Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Mai urmariti si alte sporturi pe Eurosport?
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Următoare
 
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Unele și altele
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Aura
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 345
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Lun 27 Dec 2004, 22:42    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Smaranda a scris:
Culing fan all the way!
Preferinte "acerbe" : Suedia & Germania.
(ps: electrizanta finala anul asta la Europene. Totusi prea dura faza cu Lindholm... nu ma asteptam la asa ceva de la el. Doar nu-i din categoria lui Gray sa cedeze psihic!... As fi vrut ca nemtii sa nu castige pe seama unei greseli atat de gosolane. Le stirbeste vaoarea Sad Sad )
Din pacte ma scoate din sarite comentatoarea care a intrat in carti de anul asta.. Pe langa ca nu stie ce vorbeste, mai seamana si cu Andreea Marin la voce ! Jesus? What the f**k was Eurosport thinking? Cine ar vrea sa o auda pe Andrea Marin in timp ce se uita la o chestie atat de eleganta si de linistita cum e curlingul. E ca si cum ai vedea Pulp Fiction pe muzica de Andre. Laughing Laughing Laughing


Mie mi se pare chiar simpatica comentatoarea..mai ales ca il vede peste tot pe Daniel Herberg Laughing
In rest...ca s-o plagiez pe Luiza...Germania rulez! Very Happy



_________________
"I want to make the balls talk, that's what it is all about." Ronnie
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Aura Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Aura
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 345
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Lun 27 Dec 2004, 22:53    Titlul subiectului: Re: Patinaj artistic Răspunde cu citat (quote)

[quote="Mrs. Hendry]
Pe de alta parte, acum merg pe mana lui Brian Flaubert. Very Happy E singurul care pare sa poata lupta cu rushii. Smile `nd he's quite cute tooooooo! Laughing [/quote]


Cred ca te refereai la Brian Joubert Wink Si eu sper sa mearga pe urmele antrenorului sau Alexei Yagudin (care din pacate nu mai participa Sad ) si sa castige titlul mondial. Crying or Very sad Ce nostalgie fata de patinaj m-a cuprins..de-abia astept sa vina luna februarie...bine macar ca snookerul nu e atat de scump la vedere pentru ca altfel ar fi grav de tot Rolling Eyes



_________________
"I want to make the balls talk, that's what it is all about." Ronnie
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Aura Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Smaranda
Addicted to snooker


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 332

MesajTrimis: Lun 3 Ian 2005, 1:02    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Aura a scris:
mai ales ca il vede peste tot pe Daniel Herberg Laughing
In rest...ca s-o plagiez pe Luiza...Germania rulez! Very Happy

Draga mea, nimeni nu are nevoie de ajutor ca sa il remarce pe Daniel Herberg Embarassed



_________________
Score one-four-seven... Snooker heaven!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Smaranda Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Aura
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 345
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Lun 3 Ian 2005, 19:33    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Smaranda a scris:
Aura a scris:
mai ales ca il vede peste tot pe Daniel Herberg Laughing
In rest...ca s-o plagiez pe Luiza...Germania rulez! Very Happy

Draga mea, nimeni nu are nevoie de ajutor ca sa il remarce pe Daniel Herberg Embarassed


True. Very true. Embarassed Smile



_________________
"I want to make the balls talk, that's what it is all about." Ronnie
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Aura Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
radu_grig
Fan


Data înscrierii: 20/Ian/2005
Mesaje: 23
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Dum 13 Feb 2005, 18:57    Titlul subiectului: la tenis, haltere, etc. Răspunde cu citat (quote)

Tenisul de camp imi place, uneori fiind de-a dreptul spectaculos; dovada sta Australian Open, din care nu cred sa fi pierdut 2 meciuri din fazele de la sferturi in sus, mai ales la masculin.

Ski jumping, haltere, dar in special baschetul cand mai prind pe la TV, fiind un sport pe care l-am practicat mai multi ani si inca il mai fac cu placere daca timpul imi permite.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui radu_grig Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Aura
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 345
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Dum 13 Feb 2005, 19:23    Titlul subiectului: Re: la tenis, haltere, etc. Răspunde cu citat (quote)

radu_grig a scris:
Tenisul de camp imi place, uneori fiind de-a dreptul spectaculos; dovada sta Australian Open, din care nu cred sa fi pierdut 2 meciuri din fazele de la sferturi in sus, mai ales la masculin.

Ski jumping, haltere, dar in special baschetul cand mai prind pe la TV, fiind un sport pe care l-am practicat mai multi ani si inca il mai fac cu placere daca timpul imi permite.


Adevarul e ca Australian Open de anul asta a fost extraordinar. Si finala masculina a fost geniala. Very Happy Chiar..care-i urmatorul turneu?



