Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Premiul Oscue pentru pronostic - Campionatul mondial 2011
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3 ... 18, 19, 20, 21  Următoare
 
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2010-2011 » Campionatul mondial 2011
Subiectul anterior :: Subiectul următor  

Păstrăm sau nu pentru sezonul următor punctajul dublu la pronosticurile pentru CM ?
Da, rămâne punctajul dublu
72%
 72%  [ 27 ]
Nu, renunțăm la punctajul dublu
27%
 27%  [ 10 ]
Voturi totale : 37

Autor Mesaj
mihtudor
Addicted to snooker


Data înscrierii: 19/Sep/2010
Mesaje: 214

MesajTrimis: Dum 1 Mai 2011, 12:51    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Judd Trump - John Higgins



_________________
Laureat al Premiului Oscue - Campionatul Mondial 2012, Campionatul Mondial 2014
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui mihtudor Trimite mesaj privat
cataline
Addicted to snooker


Data înscrierii: 28/Apr/2008
Mesaje: 197
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Dum 1 Mai 2011, 13:22    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Judd Trump - John Higgins



_________________
Laureat al Premiului Oscue - Grand Prix 2009, Premier League 2009, Masters 2011
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui cataline Trimite mesaj privat
Posseidon
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Noi/2004
Mesaje: 459
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Dum 1 Mai 2011, 13:32    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Judd Trump - John Higgins



_________________
I'm unclean, a libertine
Laureat al Premiului Oscue - Campionatul Mondial 2019
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Posseidon Trimite mesaj privat
MihaiMese
Moderator


Data înscrierii: 02/Apr/2009
Mesaje: 761
Locație: Cluj-Napoca

MesajTrimis: Dum 1 Mai 2011, 13:58    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Judd Trump - John Higgins



_________________
"Snooker is a game of simple shots played to perfection." - Joe Davis
Laureat al Premiului Oscue - Masters 2012
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui MihaiMese Trimite mesaj privat
zsolt_tuser
Administrator


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 1248
Locație: Germania

MesajTrimis: Lun 2 Mai 2011, 23:21    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

CLASAMENTUL

Loc - Participant - Puncte - Procentaj - Puncte finala - Puncte semifinala - Puncte sferturi - Puncte optimi - Puncte saisprezecimi



_________________
"Computers are incredibly fast, accurate, and stupid. Human beings are incredibly slow, inaccurate, and brilliant. Together they are powerful beyond imagination."
Albert Einstein (1879 - 1955)


Ultima modificare efectuată de către zsolt_tuser la Mar 3 Mai 2011, 0:25, modificat de 1 dată în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui zsolt_tuser Trimite mesaj privat
ohino
Addicted to snooker


Data înscrierii: 17/Mar/2010
Mesaje: 143

MesajTrimis: Lun 2 Mai 2011, 23:31    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

mie imi pare gresit clasamentul, reverificati. Zenart a mizat in finala pe Judd. Ohino pe Higgins. Scuzati implicarea


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui ohino Trimite mesaj privat
Undergrow
Addicted to snooker


Data înscrierii: 12/Dec/2010
Mesaje: 306
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Lun 2 Mai 2011, 23:31    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Felicitari zenart! Pacat ca nu a castigat favoritul tau!

O corectie in ce priveste pronosticurile mele. Desi apreciez pronosticurile in plus oferite de zsolt, finala precum si un meci din sferturi nu le-am nimerit, prin urmare ar trebui sa fie 0 1 2 6 10, in total 19 Smile


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Undergrow Trimite mesaj privat
Lady Croft
Addicted to snooker


Data înscrierii: 24/Noi/2004
Mesaje: 1980
Locație: Petrosani (Hunedoara)

MesajTrimis: Lun 2 Mai 2011, 23:32    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Felicitari tuturor! Applause



_________________
It all can be over in just one blink of an eye...but the memory will always remain in the mind! NEVER FORGETT...ALWAYS REMEMBER!
I  Snooker!
Laureată a Premiului Oscue - China Open 2011
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Lady Croft Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
zsolt_tuser
Administrator


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 1248
Locație: Germania

MesajTrimis: Lun 2 Mai 2011, 23:35    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Imi cer scuze. S-a strecurat o greseala. Trebuie sa refac clasamentul... Embarassed



_________________
"Computers are incredibly fast, accurate, and stupid. Human beings are incredibly slow, inaccurate, and brilliant. Together they are powerful beyond imagination."
Albert Einstein (1879 - 1955)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui zsolt_tuser Trimite mesaj privat
MihaiMese
Moderator


Data înscrierii: 02/Apr/2009
Mesaje: 761
Locație: Cluj-Napoca

MesajTrimis: Lun 2 Mai 2011, 23:48    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Da, nici eu nu am nimerit finala, taie-mi și mie un punct Smile



_________________
"Snooker is a game of simple shots played to perfection." - Joe Davis
Laureat al Premiului Oscue - Masters 2012
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui MihaiMese Trimite mesaj privat
leuladrian
Addicted to snooker


Data înscrierii: 31/Ian/2010
Mesaje: 109
Locație: Constanta

MesajTrimis: Lun 2 Mai 2011, 23:56    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

eu nu ma asteptam sa ies pe 16..sunt in top 16!!!! Very Happy



_________________
the wall pink floyd
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui leuladrian Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
gi0nel
Addicted to snooker


Data înscrierii: 05/Feb/2011
Mesaje: 435
Locație: Bistrita, Cluj

MesajTrimis: Lun 2 Mai 2011, 23:57    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

la mine am calculat cam asa 13+5+3+2+1, m-am verificat odata, daca se mai poate o verificare ar fi super. mersi.



_________________
Laureat al Premiului Oscue - Shanghai Masters 2014, UK Championship 2014
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui gi0nel Trimite mesaj privat
ohino
Addicted to snooker


Data înscrierii: 17/Mar/2010
Mesaje: 143

MesajTrimis: Mar 3 Mai 2011, 0:15    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

din nou revin si iar scuze. Ste_fan-snooker are 12 corecte in 16-mi si nu 13. Sorry


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui ohino Trimite mesaj privat
Daros
Addicted to snooker


Data înscrierii: 10/Dec/2010
Mesaje: 417
Locație: Flora, NO

MesajTrimis: Mar 3 Mai 2011, 0:33    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cred că sînt mai multe rezultate eronate, mie nu mi-a fost punctat pronosticul din finală; situație similară și pentru CosminCtin. Să avem răbdare pînă va reface Zsolt întreg clasamentul; pe urmă ohino, poți confrunta cu tabelul făcut de tine.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Daros Trimite mesaj privat
ohino
Addicted to snooker


Data înscrierii: 17/Mar/2010
Mesaje: 143

MesajTrimis: Mar 3 Mai 2011, 0:45    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

tabelul facut de mine e la nivel comparativ, care pentru a fi foarte precis trebuia revazut nitel si unde se mai pot strecura greseli. E doar un tabel personal.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui ohino Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2010-2011 » Campionatul mondial 2011 Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3 ... 18, 19, 20, 21  Următoare
Pagina 19 din 21

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community