Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Care din noi are tac ?
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5  Următoare
 
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Forum general
Subiectul anterior :: Subiectul următor  

Ai sau nu tac
Da!
46%
 46%  [ 18 ]
Nu!
17%
 17%  [ 7 ]
Mi-ar place sa am dar nu am bani!
10%
 10%  [ 4 ]
Nu si nici nu vreau sa-mi iau!
7%
 7%  [ 3 ]
Am sa imi iau!
17%
 17%  [ 7 ]
Voturi totale : 39

Autor Mesaj
zsolt_tuser
Administrator


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 1248
Locație: Germania

MesajTrimis: Vin 18 Feb 2005, 1:14    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Am citit in cartea "Jimmy White's Snooker Masterclass" ca pe langa un tac bun ai nevoie si de un varf bun si ca majoritatea tacurilor care se vand nu au varfuri bune. Spunea el, ca un jucator profesionist de snooker ar avea probleme sa castige un campionat de amatori daca ar juca cu varful original. El recomanda varfuri Blue Diamond sau Elk Master.



_________________
"Computers are incredibly fast, accurate, and stupid. Human beings are incredibly slow, inaccurate, and brilliant. Together they are powerful beyond imagination."
Albert Einstein (1879 - 1955)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui zsolt_tuser Trimite mesaj privat
Cold_Fever
Addicted to snooker


Data înscrierii: 26/Noi/2004
Mesaje: 296
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Vin 18 Feb 2005, 14:36    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Asa o fi ,dar prietene sa mor daca stiu de unde sa iau si eu o pastila daia BLUE DIAMOND sau shiar si ELK MASTER , ca la noi sunt cel mult 10 magazine de specialitate in toata tara , nu mai zice in cartea lu Jimmy ?? Very Happy In primu' rand trebe sa ai tac si dupe iti iei tu pastile stai calm .
Cat despre Padrino , moshule sa stii ca si lu' Ronnie ii cam place sa traga la masea Laughing Laughing Laughing Da in definitiv nu se poate juca si singur Very Happy , eu ma mai duc sa joc singur pentru perfectionare ...



_________________
He who is prudent and lies in wait for an enemy who is not , will be victorious.
Sun Tzu - The Art of War
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Cold_Fever Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Ronnie STRATAN O Sullivan
More than a fan


Data înscrierii: 17/Feb/2005
Mesaje: 31

MesajTrimis: Vin 18 Feb 2005, 14:42    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Rolling Eyes


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Ronnie STRATAN O Sullivan Trimite mesaj privat
zsolt_tuser
Administrator


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 1248
Locație: Germania

MesajTrimis: Vin 18 Feb 2005, 23:45    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Daca exista in Romania astfel de varfuri, nu stiu. Dar exista in shop-urile de pe internet varfuri Blue Diamond la pretul de 25 lire sterline pachetul (50 de bucati).



_________________
"Computers are incredibly fast, accurate, and stupid. Human beings are incredibly slow, inaccurate, and brilliant. Together they are powerful beyond imagination."
Albert Einstein (1879 - 1955)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui zsolt_tuser Trimite mesaj privat
Cold_Fever
Addicted to snooker


Data înscrierii: 26/Noi/2004
Mesaje: 296
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Sâm 19 Feb 2005, 14:13    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Mama 50 de penny bucata , merita frate da mi-se pare ca sunt ieftine !
Apropo de unde ai luat informatzia sa intru sa ma uit si eu !



_________________
He who is prudent and lies in wait for an enemy who is not , will be victorious.
Sun Tzu - The Art of War
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Cold_Fever Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
zsolt_tuser
Administrator


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 1248
Locație: Germania

MesajTrimis: Sâm 19 Feb 2005, 15:12    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Da sunt ieftine, dar nu se dau la bucata, doar la pachet. Informatia am gasit-o cu google: "blue diamond tips". Poti sa te uiti la http://www.justfax.co.uk/Details.asp?PID=9690



_________________
"Computers are incredibly fast, accurate, and stupid. Human beings are incredibly slow, inaccurate, and brilliant. Together they are powerful beyond imagination."
Albert Einstein (1879 - 1955)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui zsolt_tuser Trimite mesaj privat
Ronnie STRATAN O Sullivan
More than a fan


Data înscrierii: 17/Feb/2005
Mesaje: 31

MesajTrimis: Sâm 19 Feb 2005, 17:03    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

suna ok, dar cum se monteaza pe tac ?

d'oh !


