Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Discuții
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3 ... 26, 27, 28, 29, 30  Următoare
 
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2011-2012 » Seria PTC - EPTC. TURNEUL FINAL
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
rooniefan
Addicted to snooker


Data înscrierii: 24/Dec/2007
Mesaje: 735
Locație: Targoviste

MesajTrimis: Mar 20 Dec 2011, 8:37    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Acest domn pe numele sau Ronnie ar trebui sa se mai salveze si singur.



_________________
Un sport nobil pentru oameni nobili.
Laureat al Premiului Oscue - Campionatul Mondial 2013, Campionatul Mondial 2016, Campionatul Mondial 2017
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui rooniefan Trimite mesaj privat
Ocnenodis hg
Addicted to snooker


Data înscrierii: 18/Sep/2011
Mesaje: 954
Locație: constanta

MesajTrimis: Joi 22 Dec 2011, 10:14    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Si prietene Rooniefan iata ceva...
...care nu stiai anume daca clasamentele s-ar fi intocmit pe stilul clasic adica cel utilizat pana acum doua sezoane inca de la inceputul sezonului Ronnie este in afara de Top 16 iar acum este pe "onorabilul" loc 19 datorita sezonului trecut slab si la fel si al inceputului acestui sezon.Acum in clasamentul mondial oficial,cel actual,isi ocupa pozitia doar datorita inertiei adica punctelor din sezonul 2009/2010 asa ca are destul de munca in urmatoarele turnee daca vrea ca la sfarsitul actualului sezon sa ramana in Top 16.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Ocnenodis hg Trimite mesaj privat
rooniefan
Addicted to snooker


Data înscrierii: 24/Dec/2007
Mesaje: 735
Locație: Targoviste

MesajTrimis: Joi 22 Dec 2011, 12:10    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Care e legatura cu postul meu??



_________________
Un sport nobil pentru oameni nobili.
Laureat al Premiului Oscue - Campionatul Mondial 2013, Campionatul Mondial 2016, Campionatul Mondial 2017
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui rooniefan Trimite mesaj privat
cristian99
Addicted to snooker


Data înscrierii: 02/Oct/2011
Mesaje: 435
Locație: Slobozia

MesajTrimis: Joi 5 Ian 2012, 14:17    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Interesant,turneul se va desfasura pe o singura masa .


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui cristian99 Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Shcarmens
Addicted to snooker


Data înscrierii: 30/Mar/2011
Mesaje: 319
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Vin 6 Ian 2012, 11:01    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

La multi ani!
Cu toate, ca sunt sigura, ca majoritatea fanilor de pe acest forum cunosc link-urile stream-urilor unde pot vedea snooker live, iata unul dintre ele http://www.hahasport.com/.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - Haikou World Open 2013, China Open 2013
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Shcarmens Trimite mesaj privat
cristian99
Addicted to snooker


Data înscrierii: 02/Oct/2011
Mesaje: 435
Locație: Slobozia

MesajTrimis: Vin 6 Ian 2012, 11:52    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

A fost un meci bun.In primele jocuri,Maflin facea cate un break consistent(40sau50)dar Andrew Higginson a recuperat de fiecare data


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui cristian99 Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
skorpyo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Mar/2011
Mesaje: 674
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Sâm 7 Ian 2012, 23:55    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Meciuri frumoase la turneuasul asta final din serie , ma bucura audienta nemtilor la un sport practicat la 4 ace Wink Am fi putut avea un nou break maxim azi .. insa Mark Allen nu a fost suficient de atent/concentrat la a 14 bila neagra Rolling Eyes



_________________
Enjoy the moment Wink
Laureat al Premiului Oscue - International Championship 2014, World Grand Prix 2019, Campionatul Mondial 2023
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui skorpyo Trimite mesaj privat
Golan Trevize
Addicted to snooker


Data înscrierii: 18/Noi/2010
Mesaje: 248
Locație: Dom's Home

MesajTrimis: Dum 8 Ian 2012, 9:32    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Noaptea trecută... mă uitam la meciul lui Hendry... am văzut... 2-0. Ce bine... când colo a revenit Michael Holt (fără supărare... e un jucător bun, merită mult, dar eu am ținut cu Hendry și nu voiam să-l văd pierzând) și scorul era 2-2.

În frame-ul al cincilea cred că a fost cel care s-a decis prin repoziționarea bilei negre (se poate să mă înșel... oricum a fost tot la limită) și a fost și frame-ul care m-a făcut să închid televizorul... Am zis: dacă pierde și frame-ul ăsta Hendry pierde meciul, așa că lasă! Nu mă mai uit...

