Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Etc etc...
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4  Următoare
 
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Unele și altele
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20151
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Dum 18 Dec 2005, 2:29    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cold_Fever a scris:
Am auzit ca e mare sarbatoare la Universitate pe tema asta.


Poate dă Dumnezeu să fie și mâine !... Very Happy



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Cold_Fever
Addicted to snooker


Data înscrierii: 26/Noi/2004
Mesaje: 296
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Dum 18 Dec 2005, 19:52    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Din pacate n-am reusit sa luam decat argintul dar , oricum Romania a facut un mare pas spre o afirmare ca mare putere a handball-ului feminin mondial.



_________________
He who is prudent and lies in wait for an enemy who is not , will be victorious.
Sun Tzu - The Art of War
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Cold_Fever Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Yogi The Rocket
More than a fan


Data înscrierii: 25/Noi/2005
Mesaje: 33
Locație: Suceava

MesajTrimis: Dum 18 Dec 2005, 20:29    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

din FERICIRE am luat argintul... cum adica din pacate ? uite de asta nu-mi plac mie competitiile in care se joaca "pt. tara"...pt. ca tara nu stie sa se bucure, vede numai jumatatea goala a paharului...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Yogi The Rocket Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Cold_Fever
Addicted to snooker


Data înscrierii: 26/Noi/2004
Mesaje: 296
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Dum 18 Dec 2005, 20:49    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Din punctul meu de vedere Romania are cea mai buna echipa de handball feminin din lume. De aceea eu spun ca noi am luat din pacate doar argintul. Puteam foarte bine sa luam aurul. Atunci era "din fericire" am reusit sa luam aurul.



_________________
He who is prudent and lies in wait for an enemy who is not , will be victorious.
Sun Tzu - The Art of War
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Cold_Fever Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
luiza_hunter
Addicted to snooker


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 422
Locație: Constanța

MesajTrimis: Lun 19 Dec 2005, 15:40    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Rusoaicele...faultau ..mult prea mult ...



_________________
HUNTER Lover 4 EVER!!! ...♥ PAUL!!!!!!
" daca vom ajunge in rai, sa nu ne miram de va fi sa vedem printre ingeri si unul cu tacul in mana..."
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui luiza_hunter Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Lady Croft
Addicted to snooker


Data înscrierii: 24/Noi/2004
Mesaje: 1980
Locație: Petrosani (Hunedoara)

MesajTrimis: Lun 19 Dec 2005, 16:57    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Am avut placearea sa urmaresc shi eu finala....deloc dezamagitoare. Poate data viitoare luam aurul.



_________________
It all can be over in just one blink of an eye...but the memory will always remain in the mind! NEVER FORGETT...ALWAYS REMEMBER!
I  Snooker!
Laureată a Premiului Oscue - China Open 2011
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Lady Croft Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
sevvilla86
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Dec/2005
Mesaje: 1532
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Joi 20 Apr 2006, 18:06    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

O sa scriu aici mai mult din superstitie.Daca in decembrie vorbeam despre calificarea handbalistelor in finala Campionatului Mondial sper ca acuma Steaua sa se califice in finala Cupei UEFA.Sansele sunt mari insa vor fi doua meciuri destul de grele.Astazi este prima mansa.Bafta Steaua! Smile Smile Smile Smile Smile


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui sevvilla86 Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
snooky
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Ian/2006
Mesaje: 1210
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Joi 20 Apr 2006, 18:16    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Very Happy Very Happy Very Happy bafta!



_________________
"Stie ce e iubirea acela care iubeste fara speranta".
Cine iubeste,aiureaza".
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snooky Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Lady Croft
Addicted to snooker


Data înscrierii: 24/Noi/2004
Mesaje: 1980
Locație: Petrosani (Hunedoara)

MesajTrimis: Vin 21 Apr 2006, 8:41    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ce gol pentru Steaua!!! Felicitari...si sa se descurce shi mai bine la ei acasa.



_________________
It all can be over in just one blink of an eye...but the memory will always remain in the mind! NEVER FORGETT...ALWAYS REMEMBER!
I  Snooker!
Laureată a Premiului Oscue - China Open 2011
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Lady Croft Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
sevvilla86
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Dec/2005
Mesaje: 1532
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Vin 21 Apr 2006, 9:00    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Lady Croft a scris:
Ce gol pentru Steaua!!! Felicitari...si sa se descurce shi mai bine la ei acasa.


