Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Discuții
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Următoare
 
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2010-2011 » Snooker Shoot-Out
Subiectul anterior :: Subiectul următor  

Cine credeți că va câștiga turneul ?
Judd Trump
0%
 0%  [ 0 ]
Robert Milkins
0%
 0%  [ 0 ]
Mark King
0%
 0%  [ 0 ]
Nigel Bond
5%
 5%  [ 1 ]
Neil Robertson
15%
 15%  [ 3 ]
Marcus Campbell
0%
 0%  [ 0 ]
Ronnie OSullivan
75%
 75%  [ 15 ]
Mike Dunn
5%
 5%  [ 1 ]
Voturi totale : 20

Autor Mesaj
MihaiMese
Moderator


Data înscrierii: 02/Apr/2009
Mesaje: 761
Locație: Cluj-Napoca

MesajTrimis: Vin 28 Ian 2011, 21:15    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Merge bine pe mypremium, dar l-am închis, nu mai suport. Crainicul e luat de la Mortal Kombat? Mi-au plăcut jocurile alea, dar vocea de "Fatality" nu se potrivește cu snooker-ul. Asta e, se pare că eu nu mă încadrez în publicul țintă pentru "revoluția în snooker" cum a numit-o comentatorul de la SkySports.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui MihaiMese Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Vin 28 Ian 2011, 21:16    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

N-am apucat să văd decât acest ultim meci și mi-a plăcut ! Oricum, este snooker, nu aiureala unui idiot care se crede-n stare să-l corecteze pe Col Sir Neville Chamberlain ! Rolling Eyes Evil or Very Mad

MULTE MULȚUMIRI pentru linkuri ! Very Happy Very Happy



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Cristi
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Ian/2010
Mesaje: 588
Locație: Galati

MesajTrimis: Vin 28 Ian 2011, 21:22    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Mie unul imi place mult...e ceva nou si avem ocazia sa ii vedem pe unii jucatori care nu prea au mai fost pe la tv...Plus ca avem ocazia sa vedem unele lovituri spectaculoase deoarece jucatorii risca mult mai mult.

Pana acum R. Milkins a jucat cel mai bine Smile



_________________
Laureat al Premiului Oscue - Masters 2013, Players Championship 2019
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Cristi Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Vin 28 Ian 2011, 21:41    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Daros a scris:
Prima impresie după două partide: puțin dezamăgit, îmi părea mai spectaculos formatul decît constat că este. Probabil, din cauza lipsei mimozelor și gealaților... Majoreta Taz


Laughing Laughing Eu mă foarte bucur că s-a renunțat la respectivele "ingrediente" ! Laughing Sala este prea elegantă pentru mimoze & gealați și, într-adevăr, era cam jenant ca, de pildă, Hendry, un septuplu campion mondial, să fie dus pe „drumul rușinii” pentru un biet frame pierdut !...

Cristi a scris:
Pana acum R. Milkins a jucat cel mai bine Smile


Spusa lui Cristi continuă să fie adevărată !



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Daros
Addicted to snooker


Data înscrierii: 10/Dec/2010
Mesaje: 417
Locație: Flora, NO

MesajTrimis: Vin 28 Ian 2011, 21:44    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Am observat paharele cu bere la mai mulți spectatori, sper ca atmosfera să nu degenereze în babilonia de la Power Snooker.

Cristi a scris:
Pana acum R. Milkins a jucat cel mai bine Smile

Ba scoțianul Maguire! Smile




Ultima modificare efectuată de către Daros la Vin 28 Ian 2011, 21:51, modificat de 1 dată în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Daros Trimite mesaj privat
Cristi
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Ian/2010
Mesaje: 588
Locație: Galati

MesajTrimis: Vin 28 Ian 2011, 21:51    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Maguire nu a apucat sa introduca nici o bila ca s-a si vazut eliminat de Tom Ford cu un break de 84, cel mai mare de pana acum...



_________________
Laureat al Premiului Oscue - Masters 2013, Players Championship 2019
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Cristi Trimite mesaj privat
tzucu7
More than a fan


Data înscrierii: 09/Ian/2011
Mesaje: 45
Locație: Arad

MesajTrimis: Vin 28 Ian 2011, 21:52    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Bravo Ford! Exclamation


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui tzucu7 Trimite mesaj privat
Cristi
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Ian/2010
Mesaje: 588
Locație: Galati

MesajTrimis: Vin 28 Ian 2011, 22:05    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Dom Dale face atmosfera Applause Ding a parasit timpuriu turneul dupa ce a riscat o lovitura...



