Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Care din noi are tac ?
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5  Următoare
 
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Forum general
Subiectul anterior :: Subiectul următor  

Ai sau nu tac
Da!
46%
 46%  [ 18 ]
Nu!
17%
 17%  [ 7 ]
Mi-ar place sa am dar nu am bani!
10%
 10%  [ 4 ]
Nu si nici nu vreau sa-mi iau!
7%
 7%  [ 3 ]
Am sa imi iau!
17%
 17%  [ 7 ]
Voturi totale : 39

Autor Mesaj
Cold_Fever
Addicted to snooker


Data înscrierii: 26/Noi/2004
Mesaje: 296
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Vin 17 Dec 2004, 12:34    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

K Zoli breaku meu maxim reusit e de 22 da eu zic ca e destul pentru un pusti de 14 ani. Sau tu la 14 ani faceai 147 ??



_________________
He who is prudent and lies in wait for an enemy who is not , will be victorious.
Sun Tzu - The Art of War
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Cold_Fever Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
k.zoli
More than a fan


Data înscrierii: 27/Noi/2004
Mesaje: 29
Locație: ARAD

MesajTrimis: Vin 17 Dec 2004, 13:02    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cold_Fever a scris:
K Zoli breaku meu maxim reusit e de 22 da eu zic ca e destul pentru un pusti de 14 ani. Sau tu la 14 ani faceai 147 ??


kind am avut 14 ani nici nu existau mese de snooker in romania Very Happy
da oricum daca te ti de joc si participi la concursuri in bucuresti ai o sansa Very Happy Very Happy


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui k.zoli Trimite mesaj privat
Cold_Fever
Addicted to snooker


Data înscrierii: 26/Noi/2004
Mesaje: 296
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Dum 19 Dec 2004, 10:56    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Da poai intentzionez sa merg sa joc la nishte concursuri dar trebe sa fi legitimat la un club ca sa fi primit (asta in cazu in care vrei sa joci la campionate organizate de catre Fed. Rom. de Biliard si Snooker ca daca e asa fac eu campionmat cu pretenii mei si le rup mufa Laughing) Tu cat ai reusit de cand joci ?



_________________
He who is prudent and lies in wait for an enemy who is not , will be victorious.
Sun Tzu - The Art of War
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Cold_Fever Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
k.zoli
More than a fan


Data înscrierii: 27/Noi/2004
Mesaje: 29
Locație: ARAD

MesajTrimis: Dum 19 Dec 2004, 14:29    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cold_Fever a scris:
Da poai intentzionez sa merg sa joc la nishte concursuri dar trebe sa fi legitimat la un club ca sa fi primit (asta in cazu in care vrei sa joci la campionate organizate de catre Fed. Rom. de Biliard si Snooker ca daca e asa fac eu campionmat cu pretenii mei si le rup mufa Laughing) Tu cat ai reusit de cand joci ?


Daca te uiti in topicurile din spate am scris acolo la (Ask us now,la tehnica)ca aici in arad sintem doi jucatori destul de buni zic io.Daca reusim breakuri de 50-60.Pacat ca nu putem sa mergem la bucuresti sa participam la ceva concursuri mai serioase. Very Happy


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui k.zoli Trimite mesaj privat
Cold_Fever
Addicted to snooker


Data înscrierii: 26/Noi/2004
Mesaje: 296
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Lun 17 Ian 2005, 14:22    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Zoli pretene fi atent Fed. Rom. de Snooker si Biliard organizeaza Campionatul National de Snooker si Bila 9 , asadar orice jucator inregistrat la un club afiliat federatiei va fi adus la Bucuresti si cazat pe bani Federatiei si va juca , asadar iti propun a incerca sa gasesti un club la tine in Arad unde sa fi inregistrat si sa poti participa la voia ta bine inteles la concursuri nationale sau daca eshti pun chiar la internationale ... BAFTA ORICUM 8)



_________________
He who is prudent and lies in wait for an enemy who is not , will be victorious.
Sun Tzu - The Art of War
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Cold_Fever Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
k.zoli
More than a fan


Data înscrierii: 27/Noi/2004
Mesaje: 29
Locație: ARAD

MesajTrimis: Vin 21 Ian 2005, 19:59    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cold_Fever a scris:
Zoli pretene fi atent Fed. Rom. de Snooker si Biliard organizeaza Campionatul National de Snooker si Bila 9 , asadar orice jucator inregistrat la un club afiliat federatiei va fi adus la Bucuresti si cazat pe bani Federatiei si va juca , asadar iti propun a incerca sa gasesti un club la tine in Arad unde sa fi inregistrat si sa poti participa la voia ta bine inteles la concursuri nationale sau daca eshti pun chiar la internationale ... BAFTA ORICUM 8)


mersi o sa ma interesez Smile


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui k.zoli Trimite mesaj privat
Vizitator






MesajTrimis: Mie 26 Ian 2005, 23:47    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Chiar ar trebui si sfatuiesc pe fiecare dintre voi care mai jucati si jucati destul de bine sa faceti ceva , sa mergeti la un concurs ceva !!


Sus
CristinaRo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 1025
Locație: Ploiesti

MesajTrimis: Joi 27 Ian 2005, 8:57    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

L-as sfatui pe domnul Vizitator sa se inscrie ca membru in Forum.

As avea si eu o intrebare: stie cineva daca in Ploiesti exista mese de snooker?



