Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Cupa României 2011
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3  Următoare
 
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2010-2011 » Sezonul național 2011
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
sor2n



Data înscrierii: 06/Iul/2011
Mesaje: 1

MesajTrimis: Mie 6 Iul 2011, 19:28    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Si despre premii ce se aude Very Happy ???
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui sor2n Trimite mesaj privat
muti
Addicted to snooker


Data înscrierii: 03/Mar/2009
Mesaje: 341
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mie 6 Iul 2011, 21:48    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Salutari!

Grila de concurs este disponibila pe www.snooker.ro.

Bafta tuturor participantilor (inclusiv mie Laughing ) si meciuri frumoase!



_________________
Laureat al Premiului Oscue - Welsh Open 2013, Masters 2014
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui muti Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
ohino
Addicted to snooker


Data înscrierii: 17/Mar/2010
Mesaje: 143

MesajTrimis: Joi 7 Iul 2011, 14:42    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

nu vad sa participe Sandy, Mario, Max, Babken. are cineva detalii? Mi se pare prea la sincron neparticiparea, poate si altora.
Succes, bafta si joc bun tuturor.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui ohino Trimite mesaj privat
CosminCtin
Addicted to snooker


Data înscrierii: 15/Feb/2008
Mesaje: 552
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Joi 7 Iul 2011, 15:27    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Babken e in Austria la Eurotour zilele astea, iar Daniel Bontea / Marius Ancuta cred ca sunt prinsi cu comentariul la snooker pe Eurosport.



_________________
Laureat al Premiului Oscue - World Open 2010, Shanghai Masters 2011, World Grand Prix 2015
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui CosminCtin Trimite mesaj privat
ohino
Addicted to snooker


Data înscrierii: 17/Mar/2010
Mesaje: 143

MesajTrimis: Sâm 9 Iul 2011, 13:19    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

ceva rezultate până acum sunt disponibile?


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui ohino Trimite mesaj privat
muti
Addicted to snooker


Data înscrierii: 03/Mar/2009
Mesaje: 341
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Sâm 9 Iul 2011, 17:37    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

am actualizat acum grila pana la momentul de fata.



_________________
Laureat al Premiului Oscue - Welsh Open 2013, Masters 2014
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui muti Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Pociovalisteanu
Fan


Data înscrierii: 09/Iul/2011
Mesaje: 12
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Sâm 9 Iul 2011, 20:02    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Salut . Unde anume ai actualizat grila de concurs ? As vrea sa vad ce s-a intimplat dupa ce am plecat de acolo


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Pociovalisteanu Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
MihaiMese
Moderator


Data înscrierii: 02/Apr/2009
Mesaje: 761
Locație: Cluj-Napoca

MesajTrimis: Sâm 9 Iul 2011, 20:09    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cupa României



_________________
"Snooker is a game of simple shots played to perfection." - Joe Davis
Laureat al Premiului Oscue - Masters 2012
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui MihaiMese Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20081
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Sâm 9 Iul 2011, 20:12    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Bine ai venit, Eugen ! Very Happy

Reiau rezultatele de până acum :


CUPA ROMÂNIEI 2011


Runda 1
Vlad Ene 1–3 Florin Ghimpu
Mircea Oprea 0–3 Marius Rățoi
Alexandru Statache 3–1 Emanuel Segal
Corina Mărăcine 0–3 Andrei Popescu
Vali Blănariu 0–3 Bogdan Ioniță
Dumitru Stircu 0–3 Emil Windberger
Ștefan Posea 0–3 Mihai Meseșan
Ion Marin 0–3 Ciprian Onuț
.

Runda a 2-a
Liviu Paltanea 1–3 Florin Ghimpu
Marco Mucci 3–1 Marius Rățoi
Traian Dinculescu 0–3 Alexandru Statache
Cosmin Constantin 3–0 Andrei Popescu
Radu Aștefănoaie 3–2 Bogdan Ioniță
Alin Ștefănescu 3–0 Emil Windberger
Eugen Pociovălișteanu 0–3 Mihai Meseșan
Rareș Colomei 1–3 Ciprian Onuț
.

Runda a 3-a
Sorin Crăciun 3–0 Florin Ghimpu
Andrei Nițu 1–3 Marco Mucci
Octavian Diac 2–3 Alexandru Statache
Gheorghe Albu 1–3 Cosmin Constantin
Cosmin Arsene 1–3 Radu Aștefănoaie
Laurențiu Bănescu 3–1 Alin Ștefănescu
Răzvan Tomita 0–3 Mihai Meseșan
Daniel Oprea 1–3 Ciprian Onuț
.

