Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Top 8 în 2014 - Top 8 în 2018
Du-te la pagina 1, 2  Următoare
 
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Forum general
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Vin 18 Feb 2011, 23:56    Titlul subiectului: Top 8 în 2014 - Top 8 în 2018 Răspunde cu citat (quote)

Cum credeți că va arăta Topul 8 în anul de grație 2014 ?

Varianta mea :

1 Mark Allen (28 de ani)
2 Ding Junhui (27)
3 Shaun Murphy (31)
4 Neil Robertson (32)
5 Mark Selby (30)
6 Stephen Maguire (33)
7 Judd Trump (24)
8 Ronnie O’Sullivan (38 )



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen


Ultima modificare efectuată Clara White la Mar 13 Mai 2014, 22:43, modificat de 2 ori în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
tzucu7
More than a fan


Data înscrierii: 09/Ian/2011
Mesaje: 45
Locație: Arad

MesajTrimis: Sâm 19 Feb 2011, 0:12    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

1. Ding Junhui
2. John Higgins
3. Mark Selby
4. Neil Robertson
5. Judd Trump
6. Ryan Day
7. Matthew Stephen
8. Mark Allen



_________________
Everybody Lies
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui tzucu7 Trimite mesaj privat
alexandra0003
Addicted to snooker


Data înscrierii: 23/Aug/2006
Mesaje: 230
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Sâm 19 Feb 2011, 0:37    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Chiar nu pot ierarhiza. Totusi, 8 jucatori pot gasi (i-am ordonat alfabetic) Wink :

Mark Allen (28 )
John Higgins (39)
Ding Junhui (27)
Shaun Murphy (32)
Ronnie O'Sullivan (39)
Neil Robertson (32)
Mark Selby (30)
Judd Trump (24)


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui alexandra0003 Trimite mesaj privat
Mrs. Hendry
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 2360
Locație: pool hall

MesajTrimis: Sâm 19 Feb 2011, 3:38    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nici eu nu pot chiar in ordine, dar:

Liang Wenbo
Ding Junhui
Ronnie O'Sullivan
John Higgins
Mark Selby
Neil Robertson
Mark Allen
Shaun Murphy



_________________
"Luck is an offensive, abhorrent concept. The idea that there is a force in the universe tilting events in your favor or against it is ridiculous." ~ Sherlock Holmes ~ Elementary
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mrs. Hendry Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Mihai_112
Addicted to snooker


Data înscrierii: 02/Dec/2010
Mesaje: 195
Locație: Brasov

MesajTrimis: Sâm 19 Feb 2011, 6:55    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

1Mark Allen(28 )
2Mark Selby(30)
3Shaun Murphy(31)
4Ricky Walden(32)
5Ryan Day(34)
6Ding Junhui(27)
7Mark Williams(39)
8Jack Lisowski(25)
9Neil Robertson(32)
10Matthew Stevens(37)



_________________
GO MARK ALLEN!!!!!!!!!!!!!!!
Laureat al Premiului Oscue - German Masters 2013


Ultima modificare efectuată Mihai_112 la Sâm 19 Feb 2011, 12:12, modificat de 2 ori în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mihai_112 Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
danacateia
Addicted to snooker


Data înscrierii: 14/Sep/2009
Mesaje: 967
Locație: Brasov

MesajTrimis: Sâm 19 Feb 2011, 7:50    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Graeme Dott
Neil Robertson
Judd Trump
Ding Junhui
Martin Gould
Jamie Cope
John Higgins
Mark Selby
Ronnie O'Sullivan
Ordinea e aleatoare si cred ca am pus 9 dar nu pot sa-l scot pe Ronny din carti.Concluzia:in primii opt vor fi dintre acesti 9 jucatori,cineva va fi pe 9 dar nu m-am decis cine!