_________________
Laureat al Premiului Oscue - Masters 2013, Players Championship 2019
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Cristi Trimite mesaj privat
Golan Trevize
Addicted to snooker


Data înscrierii: 18/Noi/2010
Mesaje: 248
Locație: Dom's Home

MesajTrimis: Vin 28 Ian 2011, 22:05    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ford și Dale au fost cel mai aproape de ce mă așteptam eu să văd. În rest... mult mai bine a fost la turneul Power Snooker... acolo au fost aleși și jucători de valoare... și a ieșit ceva mai bine decât am văzut aici. Multe ratări.

Nu prea mi-au plăcut unele huiduieli din public. Ok... să numere ca la revelion - deși nu văd care-i idee că pun mai multă presiune pe jucător... ceea ce nu mi se pare corect!

Dacă vor fi meciuri la fel ca ultimele două merită... dacă nu... prefer Power Snooker. Wink

Edit: Frumos și simțul umorului lui Jimmy White... el a jucat chiar dacă nu mai avea timp. Felicitări! Smile



_________________
#seeuspacecowboys #seeuspacecowgirls #2071
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Golan Trevize Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
tavy2008
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Aug/2008
Mesaje: 354
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Vin 28 Ian 2011, 22:25    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

[quote="MihaiMese"]Merge bine pe mypremium, dar l-am închis, nu mai suport. Crainicul e luat de la Mortal Kombat?
quote]
Eu cred că acest crainic se inspiră din filmul horror - Saw - seamănă izbitor mai lipsește Game Over la sfârșit !!!Smile)))



_________________
/STEPHEN LEE/
Laureat al Premiului Oscue - German Masters 2011, German Masters 2012, Haikou World Open 2012, Shanghai Masters 2012, Welsh Open 2014
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui tavy2008 Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Cristi
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Ian/2010
Mesaje: 588
Locație: Galati

MesajTrimis: Vin 28 Ian 2011, 22:44    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Se pare ca Higgins are noroc si la jocu asta... Mad

Ce am observat este ca majoritatea celor ce castiga lag-ul aleg ca adversarul sa deschida jocul...sa intelegem ca nu constituie avantaj sa deschizi sau doar le este frica sa nu greseasca prima lovitura?



_________________
Laureat al Premiului Oscue - Masters 2013, Players Championship 2019
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Cristi Trimite mesaj privat
Daros
Addicted to snooker


Data înscrierii: 10/Dec/2010
Mesaje: 417
Locație: Flora, NO

MesajTrimis: Vin 28 Ian 2011, 22:46    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Recital marca John Higgins! Applause


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Daros Trimite mesaj privat
tzucu7
More than a fan


Data înscrierii: 09/Ian/2011
Mesaje: 45
Locație: Arad

MesajTrimis: Vin 28 Ian 2011, 22:46    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Superb snooker aratat de Higgins!



_________________
Everybody Lies
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui tzucu7 Trimite mesaj privat
Golan Trevize
Addicted to snooker


Data înscrierii: 18/Noi/2010
Mesaje: 248
Locație: Dom's Home

MesajTrimis: Vin 28 Ian 2011, 22:47    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Higgins cel mai bun de până acum! Așa se joacă! Smile Să închizi jocul dintr-o vizită la masă. Poate chiar cu un break de peste 100. Ar fi bine să fie măcar unul... Ronnie... pe tine rămâne toată baza!!!!

Edit: m-a ascultat... 113! Laughing



_________________
#seeuspacecowboys #seeuspacecowgirls #2071


Ultima modificare efectuată de către Golan Trevize la Vin 28 Ian 2011, 22:57, modificat de 1 dată în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Golan Trevize Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
tzucu7
More than a fan


Data înscrierii: 09/Ian/2011
Mesaje: 45
Locație: Arad

MesajTrimis: Vin 28 Ian 2011, 22:57    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ca si cand acest turneu a fost inventat pt Ronnie! No comment!



_________________
Everybody Lies
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui tzucu7 Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2010-2011 » Snooker Shoot-Out Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Următoare
Pagina 3 din 10

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community