Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Discuții
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Următoare
 
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2010-2011 » Mastersul german 2011
Subiectul anterior :: Subiectul următor  

Cine credeți că va câștiga turneul ?
Graeme Dott
5%
 5%  [ 2 ]
Stephen Maguire
2%
 2%  [ 1 ]
Mark Selby
22%
 22%  [ 8 ]
Ding Junhui
8%
 8%  [ 3 ]
Mark Williams
60%
 60%  [ 21 ]
Joe Perry
0%
 0%  [ 0 ]
Joe Swail
0%
 0%  [ 0 ]
Marco Fu
0%
 0%  [ 0 ]
Voturi totale : 35

Autor Mesaj
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Vin 4 Feb 2011, 23:17    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Poftim la poll, Ladies & Gents ! Very Happy



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Daros
Addicted to snooker


Data înscrierii: 10/Dec/2010
Mesaje: 417
Locație: Flora, NO

MesajTrimis: Vin 4 Feb 2011, 23:19    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Am votat cu Mark Williams!


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Daros Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Sâm 5 Feb 2011, 2:50    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Alte vorbulițe după optimi

Joe Perry : „Într-un meci de un asemenea format, fiecare frame contează – una e să joci când scorul e 3-1 și cu totul alta când ești la 2-2 : dacă Ali ar fi egalat, m-aș fi simțit ca după un pumn în plină figură. Mă bucur că am mai ajuns și eu în fazele superioare ale unui turneu mare. A trecut destul timp de când n-am mai reușit performanța asta și cred că am lăsat să-mi scape tare multe ocazii în care m-aș fi putut impune. Abia aștept întâlnirea de mâine, cu Mark...”

Mark Williams : „În seara asta, am jucat bine, cu câteva breakuri bune. Toate meciurile sunt grele și cu cât avansezi în fazele superioare, cu atât e mai mare și miza. Cei doi care sunt mai sus decât mine în clasament au ieșit din competiție – în împrejurări foarte triste pentru John și familia lui. Gândurile mele sunt alături de el, bineînțeles. Dar acum am șansa de a mai câștiga ceva teren. Prefer totuși să nu-mi fac prea multe socoteli – o iau încet, meci cu meci...”

Stephen Maguire : „Scorul cu care am învins e destul de șocant. Ricky și cu mine suntem prieteni și întotdeauna e greu să ai ca adversar tocmai un prieten, dar sunt mulțumit de felul în care mi-a mers jocul. Am intrat în meci încă de la început și, cu toate că n-am făcut breakuri mari, am ținut tot timpul meciul sub control.

Îmi pare foarte rău pentru durerea pe care o încearcă John și familia lui. I-am trimis un mesaj numai că nu sunt prea multe vorbele pe care poți să le spui într-o asemenea situație... Lucrurile astea te fac să-ți mai regândești prioritățile. John Sr era un personaj plin de culoare și era foarte plăcut să-l ai în preajmă la turnee. O să-i simțim lipsa...

Graeme e un jucător de valoare și cred că amândoi o să ne străduim să facem un meci bun, mai ales în împrejurările de față. Oricum, trebuie să-i plătesc o poliță pentru înfrângerea de la Crucible...”



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
zenart
Addicted to snooker


Data înscrierii: 15/Ian/2011
Mesaje: 353
Locație: Ploiesti

MesajTrimis: Sâm 5 Feb 2011, 12:49    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Daros a scris:
Am votat cu Mark Williams!

Am votat cu Mark Selby



_________________
Laureat al Premiului Oscue - UK Championship 2011
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui zenart Trimite mesaj privat
tzucu7
More than a fan


Data înscrierii: 09/Ian/2011
Mesaje: 45
Locație: Arad

MesajTrimis: Sâm 5 Feb 2011, 13:34    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Are cineva un link? Ca pe Eurosport e schi. Multumesc! Sad



_________________
Everybody Lies
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui tzucu7 Trimite mesaj privat
zenart
Addicted to snooker


Data înscrierii: 15/Ian/2011
Mesaje: 353
Locație: Ploiesti

MesajTrimis: Sâm 5 Feb 2011, 13:37    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

tzucu7 a scris:
Are cineva un link? Ca pe Eurosport e schi. Multumesc! Sad

Culmea e ca nici pe fromsport.com nu merge.Sau ma rog,la mine.
Asteptam alt link.



