Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Discuții
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Următoare
 
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2011-2012 » Mastersul german 2012
Subiectul anterior :: Subiectul următor  

Cine credeți că are șanse mai mari la titlu ?
Mark Williams
2%
 2%  [ 1 ]
Stephen Lee
2%
 2%  [ 1 ]
Ronnie OSullivan
61%
 61%  [ 27 ]
Matthew Stevens
0%
 0%  [ 0 ]
Mark Selby
0%
 0%  [ 0 ]
Shaun Murphy
6%
 6%  [ 3 ]
Judd Trump
4%
 4%  [ 2 ]
Stephen Maguire
22%
 22%  [ 10 ]
Voturi totale : 44

Autor Mesaj
cristian99
Addicted to snooker


Data înscrierii: 02/Oct/2011
Mesaje: 435
Locație: Slobozia

MesajTrimis: Dum 5 Feb 2012, 17:44    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Roonie poate reveni pentru ca a demonstrat asta in primul tur 8)


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui cristian99 Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
hendry147
Vizitator





MesajTrimis: Dum 5 Feb 2012, 17:45    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Smile))))))) N-are nici o legatura cu finala sau cu forumul Clara. Pur si simplu imi fac putin "curat" in "viata mea virtuala". Nu e singurul cont inchis. Nu mai am nici Facebook sau conturi pe site-uri diverse, gen Realitatea, Prosport, etc....
Pur si simplu nu mai am timp de asa ceva si fac o curatenie de primavara Smile

Voi ramane acelasi fan al acestui minunat sport pe care il urmaresc de atatia ani. Multumesc frumos anticipat si va urez tuturor numai bine.


Sus
Daros
Addicted to snooker


Data înscrierii: 10/Dec/2010
Mesaje: 417
Locație: Flora, NO

MesajTrimis: Dum 5 Feb 2012, 17:48    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Deci se poate ca Ronnie să cîștige jocuri, chiar și fără o singură vizită la masă. Applause

Nu-mi dă pace o dilemă: În această finală, distinsa arbitră este mai mult naționalistă, ori astronaut? Cine știe cum stau lucrurile cum Michaela să mă dumirească și pe mine, este de partea conaționalului sau Rachetei? Wink

Evident, în afara calității de arbitru.

OT: Toate cele bune, hendry147!


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Daros Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20151
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Dum 5 Feb 2012, 17:51    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nu sunt de acord, Hendry147. Dacă nu vrei să mai vizitezi forumul, nu-l mai vizitezi și gata. Dacă-mi permiți un sfat : oricât de departe pleci (în spațiu sau în tine), nu rupe punțile în spatele tău. De aceea e bine să știi că aici e un loc unde ești oricând binevenit printre prieteni. Indiferent de anotimp. Drept care, contul rămâne deschis. Best of luck with everything and... see you soon ! Wink Very Happy



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
hendry147
Vizitator





MesajTrimis: Dum 5 Feb 2012, 18:00    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Mda, ciudata si putin deranjanta atitudinea ta Clara. Pot sa-mi creez un cont cand vreau pe acest forum, dar cand vine vorba sa ma retrag insisti sa nu fac asta. Chiar atat de mult saraceste comunitatea daca cineva isi inchide 1 cont? Nu plec nicaieri, doar am lucruri mai importante de facut decat sa mai stau pe forumuri si alte chestii, nu sunt dependent de calculator si nici de facut prieteni pe net. Pur si simplu ma deranjeaza sa detin inca un cont pe care nu-l voi mai folosi niciodata. Inca odata iti multumesc anticipat (pt a cata oara?)


Sus
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20151
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Dum 5 Feb 2012, 18:03    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Eu credeam că am o atitudine prietenească. Laughing Dacă însiști, OK, contul va fi închis imediat, nicio problemă. Laughing



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
sevvilla86
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Dec/2005
Mesaje: 1532
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Dum 5 Feb 2012, 19:07    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nu am vazut mai nimic din aceasta sesiune asa ca astept rezumatul de pe eurosport pentru a-mi face o parere...Oricum, 3-5 mi se pare un scor bun tinand cont de forma incredibila in care se afla Stephen. Rolling Eyes Cu putin noroc ar fi putut fi 4-4 daca nu rata acea bila rosie din jocul 5 ( singurul pe care l-am vazut integral), reusise un break de 58 daca nu ma insel si mai avea nevoie doar de vreo 2 bile rosii...Sa vedem ce va fi in aceasta seara, eu raman destul de optimist. Smile GO RONNIE! Majoreta

LE: Grozav, prelungiri la cupa africii! Angry


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui sevvilla86 Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
rooniefan
Addicted to snooker


Data înscrierii: 24/Dec/2007
Mesaje: 735
Locație: Targoviste

MesajTrimis: Dum 5 Feb 2012, 20:28    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

speedy18 a scris:
Desi pun pariu ca va fi 10-8 pt Stephen Maguire.