A fost intradevar un gol superb marcat de Dica Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Din pacate Steaua nu a reusit sa mai marcheze cel putin un gol desi a avut destule ocazii.Va avea un meci greu la Boro acasa,dar sunt optimist ca se va califica in finala Razz


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui sevvilla86 Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
andolini
Addicted to snooker


Data înscrierii: 31/Ian/2006
Mesaje: 108

MesajTrimis: Lun 12 Iun 2006, 13:28    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

rafael nadal si-a pastrat titlul la roland garros,invingandu-l din nou pe liderul atp,elvetianul roger federer.spaniolul s-a impus in patru seturi,1-6,6-1,6-4,7-6.nadal este la a 60-a victorie consecutiva pe zgura.ca sa-l parafrazez pe marius ancuta,o lectie de tenis la cel mai inalt nivel.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui andolini Trimite mesaj privat
Lady Croft
Addicted to snooker


Data înscrierii: 24/Noi/2004
Mesaje: 1980
Locație: Petrosani (Hunedoara)

MesajTrimis: Lun 12 Iun 2006, 19:42    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

andolini a scris:
rafael nadal si-a pastrat titlul la roland garros,invingandu-l din nou pe liderul atp,elvetianul roger federer.spaniolul s-a impus in patru seturi,1-6,6-1,6-4,7-6.nadal este la a 60-a victorie consecutiva pe zgura.ca sa-l parafrazez pe marius ancuta,o lectie de tenis la cel mai inalt nivel.

Am vrut shi eu sa deschid acest subiect... Smile
...sincer imi pare foarte rau ca a pierdut Federer. Chiar dak multi nu'l plac...considerandu'l arogant...dupa parerea mea este cel mai bun shi cel mai complet jucator de tenis. Nadal este un pushti care intr'adevar demonstreaza ca nu mai e mult timp pana sa ocupe prima pozitzie a clasamentului masculin...shi merita din plin. Desi este foarte bun , Nadal are ceva ce nu ma incanta...poate ca e doar faptul ca Federer nu prea are ceva de replicat in fatza lui...
...oricum a fost o finala superba [ca si cea de la fete , dealtfel!]

[Acum Andrei Pavel a trecut de Marcos Bagdatis in turneul de la Halle , turneu jucat pe iarba...ii urez mult noroc romanului!!]



_________________
It all can be over in just one blink of an eye...but the memory will always remain in the mind! NEVER FORGETT...ALWAYS REMEMBER!
I  Snooker!
Laureată a Premiului Oscue - China Open 2011
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Lady Croft Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
octav_star
Addicted to snooker


Data înscrierii: 28/Sep/2005
Mesaje: 147
Locație: bucarest

MesajTrimis: Lun 12 Iun 2006, 19:52    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

da kiar dak nadal a castigat...tot nu imi place cum joaca si nu este un jucator spectaculos de zgura. Ultimul mare jucator spectaculos a fost pete sampras dar inca speram ca poate o sa existe unul Smile Federer este un jucator complet si eu cred ca o sa pastreze locul 1 pentru ca el castiga 3 grand slamuri pe an pa cand nadal doar unul Evil or Very Mad Nadal nu imi place in nici un fel. Singura persoana de care imi aduce aminte este bjorn borg ..o masinarie de tenis..poate se retrage si el ca borg la 26 de ani Very Happy



_________________
"Imagination decides everything. "
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui octav_star Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Lady Croft
Addicted to snooker


Data înscrierii: 24/Noi/2004
Mesaje: 1980
Locație: Petrosani (Hunedoara)

MesajTrimis: Mar 13 Iun 2006, 10:17    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nadal declara ca nu este prea optimist in legatura cu acest turneu de la Queens...pentru ca spune ca ii este greu sa se adapteze pentru jocul pe iarba. Oricum sunt sigura ca este in pregatiri pentru Wimbledon....si la fel si Federer. Wink



_________________
It all can be over in just one blink of an eye...but the memory will always remain in the mind! NEVER FORGETT...ALWAYS REMEMBER!
I  Snooker!
Laureată a Premiului Oscue - China Open 2011
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Lady Croft Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20151
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Sâm 11 Aug 2007, 15:35    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Știe cineva dacă băieții de la canoe de 4, noii campioni mondiali, sunt antrenați de Ivan Patzaikin ?



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Unele și altele Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4  Următoare
Pagina 2 din 4

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community