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Ronnie STRATAN O Sullivan Trimite mesaj privat
k.zoli
More than a fan


Data înscrierii: 27/Noi/2004
Mesaje: 29
Locație: ARAD

MesajTrimis: Dum 20 Feb 2005, 13:37    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ronnie STRATAN O Sullivan a scris:
suna ok, dar cum se monteaza pe tac ?

d'oh !


cu lipici special Very Happy


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui k.zoli Trimite mesaj privat
Cold_Fever
Addicted to snooker


Data înscrierii: 26/Noi/2004
Mesaje: 296
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Lun 21 Feb 2005, 22:43    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Exista si pe filet !



_________________
He who is prudent and lies in wait for an enemy who is not , will be victorious.
Sun Tzu - The Art of War
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Cold_Fever Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
snookerforum
Site Admin


Data înscrierii: 19/Noi/2004
Mesaje: 38

MesajTrimis: Mar 22 Feb 2005, 18:13    Titlul subiectului: Tacuri de inalta clasa! Răspunde cu citat (quote)

Pentru cei interesati de achizitionarea tacurilor de snooker performante propun site-ul http://www.parris-cues.co.uk/home.html.
Aveti ce vedea, dragi pasionati ai snookerului
Postat de Vizitator, 22 feb 2005, 03.30 PM


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snookerforum Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
snookerforum
Site Admin


Data înscrierii: 19/Noi/2004
Mesaje: 38

MesajTrimis: Mar 22 Feb 2005, 18:14    Titlul subiectului: Tacuri! Răspunde cu citat (quote)

Tacurile Parris sunt cele mai bune tacuri din lume la ora actuala!
Postat de adriano, 22 feb 2005, 03.31 PM


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snookerforum Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Alex
Fan


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 10

MesajTrimis: Mie 23 Feb 2005, 3:04    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

de unde pot lua din bucuresti un tac de snooker nou ( nu conteaza pretul)?



_________________
Jimmy White Rullzz
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Alex Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Cold_Fever
Addicted to snooker


Data înscrierii: 26/Noi/2004
Mesaje: 296
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mie 23 Feb 2005, 16:26    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

In Bucuresti exista un magazin , care eu il stiu foarte bun caci mai trec pe acolo pe strada Franceza , lnang Unirea pe undeva, daca mai esti interesat in continuare da-mi un mp si iti voi da mai multe indicatzii . Mrs. Hendry zice ca s-ar fi inchis , week-endul asta dau o fuga pan' acolo sa vad si daca vrei poti veni cu mine , s-asa am treaba prin oras poate merg si la o bila. Cine vrea ?



_________________
He who is prudent and lies in wait for an enemy who is not , will be victorious.
Sun Tzu - The Art of War
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Cold_Fever Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Cold_Fever
Addicted to snooker


Data înscrierii: 26/Noi/2004
Mesaje: 296
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Lun 14 Mar 2005, 18:19    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Mdeah , se pare ca nu s-a oferit nimeni nici macar pana acuma Smile



_________________
He who is prudent and lies in wait for an enemy who is not , will be victorious.
Sun Tzu - The Art of War
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Cold_Fever Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Vizitator






MesajTrimis: Lun 6 Feb 2006, 14:34    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

baieti daca vreti sa comandati ceva de aici : http://www.justfax.co.uk/Details.asp?PID=11502 , idul meu este mafte14 si facem o comanda impreuna daca va itnereseaza , ca sa platim impartit taxele postale . bafta


Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Forum general Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5  Următoare
Pagina 4 din 5

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community