Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Discuții
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3 ... 81, 82, 83, 84, 85  Următoare
 
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2010-2011 » Campionatul mondial 2011
Subiectul anterior :: Subiectul următor  

Cine credeți că va fi campionul mondial 2011 ?
Judd Trump
30%
 30%  [ 30 ]
Graeme Dott
0%
 0%  [ 0 ]
Ding Junhui
6%
 6%  [ 6 ]
Mark Selby
11%
 11%  [ 11 ]
Mark Williams
18%
 18%  [ 18 ]
Mark Allen
1%
 1%  [ 1 ]
Ronnie OSullivan
17%
 17%  [ 17 ]
John Higgins
14%
 14%  [ 14 ]
Voturi totale : 97

Autor Mesaj
skorpyo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Mar/2011
Mesaje: 673
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Lun 2 Mai 2011, 22:10    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

ce pacat...da-o naibi de treaba , chiar sa joci ORICE..nu e normal Judd Mad si cat o sa regrete asta Crying or Very sad



_________________
Enjoy the moment Wink
Laureat al Premiului Oscue - International Championship 2014, World Grand Prix 2019, Campionatul Mondial 2023
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui skorpyo Trimite mesaj privat
MihaiMese
Moderator


Data înscrierii: 02/Apr/2009
Mesaje: 761
Locație: Cluj-Napoca

MesajTrimis: Lun 2 Mai 2011, 22:11    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

De ce e Judd așa speriat? Nu am văzut sesiunea de după-amiază, dar în seara asta arată de parcă și-ar fi dat seama în sfârșit la ce turneu e și în ce fază... sau l-a amenințat Higgins peste noapte că asmute racheții pe el? Smile


later edit: parcă i-a mai revenit culoarea în obraji acum, la 16 - 15



_________________
"Snooker is a game of simple shots played to perfection." - Joe Davis
Laureat al Premiului Oscue - Masters 2012
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui MihaiMese Trimite mesaj privat
free2tedy
Addicted to snooker


Data înscrierii: 31/Dec/2007
Mesaje: 238
Locație: Constanta

MesajTrimis: Lun 2 Mai 2011, 22:18    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

16-15 cu cateva emotii. Mai are cateva scapari de pozitie, cateva lovituri alese aiurea, dar se tine tare Judd.

Doamne ce executie Shocked


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui free2tedy Trimite mesaj privat
nrtek



Data înscrierii: 02/Mai/2011
Mesaje: 2

MesajTrimis: Lun 2 Mai 2011, 22:42    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

desi as vrea sa castige judd si realist fiind spun ca nu prea are sanse din ce vad acum.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui nrtek Trimite mesaj privat
Cristi
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Ian/2010
Mesaje: 588
Locație: Galati

MesajTrimis: Lun 2 Mai 2011, 22:45    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

ohino a scris:

nu stiu ce nu e atât de corect. Să ne amintim că în finala asta ghinionistul la spargeri este Higgins. Le-a incercat in primele doua sesiuni din toate partile si nu avea nici o continuare ... si a cam fost pedepsit. Acum e randul lui.

Cred ca te-ai uitat la alt meci...sa-ti amintesc cum a castigat higgins meciurile din prima zi si in ce maniera a facut-o Judd? Din ce am vazut meciul s-a desfasurat astfel... Judd are mereu prima sansa(fiindca are lovitura de distanta la el), insa fie ca are ghinion la spargeri fie ca greseste ii lasa masa simpla lui higgins...care si cu noroc in unele cazuri reuseste sa ii fure frameurile la mustata



_________________
Laureat al Premiului Oscue - Masters 2013, Players Championship 2019
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Cristi Trimite mesaj privat
California2
Fan


Data înscrierii: 18/Apr/2011
Mesaje: 24

MesajTrimis: Lun 2 Mai 2011, 22:55    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

skorpyo a scris:
ce pacat...da-o naibi de treaba , chiar sa joci ORICE..nu e normal Judd Mad si cat o sa regrete asta Crying or Very sad
Mai are multe de invatat.Sa fie mai ponderat,sa aiba rabdare sa nu atace chiar orice bila posibil abordabila.Dar e inca la inceputul marilor competitii.Are tot timpul in fata.




