Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Campionatul "Black Pot" Brasov
Du-te la pagina 1, 2, 3  Următoare
 
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Forum general
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
andydrak
Addicted to snooker


Data înscrierii: 02/Oct/2007
Mesaje: 268

MesajTrimis: Vin 28 Ian 2011, 0:30    Titlul subiectului: Campionatul "Black Pot" Brasov Răspunde cu citat (quote)

In perioada 4-6 februarie 2011, Clubul Sportiv de Snooker "Black Pot" organizeaza a II-a etapa a campionatului local. Vor participa atat sportivi din Brasov cat si din tara. Spectatorii beneficiaza de intrare libera !!!

Locatia este situata la iesirea din Brasov inspre Targu Mures (www.potblack.ro) si dispune de 3 mese de snooker achizitionate de la Campionatul European 2010 desfasurat la Bucuresti. Spatiul este ideal amenajat pentru antrenament si competitii.

Pentru mai multe informatii, puteti lua legatura cu dl. Mihai Taraboanta, arbitru international "Class 3", viitor antrenor si Presedinte al Clubului Sportiv de Snooker "Black Pot", tel. 0742.147.147 / 0732.147.147 .



_________________
147 is nothing ... 155 is something !


Ultima modificare efectuată de către andydrak la Joi 3 Feb 2011, 3:24, modificat de 1 dată în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui andydrak Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
danacateia
Addicted to snooker


Data înscrierii: 14/Sep/2009
Mesaje: 967
Locație: Brasov

MesajTrimis: Lun 31 Ian 2011, 13:44    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Multa bafta participantilor!
Le voi tine pumnii brasovenilor!



_________________
Laureată a Premiului Oscue - UK Championship 2009, Turneul special de calificare la Masters 2010, China Open 2010
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui danacateia Trimite mesaj privat
andydrak
Addicted to snooker


Data înscrierii: 02/Oct/2007
Mesaje: 268

MesajTrimis: Sâm 5 Feb 2011, 15:37    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

LIVE ACUM !!! www.ustream.tv/channel/prosnooker

Etapa a II-a a Cupei Pot Black Brasov, frame-ul 2, Mihai Plumb vs. Alin Stefanescu. Njoy !

PS: sa-mi spuneti si mie cum se vede ca nu am cum sa verific Sad



_________________
147 is nothing ... 155 is something !


Ultima modificare efectuată andydrak la Sâm 5 Feb 2011, 15:48, modificat de 2 ori în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui andydrak Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
MihaiMese
Moderator


Data înscrierii: 02/Apr/2009
Mesaje: 761
Locație: Cluj-Napoca

MesajTrimis: Sâm 5 Feb 2011, 15:41    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

păi nu merge


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui MihaiMese Trimite mesaj privat
andydrak
Addicted to snooker


Data înscrierii: 02/Oct/2007
Mesaje: 268

MesajTrimis: Sâm 5 Feb 2011, 15:46    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Scuze, gresisem linkul. Incearca acum.



_________________
147 is nothing ... 155 is something !
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui andydrak Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
MihaiMese
Moderator


Data înscrierii: 02/Apr/2009
Mesaje: 761
Locație: Cluj-Napoca

MesajTrimis: Sâm 5 Feb 2011, 16:35    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Merge acum, cursiv (fără întreruperi), în partea inferioară a mesei nu prea se vede bila albă, dar calitatea transmisiei e bună, îți poți da seama de ce se întâmplă la masă


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui MihaiMese Trimite mesaj privat
andydrak
Addicted to snooker


Data înscrierii: 02/Oct/2007
Mesaje: 268

MesajTrimis: Sâm 5 Feb 2011, 22:32    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Rezultate complete >>> www.potblack.ro

Maine se vor juca semifinalele, cu incepere de la ora 13.00, apoi finala. Transmisia live va incepe la ora 13.00 .



_________________
147 is nothing ... 155 is something !
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui andydrak Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
danacateia
Addicted to snooker


Data înscrierii: 14/Sep/2009
Mesaje: 967
Locație: Brasov

MesajTrimis: Dum 6 Feb 2011, 8:40    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Imi place afisul care e foarte sugestiv!
Am o nedumerire in legatura cu regulamentul:de ce e in limba engleza?
Pe cand si o galerie foto?
Bafta semifinalistilor!



