Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Discuții
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3 ... 27, 28, 29, 30  Următoare
 
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2011-2012 » Seria PTC - EPTC. TURNEUL FINAL
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
skorpyo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Mar/2011
Mesaje: 673
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Dum 8 Ian 2012, 18:20    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

hendry147 a scris:
Ce frumos ar fi un titlu la implinirea varstei de 43 de ani pt Hendry


Se prea poate ! Eu pe el pariez ,etapa asta , joaca exemplar,impotriva unui adversar in maxim de forma .. aproape fara greseala . Hai Hendry !



_________________
Enjoy the moment Wink
Laureat al Premiului Oscue - International Championship 2014, World Grand Prix 2019, Campionatul Mondial 2023
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui skorpyo Trimite mesaj privat
hendry147
Vizitator





MesajTrimis: Dum 8 Ian 2012, 18:26    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

skorpyo a scris:
hendry147 a scris:
Ce frumos ar fi un titlu la implinirea varstei de 43 de ani pt Hendry


Se prea poate ! Eu pe el pariez ,etapa asta , joaca exemplar,impotriva unui adversar in maxim de forma .. aproape fara greseala . Hai Stephen !




Are tot ce-i trebuie, constanta nu mai are la varsta asta.


Sus
hendry147
Vizitator





MesajTrimis: Dum 8 Ian 2012, 18:45    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Si iar rateaza Maguire si nu lasa nimic. Iar rateaza Hendry si lasa. Parca vad un meci intre Higgins sau Selby si oricare alt jucator din circuit


Sus
hendry147
Vizitator





MesajTrimis: Dum 8 Ian 2012, 18:51    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Deja a devenit penibil, am mutat la poker, e mai interesant.


Sus
cristian99
Addicted to snooker


Data înscrierii: 02/Oct/2011
Mesaje: 435
Locație: Slobozia

MesajTrimis: Dum 8 Ian 2012, 18:54    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Pacat, Hendry a avut o sansa Sad


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui cristian99 Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
danacateia
Addicted to snooker


Data înscrierii: 14/Sep/2009
Mesaje: 967
Locație: Brasov

MesajTrimis: Dum 8 Ian 2012, 19:16    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Si ce mult mi-am dorit sa o fructifice,a fost foarte aproape.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - UK Championship 2009, Turneul special de calificare la Masters 2010, China Open 2010
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui danacateia Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Dum 8 Ian 2012, 22:30    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Rezultatele seriei :

PTC 1 Ronnie O’Sullivan 4-0 Joe Perry
PTC 2 Judd Trump 4-0 Ding Junhui
PTC 3 Ben Woollaston 4-2 Graeme Dott
PTC 4 Andrew Higginson 4-1 John Higgins
PTC 5 Ronnie O’Sullivan 4-2 Matthew Stevens
PTC 6 Michael Holt 4-2 Dom Dale

EPTC 1 Mark Selby 4-0 Mark Davis
EPTC 2 Neil Robertson 4-1 Ricky Walden
EPTC 3 Neil Robertson 4-1 Judd Trump
EPTC 4 Judd Trump 4-3 Ronnie O’Sullivan
EPTC 5 Tom Ford 4-3 Martin Gould
EPTC 6 Stephen Maguire 4-2 Joe Perry
.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
cristian99
Addicted to snooker


Data înscrierii: 02/Oct/2011
Mesaje: 435
Locație: Slobozia

MesajTrimis: Dum 4 Mar 2012, 16:23    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Va urma Marea Finala Smile si sper ca Roonie va castiga Majoreta


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui cristian99 Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Ocnenodis hg
Addicted to snooker


Data înscrierii: 18/Sep/2011
Mesaje: 951
Locație: constanta

MesajTrimis: Mie 14 Mar 2012, 12:56    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Si chiar acest "miniturneu" se...
...disputa intr-un asemenea anonimat deoarece eu unul nu am gasit pe vreo cale transmisa disputa care il deschide?


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Ocnenodis hg Trimite mesaj privat
golanashu



Data înscrierii: 29/Ian/2012
Mesaje: 2

MesajTrimis: Mie 14 Mar 2012, 13:07    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ocnenodis hg a scris:
Si chiar acest "miniturneu" se...
...disputa intr-un asemenea anonimat deoarece eu unul nu am gasit pe vreo cale transmisa disputa care il deschide?


macar niste rezultate live nu am gasit:(


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui golanashu Trimite mesaj privat
lilimm
A super fan


Data înscrierii: 26/Apr/2011
Mesaje: 58

MesajTrimis: Mie 14 Mar 2012, 14:01    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

golanashu a scris:

macar niste rezultate live nu am gasit:(

live scores si rezultatele meciurilor: http://livescores.worldsnookerdata.com/LiveScores.aspx?t=2991

Ma bucur foarte mult de victoria lui Jack Lisowski. Bravo!!!!


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui lilimm Trimite mesaj privat
Ocnenodis hg
Addicted to snooker


Data înscrierii: 18/Sep/2011
Mesaje: 951
Locație: constanta

MesajTrimis: Mie 14 Mar 2012, 20:59    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Moshu este la curent cu site-ul World Snooker...
...inclusiv cu Live Scores insa daca de ex pe Ha Ha Sport s-a dat intalniri din calificari iata ca de la acest turneu nu dau si erau cativa jucatori pe care nu ii prea vedem pe sticla si cum tuneul se joaca la o singura masa era o buna ocazie de a-i vedea.Dar asa este cand sa se aleaga praful!


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Ocnenodis hg Trimite mesaj privat
skorpyo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Mar/2011
Mesaje: 673
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mie 14 Mar 2012, 23:45    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Foarte ciudata decizia organizatorilor de a "sarii" peste transmisiile tv in prima zi a turneului .. nici un stream,nici site-uri de pariuri macar ... nema camere ,n-am mai vazut asa ceva Rolling Eyes Au pus o singura masa azi si au luat o decizie tare ciudata de a debuta "in bezna" . Cu toate astea, observ in program ca turneul va fi pe Eurosport in zilele ce urmeaza .. sa fie oare Laughing



_________________
Enjoy the moment Wink
Laureat al Premiului Oscue - International Championship 2014, World Grand Prix 2019, Campionatul Mondial 2023
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui skorpyo Trimite mesaj privat
Cristi
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Ian/2010
Mesaje: 588
Locație: Galati

MesajTrimis: Joi 15 Mar 2012, 8:02    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Programul meciurilor televizate: http://www.worldsnooker.com/page/PTCGrandFinalsArticle/0,,13165~2652934,00.html



_________________
Laureat al Premiului Oscue - Masters 2013, Players Championship 2019
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Cristi Trimite mesaj privat
Ocnenodis hg
Addicted to snooker


Data înscrierii: 18/Sep/2011
Mesaje: 951
Locație: constanta

MesajTrimis: Joi 15 Mar 2012, 11:47    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Si nu stiu cum reuseste galezul M.Stevens...
...sa calce in strachini chiar in debuturi si nu prea ma deranjeaza infrangerea in sine ci si scorul de neprezentare la care a pierdut in fata lui R,Walden care in mod cert debutul urmatorului sezon il va gasi in Top 16 in locul Capitanului A.Carter care ca sa ramana in primul esalon al snookerului mondial la ultimele doua turnee ramase ar trebui sa ajunga prin semifinale.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Ocnenodis hg Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2011-2012 » Seria PTC - EPTC. TURNEUL FINAL Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3 ... 27, 28, 29, 30  Următoare
Pagina 28 din 30

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community