Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Discuții
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5  Următoare
 
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2011-2012 » Shanghai Masters 2011
Subiectul anterior :: Subiectul următor  

Care Mark credeți că va câștiga ?
Mark Selby
40%
 40%  [ 8 ]
Mark Williams
60%
 60%  [ 12 ]
Voturi totale : 20

Autor Mesaj
free2tedy
Addicted to snooker


Data înscrierii: 31/Dec/2007
Mesaje: 238
Locație: Constanta

MesajTrimis: Mar 6 Sep 2011, 13:53    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Misto prezentarile, n-am ce sa zic Very Happy. N-am inteles o boaba evident, la un moment dat a racnit Ronnie O'Sullivan, publicu l-a aprobat, deci inseamna ca treaba e buna Smile . Acum sa vedem ce chef are si domnul azi.

Nici n-au jucat 5 minute, si au ratat fiecare de vreo 3-4 ori Surprised


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui free2tedy Trimite mesaj privat
sevvilla86
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Dec/2005
Mesaje: 1532
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mar 6 Sep 2011, 18:04    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Pana la urma a fost un meci bun, asa pentru inceput: doua breakuri de peste 100, plus un 76 si un 97. 8) Nu e rau. Laughing Dar James nu a fost deloc in forma, a semanat aceasta intalnire cu cea de acum cativa ani de la China Open, doar ca rolurile au fost inversate. Rolling Eyes Ronnie a ratat si el destule lovituri, si urmeaza Anthony Hamilton care pare intr-o forma extraordinara. Confused
Sper totusi sa ajunga cat mai departe pentru ca situatia sa in clasament este asa cum e, iar la urmatoarea revizuire se vor sterge chiar punctele de la SM 2009, ultimul turneu important pe care l-a castigat. Rolling Eyes


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui sevvilla86 Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
MihaiMese
Moderator


Data înscrierii: 02/Apr/2009
Mesaje: 761
Locație: Cluj-Napoca

MesajTrimis: Mie 7 Sep 2011, 11:50    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

de pe worldsnooker.com, astea par să fie rezultatele de dimineață:

Mark Williams 5
Andrew Higginson 0

Graeme Dott 2
Michael Holt 5

Judd Trump 1
Stuart Bingham 5

John Higgins 5
Mark Davis 2



_________________
"Snooker is a game of simple shots played to perfection." - Joe Davis
Laureat al Premiului Oscue - Masters 2012
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui MihaiMese Trimite mesaj privat
sevvilla86
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Dec/2005
Mesaje: 1532
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mie 7 Sep 2011, 21:08    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Of, n-am vazut niciun meci azi. Sad Ma bucur ca a castigat Matthew, acum sper sa nu piarda iarasi cu Gould. Vad ca Martin a revenit de la 0-3 in meciul cu Ding, exact cum a facut si atunci cand a jucat cu Matthew prima data. Laughing Imi pare bine si ca Stuart Bingham si-a pastrat forma din Australia. 8) Poate joaca din nou cu Mark Allen. Laughing Twisted Evil
In schimb, mare pacat pentru Stephen Hendry... Crying or Very sad


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui sevvilla86 Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
snookerfan97
Addicted to snooker


Data înscrierii: 27/Ian/2010
Mesaje: 738
Locație: Brasov

MesajTrimis: Joi 8 Sep 2011, 10:07    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Imi pare rau de Hendry.A jucat foarte prost in ultima perioada.Dar cred ca isi poate reveni si sa reintre in Top16.



_________________
Whoever called snooker 'chess with balls' was rude, but right.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snookerfan97 Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
rooniefan
Addicted to snooker


Data înscrierii: 24/Dec/2007
Mesaje: 735
Locație: Targoviste

MesajTrimis: Joi 8 Sep 2011, 10:41    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nu cred ca Hendry va mai accede in top 16.



_________________
Un sport nobil pentru oameni nobili.
Laureat al Premiului Oscue - Campionatul Mondial 2013, Campionatul Mondial 2016, Campionatul Mondial 2017
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui rooniefan Trimite mesaj privat
skorpyo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Mar/2011
Mesaje: 673
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Joi 8 Sep 2011, 11:58    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

rooniefan a scris:
Nu cred ca Hendry va mai accede in top 16.

Mda..din pacate in ultimul an, fostul mare campion nu a mai stralucit deloc.

Deabea suntem in optimi si inregistram muti favoriti eliminati surprinzator Surprised Suna bine pentru cei tineri sau mai putin "galonati" si preconizez un castigator surpriza.
P.S. Bine ca si-a mai revenit si favoritul meu .. Majoreta GO Mark !



_________________
Enjoy the moment Wink
Laureat al Premiului Oscue - International Championship 2014, World Grand Prix 2019, Campionatul Mondial 2023
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui skorpyo Trimite mesaj privat
snookerfan97
Addicted to snooker


Data înscrierii: 27/Ian/2010
Mesaje: 738
Locație: Brasov

MesajTrimis: Joi 8 Sep 2011, 15:49    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nu ma asteptam ca Anthony Hamilton sa evolueze atat de bine. Shocked
Sper ca Ronnie va reusi totusi sa castige.



