Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

FARA A UITA DE SNOOKER ... iubim si FORMULA 1
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, ... 27, 28, 29  Următoare
 
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Unele și altele
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
iatgsf
Fan


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 21

MesajTrimis: Mar 7 Dec 2004, 1:30    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ce pot sa zic... F1 a fost, de fapt, prima mea "iubire" si eram fan Ferrari, insa, de cand Schumi a "omorat" acest sport, m-am cam reprofilat. Inca mai urmaresc curse de gen Monte Carlo sau Spa, dar, in rest, nu prea mai stiu ce se intampla pe acolo.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui iatgsf Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Lun 20 Iun 2005, 2:28    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ce mascarada, ieri, la Marele Premiu al S.U.A. !!!... Ce rusine !!!... Ce etalare cinica a ciocnirilor de interese si a "politicilor" de grup !!!... Ce grava (si nemeritata?...) lezare a imaginii acestui sport !!!... Shocked Shocked Shocked



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
zsolt_tuser
Administrator


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 1248
Locație: Germania

MesajTrimis: Mar 21 Iun 2005, 1:23    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Da intr-adevar Formula 1 va avea foarte mult de suferit in urma acestui "Mare" Premiu al SUA. Nu vreau sa spun ca FIA a avut dreptate in deciziile pe care le-a luat, dar regulile sunt reguli pentru fiecare. Nu poti sa schimbi regulamentul doar pentru ca Michelin are o anumita problema. Nu ar fi corect pentru Bridgestone care nu au avut nici o problema toata cursa. Este vina celor de la Michelin ca au adus pneuri gresite. Eu cred ca foarte multe dintre regulile pe care le-a introdus FIA in ultimul timp nu sunt potrivite, mai ales cele refeitoare la faptul ca este permis doar un singur set de pneuri in calificari si in cursa. Sezonul acesta am avut parte de foarte multe explozii de pneuri tocmai din aceasta cauza. Eu cred ca acesta regula ar trebui schimbata cat mai repede. Indiferent a cui vina este, raul s-a produs deja si va fi foarte greu de reparat. Sad



_________________
"Computers are incredibly fast, accurate, and stupid. Human beings are incredibly slow, inaccurate, and brilliant. Together they are powerful beyond imagination."
Albert Einstein (1879 - 1955)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui zsolt_tuser Trimite mesaj privat
Yogi The Rocket
More than a fan


Data înscrierii: 25/Noi/2005
Mesaje: 33
Locație: Suceava

MesajTrimis: Lun 19 Dec 2005, 2:48    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

eu urmaresc formula 1 de cand a inceput pro tv sa transmita, pt. prima oara in romania...era cam prin 96 sau 97...nu mai tin minte...oricum era duminica si nu era nimic la tv asa ca lasam pe formula 1...ma enerva la culmea...nu intelegeam nimic si nici rabdare nu aveam...eram si destul de mic...apoi am zis ca daca tot las deschis tv-ul pe formula 1...macar sa incep sa ma uit...si binenteles ca am inceput sa tin cu FERRARI.... mi-au placut masinile ferrari din totdeauna iar la formula 1 a fost usor sa imi aleg o echipa cu care sa tin...nu prea inteleg ce se intampla si cu formula 1 si cu snooker-ul...numai probleme...vad ca fotbalul merge foarte bine...ramanem numai cu sportul "rege" ? Sad pt. mine nu e sportul rege si nici macar sportul majordom nu e...nu ma uit deloc la fotbal... iar cand ii vad pe "ai nostri" nici cea mai mica tentatie nu am sa incep sa urmaresc fotbalul...la formula 1 m-am uitat si cand castiga ferrari non-stop...normal, sunt fan ferrari.... Smile
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Yogi The Rocket Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
octav_star
Addicted to snooker


Data înscrierii: 28/Sep/2005
Mesaje: 147
Locație: bucarest

MesajTrimis: Mie 21 Dec 2005, 16:03    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Pleaca din 2007 Alonso la Mclaren Mercedes. Ce echipa: Juan Pablo Montoya ,Kimi Raikonnen si Fernando:). A mai pierdut Ferrari o batalie



_________________
"Imagination decides everything. "
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui octav_star Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
sevvilla86
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Dec/2005
Mesaje: 1532
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Joi 22 Dec 2005, 16:10    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Raikonnen a primit o oferta de a concura pentru Renault din 2007.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui sevvilla86 Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
zsolt_tuser
Administrator


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 1248
Locație: Germania

MesajTrimis: Joi 22 Dec 2005, 18:54    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

El a primit o oferta si de la Ferrari, dar eventualul contract la Ferrari depinde daca Schumacher isi prelungeste sau nu contractul care expira la sfarsitul anului 2006. Pe langa Ferrari el mai are oferte si de la BMW si Renault.