Ultima modificare efectuată de către California2 la Lun 2 Mai 2011, 23:05, modificat de 1 dată în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui California2 Trimite mesaj privat
AeonsOfStrife
A super fan


Data înscrierii: 02/Mai/2010
Mesaje: 86
Locație: Wiener Neustadt

MesajTrimis: Lun 2 Mai 2011, 23:04    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

DAAAAA DA DAAAA DA JOHN DAAA !!!!!! CE LOVITURA LA BILA ROZ !!! Mi-a dat si o lacrima. Crying or Very sad

Yeah Party Majoreta Majoreta Applause Applause Applause Majoreta Majoreta
18-15 Exact cum am prezis Very Happy



_________________
Never say never.


Ultima modificare efectuată de către AeonsOfStrife la Lun 2 Mai 2011, 23:07, modificat de 1 dată în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui AeonsOfStrife Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
nrtek



Data înscrierii: 02/Mai/2011
Mesaje: 2

MesajTrimis: Lun 2 Mai 2011, 23:06    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

imi pare rau dar frumoasa manta la bila roz.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui nrtek Trimite mesaj privat
Theodor Cepraga
Addicted to snooker


Data înscrierii: 29/Oct/2008
Mesaje: 249
Locație: Tecuci

MesajTrimis: Lun 2 Mai 2011, 23:11    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

John Higgins. One of the greatest...


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Theodor Cepraga Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Undergrow
Addicted to snooker


Data înscrierii: 12/Dec/2010
Mesaje: 306
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Lun 2 Mai 2011, 23:16    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Momente emotionante la acel interviu! Felicitari John!

P.S. Nu as vrea sa fiu in pielea omului de serviciu, care va curata arena. Laughing


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Undergrow Trimite mesaj privat
free2tedy
Addicted to snooker


Data înscrierii: 31/Dec/2007
Mesaje: 238
Locație: Constanta

MesajTrimis: Lun 2 Mai 2011, 23:19    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Au fost 2 momente cheie in finala asta, unu in momentul in care Higgins a luat cele 2 frameuri pentru 7-7 intr-un moment in care juca slab, al doilea la 12-9 cand Judd s-a incapatanat sa atace albastra aia imposibila. Din pacate n-a fost sa fie Judd, nici nu stiu cum as fi reactionat in cazul in care ar fi castigat dar oricum m-as fi bucurat foarte mult. In orice caz felicitari castigatorului, este unul dintre cei mai buni jucatori din toate timpurile (si cel mai norocos din cati am vazut eu Smile) dar mai ales felicitari invinsului pentru performanta extraordinara si pentru spectacolul oferit cu care m-a uns la inima chiar daca l-am vazut jucand in semifinala si finala.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui free2tedy Trimite mesaj privat
rooniefan
Addicted to snooker


Data înscrierii: 24/Dec/2007
Mesaje: 735
Locație: Targoviste

MesajTrimis: Lun 2 Mai 2011, 23:19    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Felicitari John Higgins.Cel mai eficient jucator din turneu.



_________________
Un sport nobil pentru oameni nobili.
Laureat al Premiului Oscue - Campionatul Mondial 2013, Campionatul Mondial 2016, Campionatul Mondial 2017
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui rooniefan Trimite mesaj privat
leuladrian
Addicted to snooker


Data înscrierii: 31/Ian/2010
Mesaje: 109
Locație: Constanta

MesajTrimis: Lun 2 Mai 2011, 23:20    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

sincer pe tot parcursul turneului l-am tot "criticat" pe Higgie in sensul ca avea noroc etc..la final pot sa spun ca a starnit niste emotii puternice,eu in fata tv-ului cu o bere in mana savurand loviturile geniale ale lui trump si revenirile spectaculoase ale lui Higgins ...absolut genial



_________________
the wall pink floyd
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui leuladrian Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Daros
Addicted to snooker


Data înscrierii: 10/Dec/2010
Mesaje: 417
Locație: Flora, NO

MesajTrimis: Lun 2 Mai 2011, 23:27    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

AeonsOfStrife a scris:
18-15 Exact cum am prezis Very Happy


Impecabil, a doua oara pe ziua de astăzi. Bravo! Applause Applause Applause

Felicitări campionului mondial John Higgins al IV-lea!
Party Party Party Party Majoreta Majoreta Majoreta Majoreta Applause Applause Applause Applause Majoreta Majoreta Majoreta Majoreta Party Party Party Party




Ultima modificare efectuată de către Daros la Lun 2 Mai 2011, 23:28, modificat de 1 dată în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Daros Trimite mesaj privat
sevvilla86
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Dec/2005
Mesaje: 1532
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Lun 2 Mai 2011, 23:28    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Frumoasa finala, una dintre cele mai bune pe care le-am vazut pana acum. Smile Felicitari ambilor jucatori!Applause Am urmarit aceste 2 zile destul de detasat, chiar daca am inclinat un pic spre Judd care ,btw, a jucat un pic mai bine dupa parerea mea. Rolling Eyes Diferenta a fost facuta de experienta superioara a lui John si poate si de noro...pardon, loviturile exersate la antrenamente de catre scotian. Laughing Twisted Evil

Emotionant finalul desi nici mie nu mi s-a parut in regula ce a facut doamna care i-a luat interviul lui John...


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui sevvilla86 Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2010-2011 » Campionatul mondial 2011 Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3 ... 81, 82, 83, 84, 85  Următoare
Pagina 82 din 85

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community