Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Cel mai "complet" jucator

 
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Forum general
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Mrs. Hendry
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 2360
Locație: pool hall

MesajTrimis: Sâm 2 Apr 2011, 14:36    Titlul subiectului: Cel mai "complet" jucator Răspunde cu citat (quote)

Tocmai ce se discuta pe chat la Freddy snooker despre cine este cel mai "complet" jucator de snooker in acest moment (eventual precum era Hendry pe vremuri)... Nu stiu cum sa spun altfel decat "complet", la modul: Constant, joc bun, psihic bun si asa mai departe...

Nu stiu daca isi are sensul acest topic, dar...

Voi cine credeti ca este?

Eu zic ca e John Higgins (minus evenimentele de anul trecut).



_________________
"Luck is an offensive, abhorrent concept. The idea that there is a force in the universe tilting events in your favor or against it is ridiculous." ~ Sherlock Holmes ~ Elementary
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mrs. Hendry Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
skorpyo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Mar/2011
Mesaje: 674
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mar 5 Apr 2011, 2:54    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Mark Selby Very Happy

O evolutie formidabila,in decurs de cativa ani, acum deja de pe locul 2 mondial se apropie hotarat de Williams 8) Si-a dezvoltat constant jocul, are un psihic bun k de o vreme ajunge in multe finale si din pacate alearga umar la umar pana la final,unde a avut nesansa sa nu ridice toate trofeele... Rolling Eyes



_________________
Enjoy the moment Wink
Laureat al Premiului Oscue - International Championship 2014, World Grand Prix 2019, Campionatul Mondial 2023
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui skorpyo Trimite mesaj privat
snookerfan97
Addicted to snooker


Data înscrierii: 27/Ian/2010
Mesaje: 739
Locație: Brasov

MesajTrimis: Mar 5 Apr 2011, 19:43    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Si eu cred ca cel mai complet jucator al momentului este John Higgins. Ajunge constant in fazele superioare ale turneelor importante, este bine clasat, face constant breakuri si demonstreaza ca este deasemenea foarte puternic pe plan psihic.



_________________
Whoever called snooker 'chess with balls' was rude, but right.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snookerfan97 Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
chitu90
More than a fan


Data înscrierii: 06/Iun/2012
Mesaje: 35

MesajTrimis: Mie 6 Iun 2012, 22:23    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Imi placea foarte mult de Paul Hunter. Acum sunt de parere ca John Higgins este cel mai valoros jucator.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui chitu90 Trimite mesaj privat
snooky
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Ian/2006
Mesaje: 1210
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Vin 27 Iul 2012, 14:55    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

pt mine tot jimmy ramane cel mai bun! Embarassed Very Happy



_________________
"Stie ce e iubirea acela care iubeste fara speranta".
Cine iubeste,aiureaza".
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snooky Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Forum general Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community