Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Discuții
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Următoare
 
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2011-2012 » Mastersul german 2012
Subiectul anterior :: Subiectul următor  

Cine credeți că are șanse mai mari la titlu ?
Mark Williams
2%
 2%  [ 1 ]
Stephen Lee
2%
 2%  [ 1 ]
Ronnie OSullivan
61%
 61%  [ 27 ]
Matthew Stevens
0%
 0%  [ 0 ]
Mark Selby
0%
 0%  [ 0 ]
Shaun Murphy
6%
 6%  [ 3 ]
Judd Trump
4%
 4%  [ 2 ]
Stephen Maguire
22%
 22%  [ 10 ]
Voturi totale : 44

Autor Mesaj
snookerfan97
Addicted to snooker


Data înscrierii: 27/Ian/2010
Mesaje: 739
Locație: Brasov

MesajTrimis: Dum 5 Feb 2012, 16:34    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Daros a scris:
Dar de ce să înceapă să rateze? Prefer să joace la fel de bine, iar Ronnie să arate un joc și mai bun decît Stephen. Să fie o finală memorabilă cu un joc de cel mai înalt nivel și un campion de zile mari. Majoreta



Nu stiu daca se poate juca mai bine decat a facut-o Stephen in prima repriza Laughing



_________________
Whoever called snooker 'chess with balls' was rude, but right.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snookerfan97 Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Daros
Addicted to snooker


Data înscrierii: 10/Dec/2010
Mesaje: 417
Locație: Flora, NO

MesajTrimis: Dum 5 Feb 2012, 16:43    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

@ snookerfan97 - De acord cu tine, Stephen a jucat impecabil, dar indiferent de ce zi mare a prins, dacă stă în fotoliu nu punctează. Prin urmare, Ronnie trebuie să închidă masa dintr-o singură vizită. Altfel, nu prea întrevăd cum poate fi învins Maguire. Smile


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Daros Trimite mesaj privat
tavy2008
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Aug/2008
Mesaje: 356
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Dum 5 Feb 2012, 16:46    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Maguluitoare evolutia lui Stephen !!!



_________________
/STEPHEN LEE/
Laureat al Premiului Oscue - German Masters 2011, German Masters 2012, Haikou World Open 2012, Shanghai Masters 2012, Welsh Open 2014
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui tavy2008 Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20212
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Dum 5 Feb 2012, 17:05    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

tavy2008 a scris:
Maguluitoare evolutia lui Stephen !!!


Good word, Tavy ! Laughing



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Daros
Addicted to snooker


Data înscrierii: 10/Dec/2010
Mesaje: 417
Locație: Flora, NO

MesajTrimis: Dum 5 Feb 2012, 17:06    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

http://hu.justin.tv/pot16black#/w/2565680736/2

a picat hahasport


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Daros Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20212
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Dum 5 Feb 2012, 17:19    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

La mine merge perfect http://www.hahasport.com/v-2/16/14/v-361585.html



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Redboy
Addicted to snooker


Data înscrierii: 01/Aug/2007
Mesaje: 693

MesajTrimis: Dum 5 Feb 2012, 17:25    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Si la mine. De 2 ore fara oprire.

on : N-ai ce-i face lui Stephen. Sper totusi ca scorul sa fie 5-3 la pauza dintre sesiuni, sa avem garantia disputarii a cel putin 4 frame-uri in sesiunea de seara. Very Happy La 6-2 meciul ar fi deja rupt.



_________________
Laureat al Premiului Oscue - Australian Open 2012, Wuxi Classic 2013


Ultima modificare efectuată de către Redboy la Dum 5 Feb 2012, 17:27, modificat de 1 dată în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Redboy Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
hendry147
Vizitator





MesajTrimis: Dum 5 Feb 2012, 17:26    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

BUNA CLARA. Am o rugaminte la tine, am cautat dar nu am gasit optiunea de inchidere a contului. Nu am nimic cu comunitatea creata aici sau cu cineva anume, dar as dori sa-mi fie inchis contul. Urez comunitatii "viata lunga" si membrii cat mai multi dar eu ma retrag. Multumesc anticipat.


