Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Discuții
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5 ... 16, 17, 18  Următoare
 
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2010-2011 » Welsh Open 2011
Subiectul anterior :: Subiectul următor  

Cine credeți că va câștiga turneul ?
John Higgins
22%
 22%  [ 10 ]
Matthew Stevens
6%
 6%  [ 3 ]
Ali Carter
2%
 2%  [ 1 ]
Ding Junhui
4%
 4%  [ 2 ]
Mark Williams
38%
 38%  [ 17 ]
Stephen Maguire
6%
 6%  [ 3 ]
Graeme Dott
2%
 2%  [ 1 ]
Mark Selby
15%
 15%  [ 7 ]
Voturi totale : 44

Autor Mesaj
tzucu7
More than a fan


Data înscrierii: 09/Ian/2011
Mesaje: 45
Locație: Arad

MesajTrimis: Lun 14 Feb 2011, 21:19    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Stie cineva un link? Ca Eurosportul s-a razgandit de la ora 19 pana la ora 21 si vad ca e fotbal si schi.
Mad



_________________
Everybody Lies
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui tzucu7 Trimite mesaj privat
leuladrian
Addicted to snooker


Data înscrierii: 31/Ian/2010
Mesaje: 109
Locație: Constanta

MesajTrimis: Lun 14 Feb 2011, 21:21    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

incearca pe fromsport/ma rog cel putin la mine se intrerupe foarte des si este stresant



_________________
the wall pink floyd
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui leuladrian Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20153
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Lun 14 Feb 2011, 21:31    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

http://www.everythingon.tv/channel/view/eurosport-4



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
leuladrian
Addicted to snooker


Data înscrierii: 31/Ian/2010
Mesaje: 109
Locație: Constanta

MesajTrimis: Lun 14 Feb 2011, 21:33    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Clara White a scris:
http://www.everythingon.tv/channel/view/eurosport-4



mult mai bine aici Very Happy



_________________
the wall pink floyd
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui leuladrian Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
mircea22
Addicted to snooker


Data înscrierii: 17/Feb/2009
Mesaje: 1198
Locație: Oltenia

MesajTrimis: Lun 14 Feb 2011, 21:36    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Pentru cine vrea să vadă meciul lui Jimmy: http://uwjzt.blogspot.com/2011/02/ch2_03.html.



_________________
"That's inches away from being millimetre perfect." (Ted Lowe)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui mircea22 Trimite mesaj privat
tzucu7
More than a fan


Data înscrierii: 09/Ian/2011
Mesaje: 45
Locație: Arad

MesajTrimis: Lun 14 Feb 2011, 21:44    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Clara White a scris:
http://www.everythingon.tv/channel/view/eurosport-4

Multumesc!
Am gasit un link si mai bun ca si calitate a imaginii pt cine doreste (se vede chiar f bine) si nici nu se intrerupe ... http://www.fromsportcom.com/v-0/18/86/v-188741.html



_________________
Everybody Lies
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui tzucu7 Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20153
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Lun 14 Feb 2011, 21:50    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Poate Ryan (sau, mă rog, Jimmy) are noroc de un w/o, fiindcă Ronnie O'Sullivan iar a dat în gard – cu mașina... O fi un motiv suficient de bun pentru a se retrage din Openul galez ?... Wink Laughing



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Mrs. Hendry
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 2360
Locație: pool hall

MesajTrimis: Lun 14 Feb 2011, 22:04    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Daca Ryan ar continua asa, i-ar putea pune probleme mari lui Ronzo. Oricum, s-ar anunta un meci de zile mari. Shocked

LE: Asta daca se va prezenta Laughing Laughing



_________________
"Luck is an offensive, abhorrent concept. The idea that there is a force in the universe tilting events in your favor or against it is ridiculous." ~ Sherlock Holmes ~ Elementary
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mrs. Hendry Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
mircea22
Addicted to snooker


Data înscrierii: 17/Feb/2009
Mesaje: 1198
Locație: Oltenia

MesajTrimis: Lun 14 Feb 2011, 22:14    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Mrs. Hendry a scris:
Daca Ryan ar continua asa, i-ar putea pune probleme mari lui Ronzo.

Mari (probleme)?! L-ar învinge de nu s-ar vedea! Absolut fantastică prestația lui Ryan, cred că a încheiat meciul cu un procentaj al loviturilor de buzunar de 97 %. De mult, mult timp nu am mai văzut așa ceva și nu am mai avut acea senzație că orice lovitură ar încerca, ar reuși-o.