_________________
Whoever called snooker 'chess with balls' was rude, but right.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snookerfan97 Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
hendry147
Vizitator





MesajTrimis: Joi 8 Sep 2011, 16:01    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Felicitari Hamilton, fara frica


Sus
snookerfan97
Addicted to snooker


Data înscrierii: 27/Ian/2010
Mesaje: 738
Locație: Brasov

MesajTrimis: Joi 8 Sep 2011, 16:09    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Racheta iese din nou, asa cum ne-a obisnuit in ultimul timp in turneele importante, in primele runde ale turneului. Sad



_________________
Whoever called snooker 'chess with balls' was rude, but right.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snookerfan97 Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
skorpyo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Mar/2011
Mesaje: 673
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Joi 8 Sep 2011, 16:23    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

snookerfan97 a scris:
Nu ma asteptam ca Anthony Hamilton sa evolueze atat de bine. Shocked
Sper ca Ronnie va reusi totusi sa castige.

Bravo Anthony Applause
Ce sa mai castige asta .. !? un loc in tribune,poate !

Nu imi vine sa cred cata lipsa de sensibilitate si aroganta are in el omul asta . La ultimul joc ,cand mai erau suficiente bile pe masa pentru Anthony sa faca si el un break de peste 100 si sa inchida jocul si un meci exceptional de altfel, se trezeste el sa abandoneze ... Il apreciez mult ca jucator, dar ca om este zero barat pentru mine; aici nu esti la antrenament sau la tine acasa sa-ti permiti magarii de acest fel ronie Angry Nu stie sa piarda, e foarte clar !



_________________
Enjoy the moment Wink
Laureat al Premiului Oscue - International Championship 2014, World Grand Prix 2019, Campionatul Mondial 2023


Ultima modificare efectuată de către skorpyo la Joi 8 Sep 2011, 16:26, modificat de 1 dată în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui skorpyo Trimite mesaj privat
Daros
Addicted to snooker


Data înscrierii: 10/Dec/2010
Mesaje: 417
Locație: Flora, NO

MesajTrimis: Joi 8 Sep 2011, 16:26    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Am reușit să văd meciul de la scorul de 3-2. Dezamăgitor Ronnie, mai mult a stat în fotoliu, iar cînd a venit la masă a încercat lovituri pretențioase de buzunar, lovituri de distanță care nu i-au ieșit, astfel că s-a reîntors în fotoliu pentru a urmări evoluția lui Hamilton.

Felicitări, Anthony! Applause


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Daros Trimite mesaj privat
sevvilla86
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Dec/2005
Mesaje: 1532
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Joi 8 Sep 2011, 17:31    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Mda, aveam dreptate sa ma tem de acest meci. Rolling Eyes Anthony a jucat excelent si a meritat victoria.Ronnie...avut si momente bune dar a facut si multe greseli. Sad Bila neagra ratata la 3-2 e cel mai bun exemplu. Rolling Eyes Evil or Very Mad Cu putin noroc ar fi putut fi totusi joc decisiv daca ii intra acea lovitura de distanta din ultimul joc dar n-a fost sa fie. Crying or Very sad Oricum, ma bucur ca a strans destule puncte in perioada asta si isi va pastra locul in top 16 la urmatoarea rectificare, chiar daca nu a fost in Australia si nu se va prezenta nici la ptc6, din cate am inteles...
Ma bucur foarte mult si pentru victoria lui Matthew. Applause Pacat insa ca il va intalni in sferturi chiar pe Mark J. Castigatorul din acest meci sper sa castige si turneul. Very Happy


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui sevvilla86 Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
snookerclau
Addicted to snooker


Data înscrierii: 18/Feb/2008
Mesaje: 869
Locație: Buzau

MesajTrimis: Joi 8 Sep 2011, 21:34    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Doamne, ce bine a jucat Hamilton. E bine totusi ca Ronnie nu zboara din Top 16 pana-n iarna..... sper. Sad Ma uimeste insa ca Higgins cu jocul lui urat a ajuns totusi pana aici, ca-mi pusesem mari sperante in Bingham. Pacat si de Hendry, ce sa zic, dar el insusi spune ca nu mai e deloc in forma si nu mai are prea mare incredere in el Sad



_________________
Laureată a Premiului Oscue - Shanghai Masters 2010, International Championship 2012
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snookerclau Trimite mesaj privat
Adi4Ebbo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Sep/2010
Mesaje: 1194
Locație: Craiova

MesajTrimis: Vin 9 Sep 2011, 1:52    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

epic! Good Job Fergal Shocked


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Adi4Ebbo Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2011-2012 » Shanghai Masters 2011 Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5  Următoare
Pagina 2 din 5

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community