Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Rezultate
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3  Următoare
 
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2004-2005 » Welsh Open 2005
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
zsolt_tuser
Administrator


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 1248
Locație: Germania

MesajTrimis: Sâm 22 Ian 2005, 2:03    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Sunt foarte bucuros ca a castigat Hendry. Very Happy Si nu atat de mult ca a castigat ci pentru ca a jucat excelent (asta din cele 3 frame-uri pe care am avut ocazia sa le vedem - dar banuiesc ca si in celelalte frame-uri a jucat la fel de bine). Se prefigureaza o finala Hendry-O'Sullivan. Very Happy Teoretic amandoi au meciuri destul de usoare maine, dar am vazut de atatea ori ca se pot intampla surprize. Sper sa nu se intample astfel de "surprize" pentru ca ar fi pacat sa nu avem o finala Hendry-O'Sullivan. Very Happy



_________________
"Computers are incredibly fast, accurate, and stupid. Human beings are incredibly slow, inaccurate, and brilliant. Together they are powerful beyond imagination."
Albert Einstein (1879 - 1955)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui zsolt_tuser Trimite mesaj privat
CristinaRo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 1025
Locație: Ploiesti

MesajTrimis: Sâm 22 Ian 2005, 9:57    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Stephen Hendry a fost senzational!!! Din ce am vazut pe Eurosport, dar cred ca si in continuarea meciului.
Cred ca nu este nevoie sa comentez mai mult.
Si eu imi doresc o finala Hendry - O'Sullivan.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - Masters 2010, Wuxi Classic 2012
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui CristinaRo Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
luiza_hunter
Addicted to snooker


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 422
Locație: Constanța

MesajTrimis: Sâm 22 Ian 2005, 10:08    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

e CLAR ca toti vrem o finala Hendry - Ronnie ...... Laughing si cred ca o vom avea ... Wink Wink



_________________
HUNTER Lover 4 EVER!!! ...♥ PAUL!!!!!!
" daca vom ajunge in rai, sa nu ne miram de va fi sa vedem printre ingeri si unul cu tacul in mana..."
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui luiza_hunter Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
radu_grig
Fan


Data înscrierii: 20/Ian/2005
Mesaje: 23
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Sâm 22 Ian 2005, 11:41    Titlul subiectului: scor final Răspunde cu citat (quote)

Scorul; final Sullivan Robertson a fost 5-2, dar australianul s-a descurcat bine in unele momente mai grele...


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui radu_grig Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Aura
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 345
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Sâm 22 Ian 2005, 13:41    Titlul subiectului: Re: scor final Răspunde cu citat (quote)

radu_grig a scris:
Scorul; final Sullivan Robertson a fost 5-2, dar australianul s-a descurcat bine in unele momente mai grele...


De fapt a fost 5-4



_________________
"I want to make the balls talk, that's what it is all about." Ronnie
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Aura Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Sâm 22 Ian 2005, 17:04    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

* Laughing Laughing Laughing . Dar e adevarat ca australianul a facut o figura excelenta la Welsh Open.

* 6-4. Onorabil, Barry Hawkins.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Aura
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 345
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Sâm 22 Ian 2005, 18:47    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Clara White a scris:
* Laughing Laughing Laughing . Dar e adevarat ca australianul a facut o figura excelenta la Welsh Open.

* 6-4. Onorabil, Barry Hawkins.


4 down and 1 to go Very Happy



_________________
"I want to make the balls talk, that's what it is all about." Ronnie
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Aura Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
flaviusO
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 260
Locație: Piatra-Neamt

MesajTrimis: Sâm 22 Ian 2005, 23:53    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

sa speram ca finala va fi de nivelul ultimei disputate intre cei doi...



_________________
GO RONNIE!! GO!!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui flaviusO Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Smaranda
Addicted to snooker


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 332

MesajTrimis: Dum 23 Ian 2005, 1:07    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Clara White a scris:
* Laughing Laughing Laughing . Dar e adevarat ca australianul a facut o figura excelenta la Welsh Open.

* 6-4. Onorabil, Barry Hawkins.


Ma intreb daca asta ii spala sau nu onoarea lui Hunter... Laughing
Cine voteaza pentru sa ridice un mouse in aer... (in afara de tine, luiza!... Laughing Laughing Laughing )
Oricum... m-am hotarat ca trebuie cineva sa se supere si pe el o vreme, deci respectiva persoana promit sa fiu eu... for a change Very Happy



_________________
Score one-four-seven... Snooker heaven!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Smaranda Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Mrs. Hendry
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 2360
Locație: pool hall

MesajTrimis: Dum 23 Ian 2005, 3:30    Titlul subiectului: Da... Răspunde cu citat (quote)

Si iata ca vom avea finala pe care ne-am dorit-o. Thank Goodness! Smile
Din nefericire, in momentul asta sunt "tired and so weary", dupa cum spunea si Elvis in "Peace in the valley", si nu sunt in stare...
Sa spun: Ma bucur ca a ieshit asha si ca Stephen (!!!!!!) si Ronnie merg in finala ar fi mult prea putzin... Sa spun ceva de bila neagra, nu ma simt in stare...
Mai bine voi comenta maine.
Pupici si noapte buna, sa avem o finala superba! Smile Laughing



_________________
"Luck is an offensive, abhorrent concept. The idea that there is a force in the universe tilting events in your favor or against it is ridiculous." ~ Sherlock Holmes ~ Elementary
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mrs. Hendry Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
CristinaRo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 1025
Locație: Ploiesti

MesajTrimis: Dum 23 Ian 2005, 9:08    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Intradevar, pacat de acea bila neagra! Era frumos un 147!