Pai acest scor e imposibil de atins asta sera.



_________________
Un sport nobil pentru oameni nobili.
Laureat al Premiului Oscue - Campionatul Mondial 2013, Campionatul Mondial 2016, Campionatul Mondial 2017
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui rooniefan Trimite mesaj privat
Mrs. Hendry
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 2360
Locație: pool hall

MesajTrimis: Dum 5 Feb 2012, 20:50    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

rooniefan a scris:
speedy18 a scris:
Desi pun pariu ca va fi 10-8 pt Stephen Maguire.

Pai acest scor e imposibil de atins asta sera.


LOL Laughing Laughing Laughing Laughing



_________________
"Luck is an offensive, abhorrent concept. The idea that there is a force in the universe tilting events in your favor or against it is ridiculous." ~ Sherlock Holmes ~ Elementary
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mrs. Hendry Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Golan Trevize
Addicted to snooker


Data înscrierii: 18/Noi/2010
Mesaje: 248
Locație: Dom's Home

MesajTrimis: Dum 5 Feb 2012, 21:03    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Dacă oamenii dau și rezultate finale mai puțin posibile Rolling Eyes Eu mizez pe un 9-6 pentru Maguire! Smile



_________________
#seeuspacecowboys #seeuspacecowgirls #2071
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Golan Trevize Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
snookerclau
Addicted to snooker


Data înscrierii: 18/Feb/2008
Mesaje: 869
Locație: Buzau

MesajTrimis: Dum 5 Feb 2012, 21:54    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Sa nu cumva sa fie vreo 9-4 pentru Maguire. Sincer, tinand cont de numele adversarilor insirati pe drum, merita acest trofeu si spun asta din postura de fan infocat Ronnie. Sa vedem!



_________________
Laureată a Premiului Oscue - Shanghai Masters 2010, International Championship 2012
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snookerclau Trimite mesaj privat
Alex Speed
A super fan


Data înscrierii: 30/Noi/2011
Mesaje: 67
Locație: Craiova

MesajTrimis: Dum 5 Feb 2012, 21:55    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Unde pot sa vad si eu Live meciul acum ?


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Alex Speed Trimite mesaj privat
rooniefan
Addicted to snooker


Data înscrierii: 24/Dec/2007
Mesaje: 735
Locație: Targoviste

MesajTrimis: Dum 5 Feb 2012, 21:55    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Fantastic,Maguire are procentajul loviturilor de la distanta cat nu au alti jucatori procentaj la lovituri de buzunar.Cum sa il invingi?



_________________
Un sport nobil pentru oameni nobili.
Laureat al Premiului Oscue - Campionatul Mondial 2013, Campionatul Mondial 2016, Campionatul Mondial 2017
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui rooniefan Trimite mesaj privat
Mrs. Hendry
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 2360
Locație: pool hall

MesajTrimis: Dum 5 Feb 2012, 21:58    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

http://www.sportlemon.tv/v-2/16/14/v-361585.html

Ce oameni frate, baietii astia de la betting, imediat au inghetzat 147 break in match, numa' ce-a apucat Maguire sa priveasca neagra hahahaha.

Stiu ei ce stiu. Eu am castigat ceva pe 147 anuntzat al lui Ronnie, avea cota 101 parca si am pus ceva infim, ca sa nu zic ca nu mi-am facut de cap, atunci cand i-a pus intrebarea legata de premiu lui Jan Verhaas daca imi aduc bine aminte. Hahahaha



_________________
"Luck is an offensive, abhorrent concept. The idea that there is a force in the universe tilting events in your favor or against it is ridiculous." ~ Sherlock Holmes ~ Elementary
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mrs. Hendry Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
sevvilla86
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Dec/2005
Mesaje: 1532
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Dum 5 Feb 2012, 22:48    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Fantastic a revenit Ronnie! Applause Si ce reactie dupa bila roza, nu-l vezi foarte des atat de montat. Yeah Sper sa o tina tot asa! Majoreta

*Si celalalt meci din Africa se indreapta spre prelungiri. Neutral Deci nici de la 23 nu vedem snooker. Zid Pe E2 avem fotbal in sala. Yawnee Penibil...


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui sevvilla86 Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2011-2012 » Mastersul german 2012 Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Următoare
Pagina 10 din 13

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community