_________________
"Computers are incredibly fast, accurate, and stupid. Human beings are incredibly slow, inaccurate, and brilliant. Together they are powerful beyond imagination."
Albert Einstein (1879 - 1955)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui zsolt_tuser Trimite mesaj privat
Cold_Fever
Addicted to snooker


Data înscrierii: 26/Noi/2004
Mesaje: 296
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Joi 22 Dec 2005, 19:56    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Michael a decalarat ca isi prelungeste contractul dar nu a mentionat cu cat.



_________________
He who is prudent and lies in wait for an enemy who is not , will be victorious.
Sun Tzu - The Art of War
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Cold_Fever Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
sevvilla86
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Dec/2005
Mesaje: 1532
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Joi 9 Feb 2006, 14:17    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Marele Premiu al Belgiei a fost retras din calendarul competitional pentru 2006 Crying or Very sad .El trebuia sa aiba loc pe 17 septembrie pe circuitul de la Spa Francorchamps.Majoritatea pilotilor considera cursa de la Spa ca fiind cea mai frumoasa.In special Schumacher crede acest lucru deoarece pe acest circuit a debutat in 1992 si tot aici a obtinut prima victorie in 1993.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui sevvilla86 Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
zsolt_tuser
Administrator


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 1248
Locație: Germania

MesajTrimis: Joi 9 Feb 2006, 17:44    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Pacat! Sad Intr-adevar Spa este cursa favorita a lui Schumacher. A obtinut acolo 6 victorii in cariera sa. Au scos circuitul din calendar pentru a-l putea moderniza. Este posibil ca in 2007 sa se introduca din nou.



_________________
"Computers are incredibly fast, accurate, and stupid. Human beings are incredibly slow, inaccurate, and brilliant. Together they are powerful beyond imagination."
Albert Einstein (1879 - 1955)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui zsolt_tuser Trimite mesaj privat
sevvilla86
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Dec/2005
Mesaje: 1532
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Sâm 11 Mar 2006, 19:01    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

In sfarsit a inceput si Campionatul Mondial de Formula1. Noul sistem de calificari mi se pare mult mai interesant decat cel de anul trecut. Ferrari pare sa is revina in acest sezon:Michael Schumacher s-a clasat pe primul loc iar Felipe Massa pe 2. Razz Razz Razz Razz Razz Michael realizeaza astfel un nou record,acesta fiind cel de-al 65-lea pole position din cariera sa,egalandu-l pe Ayrton Senna.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui sevvilla86 Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
zsolt_tuser
Administrator


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 1248
Locație: Germania

MesajTrimis: Dum 12 Mar 2006, 2:57    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Si mie mi se pare interesant noul sistem de calificari. Cel de anul trecut nu mi-a placut deloc. Sper ca Ferrari sa isi revina in acest sezon, iar maine sa faca o figura frumoasa si castige. Smile Abia astept cursa de maine! Very Happy Very Happy Very Happy



_________________
"Computers are incredibly fast, accurate, and stupid. Human beings are incredibly slow, inaccurate, and brilliant. Together they are powerful beyond imagination."
Albert Einstein (1879 - 1955)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui zsolt_tuser Trimite mesaj privat
andolini
Addicted to snooker


Data înscrierii: 31/Ian/2006
Mesaje: 108

MesajTrimis: Mar 14 Mar 2006, 15:58    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fernando alonso castiga marele premiu al bahrainului.a fost foarte interesant duelul roata la roata dintre michael schumacher si campionul mondial.o surpriza frumoasa a fost finlandezul rosberg.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui andolini Trimite mesaj privat
zsolt_tuser
Administrator


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 1248
Locație: Germania

MesajTrimis: Mar 14 Mar 2006, 18:31    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Intr-adevar o cursa foarte interesanta. Ma bucur ca Ferrari sunt capabili sa se bata pentru victorie. Nico Rosberg este german nu finlandez! De remarcat este si performanta lui Raikkönen avand in vedere locul de pe care a plecat.



_________________
"Computers are incredibly fast, accurate, and stupid. Human beings are incredibly slow, inaccurate, and brilliant. Together they are powerful beyond imagination."
Albert Einstein (1879 - 1955)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui zsolt_tuser Trimite mesaj privat
sevvilla86
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Dec/2005
Mesaje: 1532
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mie 15 Mar 2006, 11:13    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Intr-adevar Nico Rosberg are cetatenie germana, insa tatal sau este fostul campion mondial finlandez Keke Rosberg.Din cate stiu finlandezii sunt destul de suparati pe Nico fiindca alearga pentru Germania.
Cei de la Ferrari au demonstrat ca se pot lupta pentru titlu in acest sezon. Imi pare rau pentru accidentul lui Felipe Massa deoarece avea o sansa buna de a termina chiar pe podium.




Ultima modificare efectuată de către sevvilla86 la Lun 3 Sep 2007, 19:48, modificat de 1 dată în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui sevvilla86 Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Unele și altele Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, ... 27, 28, 29  Următoare
Pagina 2 din 29

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community