_________________
Laureată a Premiului Oscue - UK Championship 2009, Turneul special de calificare la Masters 2010, China Open 2010
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui danacateia Trimite mesaj privat
MihaiMese
Moderator


Data înscrierii: 02/Apr/2009
Mesaje: 761
Locație: Cluj-Napoca

MesajTrimis: Sâm 19 Feb 2011, 13:16    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Propun și eu un top 8 interesant:

- Selby (l-aș pune pe el pe primul loc)
- Junhui
- Higgins
- Robertson
- O'Sullivan (deși e atât de imprevizibi încât e mai probabil să câștigi la Loto decât să știi ce o să facă Ronnie)
- Lisowki (îl văd și eu printre primii 8 până atunci)
- Murphy
- Hendry (sunt un optimist incurabil)


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui MihaiMese Trimite mesaj privat
snookerclau
Addicted to snooker


Data înscrierii: 18/Feb/2008
Mesaje: 869
Locație: Buzau

MesajTrimis: Sâm 19 Feb 2011, 17:35    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Varianta mea:
- ordinea nu o stiu, dar astia vor fi sigur in primii 8

Robertson
Allen
Ding Junhui
Ronnie
Higgins
Lisowski
Mark Selby
Shaun Murphy

Apropo, Clara, l-ai sarit pe Higgins? Shocked In opinia mea, se va tine cu dintii de primii 8 si in 2016. Laughing Laughing



_________________
Laureată a Premiului Oscue - Shanghai Masters 2010, International Championship 2012
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snookerclau Trimite mesaj privat
maryusg
Addicted to snooker


Data înscrierii: 29/Oct/2009
Mesaje: 218
Locație: Zalau

MesajTrimis: Sâm 19 Feb 2011, 18:04    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

1 Ding Junhui (27)
2 Mark Selby (30)
3 Mark Allen (28 )
4 Neil Robertson (32)
5 Judd Trump (24)
6 Shaun Murphy (31)
7 Jamie Cope (29)
8 Martin Gould (33)


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui maryusg Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Sâm 19 Feb 2011, 18:09    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

snookerclau a scris:
Apropo, Clara, l-ai sarit pe Higgins? Shocked In opinia mea, se va tine cu dintii de primii 8 si in 2016. Laughing Laughing


Ai dreptate, Claudia : John Higgins (care parcă începe să semene tot mai mult cu Steve Davis) are mari șanse să se mențină în acest Top 8. La drept vorbind, mult mai mari decât Ronnie O'Sullivan. Dar, la urma urmei, nimeni nu ne oprește să venim aici, în timp, cu variante modificate, după cum ne bântuie inspirația. Laughing



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
snookerfan97
Addicted to snooker


Data înscrierii: 27/Ian/2010
Mesaje: 738
Locație: Brasov

MesajTrimis: Dum 20 Feb 2011, 9:37    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nu pot sa fac un clasament dar pot sa enumar cativa jucatori care, cred eu ca vor face parte din Top 8 in 2014:
-Neil Robertson
-Jack Lisowski
-Ding Junhui
-Mark Allen
-John Higgins
-Mark Selby
-Shaun Murphy
-Ronnie O'Sullivan
-Judd Trump



_________________
Whoever called snooker 'chess with balls' was rude, but right.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snookerfan97 Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
skorpyo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Mar/2011
Mesaje: 673
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Dum 5 Iun 2011, 22:08    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Eu cred cu tarie in topul urmator Very Happy

1. Mark Selby
2. Jud Trump
3. Ding Junhui

4. Shaun Murphy
5. Ali Carter
6. Neil Robertson
7. Mark Williams
8. John Higgins



_________________
Enjoy the moment Wink
Laureat al Premiului Oscue - International Championship 2014, World Grand Prix 2019, Campionatul Mondial 2023
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui skorpyo Trimite mesaj privat
CristiPOLI
More than a fan


Data înscrierii: 20/Iul/2011
Mesaje: 46

MesajTrimis: Mar 2 Aug 2011, 7:32    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

paote pana in 2014 apare un alt fenomen...Wink)


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui CristiPOLI Trimite mesaj privat
RVI
Addicted to snooker


Data înscrierii: 13/Feb/2011
Mesaje: 337

MesajTrimis: Vin 5 Aug 2011, 7:38    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Hai sa arunc si eu un pronostic:

1. John Higgins
2. Mark Selby
3. Ding Junhui
4. Shaun Murphy
5. Jamie Cope
6. Michael White
7 Jack Lisowski
8 Luca Brecel


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui RVI Trimite mesaj privat
bogdan93
Fan


Data înscrierii: 03/Aug/2011
Mesaje: 10

MesajTrimis: Joi 11 Aug 2011, 8:48    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

1. Ding Junhui
2. Mark Selby
3. John Higgins
4. Shaun Murphy
5. Jack Lisowski
6. Luca Brecel
7 Jamie Cope
8 Michael White
varianta din "ochii" mei



_________________
Jocuri Online
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui bogdan93 Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Forum general Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina 1, 2  Următoare
Pagina 1 din 2

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community