_________________
Laureat al Premiului Oscue - UK Championship 2011
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui zenart Trimite mesaj privat
Undergrow
Addicted to snooker


Data înscrierii: 12/Dec/2010
Mesaje: 306
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Sâm 5 Feb 2011, 13:54    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

zenart a scris:
tzucu7 a scris:
Are cineva un link? Ca pe Eurosport e schi. Multumesc! Sad

Culmea e ca nici pe fromsport.com nu merge.Sau ma rog,la mine.
Asteptam alt link.


Functioneaza ultimele doua link-uri de pe fromsport.com. Pt. ultimul link trebuie sa ai instalat un program numit sopcast, care merge numai cu internet explorer.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Undergrow Trimite mesaj privat
zenart
Addicted to snooker


Data înscrierii: 15/Ian/2011
Mesaje: 353
Locație: Ploiesti

MesajTrimis: Sâm 5 Feb 2011, 14:00    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Undergrow a scris:
zenart a scris:
tzucu7 a scris:
Are cineva un link? Ca pe Eurosport e schi. Multumesc! Sad

Culmea e ca nici pe fromsport.com nu merge.Sau ma rog,la mine.
Asteptam alt link.


Functioneaza ultimele doua link-uri de pe fromsport.com. Pt. ultimul link trebuie sa ai instalat un program numit sopcast, care merge numai cu internet explorer.


Am si sopcast-ul si internet explorer.Dar am vazut si ieri pe fromsport,si mereu.
Mersi frumos oricum,am sa mai incerc acum,cred ca e o problema la furnizorul meu de net,desi altfel,netul imi merge perfect.

In sfarsit merge fromsport.com
Thanks again.



_________________
Laureat al Premiului Oscue - UK Championship 2011
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui zenart Trimite mesaj privat
stagabe



Data înscrierii: 05/Dec/2010
Mesaje: 7
Locație: targu neamt

MesajTrimis: Sâm 5 Feb 2011, 14:02    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Masa lui Williams nu e transmisa?


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui stagabe Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
stagabe



Data înscrierii: 05/Dec/2010
Mesaje: 7
Locație: targu neamt

MesajTrimis: Sâm 5 Feb 2011, 14:05    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Masa lui Williams nu e transmisa?


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui stagabe Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Cristi
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Ian/2010
Mesaje: 588
Locație: Galati

MesajTrimis: Sâm 5 Feb 2011, 14:21    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

nu



_________________
Laureat al Premiului Oscue - Masters 2013, Players Championship 2019
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Cristi Trimite mesaj privat
Mrs. Hendry
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 2360
Locație: pool hall

MesajTrimis: Sâm 5 Feb 2011, 14:27    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cristi a scris:
nu

Laughing Laughing Laughing


p.s. Poate avem din nou o finala suta la suta asiatica. Laughing Laughing Si de data asta sa castige Marco. Eeeeeh? Eu nu stiu cu cine sa votez... Mai ales ca nu am vazut mai nimic pana acum. Cine poate sti? Laughing

LE: Am votat si eu cu MJ. Ar cam fi timpu'. 8)



_________________
"Luck is an offensive, abhorrent concept. The idea that there is a force in the universe tilting events in your favor or against it is ridiculous." ~ Sherlock Holmes ~ Elementary


Ultima modificare efectuată de către Mrs. Hendry la Sâm 5 Feb 2011, 14:35, modificat de 1 dată în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mrs. Hendry Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Vlad Răzvan
Addicted to snooker


Data înscrierii: 29/Ian/2010
Mesaje: 116
Locație: București

MesajTrimis: Sâm 5 Feb 2011, 14:34    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Doamne ce meci fac Selby și Ding... Jocul doi este de predat în academii. M-au lăsat fără cuvinte. Excelent! Notworthy Applause


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Vlad Răzvan Trimite mesaj privat
zenart
Addicted to snooker


Data înscrierii: 15/Ian/2011
Mesaje: 353
Locație: Ploiesti

MesajTrimis: Sâm 5 Feb 2011, 15:16    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Hai cu SELBY !!!
Very Happy
Desi ieri,dupa p prima repriza de 2-2 cu ebdon,ding a castigat cu 5-2 fara probleme.Vom vedea alt ding dupa pauza,dar...
Hai cu Selby,doar l-am votat castigator al Mastersului German...



_________________
Laureat al Premiului Oscue - UK Championship 2011
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui zenart Trimite mesaj privat
stagabe



Data înscrierii: 05/Dec/2010
Mesaje: 7
Locație: targu neamt

MesajTrimis: Sâm 5 Feb 2011, 15:17    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

"The Wels Potting machine" functioneaza perfect!


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui stagabe Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2010-2011 » Mastersul german 2011 Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Următoare
Pagina 6 din 10

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community