Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Cupa României 2011
Du-te la pagina 1, 2, 3  Următoare
 
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2010-2011 » Sezonul național 2011
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
RVI
Addicted to snooker


Data înscrierii: 13/Feb/2011
Mesaje: 337

MesajTrimis: Mie 29 Iun 2011, 20:01    Titlul subiectului: Cupa României 2011 Răspunde cu citat (quote)

Vad ca nu scrie nimeni nimic despre asta aici.
Weekend-ul viitor , 9-10 iulie, avem cea mai importanta competitie de snooker nationala, in Bucuresti, la Centrul National. Chiar ar fi frumos sa participe cat mai multi jucatori, din toata tara.
Sper ca nu e considerata reclama.... Detalii aveti pe site-ul Federatiei ( http://www.snooker.ro ), unde gasiti si numere de telefon la care puteti suna pentru inscriere. Competitia e deschisa pentru oricine, conditia de intrare fiind doar taxa de 50 de lei si PAPIONUL!!!



Uploaded with ImageShack.us


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui RVI Trimite mesaj privat
MihaiMese
Moderator


Data înscrierii: 02/Apr/2009
Mesaje: 761
Locație: Cluj-Napoca

MesajTrimis: Joi 30 Iun 2011, 11:16    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Mulțumesc pentru informație, nu știu de ce țineam minte că ar fi fost în august, și vreau să particip; bine că am aflat la timp. Vezi că ai inclus o virgulă la final în link-ul către site-ul federației



_________________
"Snooker is a game of simple shots played to perfection." - Joe Davis
Laureat al Premiului Oscue - Masters 2012
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui MihaiMese Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20081
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Joi 30 Iun 2011, 11:48    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Am modificat eu mesajul lui RVI pentru ca linkul respectiv să poată fi folosit. Wink



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
RVI
Addicted to snooker


Data înscrierii: 13/Feb/2011
Mesaje: 337

MesajTrimis: Joi 30 Iun 2011, 11:54    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Multumesc pentru corectura si relocare. L-am scris cam in graba si nu stiam unde exact sa postez.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui RVI Trimite mesaj privat
sentence
Vizitator





MesajTrimis: Joi 30 Iun 2011, 15:50    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

stie cineva ce premii sunt?..nu inteleg de ce nu pun premiile..mi se pare o greseala de marketing cel putin de dat afara pe ala care se ocupa cu asta.
No ofence


Sus
RVI
Addicted to snooker


Data înscrierii: 13/Feb/2011
Mesaje: 337

MesajTrimis: Joi 30 Iun 2011, 18:35    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

sentence a scris:
stie cineva ce premii sunt?..nu inteleg de ce nu pun premiile..mi se pare o greseala de marketing cel putin de dat afara pe ala care se ocupa cu asta.
No ofence


Asta chiar ca e buna de tot. Am ras....

Lucrurile stau cam asa: premii nu sunt puse pentru ca nu sunt, iar cine "se ocupa" cu asta o face voluntar, pentru ca vrea sa ajute snookerul in Romania. E cam greu sa fie "dat afara".


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui RVI Trimite mesaj privat
sentence
Vizitator





MesajTrimis: Vin 1 Iul 2011, 10:46    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RVI a scris:
sentence a scris:
stie cineva ce premii sunt?..nu inteleg de ce nu pun premiile..mi se pare o greseala de marketing cel putin de dat afara pe ala care se ocupa cu asta.
No ofence


Asta chiar ca e buna de tot. Am ras....

Lucrurile stau cam asa: premii nu sunt puse pentru ca nu sunt, iar cine "se ocupa" cu asta o face voluntar, pentru ca vrea sa ajute snookerul in Romania. E cam greu sa fie "dat afara".


e.................................




Ultima modificare efectuată de către sentence la Mar 5 Iul 2011, 11:55, modificat de 1 dată în total
Sus
RVI
Addicted to snooker


Data înscrierii: 13/Feb/2011
Mesaje: 337

MesajTrimis: Vin 1 Iul 2011, 12:24    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nu o sa mai comentez despre asta aici. S-a tot dezbatut problema.
Daca voi mai juca in 2-3 ani poate o sa ne intalnim la un asa concurs.
Pana atunci, sper sa vad cat mai multi jucatori pe 9-10 la Bucuresti.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui RVI Trimite mesaj privat
MihaiMese
Moderator


Data înscrierii: 02/Apr/2009
Mesaje: 761
Locație: Cluj-Napoca

MesajTrimis: Vin 1 Iul 2011, 13:04    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

"No ofence" sentence, dar nu prea pari să trăiești în lumea reală; "intrare 3 milioane" (mă îndoiesc că ar veni un singur jucător, darămite 20-30), "televiziune gratis" (asta e și mai bună)!? Pe lângă critici gratuite, idei nerealiste... un astfel de comentariu pare mai potrivit pe hotnews decât pe un site de snooker.
Ești liber să discuți cu federația să te angajeze pentru marketing, sau deschide pe cont propriu un concurs cu "tarifele" pe care le-ai menționat; nu sta în fața monitorului bosumflat că nu primești premiul "1 de 100 de milioane", sau măcar unul dintre cele "două de 50", pentru vreo două breakuri de peste 20 de puncte (nu e o afirmație condescendentă sau atac la valoarea ta ca jucător, era estimativ la cât reușesc eu într-un joc).
Nu știu ce vârstă ai, dar în urmă cu mai puțin de 10 ani se poate considera că snooker în România nu prea exista. Mai citește și tu informațiile, vezi ce se face acum la Arad, Brașov si în multe alte orașe din țară. Nu ești singurul entuziast care să fie interesat să facă pro-bono lucrurile, sau din pasiune pentru acest sport. Vizitează Centrul Național, vezi și alte cluburi în București. Contactează pe e-mail unul din jucătorii din Main Tour și întreabă-l cât de repede a ajuns să aibă buzunarele pline doar din jocurile de snooker sau care ar fi profitul raportat la ora de antrenament.
Mai joacă și tu de plăcere, nu te arunca pe premii ca la Loto. Vor veni și premiile până la urmă, trebuie să ai răbdare, dar nu dacă le aștepți din spatele calculatorului.



