Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Sumo

 
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Unele și altele
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Fatman Joe



Data înscrierii: 06/Noi/2006
Mesaje: 9

MesajTrimis: Sâm 18 Noi 2006, 12:58    Titlul subiectului: Sumo Răspunde cu citat (quote)

Pentru voi fanii de sumo care stiti engleza, click aici pentru a citi cronica zilei 6 de la Kyushu Basho, by yours truly.




Ultima modificare efectuată de către Fatman Joe la Mie 20 Dec 2006, 17:52, modificat de 1 dată în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Fatman Joe Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Sâm 18 Noi 2006, 17:14    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ce surpriză plăcută! Thanks, Fatman Joe!



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Fatman Joe



Data înscrierii: 06/Noi/2006
Mesaje: 9

MesajTrimis: Sâm 18 Noi 2006, 21:39    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Aye, twas my pleasure.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Fatman Joe Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Fatman Joe



Data înscrierii: 06/Noi/2006
Mesaje: 9

MesajTrimis: Dum 26 Noi 2006, 15:19    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Pentru voi fanii de sumo care stiti engleza, click aici pentru a citi cronica zilei 14 de la Kyushu Basho, by yours truly.




Ultima modificare efectuată Fatman Joe la Mie 20 Dec 2006, 17:51, modificat de 2 ori în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Fatman Joe Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Mie 20 Dec 2006, 3:30    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ufff, am prins ieri doar vreo cinci minute de sumo pe Eurosport - bănuiesc că erau de la Kyushu din moment ce parcă am auzit de Fukuoka ... Măcar am văzut o spectaculoasă "decolare" de pe dohyo ! Wink Laughing



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Fatman Joe



Data înscrierii: 06/Noi/2006
Mesaje: 9

MesajTrimis: Mie 20 Dec 2006, 17:50    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Intr-adevar, era de la Kyushu, ca pana la Hatsu mai e oleaca. Mai e si in seara asta, la 18:55 GMT, desi n-am mare incredere in ora lor de pe site, poti sa incerci si o ora mai devreme.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Fatman Joe Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
CristiPOLI
More than a fan


Data înscrierii: 20/Iul/2011
Mesaje: 46

MesajTrimis: Vin 22 Iun 2012, 13:56    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

am incercat si eu SUMO Smile)...nu sunt gras, dar am jucat contra unuia de 150 de kg...parf ma facut Smile)


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui CristiPOLI Trimite mesaj privat
chitu90
More than a fan


Data înscrierii: 06/Iun/2012
Mesaje: 35

MesajTrimis: Mar 28 Aug 2012, 18:04    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

E interesant sa vezi bataie intre grasani. Imi place ca se termina repede si ca se lovesc cu palmele concurentii...Smile)


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui chitu90 Trimite mesaj privat
sendra25



Data înscrierii: 10/Apr/2013
Mesaje: 1

MesajTrimis: Mie 10 Apr 2013, 22:36    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Dedicatie pentru toti fanii sumo :
Citat:
În viață contează trei aspecte... sumo, afacerile și războiul. Dacă înțelegi unul dintre ele, le cunoști pe toate.
Memoriile unei gheișe de Arthur Golden


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui sendra25 Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Unele și altele Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community