Referitor la Ronnie - orice chestie minoră este un motiv suficient pentru el să se retragă, de aceea mă aștept ca după acest accident să se prezinte la turneu și, de ce nu, să-l și câștige (ca să fie totul pe dos).



_________________
"That's inches away from being millimetre perfect." (Ted Lowe)


Ultima modificare efectuată de către mircea22 la Lun 14 Feb 2011, 22:16, modificat de 1 dată în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui mircea22 Trimite mesaj privat
Mrs. Hendry
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 2360
Locație: pool hall

MesajTrimis: Lun 14 Feb 2011, 22:16    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Posibil, dar sa nu uitam ca vorbim de omul care face 147 la comanda. Laughing Laughing Laughing Putin respect... AHAHAHAHAH Very Happy



_________________
"Luck is an offensive, abhorrent concept. The idea that there is a force in the universe tilting events in your favor or against it is ridiculous." ~ Sherlock Holmes ~ Elementary
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mrs. Hendry Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
snookerfan97
Addicted to snooker


Data înscrierii: 27/Ian/2010
Mesaje: 738
Locație: Brasov

MesajTrimis: Lun 14 Feb 2011, 22:21    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ce rau imi pare de Jimmy... Sad
Dar trebuie sa recunosc ca Ryan a jucat foarte bine.Cred ca ii va pune probleme mari lui Ronnie.


P.S.Ce rau imi pare ca am ratat meciul lui Jack Lisowski. Sad Chiar as fi vrut sa-l vad in actiune.



_________________
Whoever called snooker 'chess with balls' was rude, but right.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snookerfan97 Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Daros
Addicted to snooker


Data înscrierii: 10/Dec/2010
Mesaje: 417
Locație: Flora, NO

MesajTrimis: Lun 14 Feb 2011, 22:34    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cristi a scris:
Nu l-am mai vazut de mult timp pe Higgins sa joace atat de slab...Pacat ca nu l-a eliminat Jack...oricine altcineva cred ca ar fi facut-o...


Nu, nu! Am jucat un bilet cu mai multe evenimente combinate, iar meciul lui Higgins este unul dintre evenimentele pe care le-am mizat ca bază (dacă ar fi pierdut John, biletul ar fi avut valoare zero). Pînă acum sînt în grafic, partea de snooker mi-a ieșit, aștept rezultatele la tenis și baschet. Wink


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Daros Trimite mesaj privat
gi0nel
Addicted to snooker


Data înscrierii: 05/Feb/2011
Mesaje: 435
Locație: Bistrita, Cluj

MesajTrimis: Lun 14 Feb 2011, 22:39    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

se mai uita cineva la meciul Cope vs McLeod, e 2-1 pt. Rory si as zice ca e un pic favorit deja McLeod Laughing



_________________
Laureat al Premiului Oscue - Shanghai Masters 2014, UK Championship 2014
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui gi0nel Trimite mesaj privat
snookerclau
Addicted to snooker


Data înscrierii: 18/Feb/2008
Mesaje: 869
Locație: Buzau

MesajTrimis: Lun 14 Feb 2011, 22:47    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Eu credeam sincer ca eliberarea tatalui sau il va mai echilibra un pic, dar se pare ca e mai bezmetic ca oricand. Laughing Cu ghinionul sau proverbial, era firesc sa dea peste un adversar in cea mai buna forma , dar mizez pe inconstanta lui Ryan si poate trece si Ronnie macar un tur. Laughing N-am vazut meciul lui John, dar imi inchipui ca numai la snooker nu i-a stat gandul. In rest, schimbari si la acest turneu (nu am mai vazut peretele despartitor si publicul poate vedea ambele mese). Un lucrur a omis Barry Hearn...... sa aduca publicul din Germania. Laughing



_________________
Laureată a Premiului Oscue - Shanghai Masters 2010, International Championship 2012
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snookerclau Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20153
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Lun 14 Feb 2011, 23:52    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

snookerclau a scris:
Un lucru a omis Barry Hearn...... sa aduca publicul din Germania. Laughing


Superadevărat ! Applause Laughing

Mare dreptate avea și Graeme : publicul brit e prea răsfățat și nu mai apreciază ce are ! Rolling Eyes Twisted Evil



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2010-2011 » Welsh Open 2011 Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5 ... 16, 17, 18  Următoare
Pagina 4 din 18

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community