_________________
"Snooker is a game of simple shots played to perfection." - Joe Davis
Laureat al Premiului Oscue - Masters 2012
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui MihaiMese Trimite mesaj privat
sentence
Vizitator





MesajTrimis: Vin 1 Iul 2011, 13:16    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

MihaiMese a scris:
"No ofence" sentence, dar nu prea pari să trăiești în lumea reală; "intrare 3 milioane" (mă îndoiesc că ar veni un singur jucător, darămite 20-30), "televiziune gratis" (asta e și mai bună)!? Pe lângă critici gratuite, idei nerealiste... un astfel de comentariu pare mai potrivit pe hotnews decât pe un site de snooker.
Ești liber să discuți cu federația să te angajeze pentru marketing, sau deschide pe cont propriu un concurs cu "tarifele" pe care le-ai menționat; nu sta în fața monitorului bosumflat că nu primești premiul "1 de 100 de milioane", sau măcar unul dintre cele "două de 50", pentru vreo două breakuri de peste 20 de puncte (nu e o afirmație condescendentă sau atac la valoarea ta ca jucător, era estimativ la cât reușesc eu într-un joc).
Nu știu ce vârstă ai, dar în urmă cu mai puțin de 10 ani se poate considera că snooker în România nu prea exista. Mai citește și tu informațiile, vezi ce se face acum la Arad, Brașov si în multe alte orașe din țară. Nu ești singurul entuziast care să fie interesat să facă pro-bono lucrurile, sau din pasiune pentru acest sport. Vizitează Centrul Național, vezi și alte cluburi în București. Contactează pe e-mail unul din jucătorii din Main Tour și întreabă-l cât de repede a ajuns să aibă buzunarele pline doar din jocurile de snooker sau care ar fi profitul raportat la ora de antrenament.
Mai joacă și tu de plăcere, nu te arunca pe premii ca la Loto. Vor veni și premiile până la urmă, trebuie să ai răbdare, dar nu dacă le aștepți din spatele calculatorului.


l............................




Ultima modificare efectuată de către sentence la Mar 5 Iul 2011, 11:54, modificat de 1 dată în total
Sus
TomiRaelian
Fan


Data înscrierii: 02/Mar/2010
Mesaje: 13
Locație: Craiova

MesajTrimis: Vin 1 Iul 2011, 15:00    Titlul subiectului: Salutare lui Sentence si tuturor Răspunde cu citat (quote)

Sper sa va vad pe toti la Cupa(cu cat mai multi, cu atat mai bine). Si sa fie una foarte disputata.

Toma Marinescu:)


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui TomiRaelian Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
muti
Addicted to snooker


Data înscrierii: 03/Mar/2009
Mesaje: 341
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Vin 1 Iul 2011, 17:50    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Si eu sper sa vedem multi jucatori anul acesta!



_________________
Laureat al Premiului Oscue - Welsh Open 2013, Masters 2014
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui muti Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Stefan Posea



Data înscrierii: 04/Iul/2011
Mesaje: 1

MesajTrimis: Lun 4 Iul 2011, 16:02    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

sentece, am fi fericiti sa te avem la cupa sambata viitoare alaturi de noi.chiar azi am vorbit cu directorul general al federatiei si zicea ca are nevoie de un manager sau daca nu, cel putin de niste idei pentru imbunatatirea si totodata mediatizarea snooker-ului pe plan intern si chiar international. Dupa 4 ani ar fi nevoie de un nou inceput si dupa cat de ambitios pari, cred ca ne poti ajuta Smile te asteptam sa intrii in comunitatea noastra:)


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Stefan Posea Trimite mesaj privat
sentence
Vizitator





MesajTrimis: Lun 4 Iul 2011, 22:39    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Stefan Posea a scris:
sentece, am fi fericiti sa te avem la cupa sambata viitoare alaturi de noi.chiar azi am vorbit cu directorul general al federatiei si zicea ca are nevoie de un manager sau daca nu, cel putin de niste idei pentru imbunatatirea si totodata mediatizarea snooker-ului pe plan intern si chiar international. Dupa 4 ani ar fi nevoie de un nou inceput si dupa cat de ambitios pari, cred ca ne poti ajuta Smile te asteptam sa intrii in comunitatea noastra:)


............................




Ultima modificare efectuată de către sentence la Mar 5 Iul 2011, 11:54, modificat de 1 dată în total
Sus
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20081
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Mar 5 Iul 2011, 11:28    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Bine ai venit, Ștefan ! Smile

Sentence, please, pot să înțeleg că ții să scrii "cool" dar noi, aici, credem că-i mai "cool" să folosim numai cuvințele din acelea care să nu trebuiască înlocuite cu asteriscuri. Laughing



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2010-2011 » Sezonul național 2011 Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina 1, 2, 3  Următoare
Pagina 1 din 3

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community