Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Virtual Pool, mai joaca cineva?
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3 ... , 18, 19, 20  Următoare
 
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Unele și altele
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
gi0nel
Addicted to snooker


Data înscrierii: 05/Feb/2011
Mesaje: 435
Locație: Bistrita, Cluj

MesajTrimis: Dum 14 Oct 2012, 3:20    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

miniclip = gramd master Razz



_________________
Laureat al Premiului Oscue - Shanghai Masters 2014, UK Championship 2014
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui gi0nel Trimite mesaj privat
bogdan78
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Apr/2009
Mesaje: 120

MesajTrimis: Sâm 2 Mar 2013, 22:24    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Stie cineva vreo retea, site, alte modalitate unde se mai poate juca virtual pool 3 online ? Gamespy nu mai merge si pe Hamachi nu e activitate.
Thx


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui bogdan78 Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
mircea22
Addicted to snooker


Data înscrierii: 17/Feb/2009
Mesaje: 1198
Locație: Oltenia

MesajTrimis: Lun 4 Mar 2013, 20:39    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

bogdan78 a scris:
[...] si pe Hamachi nu e activitate.

Se poate rezolva cu organizarea unui nou turneu, între membrii forumului.
Ceva doritori? Smile Dacă da, veniți și cu propuneri concrete pentru perioada de desfășurare (de preferat înainte de începerea CM de Snooker de anul acesta).

P.S. Referitor la Gamespy - cred că băieții au trecut la următorul nivel: VP4.



_________________
"That's inches away from being millimetre perfect." (Ted Lowe)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui mircea22 Trimite mesaj privat
Cosmin94



Data înscrierii: 02/Mai/2010
Mesaje: 8

MesajTrimis: Mar 5 Mar 2013, 8:07    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Demaram si noi un turneu virtual?


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Cosmin94 Trimite mesaj privat
bogdan78
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Apr/2009
Mesaje: 120

MesajTrimis: Mie 6 Mar 2013, 0:17    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Demaram, eu as putea seara, de pe la 8,9, chiar si mai tarziu.
Am putea, daca ne strangem 4, sa organizam intr-o seara ceva (un miniturneu de o seara). Nu trebuie sa fie ceva elaborat, cel putin cat timp suntem putini.

PS: referitor la Gamespy, chiar daca au anuntat pe pagina principala http://www.gamespy.com/ ca se inchide site-ul, am reusit sa downloadez de pe alt site kitul de instalare si merge, chiar am gasit cativa jucatori.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui bogdan78 Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Daros
Addicted to snooker


Data înscrierii: 10/Dec/2010
Mesaje: 417
Locație: Flora, NO

MesajTrimis: Vin 8 Mar 2013, 23:33    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Aș intra și eu tîrziu în noapte, doar de amorul artei (nu am mai jucat de mult timp). Mi-ar plăcea să ne găsim cîțiva la o bilă. Nu joc mare lucru, dar fac atmosferă... Very Happy


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Daros Trimite mesaj privat
Daros
Addicted to snooker


Data înscrierii: 10/Dec/2010
Mesaje: 417
Locație: Flora, NO

MesajTrimis: Joi 4 Apr 2013, 17:44    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

A trecut aproape o luna de la utimul post din acest topic si nimeni nu si-a anuntat concret participarea la o noua competitie VP3. Sinteti hotariti sa demaram un turneu? Astept cu interes raspunsurile!

PS: am facut udate-uri recente la Windows si am ramas (din nou) vaduvit de diacritice. Sper sa rezolv rapid problema.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Daros Trimite mesaj privat
mircea22
Addicted to snooker


Data înscrierii: 17/Feb/2009
Mesaje: 1198
Locație: Oltenia

MesajTrimis: Sâm 6 Apr 2013, 15:37    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Daros a scris:
A trecut aproape o luna de la utimul post din acest topic si nimeni nu si-a anuntat concret participarea la o noua competitie VP3.

Din ce s-a scris până acum am fi 3 persoane: eu, tu și Bogdan.
Cum Hendry mi-a comunicat că este prea ocupat aș putea să-l sun pe Ronnie pentru un eventual wildcard la competiția noastră.

P.S. Făceam și eu haz de necaz... Smile



_________________
"That's inches away from being millimetre perfect." (Ted Lowe)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui mircea22 Trimite mesaj privat
Daros
Addicted to snooker


Data înscrierii: 10/Dec/2010
Mesaje: 417
Locație: Flora, NO

MesajTrimis: Dum 7 Apr 2013, 10:04    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Va intra și fratele Zenart, am vorbit cu el la telefon.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Daros Trimite mesaj privat
zenart
Addicted to snooker


Data înscrierii: 15/Ian/2011
Mesaje: 353
Locație: Ploiesti

MesajTrimis: Dum 7 Apr 2013, 10:06    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

" Aprob pozitiv ".
Yeah

Obiectivul meu este unul modest,si anume sa castig fiecare meci,atat.

Hi hi hi
Laughing



_________________
Laureat al Premiului Oscue - UK Championship 2011
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui zenart Trimite mesaj privat
Daros
Addicted to snooker


Data înscrierii: 10/Dec/2010
Mesaje: 417
Locație: Flora, NO

MesajTrimis: Mie 10 Apr 2013, 22:57    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ne trebuie o nouă rețea Hamachi. Eu cu fratele Zenart avem deja o rețea Hamachi relativ proaspăt creată: ID: ilovesnooker Pass: 147. Ne putem găsi aici toți doritorii noii competiții.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Daros Trimite mesaj privat
RVI
Addicted to snooker


Data înscrierii: 13/Feb/2011
Mesaje: 337

MesajTrimis: Sâm 13 Apr 2013, 20:27    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Count me in...
Am fost plecat toata saptamana, scuzati intarzierea...


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui RVI Trimite mesaj privat
mircea22
Addicted to snooker


Data înscrierii: 17/Feb/2009
Mesaje: 1198
Locație: Oltenia

MesajTrimis: Joi 18 Apr 2013, 20:48    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Și eu am fost destul de ocupat zilele acestea.
Deoarece suntem 5 persoane (eu, Daros, zenart, RVI și bogdan78) propun ca fiecare să joace cu fiecare (când putem) după sistemul cel mai bun din 5 sau cel mai bun din 7. Apoi în funcție de clasament ar urma semifinalele + finala.
Să vedem cum reușim să ne sincronizăm pentru că va începe și Campionatul Mondial, dar așa poate avem motivație și poftă mai mare de joc. Smile



_________________
"That's inches away from being millimetre perfect." (Ted Lowe)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui mircea22 Trimite mesaj privat
zenart
Addicted to snooker


Data înscrierii: 15/Ian/2011
Mesaje: 353
Locație: Ploiesti

MesajTrimis: Dum 21 Apr 2013, 8:50    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Intra cineva azi la un meci ?



_________________
Laureat al Premiului Oscue - UK Championship 2011
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui zenart Trimite mesaj privat
Redboy
Addicted to snooker


Data înscrierii: 01/Aug/2007
Mesaje: 693

MesajTrimis: Dum 21 Apr 2013, 13:12    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cred ca o sa mi-l reinstalez si eu... Sa vad daca ma descurc, si poate ma mai bag si eu la cate un joc, cand am timp.



_________________
Laureat al Premiului Oscue - Australian Open 2012, Wuxi Classic 2013
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Redboy Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Unele și altele Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3 ... , 18, 19, 20  Următoare
Pagina 19 din 20

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community