Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Mai urmariti si alte sporturi pe Eurosport?
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Următoare
 
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Unele și altele
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
moshu64
Vizitator





MesajTrimis: Mar 6 Iul 2010, 12:46    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cristi,daca nu ma insel...
...cred ca ma urmaresti pa ambele forumuri!
Am sau nu dreptate?


Sus
moshu64
Vizitator





MesajTrimis: Mie 7 Iul 2010, 8:41    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ce a luat pe mere a dat pe pere...
...adica asta a facut Sylvain Chavanel care a pierdut in etapa de ieri tricoul galben castigat alaltaieri,culmea,in favoarea lui Fabien Cancellara de la care il luase.
In rest merita consemnat faptul ca americanul Lance Armstrong a pierdut
un minut in favoarea lui Alberto Contador si abandonul lui Frank Schleck in urma unei cazaturi.


Sus
Theodor Cepraga
Addicted to snooker


Data înscrierii: 29/Oct/2008
Mesaje: 249
Locație: Tecuci

MesajTrimis: Mie 7 Iul 2010, 18:36    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ca veni vorba de ciclism. Stie cineva unde e sediul Eurosport Romania?
M-au facut curiosi cei 3 comentatori. Am cautat pe net si nu am gasit nici o informatie.
Multumesc anticipat celui care imi va oferi o informatie ...


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Theodor Cepraga Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
mircea22
Addicted to snooker


Data înscrierii: 17/Feb/2009
Mesaje: 1198
Locație: Oltenia

MesajTrimis: Joi 8 Iul 2010, 20:17    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

De ce nu îi întrebi pe mail?
Adresa parcă este eurociclism@gmail.com, oricum o repetă de câteva ori în fiecare zi.

P.S. În sfârşit a câştigat şi Cav o etapă, a fost foarte bucuros la final. Smile



_________________
"That's inches away from being millimetre perfect." (Ted Lowe)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui mircea22 Trimite mesaj privat
moshu64
Vizitator





MesajTrimis: Vin 9 Iul 2010, 8:12    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Asta ca sa nu se zica...
...ca a venit in acest tur doar sa faca ceva umbra pamantului...francez!!!
Nu de alta dar nu se stie daca se va mai repeta in curand isprava deoarece concurenta nu doarme.


Sus
moshu64
Vizitator





MesajTrimis: Sâm 10 Iul 2010, 9:48    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Daca ieri M.Cavendish a repetat...
...isprava de alaltaieri azi insa dat find faptul ca incep lucrurile serioase
sunt tare curios ce loc va ocupa in etapa de azi la sosire deoarece inaintea ei ocupa pozitia 107 in clasamentul general unde el nici nu conteaza...


Sus
mircea22
Addicted to snooker


Data înscrierii: 17/Feb/2009
Mesaje: 1198
Locație: Oltenia

MesajTrimis: Sâm 10 Iul 2010, 12:07    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

moshu64 a scris:
Daca ieri M.Cavendish a repetat...
sunt tare curios ce loc va ocupa in etapa de azi la sosire deoarece inaintea ei ocupa pozitia 107 in clasamentul general unde el nici nu conteaza...

Chiar nu contează ce loc va ocupa astăzi sau locul din clasamentul general. Pentru sprinteri cele mai importante sunt victoriile de etapă (poate şi clasamentul pe puncte), ei nu sunt oameni de clasament general.



_________________
"That's inches away from being millimetre perfect." (Ted Lowe)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui mircea22 Trimite mesaj privat
moshu64
Vizitator





MesajTrimis: Mie 14 Iul 2010, 7:24    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ieri Cadel Evans a spus adio sansei...
...de a castiga Turul Frantei,Andy Schleck a preluat tricoul galben si alaturi de inca trei rutieri:Alberto Contador,Samuel Sanchez si veteranul
rus Denis Menchov par,dupa parerea mea si nu numai,principalii favoriti
la castigarea Marii Bucle.
Etape mai sunt destule si poate sa mai emita pretentii cativa asa ca nu ne ramane decat de a urmari competitia in continuare...


