Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Discuții
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4 ... 28, 29, 30  Următoare
 
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2011-2012 » Seria PTC - EPTC. TURNEUL FINAL
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Adi4Ebbo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Sep/2010
Mesaje: 1194
Locație: Craiova

MesajTrimis: Joi 23 Iun 2011, 15:50    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

snookerronnie a scris:
Bravo Ronnie! Poate ca acesta e inceputul pentru un nou Ronnie O'Sullivan! Party Party Majoreta Yeah

inceputul sfarsitului ... nu cred ca Ronnie va mai ajunge sa joace ca acum 2-3-4-5 ani.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Adi4Ebbo Trimite mesaj privat
snookerronnie
Addicted to snooker


Data înscrierii: 02/Dec/2010
Mesaje: 244

MesajTrimis: Joi 23 Iun 2011, 20:02    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Haide totusi sa nu vorbim chiar asa pana nu vedem exact cum sta treaba! Poate si eu ma pripesc sa zic ca Ronnie va fii fabulos anul acesta dar cred ca oricine imi va permite acest subiectivism dat fiind ca vorbim de favoritul meu in materie de snooker pentru ca altul nu mai exista si ma indoiesc ca daca va mai fii vreodata va insemna la fel de mult pentru mine! Poate pare prostesc pentru cei pe care Ronnie ii lasa indiferenti dar cel mai mult pentru mine insemna ce a zis el dupa acest turneu si anume ca isi va mai acorda 1 an poate 2 in care sa incerce sa fie mai bun si ca pentru el acest sezon in special este foarte important!
Cred ca am dreptate sa cred ca daca Ronnie isi doreste va mai juca lejer cativa ani de acum inainte fara ca cineva sa ii fie superior iar timpul ne va arata cine are dreptate!
E mult mai usor sa zici despre un jucator la peste 35 de ani ca i se apropie sfarsitul mai dificil mi se pare sa crezi ca acest jucator va reveni la o forma ca aceea de odinioara!
N-ar fi primul sportiv care ar reusi asta si nici primul jucator de snooker, exemplele sunt nenumarate!
Asa ca strig din toata inima, COME ON RONNIE! Smile Smile



_________________
Laureat al Premiului Oscue - China Open 2012, UK Championship 2021
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snookerronnie Trimite mesaj privat
skorpyo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Mar/2011
Mesaje: 673
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Vin 24 Iun 2011, 14:01    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Da, bv lui Smile Nu sunt nici pe departe fanul lui dar recunosc ca el este poate cel mai mare talent oferit de snooker in ultimele doua decenii si ar fi frumos sa demonstreze ca inca mai poate sa castige turnee cu usurinta, sa redevina acel Ronnie pe care multi jucatori tineri il idolatrizeaza si ai carui fani aproape "explodeaza" in urale si incurajari atunci cand este prezentat in arena de joc la fiecare turneu,oriunde in lumea asta.

Personal, cred ca va da tot ce are mai bun acum,anul asta. Daca nu-si gaseste motivarea e de rau, pentru ca din spate vine "o armata" de tineri valorosi ,infometati de victorii si afirmare ,gata sa ii ia locul..si amintesc doar de unul ce-i seamana bine ca joc zic eu si cu un mare potential,demonstrat : Judd Trump Rolling Eyes



_________________
Enjoy the moment Wink
Laureat al Premiului Oscue - International Championship 2014, World Grand Prix 2019, Campionatul Mondial 2023
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui skorpyo Trimite mesaj privat
sevvilla86
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Dec/2005
Mesaje: 1532
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Joi 30 Iun 2011, 1:03    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cu destula intarziere, spun si eu bravo, Ronnie! Very Happy Nu sunt deloc un fan al competitiilor PTC/EPTC, al caror rost nu prea il vad, dar nu pot sa nu ma bucur pentru el... Nu neaparat pentru castigarea turneului ci pentru atitudinea pe care o arata de cateva luni incoace, mai precis de la Campionatul Mondial. De cand il urmaresc nu cred ca l-am mai vazut intr-o stare atat de buna si sunt sigur ca daca va continua pe aceasta linie va avea un sezon excelent. Wink

PS: Am facut cum am facut, si mesajul 1000 a fost despre un turneu castigat de Ronnie. Laughing


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui sevvilla86 Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Dum 7 Aug 2011, 15:09    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Reanne câștigă al doilea meci în mod categoric (închidere de masă de 95 de puncte în frame-ul al 3-lea).



