Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Alt chestionar, mai la obiect:
Du-te la pagina 1, 2  Următoare
 
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2004-2005 » Welsh Open 2005
Subiectul anterior :: Subiectul următor  

CINE credeti ca va castiga Welsh Open 2005?
1. Ronnie O'Sullivan
40%
 40%  [ 6 ]
2. Paul Hunter
13%
 13%  [ 2 ]
3. Stephen Maguire
0%
 0%  [ 0 ]
4. Mark Williams
6%
 6%  [ 1 ]
5. Stephen Hendry
33%
 33%  [ 5 ]
6. John Higgins
0%
 0%  [ 0 ]
7. Altcineva
6%
 6%  [ 1 ]
Voturi totale : 15

Autor Mesaj
Smaranda
Addicted to snooker


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 332

MesajTrimis: Dum 16 Ian 2005, 22:06    Titlul subiectului: Alt chestionar, mai la obiect: Răspunde cu citat (quote)

Scurt pe doi: ladies and gentlemen, place your bets here!



_________________
Score one-four-seven... Snooker heaven!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Smaranda Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Mar 18 Ian 2005, 0:58    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Laughing Laughing Laughing Cam imperativ !!! Twisted Evil Laughing Laughing Laughing



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Smaranda
Addicted to snooker


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 332

MesajTrimis: Mie 19 Ian 2005, 0:16    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Sunt cat se poate de placut surprinsa de rezultatele partiale ale votului Very Happy



_________________
Score one-four-seven... Snooker heaven!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Smaranda Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
CristinaRo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 1025
Locație: Ploiesti

MesajTrimis: Mie 19 Ian 2005, 8:48    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Interesant este ca nimeni nu-l da castigator pe Maguire!
Avem ceva cu el oare? Baiatul joaca bine totusi.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - Masters 2010, Wuxi Classic 2012
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui CristinaRo Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Aura
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 345
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mie 19 Ian 2005, 21:32    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

CristinaRo a scris:
Interesant este ca nimeni nu-l da castigator pe Maguire!
Avem ceva cu el oare? Baiatul joaca bine totusi.


Stia lumea ce stia de nu l-a votat pe Stephen cel mic. Very Happy
Se pare ca si celalalt domn favorit la casa de pariuri, Paul Hunter a reusit (nu stiu cum) sa ne priveze de prezenta lui in celalalte faze ale turneului. Sad Bad for us, good for his wife. (sau poate nu? Laughing )



_________________
"I want to make the balls talk, that's what it is all about." Ronnie
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Aura Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
luiza_hunter
Addicted to snooker


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 422
Locație: Constanța

MesajTrimis: Mie 19 Ian 2005, 21:38    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

cine a pariat pentru Hunter .. a pariat degeaba Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad ... A PIERDUT...asta nu e posibil...... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad ...Asta e ..... nici el nu a trecut testu......cu toate ca el nu a avut de trecut un test la fel de greu cum la avut Maguire....dar ..... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad I'm sad Crying or Very sad Crying or Very sad ...so sad ... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad



_________________
HUNTER Lover 4 EVER!!! ...♥ PAUL!!!!!!
" daca vom ajunge in rai, sa nu ne miram de va fi sa vedem printre ingeri si unul cu tacul in mana..."
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui luiza_hunter Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Smaranda
Addicted to snooker


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 332

MesajTrimis: Joi 20 Ian 2005, 19:18    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Yes... bitter, but true.... evolutia (sau sa-i spun INvolutia) lui Hunter de ieri m-a prost-dispus.. in ideea ca ne va priva de some extra entertainment. Asta pana cand am avut imagini de la meciul lui Higgins care joaca... cum sa spun... for lack of a better word... EXCELLENT! Smile Smile Pot chiar afirma ca a parut foarte aproape de forma de la inceputul sezonului. I'm changing my bet to him. Very Happy



_________________
Score one-four-seven... Snooker heaven!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Smaranda Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Johnny
Fan