Eu chiar il vedeam realizat. Marius Ancuta era chiar entuziasmat (si eu la fel).
Chiar ma gandeam in acele momente ce finaluri de meci de senzatie au facut cei doi. Pacat inca o data de ratarea lui Stephen Hendry.

Asteptarile noastre in legatura cu cei care disputa finala s-au realizat.
Cred ca si in legatura cu frumusetea finalei se vor realiza.

Azi de la ora 15.30 nu ma mai misc din fata televizorului.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - Masters 2010, Wuxi Classic 2012
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui CristinaRo Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Mrs. Hendry
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 2360
Locație: pool hall

MesajTrimis: Dum 23 Ian 2005, 16:11    Titlul subiectului: Mda... Răspunde cu citat (quote)

Stiam totzi ca vor intrerupe transmisia, dar cred ca ar fi fost de bun gust sa o intrerupa barem dupa jocul asta... Sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Ce frumos... (jocul zic...)
Eu cred ca, pana la urma, Eurosportul vrea sa faca ce face Euronews. Cat mai mult informatie intr-un timp cat mai scurt... Cred ca nu e problema in ceea ce priveste stirile, dar in ceea ce priveste sportul cred ca este un format cu totul greshit. Pana la urma... Poate ar trebui sa ne bucuram ca n-au mutat snookerul pe Eurosport 2... Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Poate ar trebui sa-l rugam pe Zoli sa inregistreze de pe dsf si sa ne trimita si noua casetele. Twisted Evil
Sau poate pur si simplu ar trebui sa aflam pe ce post se difuzeaza integral si sa strangem un nr. de semnaturi cu care sa ne ducem la compania de cablu... Very Happy

Inainte de sesiunea de seara:

Ronnie O'Sullivan 4-4 Stephen Hendry MBE

Ceea ce ma bucura este ca Stephen nu mai face pe "ariciul", dupa cum a tot declarat in ultimii ani... Adica, spunea ca atunci cand se vede condus se inchide in carapacea lui ca un arici, partenerul de joc obtzinand din chestia asta un real atu spre castigarea meciului... Cu alte cuvinte: Ma conduce cu 3-0? La revedere, drum bun!
Imi pare acum nu numai ca s-a antrenat super mult ci ca si-a schimbat si mentalitatea, lucruri care nu pot decat sa ma bucure. Evident ma refer la faptul ca, dupa ce a condus cu 3-1 si s-a vazut apoi condus cu 4-3, a reushit sa nu-si piarda concentrarea si sa stabileasca egalitatea... Bravo lui si, pentru binele inimilor noastre, sper sa avem un final (de finala Razz) profesionist si plin de spectacol, dar nu incendiar, ca cine stie cine mai ajunge pe la urgentza in seara asta. Razz Laughing Laughing Laughing

Dupa cum spuneau si comentatorii... (Eu zic ca in special pentru cine n-a prins prima parte a finalei) Finala abia incepe.

Fortza-n tac! Wink



_________________
"Luck is an offensive, abhorrent concept. The idea that there is a force in the universe tilting events in your favor or against it is ridiculous." ~ Sherlock Holmes ~ Elementary
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mrs. Hendry Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
zsolt_tuser
Administrator


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 1248
Locație: Germania

MesajTrimis: Dum 23 Ian 2005, 20:57    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cred ca 4-4 e un scor rezonabil si reflecta realitatea de la masa de joc. Totusi mi s-a parut ca Hendry este mai indraznet si a avut chiar ocazia sa faca 4-1. Dar a ratat. Mad



_________________
"Computers are incredibly fast, accurate, and stupid. Human beings are incredibly slow, inaccurate, and brilliant. Together they are powerful beyond imagination."
Albert Einstein (1879 - 1955)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui zsolt_tuser Trimite mesaj privat
flaviusO
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 260
Locație: Piatra-Neamt

MesajTrimis: Dum 23 Ian 2005, 21:14    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

asa as putea spune si eu de Ronnie ca a ratat sansa de 5-3... oricum... Hendry pare mai in forma, daca O'Sullivan ar castiga ar fi o victorie cu atat mai pretioasa pt. el si totodata pt. noi, fanii lui Mr. Green



_________________
GO RONNIE!! GO!!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui flaviusO Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Smaranda
Addicted to snooker


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 332

MesajTrimis: Lun 24 Ian 2005, 0:28    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

YES... I AM THE FIRST TO WRITE IT:
RONNIE O'SULLIVAN - STEPHEN HENDRY 9-8



_________________
Score one-four-seven... Snooker heaven!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Smaranda Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2004-2005 » Welsh Open 2005 Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3  Următoare
Pagina 2 din 3

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community