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
tavy2008
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Aug/2008
Mesaje: 354
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Dum 7 Aug 2011, 20:00    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Clara White a scris:
Reanne câștigă al doilea meci în mod categoric (închidere de masă de 95 de puncte în frame-ul al 3-lea).



Felicitari lui Reanne, probabil s-a antrenat intens cu Mark - sotiorul ei.Laughing

Totusi, Clara, as vrea sa te intreb daca ai idee ce se intampla cu Michael Judge, e intr-o cadere furtunoasa in clasament, nu mai joaca nimic, are vreo depresie? Imi placea Michael, juca foarte bine, de ce nu se mai antreneaza?



_________________
/STEPHEN LEE/
Laureat al Premiului Oscue - German Masters 2011, German Masters 2012, Haikou World Open 2012, Shanghai Masters 2012, Welsh Open 2014
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui tavy2008 Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Lun 8 Aug 2011, 0:06    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Tavy, numai cu Mark Allen nu se mai antrenează Reanne ! Cei doi nu prea mai comunică decât prin avocați. Iar fetița se numește Lauren Evans, nu Lauren Allen (apropo de puștoaică : o poză de ieri, 7 august).

Lui Michael Judge (Mick, cum i se spune) nu i s-a întâmplat nimick – în afară de faptul că e mai tot timpul în forma proastă. A rămas băiat vesel și simpatic, dar ultimele lui trei sezoane au oscilat între prost și dezastruos. Se pare că e în revenire totuși, numai că Reanne a "mâncat foc" în acest weekend – ghinionul lui...



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
tavy2008
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Aug/2008
Mesaje: 354
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Lun 8 Aug 2011, 5:53    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Clara White a scris:
Tavy, numai cu Mark Allen nu se mai antrenează Reanne ! Cei doi nu prea mai comunică decât prin avocați. Iar fetița se numește Lauren Evans, nu Lauren Allen (apropo de puștoaică : o poză de ieri, 7 august).

Lui Michael Judge (Mick, cum i se spune) nu i s-a întâmplat nimick – în afară de faptul că e mai tot timpul în forma proastă. A rămas băiat vesel și simpatic, dar ultimele lui trei sezoane au oscilat între prost și dezastruos. Se pare că e în revenire totuși, numai că Reanne a "mâncat foc" în acest weekend – ghinionul lui...


UAU !!! Nu stiam ca este atat de grav !!! Stiam doar de niste neintelegeri, desi asa se cam explica si usoara scadere de forma a lui Mark !!!
Fetita lor este o dulceata (de cirese amare ca este cea mai buna si mai fina Laughing ) si la varsta ei vad ca are si un trofeu in mana !!! Este al lui tati, al lui mami sau FABULOS chiar al ei ?

Cat despre Mick, sa puna mana sa revina macar in top 64, nu as vrea sa-l pierdem din Main Tour !!!

Multumesc frumos Clara !!! Very Happy

P.S. Cred ca e chiar trofeul ei, parca scrie pe el Lauren Evans !!! Applause Majoreta Deci eu sunt fanul ei numarul 1 de pe acum !!!! Laughing



_________________
/STEPHEN LEE/
Laureat al Premiului Oscue - German Masters 2011, German Masters 2012, Haikou World Open 2012, Shanghai Masters 2012, Welsh Open 2014
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui tavy2008 Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Lun 8 Aug 2011, 12:47    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

N-am întrebat despre micul trofeu, dar, da, situația cuplului este dincolo de orice reconciliere. Din fericire (dacă se poate spune așa ceva), cei doi n-au fost niciodată căsătoriți oficial. Bătălia juridică are ca obiect pensia de întreținere pe care Mark Allen trebuie s-o plătească fetiței și drepturile de vizitare.