Data înscrierii: 21/Ian/2005
Mesaje: 10
Locație: Bacau

MesajTrimis: Vin 21 Ian 2005, 16:18    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

heh Smile Smaranda nu stiu cum sati spun dar .... Higgins a pierdut ieri in meciul cu Robertson ; deci nu mai joaca cum spui tu excelent Razz Very Happy si btw totusi io cred ca Robertson s-ar putea sa castige turneul cu toate ca il simpatizez pe Ronnie O'Sullivan 8) [/quote]


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Johnny Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Vin 21 Ian 2005, 19:17    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Măăăăăi să fie : ora 19.05 : australianul a recuperat !!! E 4-4 !!!... Shocked Shocked Shocked Nu cumva tinarul nostru Johnny se va dovedi inspirat in ghicitul rezultatului ?!... Ora 19.25 : In fine, lucrurile au reintrat in normal : 5-4. Sorry, Johnny. Better luck next time ! Laughing



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen


Ultima modificare efectuată de către Clara White la Vin 21 Ian 2005, 19:28, modificat de 1 dată în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
CristinaRo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 1025
Locație: Ploiesti

MesajTrimis: Vin 21 Ian 2005, 19:25    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ronnie este calificat in semifinale!!!!
Scor 5-4!!
Verificat si pe BBC si pe www.globalsnookercentre.co.uk.

Cred ca va da-ti seama ca am stat cu sufletul la gura dupa ce Eurosportul a intrerupt transmisia.
Am intrat pe site-ul BBC sa urmaresc scorul.

Cand am vazut ca este 4-4 l-am vazut pe Ronnie invins!
Cand am vazut rezultatul final era sa lesin de fericire!



_________________
Laureată a Premiului Oscue - Masters 2010, Wuxi Classic 2012


Ultima modificare efectuată de către CristinaRo la Vin 21 Ian 2005, 20:36, modificat de 1 dată în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui CristinaRo Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Johnny
Fan


Data înscrierii: 21/Ian/2005
Mesaje: 10
Locație: Bacau

MesajTrimis: Vin 21 Ian 2005, 20:29    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

HEH oricum imi pare bine ca O'Sullivan a castigat meciu' cu Robertson 8)
Dar si Robertson a jucat foarte bine el a revenit de la 4-1 la 4-4 Smile

Oricum mam inselat intro oarecare masura Razz


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Johnny Trimite mesaj privat
Dr.Killjoy
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 388

MesajTrimis: Sâm 22 Ian 2005, 10:56    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Sunt convins ca Hendry va castiga.Nu imi vine sa cred cat de bine a jucat Hendry contra lui Doherty.Cel putin primele doua frame-uri a jucat perfect.Daca joaca tot asa nu vad cine sa-l opreasca.Cred ca Stephen Hendry a jucat la cel mai inalt nivel,la adevarata lui valoare cum nu a mai facut-o de tare mult timp.



_________________
Laureat al Premiului Oscue - Masters 2018, UK Championship 2018, Tour Championship 2019, World Grand Prix 2021
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Dr.Killjoy Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Sâm 22 Ian 2005, 14:03    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Primele doua frame-uri a jucat ... singur ! Laughing



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Smaranda
Addicted to snooker


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 332

MesajTrimis: Dum 23 Ian 2005, 0:57    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Craciunul in familie petrecut la gura sobei sa traiasca, nu? Laughing Laughing Laughing



_________________
Score one-four-seven... Snooker heaven!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Smaranda Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Smaranda
Addicted to snooker


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 332

MesajTrimis: Dum 23 Ian 2005, 1:02    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Johnny a scris:
heh Smile Smaranda nu stiu cum sati spun dar .... Higgins a pierdut ieri in meciul cu Robertson ; deci nu mai joaca cum spui tu excelent Razz Very Happy si btw totusi io cred ca Robertson s-ar putea sa castige turneul cu toate ca il simpatizez pe Ronnie O'Sullivan 8)
[/quote]

Am sa-ti fac o trimitere livreasca inspre subiectul John Higgins unde am afirmat cu toata durerea ca simpaticul Wizard are puteri limitate... Laughing Laughing
cat despre Robertson... Embarassed Laughing Laughing



_________________
Score one-four-seven... Snooker heaven!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Smaranda Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2004-2005 » Welsh Open 2005 Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina 1, 2  Următoare
Pagina 1 din 2

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community