Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Care din noi are tac ?
Du-te la pagina 1, 2, 3, 4, 5  Următoare
 
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Forum general
Subiectul anterior :: Subiectul următor  

Ai sau nu tac
Da!
46%
 46%  [ 18 ]
Nu!
17%
 17%  [ 7 ]
Mi-ar place sa am dar nu am bani!
10%
 10%  [ 4 ]
Nu si nici nu vreau sa-mi iau!
7%
 7%  [ 3 ]
Am sa imi iau!
17%
 17%  [ 7 ]
Voturi totale : 39

Autor Mesaj
Cold_Fever
Addicted to snooker


Data înscrierii: 26/Noi/2004
Mesaje: 296
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Vin 3 Dec 2004, 21:06    Titlul subiectului: Care din noi are tac ? Răspunde cu citat (quote)

Eu unul nu am inca tac dar am sa-mi cumpar pentru ca vreau sa-mi iau unu bun de vreo 5 milioane pana la sfarsitu anului ma duc sa-mi iau ....



_________________
He who is prudent and lies in wait for an enemy who is not , will be victorious.
Sun Tzu - The Art of War
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Cold_Fever Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
MasterJames
More than a fan


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 42
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Sâm 4 Dec 2004, 1:16    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

hm... invarti cutitul in rana... eu in ultimul timp am inceput sa caut tacuri de vanzare pe net, m-am interesat care-s "scorurile", etc... dar n-am bani deocamdata sa-mi iau Sad


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui MasterJames Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Cold_Fever
Addicted to snooker


Data înscrierii: 26/Noi/2004
Mesaje: 296
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Sâm 4 Dec 2004, 13:29    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

James hai sa mergem impreuna odata la un magazin pe care-l stiu eu si sa vedem de nishte tacuri mai ieftinele asa
Pe strada franceza acolo la Unirea , mergem impreuna daca vrei sa te uiti si pe un site al lor www.billiard.ro , acuma ce mai ramane de facut da si tu un mesaj pe Y!Messenger daca nu aicia da unu privat Wink ok Very Happy



_________________
He who is prudent and lies in wait for an enemy who is not , will be victorious.
Sun Tzu - The Art of War
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Cold_Fever Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
k.zoli
More than a fan


Data înscrierii: 27/Noi/2004
Mesaje: 29
Locație: ARAD

MesajTrimis: Sâm 4 Dec 2004, 15:32    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

io am si de snooker si de billiard Very Happy


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui k.zoli Trimite mesaj privat
flaviusO
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 260
Locație: Piatra-Neamt

MesajTrimis: Sâm 4 Dec 2004, 17:55    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

esti jupan...



_________________
GO RONNIE!! GO!!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui flaviusO Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Cold_Fever
Addicted to snooker


Data înscrierii: 26/Noi/2004
Mesaje: 296
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Sâm 4 Dec 2004, 21:31    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ce mah ca daca e asa imi iau maine doua bombe de tacuri de 1.000.000 unu de Pool si unu de Snook si dupaia ma dau mare dau eu ma duc si-mi iau unu de 5 milioane de snooker ...
Ala da tac frate nu orice bomba



_________________
He who is prudent and lies in wait for an enemy who is not , will be victorious.
Sun Tzu - The Art of War
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Cold_Fever Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
k.zoli
More than a fan


Data înscrierii: 27/Noi/2004
Mesaje: 29
Locație: ARAD

MesajTrimis: Dum 5 Dec 2004, 18:28    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cold_Fever a scris:
Ce mah ca daca e asa imi iau maine doua bombe de tacuri de 1.000.000 unu de Pool si unu de Snook si dupaia ma dau mare dau eu ma duc si-mi iau unu de 5 milioane de snooker ...
Ala da tac frate nu orice bomba


Deci primu tac de billiard care il am este CUE TEC care valoreaza 200 euro si al doilea de snooker care este RILEY nu stiu daca ai auzit de firmele astea de tacuri da is cele mai bune


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui k.zoli Trimite mesaj privat
zsolt_tuser
Administrator


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 1248
Locație: Germania

MesajTrimis: Lun 6 Dec 2004, 2:00    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Eu nu am tac. Pana acum am jucat cu tacurile puse la dispozitie de cluburi. Vad ca tu ai unul bun. Conteaza chiar asa de mult sa ai un tac bun? Daca da in ce sens? Merg mai bine efectele, tintesti mai bine? Dupa cum am vazut eu conteaza foarte mult suprafata mesei. Si probabil si calitatea bilelor. De tac insa nu stiu ca nu am avut unul.



_________________
"Computers are incredibly fast, accurate, and stupid. Human beings are incredibly slow, inaccurate, and brilliant. Together they are powerful beyond imagination."
Albert Einstein (1879 - 1955)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui zsolt_tuser Trimite mesaj privat
k.zoli
More than a fan


Data înscrierii: 27/Noi/2004
Mesaje: 29
Locație: ARAD

MesajTrimis: Lun 6 Dec 2004, 14:15    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

zsolt_tuser a scris:
Eu nu am tac. Pana acum am jucat cu tacurile puse la dispozitie de cluburi. Vad ca tu ai unul bun. Conteaza chiar asa de mult sa ai un tac bun? Daca da in ce sens? Merg mai bine efectele, tintesti mai bine? Dupa cum am vazut eu conteaza foarte mult suprafata mesei. Si probabil si calitatea bilelor. De tac insa nu stiu ca nu am avut unul.