Sus
danacateia
Addicted to snooker


Data înscrierii: 14/Sep/2009
Mesaje: 967
Locație: Brasov

MesajTrimis: Mie 14 Iul 2010, 9:27    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Mie mi-a placut finalul etapei de ieri,reactia evadatilor cand s-au vazut prinsi pe ultimii metri de grupul lui Andy a fost nemaipomenita!
Mi-ar fi placut sa castige dubla Andy,se pare ca n-a mai avut suflu,oricum il felicit pentru tricoul galben pe care sper sa-l pastreze cat mai mult !
Favoritul meu pentru castigarea turului : Andy Schleck



_________________
Laureată a Premiului Oscue - UK Championship 2009, Turneul special de calificare la Masters 2010, China Open 2010
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui danacateia Trimite mesaj privat
moshu64
Vizitator





MesajTrimis: Mie 14 Iul 2010, 20:47    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ghinion pentru rutierii francezi...
...care de ziua nationala a tarii lor nu au prins nici macar un loc pe podium
asa ca ioc "Champagne"!!!
Cel putin Danacateia are satisfactia ca favoritul A.Schleck va fi in galben cel putin inca o zi asa ca asteptam sa vedem ce va fi maine...


Sus
snookerclau
Addicted to snooker


Data înscrierii: 18/Feb/2008
Mesaje: 869
Locație: Buzau

MesajTrimis: Mie 14 Iul 2010, 20:53    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Favoritul meu,a pierdut Turul duminica, la prima zgaltiala mai serioasa a plutonului Angry dupa ce a luat niscaiva trante, iar de atunci sta tare jos in clasament(deh,varsta) Crying or Very sad de aceea,draga Dana, l-am luat si eu pe Andy de la care ce-i drept n-am mari sperante ca ar putea sa-l invinga pe Contador. Sad



_________________
Laureată a Premiului Oscue - Shanghai Masters 2010, International Championship 2012
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snookerclau Trimite mesaj privat
moshu64
Vizitator





MesajTrimis: Mie 14 Iul 2010, 21:36    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Interesant este si faptul ca...
...elvetianul Fabien Cancellara a reusit sa prinda la sosire ultimul...vagon adica a sosit pe locul 180 la egalitate cu inca doi ciclisti cu numai 16'53" intarziere fata de castigatorul etapei Sergio Paulinho!!!


Sus
mircea22
Addicted to snooker


Data înscrierii: 17/Feb/2009
Mesaje: 1198
Locație: Oltenia

MesajTrimis: Joi 15 Iul 2010, 13:32    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

snookerclau a scris:
[...]Andy de la care ce-i drept n-am mari sperante ca ar putea sa-l invinga pe Contador. Sad

Andy arată mai bine ca anul trecut şi cred că este mult mai încrezător în şansele sale. Este singurul care l-a atacat pe Contador, deşi nu avea neapărat nevoie - asta înseamnă că se simte bine. Bătălia cea mare se va da în Pirinei, nu neapărat pe Tourmalet pentru că mai sunt căţărări unde se poate face diferenţa. Din ce am văzut până acum doar Andy pare în stare să-i facă faţă lui Contador.



_________________
"That's inches away from being millimetre perfect." (Ted Lowe)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui mircea22 Trimite mesaj privat
snookerclau
Addicted to snooker


Data înscrierii: 18/Feb/2008
Mesaje: 869
Locație: Buzau

MesajTrimis: Joi 15 Iul 2010, 16:27    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Asa e Mircea, ii face fata pe munte dar va pierde la contratimp pentru ca, Contador e mult mai bun aici.... Sad



_________________
Laureată a Premiului Oscue - Shanghai Masters 2010, International Championship 2012
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snookerclau Trimite mesaj privat
mircea22
Addicted to snooker


Data înscrierii: 17/Feb/2009
Mesaje: 1198
Locație: Oltenia

MesajTrimis: Joi 15 Iul 2010, 21:08    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

snookerclau a scris:
Asa e Mircea, ii face fata pe munte dar va pierde la contratimp pentru ca, Contador e mult mai bun aici.... Sad

Atunci, să-l bată măr pe munte, ca să aibă de unde să piardă... Smile



_________________
"That's inches away from being millimetre perfect." (Ted Lowe)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui mircea22 Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Unele și altele Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Următoare
Pagina 9 din 12

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community