Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Noi campioni ?...

 
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Forum general
Subiectul anterior :: Subiectul următor  

Cine va câștiga un titlu important până la sfârșitul sezonului următor ?
Ryan Day
4%
 4%  [ 1 ]
Mark Allen
64%
 64%  [ 16 ]
Jamie Cope
8%
 8%  [ 2 ]
Judd Trump
20%
 20%  [ 5 ]
Jack Lisowski
0%
 0%  [ 0 ]
Liang Wenbo
0%
 0%  [ 0 ]
Tom Ford
0%
 0%  [ 0 ]
Anthony McGill
0%
 0%  [ 0 ]
Jamie Jones
4%
 4%  [ 1 ]
Michael White
0%
 0%  [ 0 ]
Voturi totale : 25

Autor Mesaj
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20204
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Mie 23 Feb 2011, 19:06    Titlul subiectului: Noi campioni ?... Răspunde cu citat (quote)

Poftim la un poll, Ladies & Gents ! Very Happy În afară de „suspecții obișnuiți”, cine credeți că va câștiga un turneu de puncte important până la sfârșitul sezonului următor ?



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
TLD
Addicted to snooker


Data înscrierii: 12/Dec/2005
Mesaje: 145
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mie 23 Feb 2011, 22:20    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

La ce forma au prins Higgins si Williams in ultima perioada nu prea vad in curand un campion nou. Bine cel putin nu la turneele importante (vezi UK, Masters, Mondialul). Insa din lista de mai sus Allen pare cel mai promitator, pe el mi-as pune banii.



_________________
Laureat al Premiului Oscue - Welsh Open 2011
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui TLD Trimite mesaj privat
Raul22_Rocket
Addicted to snooker


Data înscrierii: 09/Mai/2010
Mesaje: 130
Locație: Sibiu

MesajTrimis: Mie 23 Feb 2011, 22:35    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Allen, Cope si Day sunt singurii care parca ar putea totusi sa castige un turneu in viitorul foarte apropiat...parerea mea Laughing



_________________
Fan Ronnie O'Sullivan...
Laureat al Premiului Oscue - UK Championship 2010
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Raul22_Rocket Trimite mesaj privat
rooniefan
Addicted to snooker


Data înscrierii: 24/Dec/2007
Mesaje: 735
Locație: Targoviste

MesajTrimis: Joi 24 Feb 2011, 9:19    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nici unul.



_________________
Un sport nobil pentru oameni nobili.
Laureat al Premiului Oscue - Campionatul Mondial 2013, Campionatul Mondial 2016, Campionatul Mondial 2017
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui rooniefan Trimite mesaj privat
danacateia
Addicted to snooker


Data înscrierii: 14/Sep/2009
Mesaje: 967
Locație: Brasov

MesajTrimis: Joi 24 Feb 2011, 9:53    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nu prea cred sezonul asta ,poate mai incolo.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - UK Championship 2009, Turneul special de calificare la Masters 2010, China Open 2010
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui danacateia Trimite mesaj privat
CristinaRo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 1025
Locație: Ploiesti

MesajTrimis: Joi 24 Feb 2011, 10:40    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Eu am votat cu Mark Allen si se pare ca majoritatea gandeste la fel! Wink
Cred ca e capabil sa castige un turneu de puncte. La fel si Ryan Day.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - Masters 2010, Wuxi Classic 2012
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui CristinaRo Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
muti
Addicted to snooker


Data înscrierii: 03/Mar/2009
Mesaje: 341
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Joi 24 Feb 2011, 14:24    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Din pacate si eu votez cu niciunul Smile



_________________
Laureat al Premiului Oscue - Welsh Open 2013, Masters 2014
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui muti Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Mrs. Hendry
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 2360
Locație: pool hall

MesajTrimis: Sâm 5 Mar 2011, 20:11    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Eu am votat cu Mark Allen. Daca reuseste sa-si scuture de pe umeri treaba cu: "lasa ca mai joc 100 de semifinale" zic ca are cu siguranta sanse. Oricum, partea buna este ca se imagineaza mereu in semifinala/finala. LOL S-o nimeri pana la urma sa si castige ceva.

In rest... As spera din tot sufletul sa castige Ryan Day ceva, dar el astazi e super jucatorul, maine nu mai e. E capabil de lucruri extraordinare, dar le reuseste foarte rar in competitii (cel putin in ultimele sezoane). Pacat...

Si, desigur, Liang Wenbo. Care nu stiu unde a disparut, tocmai cand parea sa-si fi lucrat maxim loviturile de distanta. Poate a plecat sa ia cursuri de auto-stapanire si diplomatie. Laughing Laughing Ca, parerea mea, alea ar fi problemele sale (poate singurele). Sper sa-l revedem in curand... Mai calm, mai gratios si... MAI INVINGATOR ! Very Happy



_________________
"Luck is an offensive, abhorrent concept. The idea that there is a force in the universe tilting events in your favor or against it is ridiculous." ~ Sherlock Holmes ~ Elementary
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mrs. Hendry Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Forum general Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community