Ce am văzut eu... a fost un meci frumos, fără break-uri prea mari, jucat în zona tactică mai ales. Și mai ales Hendry reușea niște lovituri... de la distanță... sau nu neapărat, dar oricum curajoase... care arătau că e mare jucător. Din păcate nu știu de ce nu reușește să se adune când e în bile. Pierde controlul mesei. Și Michael a arătat un joc foarte bun, deși a ratat cred că în jocul al doilea oportunitatea de a egala și i-a făcut cadou frame-ul lui Hendry. A fost mai mereu aproape de victorie în primele două frame-uri, dar și le-a adjudecat adversarul.

Una peste alta... astăzi se pare că Hendry va juca împotriva compatriotului și tizului său Stephen Maguire... Din ce am văzut ieri: Maguire e de învins, deși e capabil să câștige meciul dintr-o vizită la masă. Și nu cred că va rata la fel ca Michael Holt ocaziile. Așa că Hendry va avea meci greu. Și dacă ar fi așa să pariez... aș zice că Maguire e favorit. Totuși, niciun meci nu e dinainte jucat... iar Hendry e Hendry. Sper ca măcar să facă un meci bun și să nu mă facă iar să închid browserul sau televizorul ca să nu văd cum pierde....



_________________
#seeuspacecowboys #seeuspacecowgirls #2071
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Golan Trevize Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
cristian99
Addicted to snooker


Data înscrierii: 02/Oct/2011
Mesaje: 435
Locație: Slobozia

MesajTrimis: Dum 8 Ian 2012, 10:39    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

In meciul Hendry-Holt am avut emoti pentru Hendry,mai ales in jocul incheiat prin repozitionarea bilei negre.Michael Holt poate castiga orce meci daca este in forma Wink . Eram pe cale sa inchid si eu televizorul,dar am schimbat canalul pe eurosport 2 dar am revenit imediat dupa acel joc la bila neagra.Stephen Hendry are o sansa mare de a castigat un turneu. Ultimul turneu castigat de Hendry este Malta cup in anul 2005


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui cristian99 Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
hendry147
Vizitator





MesajTrimis: Dum 8 Ian 2012, 12:51    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Hendry poate sa iasa si din top 5000, el va ramane cel mai mare jucator din istoria acestui sport. Nimeni, niciodata nu-l va intrece.


Sus
Golan Trevize
Addicted to snooker


Data înscrierii: 18/Noi/2010
Mesaje: 248
Locație: Dom's Home

MesajTrimis: Dum 8 Ian 2012, 13:01    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

hendry147 a scris:
Hendry poate sa iasa si din top 5000, el va ramane cel mai mare jucator din istoria acestui sport. Nimeni, niciodata nu-l va intrece.

Nu cred că asta contează. Eu cred că cei care-l susțin... mai vor să mai dea o reprezentație ca pe vremuri, să domine măcar un turneu și să revină - dacă e posibil în top 16 - ca apoi să se retragă... glorios.

Evident că va rămâne o legendă, dar acum cât e în activitate mai vrem să-l mai vedem măcar o dată câștigând un turneu... poate capătă din nou încredere, cine știe!

Hendry, cumva... merită să se retragă glorios. Și cred că și el își dorește asta.



_________________
#seeuspacecowboys #seeuspacecowgirls #2071
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Golan Trevize Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20199
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Dum 8 Ian 2012, 17:13    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

http://hu.justin.tv/pot16black

Come on, Hendo !



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
skorpyo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Mar/2011
Mesaje: 674
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Dum 8 Ian 2012, 17:17    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nice one dna. Clara Smile Player .. nu stiam ca se poate ,ce putin din interfata aia cu silverlight. Multumesc Wink



_________________
Enjoy the moment Wink
Laureat al Premiului Oscue - International Championship 2014, World Grand Prix 2019, Campionatul Mondial 2023
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui skorpyo Trimite mesaj privat
danacateia
Addicted to snooker


Data înscrierii: 14/Sep/2009
Mesaje: 967
Locație: Brasov

MesajTrimis: Dum 8 Ian 2012, 17:21    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Multumim Clara!Pacat ca nu se transmite si la televizor Crying or Very sad
Ma bucur pentru Perry ca e in finala...eu as fi pariat pe Gould.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - UK Championship 2009, Turneul special de calificare la Masters 2010, China Open 2010
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui danacateia Trimite mesaj privat
hendry147
Vizitator





MesajTrimis: Dum 8 Ian 2012, 17:31    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ce frumos ar fi un titlu la implinirea varstei de 43 de ani pt Hendry


Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2011-2012 » Seria PTC - EPTC. TURNEUL FINAL Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3 ... 26, 27, 28, 29, 30  Următoare
Pagina 27 din 30

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community