_________________
Laureată a Premiului Oscue - UK Championship 2009, Turneul special de calificare la Masters 2010, China Open 2010
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui danacateia Trimite mesaj privat
RazMAN
Fan


Data înscrierii: 04/Mai/2010
Mesaje: 10
Locație: Brasov

MesajTrimis: Dum 6 Feb 2011, 10:58    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

danacateia a scris:

Am o nedumerire in legatura cu regulamentul:de ce e in limba engleza?


pai in principiu pentru ca prin traducere se pierde semnificatia unor termeni. au mai fost incercate traduceri dar tot varianta originala este cea mai "sugestiva" ca sa zic asa.

suntem la inceput de drum, ne bucuram ca va place (macar afisul Very Happy ) si or sa apara in curand si sectiuni noi la site(printre care si fotografii)

va asteptam(si pe site si la concursuri, ca jucatori sau spectatori. Brasovul e un oras foarte frumos si un week-end la Brasov care coincide cu o etapa de campionat national sau local ar fi un prilej pentru o vizita)


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui RazMAN Trimite mesaj privat
danacateia
Addicted to snooker


Data înscrierii: 14/Sep/2009
Mesaje: 967
Locație: Brasov

MesajTrimis: Dum 6 Feb 2011, 12:39    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RazMAN a scris:
Brasovul e un oras foarte frumos .......


Mie-mi spui?!Very Happy
Banuiam ca acesta emotivul pentru care nu s-a tradus regulamentul ,cred ca experienta are un cuvant de spus in insusirea regulilor .
Asteptam pozele!



_________________
Laureată a Premiului Oscue - UK Championship 2009, Turneul special de calificare la Masters 2010, China Open 2010
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui danacateia Trimite mesaj privat
andydrak
Addicted to snooker


Data înscrierii: 02/Oct/2007
Mesaje: 268

MesajTrimis: Dum 6 Feb 2011, 13:39    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Am inceput si transmisia LIVE... mai tarziu decat programat din cauza conexiunii la Net.

[url=http:/.www.ustream.tv/channel/prosnooker]www.ustream.tv/channel/prosnooker[/url] Njoy

http://www.ustream.tv/channel/prosnooker



_________________
147 is nothing ... 155 is something !
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui andydrak Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
danacateia
Addicted to snooker


Data înscrierii: 14/Sep/2009
Mesaje: 967
Locație: Brasov

MesajTrimis: Dum 6 Feb 2011, 13:51    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

finala:
Felicitari castigatorului ,Taraboanta Mihai !Felicitari si finalistului Claudiu Grigorut!



_________________
Laureată a Premiului Oscue - UK Championship 2009, Turneul special de calificare la Masters 2010, China Open 2010
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui danacateia Trimite mesaj privat
mircea22
Addicted to snooker


Data înscrierii: 17/Feb/2009
Mesaje: 1198
Locație: Oltenia

MesajTrimis: Lun 7 Feb 2011, 21:48    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cu întârziere, mulțumiri pentru efortul depus pentru transmiterea meciurilor pe internet! Am prins și eu câteva momente, iar calitatea a fost ok.
Știu că nu este ușor, dar primii pași sunt întotdeauna importanți. Să fie într-un ceas bun pentru snooker-ul românesc!



_________________
"That's inches away from being millimetre perfect." (Ted Lowe)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui mircea22 Trimite mesaj privat
danacateia
Addicted to snooker


Data înscrierii: 14/Sep/2009
Mesaje: 967
Locație: Brasov

MesajTrimis: Mar 8 Feb 2011, 14:29    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Am urmarit si eu o semifinala ,din pacate finala nu,adaug si multumirile
mele.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - UK Championship 2009, Turneul special de calificare la Masters 2010, China Open 2010
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui danacateia Trimite mesaj privat
danacateia
Addicted to snooker


Data înscrierii: 14/Sep/2009
Mesaje: 967
Locație: Brasov

MesajTrimis: Mar 15 Feb 2011, 13:34    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RazMAN a scris:



va asteptam(si pe site si la concursuri, ca jucatori sau spectatori.

Sotul meu e foarte pasionat de snooker si ar fi foarte incantat daca ar avea prilejul sa si joace .Pana acum nu a pus mana pe tacul de snooker si de aceea intreb unde in Brasov ar putea sa practice acest sport si care sunt cerintele.Mentionez ca apartine categoriei >40.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - UK Championship 2009, Turneul special de calificare la Masters 2010, China Open 2010
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui danacateia Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Forum general Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina 1, 2, 3  Următoare
Pagina 1 din 3

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community