Sus
Daros
Addicted to snooker


Data înscrierii: 10/Dec/2010
Mesaje: 417
Locație: Flora, NO

MesajTrimis: Dum 5 Feb 2012, 17:26    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Între timp, și-a revenit și la mine. Bine că am avut alternativă.

No comment privind evoluția lui Stephen. Chiar nefiindu-i susținător, nu pot să nu fiu încîntat de ceea ce văd că face la masă. Deja mă gîndesc că ar fi și păcat să nu cîștige turneul, a învins fără drept de replică adversari grei și, per ansamblu, a avut o prestație peste cea a lui Ronnie pe tot parcursul acestei competiții.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Daros Trimite mesaj privat
rooniefan
Addicted to snooker


Data înscrierii: 24/Dec/2007
Mesaje: 735
Locație: Targoviste

MesajTrimis: Dum 5 Feb 2012, 17:38    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cred ca Ronnie a scos maxim din acesta prima sesiune(cu putin mai multa atentie era chira 4-4).Il vad calm,asa ca speranta incepe sa cresca.



_________________
Un sport nobil pentru oameni nobili.
Laureat al Premiului Oscue - Campionatul Mondial 2013, Campionatul Mondial 2016, Campionatul Mondial 2017
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui rooniefan Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20212
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Dum 5 Feb 2012, 17:38    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nu știu ce s-a întâmplat de te-ai supărat, Hendry147. Sigur că-ți pot închide contul dacă așa vrei, dar eu zic să te mai gândești. Tocmai în mijlocul unei asemenea finale să ne supărăm ?!... Confused Shocked Laughing



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
RVI
Addicted to snooker


Data înscrierii: 13/Feb/2011
Mesaje: 337

MesajTrimis: Dum 5 Feb 2012, 17:41    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Statisticile clar in favoarea lui Maguire deocamdata.
Cred ca e prima data cand vad asa ceva. Dupa 8 jocuri are 96% la buzunar si 89% la lovituri de distanta. Uau!
O'Sullivan are 92% la buzunar si 57% distanta.
Frumos meci pana acuma....


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui RVI Trimite mesaj privat
Alex Speed
A super fan


Data înscrierii: 30/Noi/2011
Mesaje: 67
Locație: Craiova

MesajTrimis: Dum 5 Feb 2012, 17:41    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Presimteam eu ca se va incheia cu 5-3 eu zic ca e cat de cat echilibrat scorul Ronnie ar avea sanse sa urce usor usor.Desi pun pariu ca va fi 10-8 pt Stephen Maguire.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Alex Speed Trimite mesaj privat
Golan Trevize
Addicted to snooker


Data înscrierii: 18/Noi/2010
Mesaje: 248
Locație: Dom's Home

MesajTrimis: Dum 5 Feb 2012, 17:43    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ce păcat că lui Maguire nu-i prea ies încercările de a răsfira bilele strânse în grupuri (mai mici sau mai mari). Păcat pentru el... că așa ca spectator neutru e bine că nu s-a rupt echilibrul. Laughing Laughing Laughing

Cel puțin pentru prestația din prima sesiune... Stephen Maguire ar merita victoria. Dar să vedem ce se mai întâmplă. Ronnie a revenit săptămâna asta și de la 4-0... era cu Higginson, dar tot revenire se cheamă.

Maguirear trebui să exerseze la pauză modalități eficiente de desprindere a bilelor... și să mai lucreze puțin la control... și sigur e campion la German Masters.



_________________
#seeuspacecowboys #seeuspacecowgirls #2071
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Golan Trevize Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
zenart
Addicted to snooker


Data înscrierii: 15/Ian/2011
Mesaje: 353
Locație: Ploiesti

MesajTrimis: Dum 5 Feb 2012, 17:43    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Eu merg in continuare pe RONNIE.



_________________
Laureat al Premiului Oscue - UK Championship 2011
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui zenart Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2011-2012 » Mastersul german 2012 Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Următoare
Pagina 9 din 13

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community