Runda a 4-a
Ciprian Burghelea 0–3 Sorin Crăciun
Mihai Vladu 3–2 Marco Mucci
Bogdan Grigore 2–3 Alexandru Statache
Mihai Șuta 2–3 Cosmin Constantin
Răzvan Cirstian – Radu Aștefănoaie
Rareș Sinca 3–2 Laurențiu Bănescu
George Mărgărit 0–3 Mihai Meseșan
Ștefan Ruseti 3–1 Ciprian Onuț
.


Rezultatele Arrow www.snooker.ro



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen


Ultima modificare efectuată Clara White la Lun 11 Iul 2011, 11:58, modificat de 3 ori în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Pociovalisteanu
Fan


Data înscrierii: 09/Iul/2011
Mesaje: 12
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Sâm 9 Iul 2011, 20:35    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Bravo Mihai. Nu ai pierdut nici un frame ......
Speram sa am si eu noroc de un incepator ca mine :)
Multa bafta maine .


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Pociovalisteanu Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
MihaiMese
Moderator


Data înscrierii: 02/Apr/2009
Mesaje: 761
Locație: Cluj-Napoca

MesajTrimis: Sâm 9 Iul 2011, 20:39    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Mulțumesc, dar nu e cazul, am pierdut cu 0-3 în fața lui Paul Croitoru, nu am mai prins ziua de mâine (A făcut Paul și un frumos break de 45 de puncte în primul frame... agonizant pentru mine, dar frumos). Doar semifinalele și finala se vor juca duminica.



_________________
"Snooker is a game of simple shots played to perfection." - Joe Davis
Laureat al Premiului Oscue - Masters 2012
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui MihaiMese Trimite mesaj privat
Pociovalisteanu
Fan


Data înscrierii: 09/Iul/2011
Mesaje: 12
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Sâm 9 Iul 2011, 20:52    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Da , nu era trecut la rezultate. Dar ai pierdut in fata locului 7 din Liga .
Bafta pe viitor .


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Pociovalisteanu Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
RVI
Addicted to snooker


Data înscrierii: 13/Feb/2011
Mesaje: 337

MesajTrimis: Lun 11 Iul 2011, 10:28    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Inca nu stie nimeni ce s-a intamplat mai departe in semifinale si finala?
A fost cel mai frumos anul acesta la Cupa. Foarte multi participanti, multe meciuri frumoase, breakuri decente de 30-40 si chiar si peste au fost... Pot sa spun ca mi-a placut. Am stat acolo de la 9 dimineata pana la 00:30 (De tinut minte sa nu mai fac asa pe viitor, ca la ultimul meci contra lui Andrei Orzan nici nu mai vedeam bilele).
Felicitari Cosmin! Ai facut un meci frumos chiar daca era deja al patrulea consecutiv.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui RVI Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20081
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Lun 11 Iul 2011, 12:05    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Optimile
Mario Amza 3–0 Sorin Crăciun
Florentin Ciobanu – Mihai Vladu
Andrei Orzan 3–0 Alexandru Statache
Radu Vilău 3–2 Cosmin Constantin
Toma Marinescu 3–2 Răzvan Cirstian
Emilian Cristea – Rareș Sinca
Paul Croitoru 3–0 Mihai Meseșan
Valentin Militaru 3–0 Ștefan Ruseti
.

Sferturile
Mario Amza 3–0 Mihai Vladu
Andrei Orzan 3–1 Radu Vilău
Toma Marinescu 3–2 Rareș Sinca
Paul Croitoru 1–3 Valentin Militaru
.

Semifinalele
Mario Amza 3–0 Andrei Orzan
Toma Marinescu 3–0 Valentin Militaru
.


FINALA

MARIO AMZA 0–3 TOMA MARINESCU



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen


Ultima modificare efectuată Clara White la Lun 11 Iul 2011, 13:00, modificat de 2 ori în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
CosminCtin
Addicted to snooker


Data înscrierii: 15/Feb/2008
Mesaje: 552
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Lun 11 Iul 2011, 12:46    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Clara, eu am pierdut cu 3-2 in meciul cu Radu Vilau ... mai departe nu stiu ce s-a intamplat.

Radu, dupa aproape 8-9 ore de joc nu mai reuseam sa ma concentrez la joc, si astazi mai simt febra la picioare dupa maratonul de sambata.



_________________
Laureat al Premiului Oscue - World Open 2010, Shanghai Masters 2011, World Grand Prix 2015
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui CosminCtin Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2010-2011 » Sezonul național 2011 Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3  Următoare
Pagina 2 din 3

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community