Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Virtual Pool, mai joaca cineva?
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3 ... 18, 19, 20
 
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Unele și altele
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
zenart
Addicted to snooker


Data înscrierii: 15/Ian/2011
Mesaje: 353
Locație: Ploiesti

MesajTrimis: Dum 21 Apr 2013, 13:24    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Te asteptam,ID-ul si Pass le ai mai sus,cu cat suntem mai multi,cu atat mai bine.



_________________
Laureat al Premiului Oscue - UK Championship 2011
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui zenart Trimite mesaj privat
bogdan78
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Apr/2009
Mesaje: 120

MesajTrimis: Mar 23 Apr 2013, 20:06    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

am incercat sa intru in reteaua nou creata, dar imi da mesaj ca reteaua e plina...


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui bogdan78 Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Daros
Addicted to snooker


Data înscrierii: 10/Dec/2010
Mesaje: 417
Locație: Flora, NO

MesajTrimis: Mie 24 Apr 2013, 9:25    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nu știu ce să spun... Să fi limitat Hamachi între timp numărul de useri din rețeaua gratuită? Pînă în prezent, în rețea sîntem doar 4 inși (Redboy, RVI, Zenart și eu). Trebuie să ne documentăm pe pagina Hamachi! Dacă într-adevăr s-a limitat capacitatea rețelei gratuite, putem face rețele instant în funcție de cine cu cine joacă.

Propun să demarăm turneul după Campionatul Mondial; sînt meciuri de văzut și țin pînă tîrziu în noapte, nu văd timpul disponibil pentru VP3!


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Daros Trimite mesaj privat
Daros
Addicted to snooker


Data înscrierii: 10/Dec/2010
Mesaje: 417
Locație: Flora, NO

MesajTrimis: Joi 25 Apr 2013, 21:45    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Referitor la Hamachi, am intuit corect:

Max users connection on free Hamachi: It WAS 16 back when Hamachi was first developed, and even when LogMeIn took over, but due to corporate restructuring, they have reduced the amount of free connections, first to 10, then 8, now 5.

și am mai găsit undeva toate versiunile de Hamachi, oare versiunile vechi au rămas tot cu 16 useri per rețea?

http://www.oldapps.com/Hamachi.php

LE: Din link-ul de mai sus am download-at Hamachi 1.0.2.4 (cea mai veche versiune care are opțiune de download); am instalat utilitarul pe două laptopuri din casă, ambele cu Windows7.
Network: VP3Snooker
Pass: 147

Funcționează! Nu știu cîți useri per rețea permite, fiindcă nu afișează numărul maxim de useri precum la ultimele versiuni de Hamachi, însă putem încerca să ne logăm pe rețeaua de deasupra și-om vedea ulterior cît duce.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Daros Trimite mesaj privat
zenart
Addicted to snooker


Data înscrierii: 15/Ian/2011
Mesaje: 353
Locație: Ploiesti

MesajTrimis: Dum 28 Apr 2013, 10:15    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nu joaca nimeni un meci ?



_________________
Laureat al Premiului Oscue - UK Championship 2011
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui zenart Trimite mesaj privat
mircea22
Addicted to snooker


Data înscrierii: 17/Feb/2009
Mesaje: 1198
Locație: Oltenia

MesajTrimis: Lun 18 Apr 2016, 21:34    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Au trecut aproape 3 ani de la ultimul mesaj în cadrul acestui subiect; nu știu alții cum sunt, dar mie îmi este dor de zilele când jucam VP3.
Este drept că mi-am atârnat mausul, pardon tacul, în cui, de mult timp, dar mi-ar plăcea să mai organizăm în turneu... în vară poate. De dragul zilelor de altădată. Wink



_________________
"That's inches away from being millimetre perfect." (Ted Lowe)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui mircea22 Trimite mesaj privat
Cristi
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Ian/2010
Mesaje: 588
Locație: Galati

MesajTrimis: Mar 19 Apr 2016, 21:18    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Da. Eu am mai jucat Virtual pool 4 in ultima vreme, insa nu cred ca merge multiplayer. E mai greu ca VP3 dar mai realist si cu o grafica superioara.



_________________
Laureat al Premiului Oscue - Masters 2013, Players Championship 2019
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Cristi Trimite mesaj privat
mircea22
Addicted to snooker


Data înscrierii: 17/Feb/2009
Mesaje: 1198
Locație: Oltenia

MesajTrimis: Vin 22 Apr 2016, 11:27    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Greu?! Nu am reușit să trec de 20 de puncte pentru un break în VP4. Smile
Ce-i drept, schimbasem „tacul” și nu mai jucasem de mai mult de 1 an de zile. Încă nu am găsit setările perfect pentru masă și sensibilitatea mouse-ului, dar sunt de acord cu tine - jocul este mult mai realist, cel puțin buzunarele sunt al naibii de mici.
În legătură cu multiplayer-ul - cred că se poate doar pe VP4 Online...



_________________
"That's inches away from being millimetre perfect." (Ted Lowe)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui mircea22 Trimite mesaj privat
Dmitreiko



Data înscrierii: 20/Aug/2020
Mesaje: 1

MesajTrimis: Joi 20 Aug 2020, 10:16    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Am jucat mult timp aici. Îmi place. Dar vreau să învăț să Joc Snooker real. Spune-mi de unde să încep? Locuiesc în București.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Dmitreiko Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Unele și altele Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3 ... 18, 19, 20
Pagina 20 din 20

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community