Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Chestio(n)are de sfârșit de an 2010
Du-te la pagina Anterioară  1, 2
 
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Forum general
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
danacateia
Addicted to snooker


Data înscrierii: 14/Sep/2009
Mesaje: 967
Locație: Brasov

MesajTrimis: Mie 29 Dec 2010, 9:20    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Clara White a scris:
Sigur că se poate răspunde în continuare și la chestionarul de mai sus, dar acum vin cu o duzină de alte întrebări :


Debutanții 2010
1. Care dintre debutanții 2010 (Igor Figuieredo, Reanne Evans, Jak Jones, Noppon Saengkham, Adam Wicheard, Thanawat Thirapongpaiboon, Jack Lisowski, Robbie Williams, Kyren Wilson, Anthony McGill și Liam Highfield) credeți, în acest moment, că va putea candida la titlul de „debutant al sezonului” ?

2. Care dintre debutanții 2010 credeți că urmează să încheie sezonul în Top 48 ? (Răspuns – posibil – multiplu)

3. Care dintre debutanții 2010 credeți că urmează să încheie sezonul în Top 32 ? (Răspuns – posibil – multiplu)


Topuri 2010
1. Cele mai surprinzătoare victorii
2. Momente de sportivitate
3. Momente de lipsă de sportivitate
4. Profesionalism : primii în topul atitudinii și ținutei elegante în arenă
5. Primii pe lista jucătorilor înzestrați cu simțul umorului
6. Primii pe lista de "bad boys"
7. Jucătorii cei mai sexy
8. Jucătorii cu cele mai drăguțe neveste/iubite


Ultima din duzină
În cam ce atmosferă ați fi fost și cum credeți că ar fi arătat bradul vostru de Crăciun dacă la împodobirea lui v-ar fi dat o mână de ajutor :
a) Ronnie O’Sullivan
b) Steve Davis
c) Barry Hearn
d) Liang Wenbo
e) Jan Verhaas
f) Dominic Dale
g) Mark Williams
h) altcineva din Snookerland – la liberă alegere
Have fun ! Very Happy Laughing

Debutanții 2010
1,2,3 - Din pacate pentru primele 3 intrebari nu pot sa dau un raspuns Crying or Very sad deoarece nu am nici cea mai mica Idea ...
poate doar la 1:Thanawat Thirapongpaiboon
Topuri 2010
1. Cele mai surprinzătoare victorii Martin Gould ,Mark Joyce
2. Momente de sportivitate
?

3. Momente de lipsă de sportivitate John Higgins


4. Profesionalism : primii în topul atitudinii și ținutei elegante în arenă
Stephen Hendry
Steve Davis


5. Primii pe lista jucătorilor înzestrați cu simțul umorului
Jimmy White

6. Primii pe lista de "bad boys"
Ronnie O'Sullivan
7. Jucătorii cei mai sexy
Alan McManus
Mark Selby
Ian McCulloch

BINEINTELES SI.... Reanne Evans
de la noi : Bogdan Cozmaciuc
Marcel Bera

Marchis Bogdan-Marius

8. Jucătorii cu cele mai drăguțe neveste/iubite
.... din pacate nu le stiu
În cam ce atmosferă ați fi fost și cum credeți că ar fi arătat bradul vostru de Crăciun dacă la împodobirea lui v-ar fi dat o mână de ajutor....

Mi-ar fi placut sa fac bradul cu: Ronnie O’Sullivan , Steve Davis, Jan Verhaas, Mark Williams si ..Jimmy White. Cred ca ar fi fost o atmosfera foarte placuta si in final ar fi iesit un brad foarte simpatic si noncomformist.
Am si eu o intrebare :



Cine a spus si in ce imprejurari:
1) "I did it to get people talking."
2) "This is for my dad, but not just him, all my family."
3) "I seriously can't believe it."



_________________
Laureată a Premiului Oscue - UK Championship 2009, Turneul special de calificare la Masters 2010, China Open 2010
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui danacateia Trimite mesaj privat
Mrs. Hendry
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 2360
Locație: pool hall

MesajTrimis: Sâm 8 Ian 2011, 1:18    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

As fi raspuns la inca un chestionar, dar la majoritatea intrebarilor nu stiu raspunsul, asa ca am sa raspund la cateva la care pot sa-mi dau cu presupusul. Razz


6. Primii pe lista de "bad boys"

Ronzo, de departe, forever... And... Ever and ever and ever and ever and ever and ever cum ar zice Dr. Cox.

7. Jucătorii cei mai sexy

Aici nu pot decat sa-i nominalizez pe Mark King si pe Ronnie. Indeosebi pe Mark King. LOL

8. Jucătorii cu cele mai drăguțe neveste/iubite

De departe Mark Williams si John Higgins (dar asta in general). As mai zice si Mark Selby, dar ma supara ceva la Vicky si nu stiu ce. LOL


P.S.

Cine a spus si in ce imprejurari:
1) "I did it to get people talking." - Ronnie O'Sullivan dupa ce n-a vrut sa introduca bila neagra la 147-le executat la comanda.
2) "This is for my dad, but not just him, all my family." - Higginsul evident, dupa ultimul turneu castigat.
3) "I seriously can't believe it." Sa fim seriosi... Asta au spus-o 100 de oameni, inclusiv eu cand am auzit de scandalul Higgins. Surprised Posibil s-o fi spus si Mark J dupa ce l-a batut Higginsul.



_________________
"Luck is an offensive, abhorrent concept. The idea that there is a force in the universe tilting events in your favor or against it is ridiculous." ~ Sherlock Holmes ~ Elementary
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mrs. Hendry Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
danacateia
Addicted to snooker


Data înscrierii: 14/Sep/2009
Mesaje: 967
Locație: Brasov

MesajTrimis: Sâm 8 Ian 2011, 9:21    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Foarte pertinent raspunsul la intrebarea 3 din chestionarul cine si cand a spus.....asa este, foarte multi ar fi putut spune asta dar unul sigur a si facut-o!



_________________
Laureată a Premiului Oscue - UK Championship 2009, Turneul special de calificare la Masters 2010, China Open 2010
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui danacateia Trimite mesaj privat
Golan Trevize
Addicted to snooker


Data înscrierii: 18/Noi/2010
Mesaje: 248
Locație: Dom's Home

MesajTrimis: Mar 11 Ian 2011, 12:57    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Afirmația îi aparține lui Neil Robertson. El a spus aceste cuvinte după ce a câștigat finala Campionatului Mondial 2010 în meciul cu Graeme Dott.



_________________
#seeuspacecowboys #seeuspacecowgirls #2071
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Golan Trevize Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
danacateia
Addicted to snooker


Data înscrierii: 14/Sep/2009
Mesaje: 967
Locație: Brasov

MesajTrimis: Mie 12 Ian 2011, 10:06    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

yeeee!



_________________
Laureată a Premiului Oscue - UK Championship 2009, Turneul special de calificare la Masters 2010, China Open 2010
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui danacateia Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Forum general Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2
Pagina 2 din 2

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community