_________________
"I want to make the balls talk, that's what it is all about." Ronnie
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Aura Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
radu_grig
Fan


Data înscrierii: 20/Ian/2005
Mesaje: 23
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Lun 14 Feb 2005, 18:06    Titlul subiectului: urmatorul turneu Răspunde cu citat (quote)

Daca te referi la turneu de mare slam, urmeaza Roland Garros, apoi Wimbledon si in fine Us open-ul. M-am documentat de pe www. tennis.org.uk/tournaments/grandslam.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui radu_grig Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Mrs. Hendry
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 2360
Locație: pool hall

MesajTrimis: Lun 14 Feb 2005, 23:43    Titlul subiectului: Re: Patinaj artistic Răspunde cu citat (quote)

Aura a scris:

"Pe de alta parte, acum merg pe mana lui Brian Flaubert. Very Happy E singurul care pare sa poata lupta cu rushii. Smile `nd he's quite cute tooooooo! Laughing"
Cred ca te refereai la Brian Joubert Wink Si eu sper sa mearga pe urmele antrenorului sau Alexei Yagudin (care din pacate nu mai participa Sad ) si sa castige titlul mondial. Crying or Very sad Ce nostalgie fata de patinaj m-a cuprins..de-abia astept sa vina luna februarie...bine macar ca snookerul nu e atat de scump la vedere pentru ca altfel ar fi grav de tot Rolling Eyes


Da... Imi cer scuze pentru gresheala... Smile)))))))) Am ras de m-am spart. Ma bucur ca mi-ai atras atentzia... Evident ca Joubert... Smile))))) Cred ca in mintea mea sunt amestecate atat de multe chestii ca uneori, in ceas de ametzeala, neuronul nu ma ajuta. Smile))))))))))))
Serios... Flaubert. Behehehehehe. Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing



_________________
"Luck is an offensive, abhorrent concept. The idea that there is a force in the universe tilting events in your favor or against it is ridiculous." ~ Sherlock Holmes ~ Elementary
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mrs. Hendry Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Mar 15 Feb 2005, 0:48    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Păi, Mrs. Hendry, sper ca nu ai față de patinaj vreo atitudine ... bovarica !... Laughing Laughing Laughing desi, ce rau ar fi intr-asta ?!... Laughing Laughing Laughing



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Mrs. Hendry
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 2360
Locație: pool hall

MesajTrimis: Mar 15 Feb 2005, 16:43    Titlul subiectului: :D Răspunde cu citat (quote)

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing



_________________
"Luck is an offensive, abhorrent concept. The idea that there is a force in the universe tilting events in your favor or against it is ridiculous." ~ Sherlock Holmes ~ Elementary
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mrs. Hendry Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Mrs. Hendry
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 2360
Locație: pool hall

MesajTrimis: Vin 14 Oct 2005, 1:13    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Tipii care se bat acum pe Eurosport au manushi precum cele de ski si nu de box. Very Happy Probabil pentru a-si putea baga unul celuilalt degetele-n ochi.

De asemenea m-am intrebat astazi de ce nu sunt ascutzite floretele cu care se lupta astia la campionate. Ar fi interesant sa-i vezi taindu-se.

Ce face Eurosportu' din om...
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing



_________________
"Luck is an offensive, abhorrent concept. The idea that there is a force in the universe tilting events in your favor or against it is ridiculous." ~ Sherlock Holmes ~ Elementary
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mrs. Hendry Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Irina
Addicted to snooker


Data înscrierii: 05/Dec/2005
Mesaje: 738
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mar 6 Dec 2005, 19:30    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

si eu mai urmaresc uneori tenis si box...



_________________
Paul Hunter - my role model in life. Forever be loved and never be forgotten!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Irina Trimite mesaj privat
The Rocket
Addicted to snooker


Data înscrierii: 31/Oct/2005
Mesaje: 133
Locație: Bucuresti/Militari

MesajTrimis: Mar 6 Dec 2005, 23:25    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Tenis, luptele din K1, fotbalul...curling (cred ca asa se scrie)...si sportul ala, nu stiu cum ii zice...in care la capatul unei piste, se afla o mica bila galbena, iar jucatorii, trebuie sa plaseze bilele lor cat mai aproape de ea. Un fel de curling, dar pe covor Very Happy


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui The Rocket Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Mar 6 Dec 2005, 23:46    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Se cheamă BOWLS și în Scoția se joacă și afară, pe zăpadă. Și mie-mi place foarte mult. La fel ca și curling-ul. (Tot în Scoția se află insulița din care se scoate granitul special din care sunt făcute pietrele de curling - insula Ailsa Craig.)



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
zsolt_tuser
Administrator


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 1248
Locație: Germania

MesajTrimis: Mie 7 Dec 2005, 0:53    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Am vazut si eu o de vreo doua-trei ori jocul acesta, dar mie imi place mai mult curling-ul. Mi se pare mai interesant pentru ca la curling se joaca mai mult tactic. La bowls conteaza mai mult precizia si mai putin jocul tactic.



_________________
"Computers are incredibly fast, accurate, and stupid. Human beings are incredibly slow, inaccurate, and brilliant. Together they are powerful beyond imagination."
Albert Einstein (1879 - 1955)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui zsolt_tuser Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Unele și altele Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Următoare
Pagina 3 din 12

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community