Superbă închiderea de masă de 140 reușită de James Wattana.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
gi0nel
Addicted to snooker


Data înscrierii: 05/Feb/2011
Mesaje: 435
Locație: Bistrita, Cluj

MesajTrimis: Lun 8 Aug 2011, 13:37    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Sa stiti ca cine vrea poate urmari 2 meciuri deodata de la PTC2:


Se pare ca am dat acelasi link... dar daca intrati aici http://www.lshunter.tv/other-live-streaming-video.html
si alegeti snooker, apoi other links, sunt 2 linkuri cu cele 2 mese.



_________________
Laureat al Premiului Oscue - Shanghai Masters 2014, UK Championship 2014


Ultima modificare efectuată de către gi0nel la Lun 8 Aug 2011, 16:39, modificat de 1 dată în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui gi0nel Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Lun 8 Aug 2011, 15:14    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ce păcat ! Barry Pinches ratează ultima bilă neagră și... 140 Arrow http://www.youtube.com/watch?v=mQnkLuncSwE



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Shcarmens
Addicted to snooker


Data înscrierii: 30/Mar/2011
Mesaje: 319
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Lun 8 Aug 2011, 20:12    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Clara White a scris:
Ce păcat ! Barry Pinches ratează ultima bilă neagră și... 140 Arrow http://www.youtube.com/watch?v=mQnkLuncSwE


Cred ca Barry il idolatrizeaza pe Kendo, de il copiaza la masa de snooker Laughing .



_________________
Laureată a Premiului Oscue - Haikou World Open 2013, China Open 2013
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Shcarmens Trimite mesaj privat
Raul22_Rocket
Addicted to snooker


Data înscrierii: 09/Mai/2010
Mesaje: 130
Locație: Sibiu

MesajTrimis: Lun 8 Aug 2011, 23:23    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Clara White a scris:
Ce păcat ! Barry Pinches ratează ultima bilă neagră și... 140 Arrow http://www.youtube.com/watch?v=mQnkLuncSwE


mare, mare, mare pacat !!!



_________________
Fan Ronnie O'Sullivan...
Laureat al Premiului Oscue - UK Championship 2010
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Raul22_Rocket Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Mar 9 Aug 2011, 10:00    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Au mai pățit-o și alții Arrow http://www.snookerforum.ro/viewtopic.php?t=879 – thread deschis, ieri, de Mircea, pe această temă dureroasă (până și pentru spectatori, fiindcă deși nu tu ești la masă, nu se poate să nu rămâi cu o foarte neplăcută senzație de treabă nedusă până la capăt).

Apropo de neducerea treburilor până la capăt : scuze, Ladies & Gents, sunt pe niște coclauri unde depind de conexiune via mobil, iar astă-noapte, după ora 1, habar n-am ce s-a întâmplat, dar n-am mai putut accesa anumite site-uri, printre care și cel de față. De asta n-am încheiat, ca de obicei, pagina de rezultate și n-am postat programarea meciurilor din ziua următoare.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
gi0nel
Addicted to snooker


Data înscrierii: 05/Feb/2011
Mesaje: 435
Locație: Bistrita, Cluj

MesajTrimis: Mar 9 Aug 2011, 15:24    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

In turul doi vom avea, in aceasta dupa-masa, Ronnie O'Sullivan vs Stephen Hendry Very Happy. Nu-i de ratat meciul.



_________________
Laureat al Premiului Oscue - Shanghai Masters 2014, UK Championship 2014
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui gi0nel Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2011-2012 » Seria PTC - EPTC. TURNEUL FINAL Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4 ... 28, 29, 30  Următoare
Pagina 3 din 30

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community