Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Virtual Pool, mai joaca cineva?
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3 ... 16, 17, 18, 19, 20  Următoare
 
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Unele și altele
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
zenart
Addicted to snooker


Data înscrierii: 15/Ian/2011
Mesaje: 353
Locație: Ploiesti

MesajTrimis: Dum 11 Sep 2011, 13:07    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Mai fratilor,eu nu am mai apucat sa stau la masa si sa joc de prin iunie,si am avut placerea sa joc cu Daros si mi-a administrat un 10-0 fara vorbe ( o prima sesiune de 7-0 si apoi un 3-0 clar).Asadar,daca nu exersezi sau nu ai timp,pa la revedere pretentii.
INSA cum nu joc pt vreun premiu,da,ma inscriu si eu,dar dupa 25 septembrie,Daros stie,pana atunci nu sunt in tara,sunt in concediu.
Insa avem deja 3 doritori.
!.RVI
2.Daros.
3.Zenart

PS :RVI,nici nu mai trebuia sa faci vreo poza, la break,eu am mai spus ca esti un jucator exceptional,nu pot spune decat FELICITARI !!!!!

Hai,spor la bile tuturor !!!



_________________
Laureat al Premiului Oscue - UK Championship 2011
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui zenart Trimite mesaj privat
bogdan78
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Apr/2009
Mesaje: 122

MesajTrimis: Lun 12 Sep 2011, 21:17    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

contati si pe mine, dupa 8 seara.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui bogdan78 Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
CosminCtin
Addicted to snooker


Data înscrierii: 15/Feb/2008
Mesaje: 552
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Lun 12 Sep 2011, 23:12    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Asemenea, puteti conta pe mine la un viitor turneu VP3 ... in principiu sunt disponibil dupa 8 seara 8)



_________________
Laureat al Premiului Oscue - World Open 2010, Shanghai Masters 2011, World Grand Prix 2015
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui CosminCtin Trimite mesaj privat
RVI
Addicted to snooker


Data înscrierii: 13/Feb/2011
Mesaje: 337

MesajTrimis: Mar 13 Sep 2011, 7:22    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Seara e bine pentru majoritatea.
Pana acum suntem 5:
Eu
Daros
Zenart
Bogdan
Cosmin

8 ar fi cel mai bine, daca nu , macar numar par sa fie.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui RVI Trimite mesaj privat
MihaiMese
Moderator


Data înscrierii: 02/Apr/2009
Mesaje: 761
Locație: Cluj-Napoca

MesajTrimis: Mar 13 Sep 2011, 10:10    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

În regulă, intru și eu, tot voriam să o fac și mai demult



_________________
"Snooker is a game of simple shots played to perfection." - Joe Davis
Laureat al Premiului Oscue - Masters 2012
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui MihaiMese Trimite mesaj privat
RVI
Addicted to snooker


Data înscrierii: 13/Feb/2011
Mesaje: 337

MesajTrimis: Mie 21 Sep 2011, 5:56    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Deci un total de 6 am ramas. Cum jucam?
Meciuri 3 din 5 fiecare cu fiecare si clasament tip grupa? (Victorii, infrangeri, jocuri castigate, jocuri pierdute)
Dupa 25 septembrie, bineinteles, ca sa fim toti.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui RVI Trimite mesaj privat
MihaiMese
Moderator


Data înscrierii: 02/Apr/2009
Mesaje: 761
Locație: Cluj-Napoca

MesajTrimis: Mie 21 Sep 2011, 9:17    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

De acord cu meciurile fiecare cu fiecare și 3 din 5



_________________
"Snooker is a game of simple shots played to perfection." - Joe Davis
Laureat al Premiului Oscue - Masters 2012
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui MihaiMese Trimite mesaj privat
CosminCtin
Addicted to snooker


Data înscrierii: 15/Feb/2008
Mesaje: 552
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mie 21 Sep 2011, 11:57    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

de acord cu varianta 3 din 5, fiecare cu fiecare Wink



_________________
Laureat al Premiului Oscue - World Open 2010, Shanghai Masters 2011, World Grand Prix 2015
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui CosminCtin Trimite mesaj privat
Daros
Addicted to snooker


Data înscrierii: 10/Dec/2010
Mesaje: 417
Locație: Flora, NO

MesajTrimis: Mie 21 Sep 2011, 16:54    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

"Aprob pozitiv!" Wink Campionat să fie! Sînt convins că Zenart nu are nimic de obiectat, îmi asum eu responsabilitatea acceptării formatului din partea sa, în absența-i temporară. Smile


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Daros Trimite mesaj privat
zenart
Addicted to snooker


Data înscrierii: 15/Ian/2011
Mesaje: 353
Locație: Ploiesti

MesajTrimis: Mie 28 Sep 2011, 11:10    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Da,nu conteaza formatul,turneu sa fie,in timpul saptamanii dupa ora 20,iar in weekend in principiu oricand.



_________________
Laureat al Premiului Oscue - UK Championship 2011
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui zenart Trimite mesaj privat
RVI
Addicted to snooker


Data înscrierii: 13/Feb/2011
Mesaje: 337

MesajTrimis: Vin 30 Sep 2011, 10:41    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Am fost cam fara acces la net saptamana asta, si o sa fiu pana maine tot asa. Scriu acum de la lucru. Din parte mea putem incepe weekendul asta.
Jocuri best of 5, cum ne-om nimeri online pe hamachi, si trecem aici scorurile. Daca vreti si un program mai detaliat, aruncati o propunere.
Succes!


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui RVI Trimite mesaj privat
bogdan78
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Apr/2009
Mesaje: 122

MesajTrimis: Lun 12 Dec 2011, 23:07    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Mai traiesti careva ? Mai dati si voi un semn de viata...


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui bogdan78 Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
CosminCtin
Addicted to snooker


Data înscrierii: 15/Feb/2008
Mesaje: 552
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mar 13 Dec 2011, 13:40    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

nu am mai intrat pe hamachi ....bine ca mai e cineva care posteaza ...o sa intru eu seara si jucam un snookerel Smile



_________________
Laureat al Premiului Oscue - World Open 2010, Shanghai Masters 2011, World Grand Prix 2015
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui CosminCtin Trimite mesaj privat
bogdan78
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Apr/2009
Mesaje: 122

MesajTrimis: Sâm 17 Dec 2011, 22:07    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

am rezolvat problema cosmin, poate facem un joc. De obicei intru seara, pe la 9.00-9.30.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui bogdan78 Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
CosminCtin
Addicted to snooker


Data înscrierii: 15/Feb/2008
Mesaje: 552
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Dum 18 Dec 2011, 10:50    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

din pacate zilele astea n-am reusit sa mai intru, am fost foarte ocupat, dar incepand de astazi o sa am mai mult timp liber Wink. Sper sa intre si alti forumisti .... sa nu va fie frica Smile)) !!!



_________________
Laureat al Premiului Oscue - World Open 2010, Shanghai Masters 2011, World Grand Prix 2015
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui CosminCtin Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Unele și altele Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3 ... 16, 17, 18, 19, 20  Următoare
Pagina 17 din 20

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community