_________________
Laureată a Premiului Oscue - Masters 2010, Wuxi Classic 2012
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui CristinaRo Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
k.zoli
More than a fan


Data înscrierii: 27/Noi/2004
Mesaje: 29
Locație: ARAD

MesajTrimis: Vin 28 Ian 2005, 17:58    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Anonymous a scris:
Chiar ar trebui si sfatuiesc pe fiecare dintre voi care mai jucati si jucati destul de bine sa faceti ceva , sa mergeti la un concurs ceva !!


am merge daca sar tine si in arad


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui k.zoli Trimite mesaj privat
Cold_Fever
Addicted to snooker


Data înscrierii: 26/Noi/2004
Mesaje: 296
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Sâm 29 Ian 2005, 16:15    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cristina , te anuntz ca domnul vizitator sunt eu ne-logat Very Happy , in ceea ce consta jocul , are drepate "Vizitator-ul" Razz



_________________
He who is prudent and lies in wait for an enemy who is not , will be victorious.
Sun Tzu - The Art of War
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Cold_Fever Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Cold_Fever
Addicted to snooker


Data înscrierii: 26/Noi/2004
Mesaje: 296
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Joi 17 Feb 2005, 21:07    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

NIMENI NU MAI SCRIE , NIMENI NU MAI VOTEAZA , OAMENI BUNI ACEST THREAD NU A DISPARUT ,VOTATI !!! (nu de alta da e threadu meu)



_________________
He who is prudent and lies in wait for an enemy who is not , will be victorious.
Sun Tzu - The Art of War
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Cold_Fever Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Cold_Fever
Addicted to snooker


Data înscrierii: 26/Noi/2004
Mesaje: 296
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Joi 17 Feb 2005, 22:22    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Pustiule uite care e treaba eu nu sunt aici ca sa ma cert cu nimeni , iar tu esti un certaretz care nu prea are ce cauta pe forumu asta , care la fel ca si jocul de snooker este mai presus de fair-play , este regatul bunului simt si al corectitudinii . Tu iarta-ma ca voi folosi aceste cuvinte dar eshti un marlan nimerit printre unii cu obrazul subtire , eu unul am sa te suport sa vedem cum te impaci cu cei mai mari pe care sunt sigur ca nu ai sa ai obraz nici cu aceia si ai sa ii sfidezi . Se poate ca multe din fetele de pe aici sa nu te suporte si poate sa iti faca ceva , pentru ca , DA , se poate ...
Prietene in ceea ce priveste thread-ul meu nu ti-am cerut pareri dar sunt amabil si am sa le ascult (ma rog , citesc) si poate ca am sa la iau in seama , desi ma voi gandi la aceasta pentru ca dupa cum ai observat s-a scris mult aici 3 pagini ... sunt multe threaduri care nu au atatea . Iar despre cat dau eu pe tac , sau daca vreau sa ma laud , scuza-ma ca nu am mentionat , am spus doar sa votezi si sa mai vad si eu ce treaba are lumea cu sportul pentru ca eu am ... si inca mai multa decat ai tu prietene ! Sigur ...
Data viitoare fi mai atent la ceea ce declari si incearca sa fi mai finutz repet nu toti iti vor acepta "aerele" tale de mare om pe acest forum mai ales ca nu eshti si iti sugerez sa vezi cine este sau nu un om mai vechi p-aci . Asta nu pentru ca ma numar printre primii care au aparut aici , ci pentru ca tu eshti un om cu 3 posturi si alea de 2 randuri ...



_________________
He who is prudent and lies in wait for an enemy who is not , will be victorious.
Sun Tzu - The Art of War
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Cold_Fever Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Cold_Fever
Addicted to snooker


Data înscrierii: 26/Noi/2004
Mesaje: 296
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Joi 17 Feb 2005, 23:43    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ai si tu dreptate , te anuntz ca si eu eram unul din micii de pe grupul de Yahoo! Acolo te-am intalnit pe tine si pe toti ceilalti , am aflat mai devreme cine eshti de fapt , da ai dreptate eshti un mare printre noi , totusi nu te indreptatzeste cu nimic sa te iei de mine . Daca am greseli de gramatica am pentru ca eram nervos si imi cer public scuze pentru ele . Daca vreti sa la accepti tu sau oricine OK , daca nu impuscati-ma Very Happy



_________________
He who is prudent and lies in wait for an enemy who is not , will be victorious.
Sun Tzu - The Art of War
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Cold_Fever Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Cold_Fever
Addicted to snooker


Data înscrierii: 26/Noi/2004
Mesaje: 296
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Joi 17 Feb 2005, 23:54    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

SA TRAIESTI PRIETENE !!
POATE NE VEDEM LA MASA VERDE , CA AR FI INTERESANT !!!

P.S. Cand vin la Constantza Very Happy



_________________
He who is prudent and lies in wait for an enemy who is not , will be victorious.
Sun Tzu - The Art of War
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Cold_Fever Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Vin 18 Feb 2005, 1:08    Titlul subiectului: Așa DA. ( Pentru că mai înainte era "Așa NU" !...) Răspunde cu citat (quote)

Domnilor, va felicit pentru ca v-ati depășit acele ( cam puerile, nu-i așa ?!... Laughing ) divergențe de opinie. MA BUCUR SINCER. TRĂIASCĂ PACEA ȘI ELEGANȚA COMPORTAMENTALĂ IN SNOOKERLAND ! Very Happy



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen


Ultima modificare efectuată de către Clara White la Vin 18 Feb 2005, 1:17, modificat de 1 dată în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Forum general Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5  Următoare
Pagina 3 din 5

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community