Da normal ca conteaza sa ai tac pentru ca te obisnuesti cu el si altfel joci.
Decit sa joci tot timpul cu alt tac si nu te poti obisnui cu el Smile


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui k.zoli Trimite mesaj privat
Cold_Fever
Addicted to snooker


Data înscrierii: 26/Noi/2004
Mesaje: 296
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Lun 6 Dec 2004, 16:55    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Zoli bulangiule nu ma luat tu pe mine la misto ca eu de foarte mult timp umblu si aflu chestii noi in domeniu iar Riley printe altele face si mesele competitionale de la Snookerul da la TV



_________________
He who is prudent and lies in wait for an enemy who is not , will be victorious.
Sun Tzu - The Art of War
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Cold_Fever Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
k.zoli
More than a fan


Data înscrierii: 27/Noi/2004
Mesaje: 29
Locație: ARAD

MesajTrimis: Lun 6 Dec 2004, 19:00    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cold_Fever a scris:
Zoli bulangiule nu ma luat tu pe mine la misto ca eu de foarte mult timp umblu si aflu chestii noi in domeniu iar Riley printe altele face si mesele competitionale de la Snookerul da la TV


Si ce te agiti asa tare am crezut ca nu sti
Tu mai luat ca io am tacuri de 2 lei,asa ca iao mai incet


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui k.zoli Trimite mesaj privat
Cold_Fever
Addicted to snooker


Data înscrierii: 26/Noi/2004
Mesaje: 296
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Lun 6 Dec 2004, 23:31    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nene n-am zis ca ai tacuri de 2 bani da am zis asa la general . Com'on man let's be friends ok ? N-am vrut sa te iau la misto si sunt sigur ca nici tu ! 8) Ahhh mi-a venit o idee Idea HAI LA UN SNOOKER ODATA SA FIM MAI PRETENI , VREI ?



_________________
He who is prudent and lies in wait for an enemy who is not , will be victorious.
Sun Tzu - The Art of War
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Cold_Fever Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Mrs. Hendry
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 2360
Locație: pool hall

MesajTrimis: Mar 7 Dec 2004, 0:52    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

zsolt_tuser a scris:
Eu nu am tac. Pana acum am jucat cu tacurile puse la dispozitie de cluburi. Vad ca tu ai unul bun. Conteaza chiar asa de mult sa ai un tac bun? Daca da in ce sens? Merg mai bine efectele, tintesti mai bine? Dupa cum am vazut eu conteaza foarte mult suprafata mesei. Si probabil si calitatea bilelor. De tac insa nu stiu ca nu am avut unul.


Eu zic, avand tac de biliard, nu de snooker, (nu foarte bun, dar mai bun decat majoritatea tacurilor de prin cluburi), ca e destul de important sa ai tac daca itz` pla` sa joci biliard des. Parerea mea e ca tacurile din cluburi sunt super proaste, oamenii nu se preocupa de ele, etc. In Bucuresti, cel putzin, am intalnit un singur club in care aia chiar au tacuri din fibra de sticla (daca nu ma inshel... Pontul mi l-a vandut un prieten venit in vizita din U.S., roman si el). E, acolo nu ma voi duce cu tacul meu. In rest, potzi sa joci si cu tacurile lor, daca n-ai simtzit vreodata cum e sa ai un tac ceva mai bun...
Asta a fo` doar parerea mea... Very Happy

P.S. Va sfatuiesc sa acceptatzi invitatziile lui Cold Fever... Am fo` si am jucat biliard cu el and he's really cool and nice. Laughing



_________________
"Luck is an offensive, abhorrent concept. The idea that there is a force in the universe tilting events in your favor or against it is ridiculous." ~ Sherlock Holmes ~ Elementary
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mrs. Hendry Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
k.zoli
More than a fan


Data înscrierii: 27/Noi/2004
Mesaje: 29
Locație: ARAD

MesajTrimis: Mar 7 Dec 2004, 16:46    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cold_Fever a scris:
Nene n-am zis ca ai tacuri de 2 bani da am zis asa la general . Com'on man let's be friends ok ? N-am vrut sa te iau la misto si sunt sigur ca nici tu ! 8) Ahhh mi-a venit o idee Idea HAI LA UN SNOOKER ODATA SA FIM MAI PRETENI , VREI ?


ok Very Happy Very Happy
cind vi prin arad putem sa merem la un snooker


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui k.zoli Trimite mesaj privat
Cold_Fever
Addicted to snooker


Data înscrierii: 26/Noi/2004
Mesaje: 296
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mar 7 Dec 2004, 16:56    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Hopa asta nu era in programa Laughing
Ai putea sa vi tu in Buciuresti Laughing



_________________
He who is prudent and lies in wait for an enemy who is not , will be victorious.
Sun Tzu - The Art of War


Ultima modificare efectuată de către Cold_Fever la Mie 8 Dec 2004, 16:41, modificat de 1 dată în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Cold_Fever Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Forum general Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina 1, 2, 3, 4, 5  Următoare
Pagina 1 din 5

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community