:12    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

mihnea a scris:
Unde ati vazut meciul lui Jack?

Multumesc!


pe www.fromsportcom.com ... sau pe Eurosport Player ... (nu mi l-au activat inca) Sad


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui ohino Trimite mesaj privat
Daros
Addicted to snooker


Data înscrierii: 10/Dec/2010
Mesaje: 417
Locație: Flora, NO

MesajTrimis: Lun 14 Feb 2011, 20:15    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Pînă la acest meci am văzut snooker și pe British Eurosport1. Dar acum este fotbal acolo. Pe fromsport urmăresc și eu, tot cu întreruperi. Sad


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Daros Trimite mesaj privat
Redboy
Addicted to snooker


Data înscrierii: 01/Aug/2007
Mesaje: 693

MesajTrimis: Lun 14 Feb 2011, 20:27    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

He he... si pana la urma, Jack duce meciul in frame-ul decisiv.



_________________
Laureat al Premiului Oscue - Australian Open 2012, Wuxi Classic 2013
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Redboy Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Daros
Addicted to snooker


Data înscrierii: 10/Dec/2010
Mesaje: 417
Locație: Flora, NO

MesajTrimis: Lun 14 Feb 2011, 20:31    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Exceptînd meciul cîștigat de Matthew cu 4-2, toate întîlnirile de pînă acum s-au terminat după frame decisiv. Wink


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Daros Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Lun 14 Feb 2011, 20:37    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

ohino a scris:
Eurosport Player ... (nu mi l-au activat inca) Sad


Mă zbat, zău că mă zbat... Rolling Eyes Evil or Very Mad Arrow http://www.snookerforum.ro/viewtopic.php?t=781&start=135

Trimis e-mail adineaori...



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
ohino
Addicted to snooker


Data înscrierii: 17/Mar/2010
Mesaje: 143

MesajTrimis: Lun 14 Feb 2011, 20:43    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Clara White a scris:
ohino a scris:
Eurosport Player ... (nu mi l-au activat inca) Sad


Mă zbat, zău că mă zbat... Rolling Eyes Evil or Very Mad Arrow http://www.snookerforum.ro/viewtopic.php?t=781&start=135

Trimis e-mail adineaori...


nu e nici o GRABA Clara, imi vor activa ei contul pana la urma, am toata increderea Smile


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui ohino Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Lun 14 Feb 2011, 20:46    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

ESTE, pentru că avem datoria de a ne respecta promisiunile.
Din păcate, Eurosportul a fost toată ziua în blocaj electronic...



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Cristi
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Ian/2010
Mesaje: 588
Locație: Galati

MesajTrimis: Lun 14 Feb 2011, 21:05    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nu l-am mai vazut de mult timp pe Higgins sa joace atat de slab...Pacat ca nu l-a eliminat Jack...oricine altcineva cred ca ar fi facut-o...



_________________
Laureat al Premiului Oscue - Masters 2013, Players Championship 2019
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Cristi Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2010-2011 » Welsh Open 2011 Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4 ... 16, 17, 18  Următoare
Pagina 3 din 18

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community